PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فیلم های دریافتی از اینترنت

catpink
10-09-2007, 11:34
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
ضمن خسته نباشی می خواستم عرض کنم که فیلم هایی که از اینتر نت دانلود میکنم بهد از رایت کردن توسط نرم افزار نرو روی سی دی موقعه نمایش آن روری Vcd فیلم بصورت تراک به تراک یا مابین نمایش فیلم استاپ می کند لطفا مرا راهنمایی کنید

khmusic
10-09-2007, 12:54
منظورت رو واضح تر بگو من که چیزی متوجه نشدم

pd2006
10-09-2007, 14:02
سلام

فرمت فیلمی که دانلود و رایت کردین چیه ؟
اگر DVDRip بوده ، موقع رایت کردن بصورت VCD نرو براتون بصورت vcd کانورتش کرده و اکثر فیلمهایی که با نرو کانور و رایت میشن ، چنین مشکلاتی دارن .
شما ابتدا فرمت فیلمت رو با یه نرم افزار کانورتور ، به VCD تبدیل کن و بعد با نرو رایتش کن .

catpink
11-09-2007, 07:25
با سلام
ضمن تشکر از اعضا و مدیران سایت
من هر نوع فرمتی را که شما بگویید مثل (AVI-wmv-mp4) من بعد از دانلود وقتی با نرم افزار نرو رایت می کنم حتی زمان رایت خود نرو اول فایل را اینکد (incod)می کند بعد شروع به رایت می کند که بابت آن کلی وقت مرا میگیرد و بعد از رایت موقع نمایش توسط VCD که در خانه دارم موقع نمایش فیلم گیر می کند و یا در وهله اول نمایش نمی دهد که بعد از کلی کلنجار رفتن با دستگاه شاید نمایش دهد حتی این را هم ذکر کنم که سرعت رایت من(8Xیا 16X) است در صورتی که سی دی های که از بیرون تهیه می کنم چنین مشکلی ندارم لطفا مرا راهنمایی کنید

amintnt
11-09-2007, 17:40
با سلام
ضمن تشکر از اعضا و مدیران سایت
من هر نوع فرمتی را که شما بگویید مثل (AVI-wmv-mp4) من بعد از دانلود وقتی با نرم افزار نرو رایت می کنم حتی زمان رایت خود نرو اول فایل را اینکد (incod)می کند بعد شروع به رایت می کند که بابت آن کلی وقت مرا میگیرد و بعد از رایت موقع نمایش توسط VCD که در خانه دارم موقع نمایش فیلم گیر می کند و یا در وهله اول نمایش نمی دهد که بعد از کلی کلنجار رفتن با دستگاه شاید نمایش دهد حتی این را هم ذکر کنم که سرعت رایت من(8Xیا 16X) است در صورتی که سی دی های که از بیرون تهیه می کنم چنین مشکلی ندارم لطفا مرا راهنمایی کنید
سعی کنید فیلم رو با نرم افزار دیگه ای کانورت کنید...... اینطوری اگه موقع رایت مشکلی پیش بیاد نیازی نیست که دوباره منتظر بمونید که نرو اون فایل رو encode کنه..... همچنین اگه مشکل از نرو باشه اینطوری برطرف میشه...... :)

موفق باشید :)