PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : W1i غول سوني اريكسون

ali_w810_es
10-09-2007, 11:17
مي خوام مشخصات آخرين گوشي اريكسون رو براتون بنويسم. البته تاريخ عرضه اش هنوز اعلام نشده .
هشدار:اگه ناراحتي قلبي دلرين نخونين.

.

W1i
Windows mobile 7
Walkman 5
20mp camera With carl zaiss lens
120 gb memori
60w pmpo speaker * 2
2.0ghrz intell cpu

.
.
.
.

حالا يه نفر به من بگه n95 مال كدوم برند بود

( لطفا اگه خبر يا عكسي ار اين گوشي داشتيد تو تايپيك بزاريد)

ali_w810_es
10-09-2007, 11:23
يادم رفت بگم كه ال سي دي گوشي 1024 در 768 پيكسل كيفيت داره

D o l f i n
10-09-2007, 11:45
چه خوشگله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidrezaaa
10-09-2007, 11:55
دوست من زیادخوشحال نشو این یک گوشی Fake و طرح فتوشاپه انشالاه 10 سال دیگه باید منتظر چنین گوشی هایی بود

Siemens!
10-09-2007, 12:03
دوست من زیادخوشحال نشو این یک گوشی Fake و طرح فتوشاپه انشالاه 10 سال دیگه باید منتظر چنین گوشی هایی بود
کاملا درسته ولی با این پیشرفت چشمگیر تکنولوزی فکر کنم تا 5 سال دیگه بیاد

hossein2006
10-09-2007, 12:12
با سلام خدمت همه دوستان این از عکس و اطلاعات تکمیلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت سونی اریکسون پس از تولید P1 محصول شرکت خود و IPhone محصول شرکت Apple تصمیم به تولید این گوشی کرده است...

W1 هنوز به بازار عرضه نشده است و شرکت سونی..... در حال تکمیل این پروژه میباشد.

اما امکانات باور نکردنی این گوشی چیست؟ در درجه اول می توان گفت که با تولید این گوشی موبایل تحول عظیمی در تکنولوژی دوربینهای دیجیتال رخ می دهد. و تصور نمی شود که هیچ شرکت تولید کننده گوشی بتواند . با تولید گوشی موبایلی با شرکت سونی اریکسون رقابت کند...

و اما امکانات این گوشی :

1 - قابلیت پشتیبانی 8 باند مختلف در شبکه موبایل بطور همزمان.

2 - صفحه نمایش با وضوح 1024 * 2048 پیکسل و با قابلیت لمسی.

3 - قابلیت نصب ویندوز موبایل و استفاده از واکمن سری 5 شرکت سونی اریکسون.

4 - دوربین جلو (برای مکالمه تصویری) با کیفیت 3.2 مگا پیکسل.

5 - دوربین اصلی ( در پشت گوشی) با کیفیت 20 مگا پیکسل .( درست خواندید بیست مگا پیکسل ).

6 - نوع لنز هر دو دوربین از نوع Carl Ceiss ( بهترین نوع لنز - نمونه استفاده در N73 نوکیا ).

7 - مموری داخلی گوشی 120 گیگا بایت ( فوق العاده به اندازه یک هارد دیسک ).

8 - CPU داخلی گوشی با ساپورت حجمی 2ghz ( عملکرد و سرعت باور نکردنی برای یک گوشی موبایل)

9 - صدای مخصوص این گوشی با قابلیت خروجی 18W ( یعنی 3 یا 4 برابر N73 نوکیا ).

10 - دکمه های لمسی بدون نیاز به فشار دادن ان ها ( چیزی شبیه به Chocolet ال جی).

11 - با قابلیت افزایش مموری یا همان Ram به دو صورت MiniSD و MicroSD (قابلیت استفاده همزمان).

12 - دارا بودن سیستم WiFi ( این سیستم تا به حال روی هیچ گوشی نبوده است ).

13 - قابلیت استفاده از GPS در کنار امکانات باور نکردنی دیگر این گوشی ).

در ضمن شرکت سونی اریکسون هنوز اعلام نکرده است که این گوشی چه موقع به بازار عرضه می گردد

اما نمونه ازمایشی آن تولید شده است.

منبع : MobileArena

DJ_IT_110
10-09-2007, 12:31
نمنه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. این موبایله یا کامپیوتر ...

خدایی این گوشی بیاد تو بازار میترکونه ...

khmusic
10-09-2007, 12:37
واقعا فوق العاده است ولی عکسش انگار دست سازه نه؟

M.etallic.A
10-09-2007, 13:26
اینقدر خندیدم که شکمم درد گرفت... اینارو کی رویاپردازی میکنه آخه ؟ بهش بگید بره داستان تخیلی بنویسه حتما روی جی کی رولینگ رو کم میکنه...

سوتی ها :

1 - قابلیت پشتیبانی 8 باند مختلف در شبکه موبایل بطور همزمان.

من نفهمیدم به طور همزمان یعنی چی ؟ هر سیم کارت رو یه نوع شبکه کار میکنه حالا چه فایده ای داره که به طور همزمان 5 تا شبکه کار کنه اول و آخر از یه شبکه استفاده میشه.

2 - صفحه نمایش با وضوح 1024 * 2048 پیکسل و با قابلیت لمسی.

سونی اریکسون هنوز زوده براش که بخواد چنین صفحه نمایشی رو تولید کنه. فعلا تو 16 میلیون رنگش مونده... این رزولوشن رو اگه بخوای تو صفحه موبایل جا بدی اندازه هر پیکسل میدونی چه قدر میشه ؟ اینم خیلی خنده داشت.

4 - دوربین جلو (برای مکالمه تصویری) با کیفیت 3.2 مگا پیکسل.

این دیگه اصل خنده بود. خودت میگی برای مکالمه تصویری... نسل 3.5 با آخرین تکنولوژی و سرعت نمیتونه مکالمه تصویری 3.2 مگاپیکسلی رو ساپورت کنه. همون vga هم کم میاره و تصویر پرش داره واسه همین دوربین دوم n95 رو cif زدن تا پرش مکالمه تصویری برطرف بشه.

5 - دوربین اصلی ( در پشت گوشی) با کیفیت 20 مگا پیکسل .( درست خواندید بیست مگا پیکسل ).

یا ابالفضل .... چه خبره ؟ کم نگفتی ؟ حالا یه 10 15 مگاپیکسلی هم بکش روش مشتری میشیم....

6 - نوع لنز هر دو دوربین از نوع Carl Ceiss ( بهترین نوع لنز - نمونه استفاده در N73 نوکیا ).

اولا اون Carl zeiss نه Carl Ceiss ... دوما محض اطلاع Carl Zeiss غیر از نوکیا به شرکت دیگه ای لنز نمیفروشه...

7 - مموری داخلی گوشی 120 گیگا بایت ( فوق العاده به اندازه یک هارد دیسک ).

اینم کم گفتی بکش بالا 200 300 برو بالاتر ...

8 - CPU داخلی گوشی با ساپورت حجمی 2ghz ( عملکرد و سرعت باور نکردنی برای یک گوشی موبایل)

ساپورت حجمی چی بیده ؟؟؟!!!

htc با اون عظمتش خودشو کشت cpu 1.2 رو htc shift بزاره هنوز نتونسته و توش مونده. اونوقت سونی اریکسون میخواد cpu 2 بزنه ؟ خداییش خنده نداره ؟

نه بابا ؟؟؟ تا حالا رو هیچ گوشی نبوده ؟ پس N80 و N95 و P990 و ........ پشمک تشریف داشتن ؟

در ضمن شرکت سونی اریکسون هنوز اعلام نکرده است که این گوشی چه موقع به بازار عرضه می گردد

شرکت سونی اریکسون واقعا چه غمی داره وقتی خبرگذاری های فعالی مثل شما داره ...

kevin
10-09-2007, 13:36
در تایید پست بالا من باید بگم که شاید عکس درست باشه ولی امکانات عمرا
بالاترین مگاپیکسل دوربین دیجیتالی که عملکرد جداگانه از موبایل داره 12 هست
نمیدونم 20 از کجا اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟

kevin
10-09-2007, 13:43
هرچی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم( عکسشو )
همچین گوشی ای با این امکانات باید از نظر اخبار بترکونه

hamidrezaaa
10-09-2007, 13:51
اینقدر خندیدم که شکمم درد گرفت... اینارو کی رویاپردازی میکنه آخه ؟ بهش بگید بره داستان تخیلی بنویسه حتما روی جی کی رولینگ رو کم میکنه...

