PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي هك كردن با داشتن Ip تنها

AHT
16-09-2005, 07:08
ميخواستم ببينم برنامه اي وجود داره كه بشه با داشتن IP طرف اون رو هك كرد
ممنون :blush:

K053_LSH_KV90
16-09-2005, 07:39
نه امير جان چنين برنامه وجود نداره و نخواهد داشت
-----
دونستن آي پي هم كمك زيادي در هك كردن نميكنه كه تنها با اون بشه كسي رو هك كرد.

AHT
16-09-2005, 10:41
کوسه خان من شنیدم که این برنامه وجود داره
برای همین درخواست دادم
چون اسمش رو بلد نیستم

MasterData
16-09-2005, 17:56
ببخشيد كوسه جان
مگه از Ip چيزي هم مهمتر در شبكه هست اين نرم افزارهاي جاسوسي مثل ساب سون چي رو ارسال ميكنن
ديگه چه چيزهايي لازمه براي هك يه سيستم لازمه؟؟

rasool_bbc
16-09-2005, 19:39
ببخشيد كوسه جان
مگه از Ip چيزي هم مهمتر در شبكه هست اين نرم افزارهاي جاسوسي مثل ساب سون چي رو ارسال ميكنن
ديگه چه چيزهايي لازمه براي هك يه سيستم لازمه؟؟
دوست عزيز اين نرم افزار(منظورم ساب سون هست) ( بايد حتماً فايل سرور رو ارسال كني و قرباني هم فايل رو بگيره و اجرا كنه كه با اجراي اين فايل پل ارتباطي بين سيستم شما و قرباني وصل مي شود و شما مي توانيد سيستم قرباني رو دستكاري كنيد)

Alireza_Shafaei_PCworld
17-09-2005, 00:36
AHT جان به حرفهای بقیه توجه نکن
خودم برات دارم!!!!
اسم برنامش Metasploit Frameworkاست
که اگر خواستی یادت میدم
بعد از اون باید یک Ip Scanner داشته باشی تا بتونی پرتهای باز یک کامپیوتر را بفهمی
و طبق اون از اکسپلویت های متاسپلویت استفاده کنی و حالی بکنی

این برنامه را میتونی راحت آپدیت کنی و حجم اصلیش حدود 12 مگابایت که که تا حالا من 92 تا اکسپلویستش را به روز کردم!
منتظرم!

hatef_4541
17-09-2005, 01:11
AHT جان به حرفهای بقیه توجه نکن
خودم برات دارم!!!!
اسم برنامش Metasploit Frameworkاست
........!

وای اینو دیدم از خنده مردم ! ای ول !

همین جوری نمیشه با IP بری تو یک سیستم و هر کاری خواستی بکنی ! این برنامه که دوستمون گفت کارش این نیست بلکه این برنامه است که یک مجموعه از اکسپلویت ها رو داره ! مثلا یک IP وجود داره که ماله یک سیستم عامل ویندوز هست و یک باگ هم بر روی سیستم هست که باعث میشه شما بتونی به صورت Remote به هدف ( همون IP ) حمله کنی و یه SHell بگیری یا کاره دیگه ! !

IP Scanner هم که دوستمون گفت کارش همینه که IP رو اسکن میکنه و اگه باگی روی IP وجود داشته باشه بهت گزارش میده ! ( البته اگه اسکنر درست حسابی باشه ) معمولا هم نمیشه به scanner اعتماد کرد !

مثلا این فیلم آموزشی چگونگی نحوه نفوذ به سیستم عامل ویندوز که دارای یک باگ با درجه خطر بالا ( باگ lsass ) هست رو به کمک اکسپلویت نشون میده !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه فیلم دیگه هم بود اما لینکش خرابه حال ندارم آپلود کنم ! اگه خواستی بگرد شاید سایت دیگه ای گذاشته باشه !

Alireza_Shafaei_PCworld
17-09-2005, 01:33
درست فهمیدی! باگ lsass و dcom برای اولین بار در متاسپلویت اومدن
آشیانه هم از open source بودن استفاده کرد و پول زیادی به جیب زد
برای ورود به هر کامپیوتری به اکسپلویتی نیاز داریم
وقتی این برنامه گلچین اکسپلویتهای مختلف است(از روتر سیسکو تا سر ریز بافر برای Unreal Tournament 2004 را داره و برای هر کدوم فقط به IP و در یک سری دیگر(به پورت هم نیاز داره) پس میشه بگی چه دلیلی برای خنده داری؟
این همون چیزیه که به درده AHt میخوره و اگر برنامه ای بهتر سراغ داری بگو تا ما هم فیض ببریم!

Ip Scanner کار
گزارش باگ را به عهده نداره بلکه فقط پورتهای باز را میگه!

