PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منوی فلش برای w810

hosiyar
11-09-2007, 19:01
من می خواستم بدونم کسی جایی رو نمیشناسه که من گوشیم رو بهش بدم (w810 سریال اصلی) تضمینی برام همه کارهای ریختن منوی فلش رو انجام بده . خودم بهش منوی فلش .swf می دم . مغازه ای ؟ کسی ؟

pouria007
12-09-2007, 08:26
همینه دیگه
یه زره سعی نکردی فلش یاد بگیری همش میگی کدوم مغازه
به نظرم برو کار با setool2 liet رو یاد بگیر خیلی آسونه

hosiyar
12-09-2007, 10:26
همینه دیگه
یه زره سعی نکردی فلش یاد بگیری همش میگی کدوم مغازه
به نظرم برو کار با setool2 liet رو یاد بگیر خیلی آسونه

پوریا جان دلایل من از فلش نکردن گوشیم اینه که : اولا حوصله دنگ و فنگش رو ندارم . دوما از خیلی ها پیشنهاد شنیدم که این کارو نکن و من می ترسم . سوما درست نمیدونم فلش چه بلایی سر گوشیم می آره . یکی میشگه همه چیزت پاک میشه . یکی میگه گوشیت از اول میشه انگار تازه خریدی ....
خلاصه اینه دیگه !!!
چیکار کنم . تو بگو اگر فلش کنم چی میشه ؟

pouria007
12-09-2007, 10:51
پوریا جان دلایل من از فلش نکردن گوشیم اینه که : اولا حوصله دنگ و فنگش رو ندارم .
آره دنگ و فنگ زیاد داره ولی فقط اول کار

دوما از خیلی ها پیشنهاد شنیدم که این کارو نکن و من می ترسم .
حتما اونا بلد نبودن گوشیشون و هک کنن یا شاید هم گوشیشون سریال چنجی بوده
من هم اول کار میترسیدم اما الآن حرفه ای شدم
هر چی گفتیم فدم به قدم و کلمه به کلمه انجام بده تا مشکلی برات پیش نیاد

سوما درست نمیدونم فلش چه بلایی سر گوشیم می آره .
ما که اینجا فلش نمیکنیم بلکه به گوشی نفوذ میکنیم .موقعی که گوشی قاط زد فلشش میکنیم

یکی میشگه همه چیزت پاک میشه . یکی میگه گوشیت از اول میشه انگار تازه خریدی ....
خلاصه اینه دیگه !!!
کاملاً درست میگن با فلش کردن انگار گوشیتو تازه از مغازه خریدی ولی مموریت ماله الآنه

چیکار کنم . تو بگو اگر فلش کنم چی میشه ؟
لازم نیست که فلشش کنی
اینجا برو بچ به هک و نفوذ به گوشی میگن فلش(!)
یه قسمت هم هست به نام منو فلش که با برنامه flash mx ساخته شده و به فلش گوشی هیچ ربطی ندارهچ
در پایان
سعی کن خودت کار باهاش رو یاد بگیری به خدا آسونه فقط تمرین میخواد

hosiyar
12-09-2007, 18:27
ایول . دمت گرم پوریا . بالاخره انجام دادم . خیلی توپ شد . هیچ مشکلی برا گوشیم پیش نیومد .
یه دنیا ممنون . ترسم هم ریخت . هیچ کس تا به حال به انداره تو به من کمک نکرده بود .
خیلی خیلی ممنون . :42::42::26::26:

pouria007
13-09-2007, 11:02
ایول . دمت گرم پوریا . بالاخره انجام دادم . خیلی توپ شد .
آفرین سعی کن موفت خوری نکنی و خودت کارای خودتو انجام بدی(الآن به کسی نیاز نداری واسه این کار)

هیچ مشکلی برا گوشیم پیش نیومد .
گفتم اگه درست انجام بدی مشکلی پیش نمیاد

یه دنیا ممنون . ترسم هم ریخت . هیچ کس تا به حال به انداره تو به من کمک نکرده بود .
خیلی خیلی ممنون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif
شرمندمون نکن دیگه اصلاً قابل نداشت