سوتی ها :

من نفهمیدم به طور همزمان یعنی چی ؟ هر سیم کارت رو یه نوع شبکه کار میکنه حالا چه فایده ای داره که به طور همزمان 5 تا شبکه کار کنه اول و آخر از یه شبکه استفاده میشه.

سونی اریکسون هنوز زوده براش که بخواد چنین صفحه نمایشی رو تولید کنه. فعلا تو 16 میلیون رنگش مونده... این رزولوشن رو اگه بخوای تو صفحه موبایل جا بدی اندازه هر پیکسل میدونی چه قدر میشه ؟ اینم خیلی خنده داشت.

این دیگه اصل خنده بود. خودت میگی برای مکالمه تصویری... نسل 3.5 با آخرین تکنولوژی و سرعت نمیتونه مکالمه تصویری 3.2 مگاپیکسلی رو ساپورت کنه. همون vga هم کم میاره و تصویر پرش داره واسه همین دوربین دوم n95 رو cif زدن تا پرش مکالمه تصویری برطرف بشه.

یا ابالفضل .... چه خبره ؟ کم نگفتی ؟ حالا یه 10 15 مگاپیکسلی هم بکش روش مشتری میشیم....

اولا اون Carl zeiss نه Carl Ceiss ... دوما محض اطلاع Carl Zeiss غیر از نوکیا به شرکت دیگه ای لنز نمیفروشه...

اینم کم گفتی بکش بالا 200 300 برو بالاتر ...

ساپورت حجمی چی بیده ؟؟؟!!!

htc با اون عظمتش خودشو کشت cpu 1.2 رو htc shift بزاره هنوز نتونسته و توش مونده. اونوقت سونی اریکسون میخواد cpu 2 بزنه ؟ خداییش خنده نداره ؟

نه بابا ؟؟؟ تا حالا رو هیچ گوشی نبوده ؟ پس N80 و N95 و P990 و ........ پشمک تشریف داشتن ؟

شرکت سونی اریکسون واقعا چه غمی داره وقتی خبرگذاری های فعالی مثل شما داره ...
دوست عزیز کاملا باهات موافقم دوستان خیلی خیال پردازند خیلی هم جو گیر شدند تیتر تاپیک رو ادم میبینه از خنده رو در بور میشه :31:W1i غول سوني اريكسون واقعا یک خیال پرداری تمام عیاره در پست قبلیم هم گفتم این یک گوشی Fake و فقط یک طرح فتوشاپی همین

Mr.K2
10-09-2007, 13:55
ایم عکسه خیلی کج و کوله هست !
من از این بهتر با فتوشاپ درست میکنم !!

R@R#M@N
10-09-2007, 14:14
واقعآ طرح مسخره ای هست
بابا این همه طرح فیک این چی بود گذاشتید
با همه ی حرفهای متالیکا موافقم بجز این :

سونی اگه بخاد ال سی دی 16 ملیون بذاره که میذاره
الان بزرگترین سازنده ال سی دی و تلویزیون جهانه (البته خودم احساسم بر اینه که سامسونگ ال سی دی های بهتری از سونی داره حالا چه تو موبایل و یا چه تو تی وی ال سی دی ها و ال سی دی های کامپیوتر)
ولی سونی به یه دلیل این کارو نمیکنه چون داره روش کار میکنه که مثل نوکیا باتری موبایل رو نخوره
الان نوکیا نتونسته روی باتریهای موبایلهاش که ال سی دی 16 ملیون دارن کنترل داشته باشه و زرت زرت باتری خالی میکنن
همین ن95 باتریش خیلی ضعیفه (بخصوص اگه ال سی دی همینجور روشن باشه و باهاش فیلم ببینی)

CD-RW
10-09-2007, 15:28
با حجم حافظه 120 گیگابایتی , حتما باید از میکرو هارد درایو استفاده کرد , تکنولوژی امروز حداکثر 8 ( فوقش 16 ) گیگابایت رو پشتیبانی میکنه ( البته روی حافظه های فلش ) . اگر هم میکرو درایو داشته باشه باید همیشه دو تا باطری پر توی جیبت داشته باشی و به گوشی شلنگ بکشی که وسط مکالمه قطع نشه . سامسونگ یه بار این کار رو توی I300 کرده , ولی استقبال نشد .
------------------
من هم داره مخم سوت میکشه , عمرا سونی اریکسون همچین چیزی بتونه بسازه . نهایت تکنولوژی که خرج کرد P990 بود , دیگه از ابعاد و سرعت پردازنده و این چیزها خودتون حدس بزنید این گوشی حداقل اندازه پرینتر اچ پی 1100 باید ابعاد داشته باشه .
------------------
قراره یه شرکت ساخت گوشی راه بندازم , اولین گوشی که تولید میشه مشخصات زیر رو داره :
ابعاد 110 در 60 در 3 میلیمتر
دوربین نیم گیگا پیکسل
پشتیبانی از 16 باند مخابراتی
صفحه نمایش 1600 در 1200 multi touch
پردازنده AMD 3600 Ghz
حافظه داخلی 20 ترابایت
و از این جور مزخرفها ,
حالا کی ساخته میشه بماند .

mahdiit
10-09-2007, 15:55
اين غول چراغ جادو كي قراره در بياد!!!
عزيزم اينا 10 ساله ديگه دوربين هاي حرفه اي ديجيتال هم به زور به 10 تا12 رسيدن !! البته بالاتر هم هست ولي خيلي بزرگ هستند و استفاده معمولي ندارند حالا چطور در يه گوشي مي خوان جا بدن من يكي كه موندم اونم سوني اريكسون يه P990 زد همش هنگ مي كنه پردازندش معلوم نيست مال كجاست كه اصلا جون نداره حالا پردازنده 2 گيگا هرتزي !!

عزيزم گوشي ساندويچ نيست كه دو دقيقه اي بخواهي بپيچي كار ميبره فكر فناوري و شركتي مثل نوكيا بيكار نشسته تا بيان بازارش رو بگيرن در سال ميلياردها دلار صرف R&d ميكنن كه N95رو بدن بيرون .

Sina.G
10-09-2007, 17:26
اگه به فرض محال همچین گوشی بیاد ، قیمتش سر به فلک میکشه . شاید 10-15 میلیون تمون شاید بیشتر ، کی میخره ؟

hamidrezaaa
10-09-2007, 17:36
واقعآ طرح مسخره ای هست
بابا این همه طرح فیک این چی بود گذاشتید
با همه ی حرفهای متالیکا موافقم بجز این :

سونی اگه بخاد ال سی دی 16 ملیون بذاره که میذاره
الان بزرگترین سازنده ال سی دی و تلویزیون جهانه (البته خودم احساسم بر اینه که سامسونگ ال سی دی های بهتری از سونی داره حالا چه تو موبایل و یا چه تو تی وی ال سی دی ها و ال سی دی های کامپیوتر)
ولی سونی به یه دلیل این کارو نمیکنه چون داره روش کار میکنه که مثل نوکیا باتری موبایل رو نخوره
الان نوکیا نتونسته روی باتریهای موبایلهاش که ال سی دی 16 ملیون دارن کنترل داشته باشه و زرت زرت باتری خالی میکنن
همین ن95 باتریش خیلی ضعیفه (بخصوص اگه ال سی دی همینجور روشن باشه و باهاش فیلم ببینی)
اصلا چه ربطی داره این مقایسه شما تلویزیون چه ربطی به ال سی دی گوشی داره اون یک تکنولوژی او یک تکنولوژی دیگه که امرن سونی اریسکون خودش رو هم بکشه به این تکنولوژی دست نخواهد یافت ایشالاه 1 .2 سال دیگه دوما نکنه شما توی شرکت سونی اریکسون کار میکنی که میگی که داره روش کار مکنه تا باتری رو نخوره :31:

Sina.G
10-09-2007, 18:08
آنوس یک دوربین 21 مگاپیکسلی ، قیمت پایه 7.2 میلیون تومان :

Canon announced the new EOS-1Ds Mark III digital SLR camera. Canon EOS-1Ds Mark III features a 21 Megapixel Full-frame CMOS image sensor, dual “DIGIC III” image processors and it supports Framing and shooting subjects using the camera’s 3-inch LCD screen.

