PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل باند ضبط به pc

Kasra 91
10-09-2007, 15:11
سلام من یه ظبط مدل SS-VX555 سونی دارم که قدیمیه همینجوری ول شده تو خونه ولی باند هاش خیلی خوبه یه مشکلیه که اسپیکر پی سی سکت نداره و نمیتونم سیم باندو به اسپیکر وصل کنم میخوام ببینم مبدلی چیزی وجود نداره که بشه سیم لخت باندو بد اسپیکر کهفیش میخوره وصل کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kasra 91
10-09-2007, 15:12
اینم بگم مدل ایپیکر Microlab Lexus 2xr هستش

javad khafan
10-09-2007, 15:45
دوست عزیز من که نفهمیدم منظورت چیه؟؟؟:20:ولی اگه میخوای بانهای خوشگلتو به رایانت وصل کنی خوب میتونی از فیش باند نر استریو استفاده کنی که تهیه و راه اندازی اون کاری نداره و بجای فیش اسپیکر در پشت رایانت اونو میذاری ولی:41:.... ولی این در صورتیه که تو دارای یک کارت صدای قدرتمند با آمپلیفایر داخلی خوب باشی در غیر این صورت و در صورتی که کارت صدات آنبورد هست صدایی که از باند هات بیرون میاد خیلی ضعیف بیرون میاد اما یک راه دیگه هم وجود داره اونم اینکه بری و یک آمپلی فایر تپل و مامانی از بازار بگیری و سر راه باند هات بذاری .
البته تو میتونی پشت اسپیکرت رو باز کنی و سیم باند هات رو به سیمی که به بلند گوها وصل میشه وصل کنی اما این احتمال وجود داره که با بالا بردن صدا و ضعیف بودن اسپسکر آیسی اون بسوزه و دیگه هیچ صدایی نداشته باشی!!:19:
امیدوارم که کمکت کرده باشم.

javad khafan
10-09-2007, 15:48
راسنی اگه ضبطت مجهز به آمپلی فایر (Aux ) هست میتونی با یک فیش از رایانه به ورودی صدا در پشت ضبط بهترین صدا که از داخل ضبط هم کنترل میشه رو داشته باشی.

miladkhf
10-09-2007, 18:37
دوست عزیز اگه ضبطی که اینجا گفتی دارای Aux یا همان ورودی صدا هستش بهترین راه اینه که بری و یک فیش 2 به 1 بخری که توی تمام الکتریکی ها و ضبط و باند فروشی ها پیدا می شه کرد که این کار باعث میشه بهترین صدا را از باندات بگیری و اگر هم ضبطت چنین قابلیتی را نداره همان طور که دوستم گفت بهترین راه خریدن آمپیلی هستش که توی بازار 10 هزار تومانیش هم فراوانه. البته بهتره بر اساس قدرت بانداتون آمپیلی را انتخاب کنید تا از صدای باندتون بیشترین لذت را ببرید.
:10:

ahsanx
10-09-2007, 23:17
دوست عزیز اگه میخوای باند رو به اسپیکر وصل کنی میتونی دو سیم باند رو به دو سیم داخل اسپیکر که به بلند گوی اسپیکر وصل میشه , وصل کنی یا به سلیقه خودت از فیش نر و ماده برای این کار استفاده کنی . حسن این کار اینه که شما از آمپلی فایر خود اسپیکر استفاده میکنی و احتیاجی به آمپلی فایر جدا نیست . موفق باشی