PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :::یک مشکل با Nero، لطفا کمکم کنید:::

Razel
16-09-2005, 17:06
سلام
من وقتی یک فایل mpgرو میخوام به Nero express اضافه کنم یک error به صورت xvidcore.dll not found میاد و بعدشم یک صفحه ای به شکل زیر میاد و از من plugin میخواد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا اگر کسی راهی برای حل این مشکل میدونه و یا plugin برای این کار سراغ داره لطفا لینک دانلودشو بزاره.
در ضمن اگه سایر pluginهای Nero رو هم بذارید خوشحال میشم.

دمتون گرم.

'POP'
17-09-2005, 07:13
خب عزيز اگه اشكال پلاگ اين(وصله هاي نرم افزاري ) ميده همونجا روي لينك اولي كليك كن ببين آپديت ميشه يا نه؟ :eh:
راستي ورژن نروت رو دقيق بنويس :rambo: .

Mehdi_Best
17-09-2005, 20:17
سلام دوست عزيزم
اين چيزي كه من در عكس مي بينم به نظر مي رسه كه به خاطر اين باشه كه شما مي خواهي به dvd تبديل كني كه بايد به mpeg2 تبديل كنه كه طبيعتا بايد پلاگين مخصوص به خودش رو نصب كني.
اما فكر مي كنم شما قصد رايت dvd را نداشته و اشتباها گزينه مربوط به dvd رو انتخاب كرده اي.
اگه در اين مورد حدسم درست بوده كه از vcd استفاده كن و اگه هم اشتباه حدس زدم و شما قصدت رايت dvd هست بگو كه لينك پلاگين مخصوصش رو پيدا كنم.

Soda
17-09-2005, 21:49
البته يه احتمالي هم هست كه اونم اينه كه اين فايل خودش mpeg2 باشه
كه در اين صورت به پلاگ اين نيازه و يا ميتوني از نرم افزار هاي تبديل mpeg2 به mpeg1 استفاده كني

Razel
19-09-2005, 00:16
سلام دوست عزيزم
اين چيزي كه من در عكس مي بينم به نظر مي رسه كه به خاطر اين باشه كه شما مي خواهي به dvd تبديل كني كه بايد به mpeg2 تبديل كنه كه طبيعتا بايد پلاگين مخصوص به خودش رو نصب كني.
اما فكر مي كنم شما قصد رايت dvd را نداشته و اشتباها گزينه مربوط به dvd رو انتخاب كرده اي.
اگه در اين مورد حدسم درست بوده كه از vcd استفاده كن و اگه هم اشتباه حدس زدم و شما قصدت رايت dvd هست بگو كه لينك پلاگين مخصوصش رو پيدا كنم.

آقا مهدی پسوند این فایل mpgهست . 1یا 2 نمیدونم چون از اینترنت گرفتمش.
در ضمن من با برنامه nero express برای رایت cdاستفااده می کنم.این برنامه تمام پسوند ها رو قبول میکنه ولی فقط mpgرو قبول نمی کنه.
من با nero burning roomهم همین مشکلو دارم.
اگه ممکنه plug in مربوط به این رو برام لطف کنید.
من از nero 6.0.3 استفاده میکنم.
ضمنا چون من از نسخه هک شده neroاستفاده میکنم نمیشه update کردش.
ممنون

Mehdi_Best
19-09-2005, 09:14
سلام
من خودم با نرو mpeg رايت كردم. اصلا مگه مي شه قبول نكنه. اصلي ترين فرمتش اصلا همين هست. پلاگين خاصي هم نمي خواد. مگه اينكه mpeg2 باشه.
در ضمن منظورت از نسخه هك شده چيه؟ چون نرو با سريال رجيستر مي شه و مشكلي نداره. ورژن جديدش هم به راحتي مي توني از سايتش دانلود كني. البته همين چند روز پيش نسخه 7 نرو هم اومده كه من لينكش رو داده ام با حجمش 46.3 مگابايت.

Razel
19-09-2005, 14:43
آقا مهدی اگه توجه کرده باشی من گفتم پسوند فایل mpgهست نه mpeg .من خودمم فایلهای mpeg رو رایت میکنم ولی مشکل من با فایل mpgهست که فکر میکنم همون mpeg2 باشه.
اون فایل رو هم لینکشو گذاشتم تا اگه خواستی امتحانش کنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجمش112 مگابایت هست

در ضمن من چند وقت پیش تو سایت nero تو یه قسمتی (الان یادم نیست(سریال برنامه رو وارد کردم و اخطار داد که این سریال یک نسخه هک شده است. برا همون من بیخیال update شدم و هر چند وقت یه بار نسخه کاملشو دانلود میکنم.
من فکر میکنم مشکل من با plugin حل بشه. خودم که نتونستم چیزی پیدا کنم اگر شما سراغ دارید لطف کنید .
ممنون

Mehdi_Best
19-09-2005, 17:06
محسن جان سلام
منظورم من هم mpg بود. من خودم mpg رايت كردم. اصلا مشكلي نبوده تا به حال. من نمي دونم دقيقا چه پلاگيني نياز داري كه پيدا كنم. اگه پلاگين خاصي مدنظرت هست بگو كه ببينم چيكار مي تونم بكنم.

Soda
19-09-2005, 19:42
آقا يه برنامه هست به نام video inspector كه بهتون ميگه اين فايل به چه فرمتي هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستي اينم لينك همون فايلي هست كه نرو ميگه ندارم
دانلودش كن ببين چي ميشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Razel
20-09-2005, 01:14
آقا مشکلم حل شد.
دمت گرم سودا جان.اون فایل dll رو دانلود کردم .دیگه از من plug in هم نمیخواد ،خیلی راحت encodeکردش و رایت کرد.
آقا مهدی از شما هم ممنونم و معذرت میخوام که وقتتونو گرفتم.

دمتون گرم.

'POP'
20-09-2005, 06:24
تمام پسوند ها رو قبول میکنه ولی فقط mpgرو قبول نمی کنه.

من از nero 6.0.3 استفاده میکنم.

ممنون

عزيز يك همچين چيزي نميشه.البته چون يه خرده قديميه حداكثرش اينه كه اسمهاي فارسي روقبول نكنه. ;)

Razel
20-09-2005, 13:19
عزيز يك همچين چيزي نميشه.البته چون يه خرده قديميه حداكثرش اينه كه اسمهاي فارسي روقبول نكنه. ;)

آقا فرید حتما یه چیزی بوده که باعث شده من این تاپیکو بزنم.
مشکل از dll بوده که با کپی کردن اون مشکلم حل شد.
در ضمن nero 6.0.3 مال چند سال پیشه که میگید قدیمیه.

Mehdi_Best
20-09-2005, 18:48
اين نسخه كه شما گفتيد قديمي نيست. تقريبا براي يكسال پيش يا شايد هم كمتره. آخه نرو خيلي تند تند نسخه هاي جديد مي ده بيرون. اما با همون نسخه 6.0.3 هم من mpg رايت كردم. با نسخه هاي قديمي ترش هم مي شد. احتمالا براي شما مشكلي پيدا كرده بوده يا اون فايل dll حذف شده بوده از سرجاش.