The Canon EOS-1Ds Mark III will be shipped in November and will be priced at$7,999

rshr
10-09-2007, 18:50
مونیتور 19 اینچ حداکثر رزلوشن1024 * 1280 داره
من راضیم

اون وقت این...

Elfin-D
10-09-2007, 18:59
Fake babe:D

seyyedi
10-09-2007, 21:07
دوستان سلام
ضاااااااااااااااااییییییی ییییییییععععععععععععع است که فیکه
متالیک جان و بهراد عزیز درست میگن
مگه میشه همچین گوشی الان بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اون دوست عزیز که کنون 21 مگاپیکسلی رو گذاشته بودن عوضی به جای 12 نخونده بودن 21؟؟؟؟؟؟ فکر نمی کنم کنون تونسته باشه 21 مگا زده باشه اگه هم زده باشه شکلشو تغییر میده آخه خیلی بزرگ میشه
راستی اینم بگم این گوشی های فیک رو تو کلوپش معرفی کنید

ali_chenger
10-09-2007, 21:57
دوستان بی خیال حالا دوستمون یه تایپیک زد برای خنده شما به بزرگی خودتون ببخشید
از دوستمون هم خواهش میکنم این جور چیزایی که با عقل جور درنمیاد را براش تایپیک نزنه:20:

M.etallic.A
10-09-2007, 22:09
بازم میگم متاسفانه نظارت رو این انجمن کم شده...

mahyarSAMSUNG
10-09-2007, 23:49
چی میگید مگه میشه همچین گوشی رو بزنه علکی که نیست عزیرم . سونی ؟؟!!!!!!!!!!!!! 20 مگاپیکسل ؟؟؟؟ آخه دیگ آش که نیست بخوایم همش بزنیم . سونی اریکسون بهتر 5 مگاپیکسلی هاشو افزایش بده بعد بره توی کار 20 !!
رزولیشن صفحه تلوزیونهای ال سی دی از 2 مگاپیکسل بالاتر نرفته . حالا روی یه گوشی بیان 2048 در 1536 بزارن ؟؟؟؟ میدونی چه قدرت باتری میخواد ؟؟؟
تمام کمپانی های نتونستن گوشی 16 میلیون رنگ رو همراه صفحه لمسی درست کنن حالا سونی بیاد درست کنه ؟؟؟!!!! سونی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
میدونی چه سرعت 3g باید داشته باشه تا این انتقال تصویر رو انجام بده ؟؟؟ حداقل باید 30 مگاپییت باشه یعنی 5 برابر اف 700 سامسونگ
میکرو هارد دیسک بالاتر از 30 گیگ تولید نشده حالا 120 گیگ گذاشته ؟؟؟؟ فکر کنم از این هارد های کنه باشه که باید دستت بگیری
سی پی یو 2 گیگ ؟؟!!!!!!!!!!! سونی ؟!!!!!!!!!!!! 2 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! سونی ؟؟!!!!!!! اصلا بهم نمیخوره

برای نوشته آخر هم بگم که من میدونم این گوشی کی وارد بازار میشه سال 2099 .

mahyarSAMSUNG
10-09-2007, 23:57
چی میگید مگه میشه همچین گوشی رو بزنه علکی که نیست عزیرم . سونی ؟؟!!!!!!!!!!!!! 20 مگاپیکسل ؟؟؟؟ آخه دیگ آش که نیست بخوایم همش بزنیم . سونی اریکسون بهتر 5 مگاپیکسلی هاشو افزایش بده بعد بره توی کار 20 !!
رزولیشن صفحه تلوزیونهای ال سی دی از 2 مگاپیکسل بالاتر نرفته . حالا روی یه گوشی بیان 2048 در 1536 بزارن ؟؟؟؟ میدونی چه قدرت باتری میخواد ؟؟؟
تمام کمپانی های نتونستن گوشی 16 میلیون رنگ رو همراه صفحه لمسی درست کنن حالا سونی بیاد درست کنه ؟؟؟!!!! سونی ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
میدونی چه سرعت 3g باید داشته باشه تا این انتقال تصویر رو انجام بده ؟؟؟ حداقل باید 30 مگاپییت باشه یعنی 5 برابر اف 700 سامسونگ
میکرو هارد دیسک بالاتر از 30 گیگ تولید نشده حالا 120 گیگ گذاشته ؟؟؟؟ فکر کنم از این هارد های کنه باشه که باید دستت بگیری
سی پی یو 2 گیگ ؟؟!!!!!!!!!!! سونی ؟!!!!!!!!!!!! 2 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! سونی ؟؟!!!!!!! اصلا بهم نمیخوره

برای نوشته آخر هم بگم که من میدونم این گوشی کی وارد بازار میشه سال 2099 .

e.khafan!
11-09-2007, 00:27
در تایید پست بالا من باید بگم که شاید عکس درست باشه ولی امکانات عمرا
بالاترین مگاپیکسل دوربین دیجیتالی که عملکرد جداگانه از موبایل داره 12 هست
نمیدونم 20 از کجا اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من بهتره بدونی که شرکت phaseone بک های 40 مگاپیکسلی میزنه و هاسلبلند دوربیناش 37 مگاپیکسله !

iman_s
11-09-2007, 02:12
طرف تا تونسته فکر کرده و آخر امکانات رو که در رویاهاش داشته نوشته و چون طرفدار سونی اریکسون بوده به اسم سونی اریکسون داده.
حداقل یک فکر میکرد اگه بر فرض در 100 سال آینده به این تکنولوژی میرسید اسمش رو W نمیذاشت یا به خاطر دوربینش از سری K بود یا به خاطر امکاناتش از سری P.

ramyar.v
11-09-2007, 02:27
اقا این موثقه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
20 مگا پیکسل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس من گوشیم رو باید همین الان از پنجره پرت کنم بیرون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rainysky50
11-09-2007, 02:59
کاملا fake هست!!اگه تولید بشه با دوربین 10 میغا پیکسلی و هارد داخلی کمتر از 10 گیگ و رزولوشن صفحه ی کمتری به تولید انبوه میرسه!!

Dr.Afzali
11-09-2007, 03:50
بعضيها همچين با تعجب سوني سوني ميكنن انگار كم برنديه.مطمئن باشيد اگر تكنولوژي به همچين قدرتي برسه كه بشه همچين گوشي توليد كرد سوني اولين شركتيه كه ميده بيرون.ولي خيلي فاصله داريم هنوز تا چنين تكنولوژي.
سنگ بزرگ نشونه نزدنه

alireza20202003
11-09-2007, 10:22
توی همون آدرسی که گذاشته بودین:

نوشته که لنزش کارل زایسه اگه واقعا این گوشی قراره تولید بشه چرا سونی اریکسون که انقدر روی سایبرشاتش تاکید داره یهویی از کارل زایس استفاده میکنه؟

Optimus Prime
11-09-2007, 10:35
خوبه تو لینک نوشته که فردی با نام کاربری ToShaRa در se-nse.com forum یک Concept یعنی طرح ارائه کرده که بهترین قابلیت های امروزی را داراست.

SAEED_BARCELONA
11-09-2007, 10:43
در مورد این گوشی تا حالا 500 تا تاپیک زدن بازم براتون جای بحث داره که از دیروز تا حالا 4 صفحه شده.

