PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی هست برای انتقال اطلاعات بدون تغییر تاریخ ؟!!

SajjadKAZ2003
10-09-2007, 22:56
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مي خام اطاعاتم رو از هارد قديميم بيارم به هارد جديد

مشکل اينجاست که با انتقال اطلاعات تاريخ فايلها و فولدرها عوض ميشه !

مي خواستم ببينم راهي وجود نداره تا اطلاعات با همون تاريخهاي قديمي به هارد جديد انتقال داده بشن !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه چيزي به ذهنتون مي رسه لطفا راهنمايي کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 01:37
کسی نیست ؟

pd2006
13-09-2007, 14:11
سلام

میشه کمی واضح تر توضیح بدین ؟

هر فایل یا فولدری که به جای دیگه ای کپی بشه ، تاریخ ساخته شدنش (modified) ثابت میمونه .
تاریخ چه چیزی درباره فایلهای شما عوض میشه ؟

Satrikon
13-09-2007, 14:45
بله راهی هست!
اگر تاریخ فایل شما عوض شود مشکلی بوجود میآید؟
یادم میاد حدود 1 سال و خرده ای پیش! علی آقا یک نرم افزار برای این کار در p30world.com معرفی کردند.
شما از برنامه ی file renamer استفاده کنید(با جستجو در گوگل)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/index.php/category/software/utilities/page/2/
تک دانلود هم که طبعآ توسط فروم ***** شده

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 20:11
سلام

میشه کمی واضح تر توضیح بدین ؟

هر فایل یا فولدری که به جای دیگه ای کپی بشه ، تاریخ ساخته شدنش (modified) ثابت میمونه .
تاریخ چه چیزی درباره فایلهای شما عوض میشه ؟

ببينيد، مثلا،

اين تاريخ يکي از فايلها روي هارد قديميمه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا وقتي اين فايل رو به هارد جديد کپي مي کنم، تاريخش به اين صورت عوض ميشه:

همچنين در مورد فولدرها،

اين تاريخ يکي از فولدرهاي روي هارد قديميمه:

حالا وقتي اين فولدر رو به هارد جديد کپي مي کنم، تاريخش به اين صورت عوض ميشه:

-------------

حالا من مي خام اطلاعات رو بيارم به هارد جديد بدون اينکه تغيير تاريخ صورت بگيره

کاري ميشه کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 20:17
مشکل، تاریخ فولدرهاس که عوض میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 20:18
بله راهی هست!
اگر تاریخ فایل شما عوض شود مشکلی بوجود میآید؟
یادم میاد حدود 1 سال و خرده ای پیش! علی آقا یک نرم افزار برای این کار در p30world.com معرفی کردند.
شما از برنامه ی file renamer استفاده کنید(با جستجو در گوگل)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/index.php/category/software/utilities/page/2/
تک دانلود هم که طبعآ توسط فروم ***** شده

دانلود می کنم ببینم به کارم میاد یا نه !

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 23:20
برنامه ای که شما معرفی کردید این بود :

حجم فايل: 5 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(تک دانلود رو بدون فاصله تایپ کنید)

ولی اینطور که من امتحان کردم این برنامه فقط می تونه تاریخ یه تعداد فایل رو به تاریخ دلخواه عوض کنه
که این اون چیزی نیست که من نیاز دارم
ضمنا روی تاریخ فولدرها هیچ کاری نمی تونه بکنه !

SajjadKAZ2003
13-09-2007, 23:23
مشکل من بیشتر تغییر تاریخ فولدرهاس
نمی خام تاریخ فولدرها عوض بشه

Satrikon
14-09-2007, 03:21
ميشه بپرسم چه اهميتي داره اين كار؟

SajjadKAZ2003
14-09-2007, 05:17
آخه عادت کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا فرض کن يه فولدر توش 500 تا فايل باشه بعد يه فايل جديد بهش اضافه مي کنيم
حالا براي پيدا کردن اون يه دونه فايل آخري که اضافه شده کافيه يه "Arrange Icons By / Modified" بزني و يه راست بري سراغ آخرين فايل
از اين جور کارها ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SajjadKAZ2003
14-09-2007, 05:20
..........

shahin666
14-09-2007, 15:05
دوست عزیز فکر کنم با برنامه زیر مشکل تون حل بشه

ایجاد تغییرات در Properties فایلها و پوشه ها توسط AttributeMagic Pro 2.3

هر فایل و پوشه ای در محیط کامپیوتر دارای بخش ها و مشخصات اختصاصی خود می باشد که در Properties فایل قابل رویت می باشند . بخش هایی مانند Accessed, Modified, Created dates و .....

حال اگر شما بخواهید در این بخش های تغییراتی ایجاد نمایید برای مثال تاریخ ایجاد فایل را تغییر دهید , این عمل به طور طبیعی امکان پذیر نیست و برای بسیاری از افراد تاریخ ساخت یک فایل یک مدرک است . برای مثال شما میتوانید به کارفرمای خود بگویید که چند روز زودتر فلان فایل و یا پوشه و پروژه را به پایان رسانده اید !

نرم افزار AttributeMagic Pro از شرکت Elwinsoft به شما این امکان را می دهد تا در این قسمت از فایلها و پوشه ها تغییرات مورد دلخواهتان را انجام دهید ! پشتیبنی بسیاری از فرمتها , ویژگی Batch Rename برای ایجاد تغییرات همزمان بر روی تعداد بسیاری فایل , گزارش خطا و ظاهر آسان و ساده ی نرم افزار از دیگر ویژگی های آن است .

اینم لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
14-09-2007, 15:50
راستش من تنها راهی که به نظرم می رسه اینکه هر فایل یا فولدری را که می خواهید به هارد جدید ببرید تاریخ سیستم را باید متناسب با تاریخ ان فایل یا فولدر تنظیم کنید شاید جواب داد هر چند خودم به این قضیه خوشبین نیستم

SajjadKAZ2003
16-09-2007, 06:09
ممنون از راهنمایی های دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با استفاده از بک آپی که در خود ویندوز هست : ( Start Menu\Programs\Accessories\System Tools\Backup ) ، میشه از اطلاعات قدیمی بک آپ تهیه کرد و در مکان جدید رستور کرد با حفظ تاریهخای گذشته