از اونجایی که بیشتر از اکثر مردم ویندوز خود را آپدیت نمیکنن برنامه متاسپلویت میتونه تنها برنامه ای باشه که هم آسونه و هم همیشه به روزه
اگر با برنامه کار کرده باشی میفهمی که میشه همینجوری رفت توی یک کامپیوتر و گند ریخت!

مهم هدف AHT که با این برنامه به آن میرسه!

و کلام آخر!
نه من دشمنی با شما دارم و نه شما با من
خندیدن به نظر یک شخص انقدر ناراحت کنندس که اگر طعمش را چشیده باشی دیگه همچین کاری نمیکنی
==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

hatef_4541
17-09-2005, 23:54
سلام آقای شفایی ! من قصد جسارت و مسخره کردن نداشتم ! در هر صورت من معذرت می خواهم !

در مورد IP Scanner ها هم کی گفته فقط پورت باز پیدا میکنن ؟ با Retina مثلا شما یک IP رو اسکن کن میبینی که توی report اگه اون هدف دارای باگی باشه بهت لینک exploit مربوط به اون باگ رو گزارش میده تا شما بری از اون استفاده کنی !

در هر صورت شما از من وارد تری من زیاد وارد نیستم به هک !
مرسی !

hatef_4541
18-09-2005, 00:34
راستی اینم لینک دانلود MSF برای ویندوز :

Alireza_Shafaei_PCworld
18-09-2005, 05:31
خیلی ممنونم
شما درست میگین و این از قابلیت های اضافه برنامس
چون IP Scanner تنها هدفش اسکن کردن IP است!
از لینکتون هم ممنونم!
AHT کجاییی؟

AHT
18-09-2005, 05:47
واقعا از همه شما ممنونم مخصوصا عليرضا جان
راستش يادم رفته بود كه بيام تو تاپيك
راستي لينك دانلود IP Scanner رو نداريد
واقعا ممنون

Alireza_Shafaei_PCworld
18-09-2005, 06:14
خوئم از این استفاده میکنم!!!!
باید بش بگی چی پورتهایی را میخوای و بعد رنج IP را بدی و بعد منتظر بشینی!
و در این آدرس هم میتونی هدف اکسپلویت و پورتهاشون را ببینی:
باید سر فرصت بشینی و همشو بخونی و به درد بخوراش را بنویسی!

sorset
20-09-2005, 07:42
با تشكر از شما كه اين نرم افرار رو معرفي كرديد
لطفاً در صورت امكان طريقه ي كار با Metasploit Framework رو توضيح بدين
ممنونم

arash_irani
20-09-2005, 23:51
سلام آقا علیرضا
اگه میشه نحوه کار رو با برنامه Metasploit Framework رو برای ما توضیح بدین ببین اقا علیرضا من مبتدی هستم لطفا از واژه هایی که برای مبتدی ها یه خورده سنگین هست استفاده نکنی بهتره چون اونجور بازم به مشکل برمیخورم
دمت گرم ممنون
یا حق

hatef_4541
21-09-2005, 00:05
آقای Alireza_Shafaei_PCworld اگه یه مقاله خوب بنویسی برای چگونگی استفاده از MSF منم استفاده می کنم و ممنون میشم !

Alireza_Shafaei_PCworld
21-09-2005, 04:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Persian).rar

خورم ننوشتم ولی تایید میشه!
این سرور ها چقدر خرند
برداشتند لینکهایی که به سایت ripway میرفته را فیلتر کرده اند
ولی انقدر نمیداندد که اون صفحه برای داونلود نیست بلکه از اون صفحه به یک صفحه دیگر میریم که ماله یک سایته دیگش و اونجا داونلودش میکینیم!

خلاصه نمیدونستن با بستن اون آدرس ripway هیچ چیز عوض نیشود چون اینها در اصل از آدرس سایت picturewizard
داونلود میشن!

arash_irani
21-09-2005, 07:44
علیرضا جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــا ن
دستــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ت درد نکنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــه
خدا یــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــارتـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
حــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــق نگهــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــدا رتـــــــــــــــــــــــ ــــ

AHT
21-09-2005, 08:37
علیرضا جان ممنون
ولی آموزشش دانلود نمیشه :sad:

hatef_4541
22-09-2005, 01:52
واسه من دانلود شد اما باز نشد !

AHT
22-09-2005, 08:44
چون لینک خرابه
برای من هم دانلود میشه ولی خودت حجم فایل Rar رو ببین خودت میفهمی

jahannamy
24-09-2005, 02:14
اجازه : اين كار ميشه اما جيزي كه هست تمرينه وكرنه با همين netsat بهترين راه براي ip هست
حالا نوع داخل شدن با شما بمنم بكيد