نوشته که لنزش کارل زایسه اگه واقعا این گوشی قراره تولید بشه چرا سونی اریکسون که انقدر روی سایبرشاتش تاکید داره یهویی از کارل زایس استفاده میکنه؟

دوربین دیجیتالهای سایبرشاتم لنزشون کارل زیس هستند و جای تعجب نداره اگه این مارکو رو گوشیای سونی اریکسونم ببینیم

CD-RW
11-09-2007, 10:50
بعضيها همچين با تعجب سوني سوني ميكنن انگار كم برنديه.مطمئن باشيد اگر تكنولوژي به همچين قدرتي برسه كه بشه همچين گوشي توليد كرد سوني اولين شركتيه كه ميده بيرون.ولي خيلي فاصله داريم هنوز تا چنين تكنولوژي.
سنگ بزرگ نشونه نزدنه

منکر قدرت سونی نیستم , ولی داره از خودش کم کاری نشون میده
نمونه بارزش اولین گوشیهای 5 مگا پیکسلی و اولین گوشی 10 مگا پیکسلی که حداقل مال سونی نیست .
یا مثلا اولین صفحه نمایش TFT یا OLED که باز هم سونی اول صف نبوده .
یا یک نمونه دیگه , باریکترین گوشی ها که باز هم سونی جایی نداره .
فکر کنم عمدا خودشو عقب انداخته میدون به رقبا بده .

M.etallic.A
11-09-2007, 13:05
فکر کنم عمدا خودشو عقب انداخته میدون به رقبا بده

اینم از اون حرفاس....

alireza20202003
11-09-2007, 13:18
دوربین دیجیتالهای سایبرشاتم لنزشون کارل زیس هستند و جای تعجب نداره اگه این مارکو رو گوشیای سونی اریکسونم ببینیم
ممنون خودم تا حالا اطلاع نداشتم:11:.

SAEED_BARCELONA
11-09-2007, 13:22
ممنون خودم تا حالا اطلاع نداشتم:11:.

خواهش میکنم جیگر

iman_s
12-09-2007, 01:11
طرف تا تونسته فکر کرده و آخر امکانات رو که در رویاهاش داشته نوشته و چون طرفدار سونی اریکسون بوده به اسم سونی اریکسون داده.
حداقل یک فکر میکرد اگه بر فرض در 100 سال آینده به این تکنولوژی میرسید اسمش رو W نمیذاشت یا به خاطر دوربینش از سری K بود یا به خاطر امکاناتش از سری P.

خوبه تو لینک نوشته که فردی با نام کاربری ToShaRa در se-nse.com forum یک Concept یعنی طرح ارائه کرده که بهترین قابلیت های امروزی را داراست.
همونطوری که گفتم و دوستمون اشاره کردند فقط یک طرحه از ایده آلهای موبایل.
این Toshara هم کسی هست که درایورهای صدای قدرتمندی برای سونی اریکسون ساخته و اکثر کسانی که گوشی رو هک می کنند و صداشو زیاد می کنند از دسترنج این شخص استفاده می کنند.

ali racer
12-09-2007, 01:22
تورو خدا یه چیزی بنویسن تو تاپیک 5 قران ارزش داشته باشه و با عقل جور ار بیاد

همه ی چیزایی که نوشتین فقط در حد حرفه !!!

mahyarSAMSUNG
12-09-2007, 01:35
کی ؟؟؟ سونی تکنولوزِش به حدی برسه که 20 مگاپیکسلی بزنه ؟؟!!!!!!!! اخه چرا جوک میگید ؟!!! اولینها رو همیشه سامسونگ داره بیرون و همیشه سامسونگ به اسم بد توی ایران بوده . سامسونگ اولین گوشی هارد دیسک دار که آی 300 باشه . اون زمان سونی و نوکیا نمیدونستن هارد دیسک روی موبایل یعنی چی ؟؟؟ الان هم نمیدونم چون هنوز نتونستن و از حافظه های فلش استفاده میکنن . بعد سامسونگ سال 2006 آی 310 رو با 8 گیگ زد که نوکیا در اواخر سال 2007 تونست 8 گیگ بزنه اونم فلش نه هارد دیسک . سامسونگ سال 2004 5 مگاپیکسلی داشت و الان هم 3 تا 5 مگاپیکسلی داره که توی کل دنیا پخش میشه f700 g800 g600 . سامسونگ سال 2006 بی 600 رو با دوربین 10 مگاپیکسل زد . اصلا ببینم دوربین های سایبر شات سونی 10 مگاپیکسلی دارن که حالا بخواد گوشیش 20 مگاپیکسلی داشته باشه ؟!!!!!!!!!!!!!!

بیا اینم دوربینهای سامسونگ که 100 تای سایبر شات می ارزه نگاه کن چقدر خوشگل . سامسونگ همیشه و همجا داره ابتکار به خرج میده :

البته میدونم یه کمی گرونه ولی خوب کیفیت دوربین دارها 340 تومن 7.2 مگاپیکسل

Dr.Afzali
13-09-2007, 03:15
پست بالا اصلا ارزش جواب دادن نداره.فقط تعصب.

D o l f i n
13-09-2007, 12:24
سر چی دارید بحث میکنید ولش کنید 5 صفحه الکی رو پر از یه بحث خالی

mahyarSAMSUNG
13-09-2007, 22:18
پست بالا اصلا ارزش جواب دادن نداره.فقط تعصب.

خوب کاشکی جواب میدادی اینطوری فکر کردم نمیدونی جواب بدی . آخه تو وقتی به من بگی برای مقایسه های عکاسی عکس ها رو دستکاری میکنم دیگه چطوری میشه به پست های دیگت گوش بدم ؟!!:31::41:

ShahabSAMSUNG
14-09-2007, 19:28
طرفدارای سونی چرا اینقدر توی توهّم به سر می برن؟
W1i فقط یه طرحه.
آخه اصلاً ویندوز موبایل 7 اومده؟؟؟ هنوز نیومده دارن با ان95 مقایسه اش می کنن.
مسخره است.

mahyarSAMSUNG
14-09-2007, 23:37
ویندوز موبایل 7 در حال ساختن خبرشو شنیدم . میدونم اصلا همچین گوشی تا 20 سال دیگه هم نیست ( البته از سامسونگ بعید نیست که نزنه ) ولی خوبه سونی برام خیلی عجیبه که این همه هم طرفداری میکنن ازش . مثلا بجای اینکه حقیقت رو باور کنن بیان بگن آره سامسونگ شاید بتونه ولی بازم هم اون حس سونی دوستشون که توی مردم ایران خیلی پیدا میشه میگن آره میتونه آخه سونی گوشیای با صفحه رزولیشن 240 در 320 انگشت شما هستند تازه اولین 5 مگا پیکسلشو زده .

Actros
15-09-2007, 03:51
من دوربین دیجیتال تا حالا از 12 مگا پیکسل بالاتر ندیدم
بعد یه گوشی موبایل دوربین 20 مگی داره؟!!!:20:

CD-RW
15-09-2007, 08:44
پس هیچکی گوشی که من میخوام تولید کنم رو ندیده .
چند پست قبل بخونید کف بر میشید .

SAEED_BARCELONA
15-09-2007, 09:43
آقای samsung_d600 ایول تا حالا آدم تعصبی مثل تو ندیدم.
اگه یه روز یکی از این سایتا یه ریویو از k850 و G600 و N95 گذاشت و g600 تو دوربین له شد چیکار میکنی؟ مثل همون بلایی که سر d900اومد. بازم هی میگی اولین 5مگاپیکسلی ماله سامسونگه؟:46:

mahyarSAMSUNG
15-09-2007, 20:53
اصلا مقایسه چه ربطی به اول دومی داره .مگه کیفیت دوربین جی 600 پایین باشه یعنی سامسونگ دیرتر از گوشیای دیگه زدش ؟؟؟ سامسونگ فکر کنم دوم بود توی 5 مگاپیکسلی البته اگه گوشیهای مخصوص کره رو فراموش کنیم چون سامسونگ سال 2004 5 مگاپیکسلی داشت . بعد از معرفی ان 95 حدود یکی دو هفته بعد اف 700 معرفی شد . درضمن شکی نیست که دوربینهای سامسونگ بهتر از سونی . اینو هم خودم مقایسه کردم هم سایت جی اس ام آرنا که یه سایت جهانی حالا اگه میگی که اونها عکس ها رو دست کاری کردن یا میخوای بگی طرف بلد نبوده و طرفدار نوکیا بوده مشکل از شماهاست . آقاجون دوربین سونی بی کیفیت دیگه چرا تفره میرید ؟؟؟ خوب بگید بی کیفیت دیگه ؟؟ چون هر جا ما دیدیم بی کیفیت بود حالا من نمیدونم شما چطوری عکس میگیرد که میگیرد با کیفیت !!!

