PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تري دي مکس تو رو خدا کمک کنيد. مسئله مهمي در ميونه

sd70
11-09-2007, 12:32
يکي از دوستام چند ماهه که ميره کلاس تري دي مکس.

الان تصادف کرده و دو تا پاش شکسته. خودش نمي تونه مدلي که ميخواد رو درست کنه. من هم که تخصصم به اون حدي نيست که بدونم چنين چيزي رو درست کنم.

اين متنيه که قبل از تصادف گفته: معلممون برای آخر ترم گفته یک شهرک سینمایی یا یک چیزی توی این مایه ها برای هفته ی بعد درست کنم

تو رو خدا کمک کنيد. فقط تا دوشنبه فرصت داريم.

يه دنيا ممنون ميشم هر کي کمک کنه. جان هر کي دوست داريد کمک کنيد.

sd70
11-09-2007, 12:33
اگه درست نشه کل زحماتش به هدر ميره!!!!!!!!

interior_design
11-09-2007, 13:23
چی میخوای درست کنی ؟:5:

sd70
11-09-2007, 13:25
يه شهرک سينمايي. از اينايي که توش مثلا خونه و درياچه و درخت و خيابون و ماشين و تير چراغ برق و اينا هست. بزرگ باشه.

از اينکه جواب دادين يه دنيا ممنون. تو رو خدا سريع تر اگه ميشه آماده ـش کنيد.

interior_design
11-09-2007, 13:41
يه شهرک سينمايي. از اينايي که توش مثلا خونه و درياچه و درخت و خيابون و ماشين و تير چراغ برق و اينا هست. بزرگ باشه.

از اينکه جواب دادين يه دنيا ممنون. تو رو خدا سريع تر اگه ميشه آماده ـش کنيد.

دوست عزیز میدونی این چه قدر طول میکشه.

فکر نمیکنم کاری از دست من بربیاد.امیدوارم بقیه بچه ها کمکت کنن.

این کار حداقل 3 هفته طول میکشه.

sd70
11-09-2007, 14:09
درخت و ماشينش رو خودم طراحي ميکنم. لطفا در مورد بقيش مثلا ساختمون ها کمک کنيد.

براي بقيه موارد هم دوستان ديگه اي پيدا ميشن حتما.

Aminzikzak
11-09-2007, 23:31
خب من یه فایل مایا دارم ...
همونی که تویه پروژه درسیم ارائه کردم ... یه تست میکنم ببینم اگه حجمش کم شد برات آپ میکنم ...
هرچند میدونم به کارت نمیاد چون شما فایل مکس میخوای.

البته راه داره ...
شما میتونی بری به این سایتای خارجی و مدلهای اماده رو دانلود کنی و کنار هم بچینی ...

interior_design
11-09-2007, 23:46
البته راه داره ...
شما میتونی بری به این سایتای خارجی و مدلهای اماده رو دانلود کنی و کنار هم بچینی ...

امین جان این بنده خدا آماده میخواد, اینطوری باید کلی تکسچر بده اگه بخواد مدلهای آماده بگیره, دوست عزیز فکر نکنم اینحا کسی کارتو بتونه راه بندازه. چون هم وقت میبره هم پولی درکار نیست.

sd70
12-09-2007, 09:02
امين جان ممنون ولي همينطور که اين دوست عزيز گفتن من براي max ميخوام. همين که باز جواب دادين ازتون خيلي متشکرم.

Aminzikzak
12-09-2007, 09:16
امين جان ممنون ولي همينطور که اين دوست عزيز گفتن من براي max ميخوام. همين که باز جواب دادين ازتون خيلي متشکرم.

خب باید برم یه سری به بروبچ بزنم ببینم کی داره ...
سعی میکنم پیدا کنم ...
تا کی وقت داری؟

عــــلی
12-09-2007, 10:36
سلام دوست عزيز فكر كنم تقريباً به موقع اومدم من يه شهرك كامل توي فايلهاي سيستمم دارم البته بايد بگردم تا پيداش كنم اگه انشاالله پيداش كردم زودي آپلود ميكنم و برات ميفرستم فقط بگم كه من تا جمعه يا شنبه نيستم.
قربانت علي:11:.

sd70
12-09-2007, 15:07
امين جان فقط تا يک شتبه وقت دارم.

علي آقا خيلي ممنون. نمي دوني چقدر خوشحال شدم اين رو گفتي. حتما حتما سعي کن پيداش کني. باور کن لطف خيلي بزرگي در حق ميکني.

علي آقا خيلي گلي. ممنون.

علي آقا نميشه همين تا قبل از شنبه پيداش کنيد؟ چون يک شنبه بايد تحويل بده.

SomeThink
15-09-2007, 18:14
خدا دوستت رو شفا بده...
میشه بگی تا حالا چی اماده کرده؟؟؟

sd70
16-09-2007, 12:26
مشکل همينه که تا حالا هيچي آماده نشده. فقط من يه سري مدل خونه و ماشين و اينا دارم همين.