PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل كردن كامپيوتر با يك ميانبر

shahin406
13-09-2007, 12:21
اگر در ويندوز XPبراي اسم كاربري خود كلمه عبوري تعيين كرده باشيد، با فشردن دو كليدwin+L ي كامپيوترتان قفل خواهد شد .اين عمل را مي|توانيد از طريق دكمه Start->Log Off->Switch Userنيز انجام دهيد .بعد از تايپ كلمه عبور، شما ويندوز خود را همان گونه خواهيد يافت كه آن را قفل كرده بوديد. اما برخي شايد بخواهند براي اين عمل كليد ميانبر ديگري تعريف كنند يا اينكه ميانبر آن را در جاي راحتتري قرار دهند .در اين صورت بايد از فرمان زير استفاده كنيد:

%windir%\System32\rundll32.exe user32.dll LockWorkStation

اين فرمان را مي توانيد در كادر Run تايپ كنيد يا اينكه براي آن ميانبري بسازيد يا حتي آن را در يك فايل دسته اي (Batch File) بكار ببريد

Farahmand Farshidy
13-09-2007, 15:17
سلام دوست عزیز!!

آموزش شما خیلی مفیده اما اینجا جایش نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::13::13::13:: 13:

شما لطفاً این مطلب رو توی انجمن آموزشها و مقالات بزار!!! ( دیونه شدم از دست این همه تاپیک های بی مورد در این انجمن !!!:13::13::13::13::13: )

لطفاً اولاً یه بار سرچ کنید و ببینید که این مطلب قبلاٌ در انجمن موجود است یا نه!!

مؤفق باشید!!!
فرهمنــــــــــــد

shahin406
24-09-2007, 01:25
دوست عزيز
اقاي فرهمند اصلا جاي ناراحتي نداره
من سعي كردم اين مطلب را در انجمن مقلات واموزش ها تايپ كنم اما اجازه اين كارداده نشد وپيغام اينكه افزودن اين مطلب توسط مسئولين سايت مي باشد مواجه شدم
وگرنه ايقدر سواد داريم كه بدانيم چي رو بايد كجا بذاريم