SAEED_BARCELONA
15-09-2007, 21:30
درضمن شکی نیست که دوربینهای سامسونگ بهتر از سونی

ببخشید میگم شما خیلی تعصبی هستید ولی بقیه باور نمیکنن.
k800 بهترین کمرا فونه سال گذشته. حالا باز بگو اولین 5مگاپیکسلی ماله سامسونگه

mahyarSAMSUNG
15-09-2007, 21:38
رایستش بازم نفهمیدم ؟؟؟ منظورم من از اولین یعنی اولین گوشیه 5 مگاپیکسلی که ساخته شد ماله سامسونگ مگه غیر از اینه ؟؟؟ مدلش هم وی 7800 و اس 250 و پی 860 بعدش هم اف 700 بعدش جی 600 3 روز بعدش جی 800 . میخواد با این همه 5 مگاپیکسلی که تا حالا زده کیفیت دوربنش بد باشه بالاخره هی چی باشه سامسونگ چندتا پیراهن بیشتر از سونی اریکسون پاره .

R@R#M@N
15-09-2007, 21:47
ببخشید که وارد بحث میشم
شاید سامسونگ چند تا پیرن از سونی اریکسون پاره کرده باشه
ولی شک نکن سونی 10000 تا پیرهن بیشتر از سامسونگ پاره کرده
مهم تکنولوژی هست که سونی داره و اونو توی گوشیهاش بکار میبره (البته من نمیدونم چرا سونی همه ی تکنولوژیش رو بکار نمیگیره)
یا داره به دیگرون میدون میده یا میخاد یه جا ارائه بده

rainysky50
15-09-2007, 23:27
بابا بسته!!!خوتو کشتی با این سامسونگ!!بچه ها گوشیهای جدید سامسونگ رو گرفتید دستتون!!!ال سی دی گوشیهای سامسونگ دیگه از بس پارازیت داره به برفکی شبیه شده!!!صدا که تعطیله!!!دوربین هر کس خریده ناراضی بوده!!!جدیدا یه گوشی زده عین شاین الجی!!داره بیچاره تقلید میکنه!!هر فروشنده ای که میرم میگه دیگه کسی سامسونگ نمیخره!!!!!!!!!!!!!!

arash_zp
16-09-2007, 00:09
بابا بسته!!!خوتو کشتی با این سامسونگ!!بچه ها گوشیهای جدید سامسونگ رو گرفتید دستتون!!!ال سی دی گوشیهای سامسونگ دیگه از بس پارازیت داره به برفکی شبیه شده!!!صدا که تعطیله!!!دوربین هر کس خریده ناراضی بوده!!!جدیدا یه گوشی زده عین شاین الجی!!داره بیچاره تقلید میکنه!!هر فروشنده ای که میرم میگه دیگه کسی سامسونگ نمیخره!!!!!!!!!!!!!!
سامسونگي ها قبول كنن كه هر كاري بكنن بازم سامسونگن .
بهتره همون تلويزيون و يخچال بزنه تا گوشي . رو پيرهن چلس هم تبليغ كردن فروششون نرفت بالا :31:

Dr.Afzali
16-09-2007, 03:43
دوستان اين جناب samsung_d600 اينقدر توي تعصب غرقه كه فكر كنم شبها سامسونگ پلو ميخوره.هرچي بگيد فايده نداره و حرف و نظر خودشو داره.شايد كارمندي از سوني با سنگ زده شيشه خونشونو شكونده يا چرخ ماشينشونو پنچر كرده .اين كينه از كجاست نميدونم.خودتونو خسته نكنيد.

Dr.Afzali
16-09-2007, 03:45
اي خدا سوني رو داره با سامسونگ مقايسه ميكنه.سوني جاي پدر بزرگ سامسونگه.وقتي سوني تلويزيون ميزد سامسونگ داشت مامان بازي ميكرد

SAEED_BARCELONA
16-09-2007, 10:46
ولی خدایی الان Lcd Tv های سامسونگ چیزی از سونی کم ندارن. تو بعضی مدلاهم بهترن. قیمتشونم خیلی به صرفست.
ببخشید بحث عوض شد

rainysky50
16-09-2007, 13:58
نه سعید جان اینطورها هم که میگی نیست!برو یه مسابقه ی فوتبال رو با ال سی دی سامسونگ ببین!!سپس به سرعت بیا با ال سی دی سونی همون فوتبال رو ببین!!!نتیجه ی اخلاقی که خواهی گرفت:تصویر ال سی دی سامسونگ تاخیر داره!یعنی چی من با چشمهای خودم دیده ام که در تمام تلویزیونهای سامسونگ ارم شبکه ها در هنگام نشان دادن تصاویر متحرک حرکتش کندتر از بقیه ی صفحه هست!اصلا یه چیز عجیبیه!!در ضمن اگه به صفحه خوب دقت کنید متوجه مربعی مربعی بودن تصاویر میشید!برید امتحان کنید!ممکنه توضیحاتی که دادم رو کسی باور نکنه و خیلی بچه گانه به نظر برسه ولی توصیه میکنم حتما این ازمایش رو در خیابان جمهوری انجام بدید!سامسونگ بهتره بره کول دیسک تولید کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAEED_BARCELONA
16-09-2007, 14:17
نمیدونم والا. ولی من یکی دو بار پلی 3 خودمو بردم خونه دوستم که یه تلویزیون r81 سامسونگ داشت. موتوراستورم بازی میکردیم خیلی فاز میداد اصلا تصویر اینطوری که میگید نمیشد. شاید من دقت نکردم

kiarash3500
16-09-2007, 14:37
آنوس یک دوربین 21 مگاپیکسلی ، قیمت پایه 7.2 میلیون تومان :

Canon announced the new EOS-1Ds Mark III digital SLR camera. Canon EOS-1Ds Mark III features a 21 Megapixel Full-frame CMOS image sensor, dual “DIGIC III” image processors and it supports Framing and shooting subjects using the camera’s 3-inch LCD screen.

The Canon EOS-1Ds Mark III will be shipped in November and will be priced at$7,999

سلام
به نظر این هم یه مدل fake میاد

CD-RW
16-09-2007, 16:03
ببخشید که وارد بحث میشم
شاید سامسونگ چند تا پیرن از سونی اریکسون پاره کرده باشه
ولی شک نکن سونی 10000 تا پیرهن بیشتر از سامسونگ پاره کرده
مهم تکنولوژی هست که سونی داره و اونو توی گوشیهاش بکار میبره (البته من نمیدونم چرا سونی همه ی تکنولوژیش رو بکار نمیگیره)
یا داره به دیگرون میدون میده یا میخاد یه جا ارائه بده

بابا پیرهنهاش به میخ گیر کرده بود .
-------------
ربطی نداره ولی تکنولوژی ها رو اسم ببر . منکر قدرت سونی نیستم ولی این وسط اریکسون خیلی بوق تشریف دارند .

تا حالا گوشی D900 رو کنار N70 - N73 - 3220 یا W800 یا K800 گذاشتید و مقایسه کنید , حرفهای خاله زنکی نزنید
در ضمن من که تا حالا ندیدم ال جی از خودش طراحی جدید داده باشه بیرون . توی این 10 - 12 سالی که میشناسمش .

