PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید راهنمایی کنند فوری!

alikhoub
10-09-2007, 17:09
اساتید سلام
چند سوال داشتم در مورد کرک بعضی از برنامه ها
یه برنامه دارم که پک نشده وقتی به برنامه peid میدم هیچ چیز پیدا نمیکنه !
وقتی در oldbg باز میکنم و ارور مربوطه را در string ها سرچ میکنم باز هم هیچ چیز نمیده در ضمن برنامه از دیتا بیس استفاده میکنه!
مشکل اصلی من در برنامه ها در قسمت سرچ هستش زمانی که برنامه ها را در oldbg باز میکنم وقتی به قسمت سرچ میروم تا ارور مربوطه را پیدا کنم یه سری چیز عجیب غریب میده و عبارات ارور رو نشون نمیده چه باید بکنم؟؟؟
یک در خواست هم داشتم :
دوستانی که cd یا کتاب فارسی برنامه یا آموزش کرک البته به فارسی دارن بگن تا ما هم بخریم و استفاده کنیم مرسی!

alikhoub
10-09-2007, 17:31
در ضمن یه برنامه واسه ساخت کی اگه دارید لینک دانلودشو بدید!برنامه ساخت میخوام سورسشو نمیخوام.

alikhoub
24-09-2007, 13:17
واقعا خیلی ممنون از کمکی که نکردید !
حد اقل بگید بلد نیستیم خلاص!

hakhamanesh
24-09-2007, 21:14
ممكنه Peid شما ديتابيسش آپديت نباشه با RDG Packer Detector چك كن با گزينه M-B بهتر جواب ميده.سرچ كني تو انجمن هست

kamran_katery
24-09-2007, 21:36
بعضي مواقع اينجوري ميشه مشكلي نيست شما مي توني از داخل مموري رشته مورد نظرتون رو بگردي
به اين صورت كه از بالاي صفحه ollydbg دكمه M رو بزن يا كليدهاي Alt+M اولين سطر پنجره ظاهر شده رو انتخواب كن بعد كليك راست بزن و Search رو انتخاب كن
حالا بسته به رشته از نظر Ascii يا unicode مي تونيد دنبال رشته بگرديد البته بايد توجه كنيد كه رشته‌اي كه پيدا شد
بايد حتما داخل يكي از سكشن ها باشه در غير اين صورت احتمالا رشته رمزي بوده و در حين اجراي برنامه تبديل شده و در مموري قرار گرفته

و براي مطمعن شدن از اين كه پك نيست بهتره با LordPe يه دامپ از برنامه بگيريد ببينيد حجمش با فايل اصلي يكيه

Delphi_Developer
09-10-2007, 07:45
این جوری که شما گفتی فایل احتمال زیاد پک شده - با Scanner های دیگه امتحان کن - 90 % پک شده