PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه ویروس جدید و خفن که Avg رو به زانو در آورده

mx_2dar
13-09-2007, 00:35
نمی دونم می دونید یا نه AVG وقتی می خواد با worm ها یا ویروس ،تروجان ها مقابله کنه نمی گذاره که اون ها اجرا بشن و مثل worm jeefo بود فکر می کنم که فایل های exe رو خراب می کرد avg هم همین کار رو می کنه
اما این ویروس رو وقتی دستی پاک می کنید دوباره خودش رو اجرا می کنه و جلوی چشمان تیزبین avg از فلش اتوران میشه و خودش رو تو درایو ویندوز با نام sal.xls.exe و با آیکون excel در میاره و یه اتوران برای فایل مذکور تو همه درایو ها ایجاد می کنه
اگر با avg اونو heal کنید باز هم خودش رو کپی می کنه و پوشه ویندوز هم چند تا فایل درست می کنه که من بعد از چند روز کلنجار رفتن موفق شدم بلاخره شکستش بدم البته فکر می کنم این worm ، یه آنتی avg داشت که انتی منو غیرفعال کرده بود با اینکه avg اجرا بود و می شناختش ولی هیچ عکس العملی نشون نمی داد
به هر حال ،راهشم اینه اول بدید پوشه ویندوز رو اسکن کنه دو فایل تو پوشه windows هست که پاک میشن اما نمی دون این worm دیگه بک آپی نداره از کجا دوباره run می شه وقتی ریستارت می کنی دوباره همون آشو همون کاسه
یه فایل sal.xls.exe هم در درایو ویندوز هست که اگر اینو پاک کنید می تونید فایل های به همین نام رو تو درایو های دیگه هست پاک کنید
تو msconfig هم چند تا startup درست می کنه با نام msfir80 و یا msime80 ه که هرچی تیکش رو برداری لامذهب بازم کار خودش رو میکنه دوباره تیک رو می ذاره
تو regedit هم کلی key درست می کنه خدا واقعا به سایت این دانشگاه ها رحم کنه وقتی فلش رو می زنی 1000 تا ورم ، ویروس ، تروجان ............ سرازیر می شن تو فلش .
اگر می خواهید به کسی هدیه بدید این هدیه خوبیه :31:
الان هم AVG من DISABLE شده دیگه حتی سرچ هم نمی تونه بکنه باباش دراومده الان رفتم دنبال NOD32 که واقعا بهترین انتی جهانه بهترین پنلی که دیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود ویروس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
password:virus

cityslicker
13-09-2007, 00:37
این یک ویروس شکن هست که واقعا کار من رو درست کرده

(NOD32-Demand(manual

AB
13-09-2007, 00:47
کاسپر بریزین مشکلی نداره

*Batman*
13-09-2007, 00:56
ممنون. ویروس کثیفی بود!
نگه میدارم تا با بقیه تستش کنم.

البته گزارش زیر مربوط به F-Secure هستش که با Kaspersky فرقی نداره.:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mx_2dar
13-09-2007, 01:10
کسی اجرا نکرده وای اگر اجرا بشه چه میکنه این بازیکن:31:
من از تو فلشم موقع اتوران اجرا شد دیگه بیچاره شدم این avg هم با اینکه رو سیستم نصب بود ولی run نبود مثل بوق نگاه کرد
من avg رو به همین خاطر خیلی دوست داشتم که با اینکه آنتی run نباشه اما باز سیستم رو حفاظت می کنه
اما این دفعه:19::19::19::19:

AB
13-09-2007, 10:58
کسی اجرا نکرده وای اگر اجرا بشه چه میکنه این بازیکن:31:
من از تو فلشم موقع اتوران اجرا شد دیگه بیچاره شدم این avg هم با اینکه رو سیستم نصب بود ولی run نبود مثل بوق نگاه کرد
من avg رو به همین خاطر خیلی دوست داشتم که با اینکه آنتی run نباشه اما باز سیستم رو حفاظت می کنه
اما این دفعه:19::19::19::19:

تا تو باشی دیگه AVG استفاده نکنی

mobile6600
22-09-2007, 14:34
اون ویروس sal.xls.exe رو میتونی با این برنامه‌ 213 کیلوبایتی پاک کنی.

Jalal
23-09-2007, 10:08
دوستان انجمن آنتی ویروس به این بزرگی