سامسونگي ها قبول كنن كه هر كاري بكنن بازم سامسونگن .
بهتره همون تلويزيون و يخچال بزنه تا گوشي . رو پيرهن چلس هم تبليغ كردن فروششون نرفت بالا :31:

مگه گوشی هاش چه ایرادی دارند . حالا اگه بیاد از سامسونگ برگرده چه تاجی به سر تو گذاشتند .

دوستان اين جناب samsung_d600 اينقدر توي تعصب غرقه كه فكر كنم شبها سامسونگ پلو ميخوره.هرچي بگيد فايده نداره و حرف و نظر خودشو داره.شايد كارمندي از سوني با سنگ زده شيشه خونشونو شكونده يا چرخ ماشينشونو پنچر كرده .اين كينه از كجاست نميدونم.خودتونو خسته نكنيد.

تو که ادعای فضلت میشه , چرا اینقدر دری وری میگی ( ببخشید ها ولی حقیقته ) .

اي خدا سوني رو داره با سامسونگ مقايسه ميكنه.سوني جاي پدر بزرگ سامسونگه.وقتي سوني تلويزيون ميزد سامسونگ داشت مامان بازي ميكرد

سونی با سونی اریکسون زمین تا آسمون فرقشه , رقیب سونی بودن خیلی افتخاره ولی سونی اریکسون ... !!!

نه سعید جان اینطورها هم که میگی نیست!برو یه مسابقه ی فوتبال رو با ال سی دی سامسونگ ببین!!سپس به سرعت بیا با ال سی دی سونی همون فوتبال رو ببین!!!نتیجه ی اخلاقی که خواهی گرفت:تصویر ال سی دی سامسونگ تاخیر داره!یعنی چی من با چشمهای خودم دیده ام که در تمام تلویزیونهای سامسونگ ارم شبکه ها در هنگام نشان دادن تصاویر متحرک حرکتش کندتر از بقیه ی صفحه هست!اصلا یه چیز عجیبیه!!در ضمن اگه به صفحه خوب دقت کنید متوجه مربعی مربعی بودن تصاویر میشید!برید امتحان کنید!ممکنه توضیحاتی که دادم رو کسی باور نکنه و خیلی بچه گانه به نظر برسه ولی توصیه میکنم حتما این ازمایش رو در خیابان جمهوری انجام بدید!سامسونگ بهتره بره کول دیسک تولید کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا حالا با مانیتور های " سینک مستر " سامسونگ بازی کردی , لامصب از کنار کنار مانیتور هم رنگها به وضوح و واقعی دیده میشند , این تکنولوژی تقریبا 6 سال پیش اومد و معرفی شد .

CD-RW
16-09-2007, 16:05
فکر کنم کلی برای خودم دشمن تراشیدم .

R@R#M@N
16-09-2007, 16:52
بابا پیرهنهاش به میخ گیر کرده بود .
-------------
ربطی نداره ولی تکنولوژی ها رو اسم ببر . منکر قدرت سونی نیستم ولی این وسط اریکسون خیلی بوق تشریف دارند .

نه بابا اینطور که میگی نیست
تکنولوژی هایی که توی پلیرهاش استفاده میکنه (حالا اسم دقیقش رو بلد نیستم) چمیدونم توی کنسولهای گیمش
توی دوربیناش (عکاسی رو فیلمبرداری)
توی تلویزیونهاش
توی ظبطاش (ظبط ماشین و خونه )
توی مموری هاش
و ....
البته من نمیگم سامسونگ تکنولوژی نداره ولی سونی بلاخره یه 50 سالی از سامسونگ پیر تره و تجربه ...
البته خودم واقعآ ال سی دی ها و Lcd Tv و مانیتوراش رو قبول دارم
و الان با احترام و بدون هیچ چیزی میگم که بهترین ال سی دی رو سامسونگ داره (حتی توی موبایل)
البته سونی هم چیزی نسبت بهش کم نداره ولی خوب کیفیت تصویر سامسونگ بهتر هست و البته رنگاش (ولی من خودم از کیفیت قطعه های سامسونگ بدم میاد) حالات شاید به خاطر این باشه که یه ظبط سه دیسک از سامسونگ خریدیم 6 ماه بعدش طوری خراب شد که هیچ جا نمیتونن درستش کنن (ولی از سونی یه تلویزیون داریم (20 سالی هست که زندست) اصل ژاپن الان داره مث ساعت کار میکنه
ببین اونموقعی که گوشی های اریکسون توی بازار بود اصلآ سونی جدا واسه خودش گوشی میزد و سامسونگ و ال جی وجود نداشت
اونموقع فقط سونی گوشی میزد و اریکسون و نوکیا و زیمنس
سامسونگ و ال جی که داشتند....
موتو هم داشت بیسیم میزد (و البته شاید اونم بود ولی من یادم نمیاد)
اریکسون یه قدرت توی صنایع ارتباطات هست
بلوتوث برای شرکت اریکسون هست
حالا این قدرت توی صنایع ارتباطات با قدرتی توی صنایع صوتی وئ تصویری و .... یکی شدند و دارن میترکونن
هنوز هم میگم نمیدونم چرا سونی تمام تکنولوژیش رو توی گوشیهاش بکار نمیگیره

S@M@Nd
16-09-2007, 21:13
چنین گوشیی حالا حالا ها تولید نمی شه

mahyarSAMSUNG
16-09-2007, 22:16
خیلی چیزا بهم گفتید که بخوام جواب بدم 1 ساعت طول میکشه . ولی مطمئن باشید اگه ای دی اس ال داشتم 1 ساعت هم وقت میزاشتم برای جواباتون :
یکی میگه ال سی دی های سامسونگ چیزی از سونی کم نداره ؟!!!!!! آخه این حرف خنده دار نیست ؟؟؟ برو اصلا فروش جهانی سونی رو نگاه کن ببین کجای جدول !
آقا بهراد هم که میگه تلوزیون ما 20 سال داره کار میکنه اصل ژاپن هم هست !!! آقا بهراد تو فکر کردی من برای چی از سونی بدم میاد ؟؟؟ چون چینی !!! من باتری گوشیم ژاپنی دارم حال میکنم . مطمئن باش اگه سونی هم ژاپن بود مشکلی باهاش نداشتم .
طرف میگه ال سی دی های سامسونگ نویز داره . شما اصلا فیلم عصر یخبندان رو داخل این ال سی دی دیدی ؟ یه سر برو جمهوری نگاه کن ببین قدرت ال سی دی یعنی چی ؟؟ اصلا چیزی درباره ی dnlo شنیدی ؟؟؟ تکنولوژی انجصاری سامسونگ ؟؟؟ یه سر برو جمهوری نگاش کن . اگه دیدی برفک داره اون سامسونگ نبود tv mobile بود که تلوزیونش خوب نمیگرفته .
و.....

SAEED_BARCELONA
16-09-2007, 23:15
1- یکی میگه ال سی دی های سامسونگ چیزی از سونی کم نداره ؟!!!!!! آخه این حرف خنده دار نیست ؟؟؟ برو اصلا فروش جهانی سونی رو نگاه کن ببین کجای جدول !

2- آقا بهراد هم که میگه تلوزیون ما 20 سال داره کار میکنه اصل ژاپن هم هست !!! آقا بهراد تو فکر کردی من برای چی از سونی بدم میاد ؟؟؟ چون چینی !!! من باتری گوشیم ژاپنی دارم حال میکنم . مطمئن باش اگه سونی هم ژاپن بود مشکلی باهاش نداشتم .

اصلا چیزی درباره ی dnlo شنیدی ؟؟؟ تکنولوژی انجصاری سامسونگ ؟؟؟

1- میدونی یکی از دلایله فروشه زیاد ال سی دی های سامسونگ چیه؟ قیمتشه. در ضمن گفتم بعضی از مدلاش وگرنه Full HD های سامسونگ ضعیفتر از سونی هستند

2- آقا درسته که اکثر جنسای سونی چینین ولی این به معنیه نامرغوب بودن جنساش نیست. همشون تحت نظارته سونی هستند. تقلبی که نیستن.

3- شما که عشق سامسونگ هستین اسم تکنولوژیهاشم یاد بگیر. DNie درسته نه dnlo

hamidrezaaa
17-09-2007, 01:00
شما که عشق سامسونگ هستین اسم تکنولوژیهاشم یاد بگیر. DNie درسته نه dnlo
به این میگن یک نکته ی انحرافی :27: یا به عبارتی نکته کنکوری خوشم امد :34::16::39:

CD-RW
17-09-2007, 09:02
نه بابا اینطور که میگی نیست
تکنولوژی هایی که توی پلیرهاش استفاده میکنه (حالا اسم دقیقش رو بلد نیستم) چمیدونم توی کنسولهای گیمش
توی دوربیناش (عکاسی رو فیلمبرداری)
توی تلویزیونهاش
توی ظبطاش (ظبط ماشین و خونه )
توی مموری هاش
و ....
البته من نمیگم سامسونگ تکنولوژی نداره ولی سونی بلاخره یه 50 سالی از سامسونگ پیر تره و تجربه ...
البته خودم واقعآ ال سی دی ها و Lcd Tv و مانیتوراش رو قبول دارم
و الان با احترام و بدون هیچ چیزی میگم که بهترین ال سی دی رو سامسونگ داره (حتی توی موبایل)
البته سونی هم چیزی نسبت بهش کم نداره ولی خوب کیفیت تصویر سامسونگ بهتر هست و البته رنگاش (ولی من خودم از کیفیت قطعه های سامسونگ بدم میاد) حالات شاید به خاطر این باشه که یه ظبط سه دیسک از سامسونگ خریدیم 6 ماه بعدش طوری خراب شد که هیچ جا نمیتونن درستش کنن (ولی از سونی یه تلویزیون داریم (20 سالی هست که زندست) اصل ژاپن الان داره مث ساعت کار میکنه
ببین اونموقعی که گوشی های اریکسون توی بازار بود اصلآ سونی جدا واسه خودش گوشی میزد و سامسونگ و ال جی وجود نداشت
اونموقع فقط سونی گوشی میزد و اریکسون و نوکیا و زیمنس
سامسونگ و ال جی که داشتند....
موتو هم داشت بیسیم میزد (و البته شاید اونم بود ولی من یادم نمیاد)
اریکسون یه قدرت توی صنایع ارتباطات هست
بلوتوث برای شرکت اریکسون هست
حالا این قدرت توی صنایع ارتباطات با قدرتی توی صنایع صوتی وئ تصویری و .... یکی شدند و دارن میترکونن
هنوز هم میگم نمیدونم چرا سونی تمام تکنولوژیش رو توی گوشیهاش بکار نمیگیره

عزیز جان خودت اشاره کردی , سونی کجا سونی اریکسون کجا !!!.
گفته بودم منکر قدرت سونی نیستم , همینطور رقابت سالم با سونی خیلی افتخاره .
این وسط سونی اریکسون ( فقط اسم شرکت سرمایه گذار رو یدک میکشه ) به اعتبار اسم سونی یه اسم و رسمی در کرده .
اریکسون هم یه زمانی کوچکترین گوشی ها رو تولید میکرد , یادمه زمانیکه اولین بار نوکیا صفحه نمایش رنگی رو وارد گوشی کرد , اریکسون گوشی 13 سانتیمتری با ضخامت 18 میلیمتر تولید میکرد . ولی الان دیگه خیلی از ایده های طراحی خودش فاصله گرفته . علتش چیه ؟؟؟ . نمیدونم .

R@R#M@N
17-09-2007, 12:16
خیلی چیزا بهم گفتید که بخوام جواب بدم 1 ساعت طول میکشه . ولی مطمئن باشید اگه ای دی اس ال داشتم 1 ساعت هم وقت میزاشتم برای جواباتون :
یکی میگه ال سی دی های سامسونگ چیزی از سونی کم نداره ؟!!!!!! آخه این حرف خنده دار نیست ؟؟؟ برو اصلا فروش جهانی سونی رو نگاه کن ببین کجای جدول !
آقا بهراد هم که میگه تلوزیون ما 20 سال داره کار میکنه اصل ژاپن هم هست !!! آقا بهراد تو فکر کردی من برای چی از سونی بدم میاد ؟؟؟ چون چینی !!! من باتری گوشیم ژاپنی دارم حال میکنم . مطمئن باش اگه سونی هم ژاپن بود مشکلی باهاش نداشتم .
طرف میگه ال سی دی های سامسونگ نویز داره . شما اصلا فیلم عصر یخبندان رو داخل این ال سی دی دیدی ؟ یه سر برو جمهوری نگاه کن ببین قدرت ال سی دی یعنی چی ؟؟ اصلا چیزی درباره ی dnlo شنیدی ؟؟؟ تکنولوژی انجصاری سامسونگ ؟؟؟ یه سر برو جمهوری نگاش کن . اگه دیدی برفک داره اون سامسونگ نبود tv mobile بود که تلوزیونش خوب نمیگرفته .
و.....
بخدا به خاطر اینکه چین کارگراش ارزونه سونی داده اونجا تولید کنن
نوکیا هم مجارستان داره
سامسونگ هم که خودش کره هست و کارگراش ارزون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در کل سونی چینی رو ترجیح میدم به سامسونگ

عزیز جان خودت اشاره کردی , سونی کجا سونی اریکسون کجا !!!.
گفته بودم منکر قدرت سونی نیستم , همینطور رقابت سالم با سونی خیلی افتخاره .
این وسط سونی اریکسون ( فقط اسم شرکت سرمایه گذار رو یدک میکشه ) به اعتبار اسم سونی یه اسم و رسمی در کرده .
اریکسون هم یه زمانی کوچکترین گوشی ها رو تولید میکرد , یادمه زمانیکه اولین بار نوکیا صفحه نمایش رنگی رو وارد گوشی کرد , اریکسون گوشی 13 سانتیمرتری با ضخامت 18 میلیمتر تولید میکرد . ولی الان دیگه خیلی از ایده های طراحی خودش فاصله گرفته . علتش چیه ؟؟؟ . نمیدونم .
بابا بیخیال
اسمش رو یدک نمیکشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خداییش فیلمهای جیمزباند رو دیدی (ماشینش بی ام و هست و گوشیش هم اریکسون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
ولی خداییش اریکسون هم یه قول بوده و هست و با سونی خواهد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
17-09-2007, 16:48
]
خداییش فیلمهای جیمزباند رو دیدی (ماشینش بی ام و هست و گوشیش هم اریکسون [
img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]

گوشیای جیمزباند همیشه سونی اریکسون بوده چون شرکت سازنده فیلمای جیمزباند
(اسمش یادم رفته) ماله سونی هستش.
اصلا k800 silver به خاطر همین فیلم casino royal اومد تو بازار. وقتی تو فیلمه گوشیمو دیدم خیلی حال کردم:31:

R@R#M@N
17-09-2007, 16:51
گوشیای جیمزباند همیشه سونی اریکسون بوده چون شرکت سازنده فیلمای جیمزباند
(اسمش یادم رفته) ماله سونی هستش.
اصلا k800 silver به خاطر همین فیلم casino royal اومد تو بازار. وقتی تو فیلمه گوشیمو دیدم خیلی حال کردم
سونی 5 ساله با اریکسون یکی شده
اون فیلمای قدیمیش اریکسون خالی بوده (یه فیلمش یادمه که با موبایلش ماشین رو کنترل میکنه)
البته توی جدیدترین فیلمش که همین کازینو رویال هست ک800 نقره ای داره که همون طور که خودت میدونی و گفتی شده سری جیمزباند

B L A S T E R
17-09-2007, 16:55
خیلی نازه این نقره ایش
تو ایران هست؟

R@R#M@N
17-09-2007, 17:02
موضوع تاپیک رو منحرف نکنیم (این آخرین پست راجع به ک800 نقره ای باشه)
بله وجود داره دادا ممد
راستش جعبش هم فرق میکنه
همچنین یه سری تم و کلیپهایی از فیلم جیمزباند (کازینو رویال) هم توش هست
:10:

mahyarSAMSUNG
17-09-2007, 21:49
آقا بهراد واقعا راست میگی ؟؟؟؟ این که خیلی عجیبه ؟؟ جنس چینی رو به کره ای ترجیح میدی ؟؟!!! دیگه اون بحثش جداست از اول میگفتی . نگو سونی چینی فرق داره که قبول ندارم . خودت هم گفتی سونی میده چین بزنه که ارزون تر دربیاد !!! برای چی ارزون تر در بیاد ؟؟؟ برای اینکه اسباب بازی آب میکنن و برای بدنه گوشیای سونی اریکسون استفاده میکنن که وقتی بی افته زمین سریع قابش بشکنه .

R@R#M@N
17-09-2007, 23:38
بابا خاب مثل نوکیا گرون باشه که هیچکس نخره (بجز طرفداراش!!!!)
در ضمن سونی انقدر بیکار نیست که بشینه خودش توی ژاپن خط تولید بزنه
مثل نوکیا که میده مجار یا موتورولا که اصلش واسه آمریکاست میده سنگاپور
یا کلی مارک دیگه (مثل گیگابایت که میده چین میزنه واسش )
ببخشیدا ....

فک کردی سونی دوربین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
17-09-2007, 23:42
ایول بهراد
راستی اینجا شده بحث سر گوشیه نه دوربین و لوازم خانگی
من خودم دارم از این بحث لذت میبرم ولی با عنوان تاپیک اصلا همخوانی نداره

SAEED_BARCELONA
18-09-2007, 11:34
بزار بحث ادامه پیدا کنه بیخیال بابا.
عجب دوربینه باحالیه این سایبرشاته.:18:
این بهتره یا k800:31:?
آقای samsung_d600 من گوشیم تا حالا 500 بار خورده زمین ولی هیچیش نشده(دروغ نگفته باشم با زبونه روزه یه تیکه کوچولوش رفته تو)

B L A S T E R
18-09-2007, 11:54
گوشی من 600 بار خورد زمین فقط یکم رنگش پرید
فلاش زنون به اون ظریفی هم چیزیش نشد.

Apachi
18-09-2007, 12:36
امیدوارم تا انقلاب حضرت مهدی این گوشی به بازار بیاد

soranstar
18-09-2007, 20:40
با یه همچین لنزی این گوشی باید نیم متر پهنا داشته باشه.

BIKHIAL_ALL_75
18-09-2007, 22:16
این گوشی 100% fake(جعلی)هستش

mahyarSAMSUNG
19-09-2007, 03:03
اینجور موقعها همه گوشیا 500 بار خوده زمین . فکر کنم سونی اریکسون گوشیاش زد ضربه باشه !!!! البته انصافا طرح اون دوربین سونی قشنگ و خوشم اومد البته اگه ژاپن باشه !!

R@R#M@N
19-09-2007, 10:27
بزار بحث ادامه پیدا کنه بیخیال بابا.
عجب دوربینه باحالیه این سایبرشاته.
این بهتره یا k800?
آقای samsung_d600 من گوشیم تا حالا 500 بار خورده زمین ولی هیچیش نشده(دروغ نگفته باشم با زبونه روزه یه تیکه کوچولوش رفته تو)
بابا ک800 یه چیز دیگست (به امضات نگا کن)

اینجور موقعها همه گوشیا 500 بار خوده زمین . فکر کنم سونی اریکسون گوشیاش زد ضربه باشه !!!! البته انصافا طرح اون دوربین سونی قشنگ و خوشم اومد البته اگه ژاپن باشه !!
این r1 هست و فک کنم 10 مگا باشه
خیلی چیز خریه

CD-RW
19-09-2007, 14:58
زمین خوردن با کوبیده شدن به سقف زمین تا آسمون فرقشه , اگه K800 رو کوبیدی به سقف و کاریش نشد بیا باهم اساسی کل کل کنیم .

SAEED_BARCELONA
19-09-2007, 16:17
زمین خوردن با کوبیده شدن به سقف زمین تا آسمون فرقشه , اگه K800 رو کوبیدی به سقف و کاریش نشد بیا باهم اساسی کل کل کنیم .

بکوبیش به سقف؟:18: خودت فهمیدی چی نوشتی؟
تو برو همون پنتکو دستت بگیر.:27:

BIKHIAL_ALL_75
19-09-2007, 22:14

واقعا تو حاضری به خاطر یه کل کل گوشیتو متلاشی کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
19-09-2007, 22:52
راست میگه کوبیده شدن و افتادن فرق داره . من که راستشو بخوای داشتم گوشیمو با بندش میچرخوندم که رفت توی هوا افتاد روی موزائیک . یه صدای بلندی داد که گفتم تموم شد !!!! گوشی باید بره آشغالی . ولی تستش کردم حتی 1 خش هم روش نیافتاده بود تاکید میکنم دورغ هم تو کارم نیست 1خش هم نیفتاد

Dr.Afzali
20-09-2007, 04:21
خوبه كه خدا رو شكر همه تو رو خوب ميشناسن.ميدونن كه اصلا دروغ تو كارت نيست!!
بابا گوشي بايد ظريف باشه.كسي كه ميخواد با گوشيش اينطوري رفتار كنه كه بزنه به در و ديوار و بندازتش اينور و اونور كه فكر نكنم ادم عاقلي باشه.مگر كه پولش زيادي كرده و دلش نسوخته و فرداش ميخواد يكي ديگه بخره.براي همچين ادمائي همون گوشكوبهاي نوكيا بدردشون ميخوره و در شأنشونه.با اون هوا ضخامت و اون هوا طول و عرض.گوشي ظريف مال ادمهاي با شخصيته نه اين جور جلفها.ولي محض اطلاع بگم كه من خودم توي اين همه گوشي كه تا الان داشتم چند بار اتفاقي هم كه افتاده كوچكترين مشكلي براشون پيش نيومده.

در ضمن تصميم گرفتم كه ديگه با كسي هم شوخي نكنم چون متاسفانه بعضيها جنبشو ندارن و احترام هم سرشون نميشه.

CD-RW
20-09-2007, 08:45
بکوبیش به سقف؟:18: خودت فهمیدی چی نوشتی؟
تو برو همون پنتکو دستت بگیر.:27:

واقعا تو حاضری به خاطر یه کل کل گوشیتو متلاشی کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولا که حاضر نیستم , این کار رو انجام دادم . کوبیدم به سقف ! 8 تا از همکارام هم شاهد قضیه بودند , همه کف کردند .

خوبه كه خدا رو شكر همه تو رو خوب ميشناسن.ميدونن كه اصلا دروغ تو كارت نيست!!
بابا گوشي بايد ظريف باشه.كسي كه ميخواد با گوشيش اينطوري رفتار كنه كه بزنه به در و ديوار و بندازتش اينور و اونور كه فكر نكنم ادم عاقلي باشه.مگر كه پولش زيادي كرده و دلش نسوخته و فرداش ميخواد يكي ديگه بخره.براي همچين ادمائي همون گوشكوبهاي نوكيا بدردشون ميخوره و در شأنشونه.با اون هوا ضخامت و اون هوا طول و عرض.گوشي ظريف مال ادمهاي با شخصيته نه اين جور جلفها.ولي محض اطلاع بگم كه من خودم توي اين همه گوشي كه تا الان داشتم چند بار اتفاقي هم كه افتاده كوچكترين مشكلي براشون پيش نيومده.

در ضمن تصميم گرفتم كه ديگه با كسي هم شوخي نكنم چون متاسفانه بعضيها جنبشو ندارن و احترام هم سرشون نميشه.

دکی جون خیلی تیکه باحالی انداختی , نوکیا کجاش ضد ضربه است . درسته ابعاد بزرگی داره ولی همین ابعاد باعث آسیب پذیریش شده . باور کنید بعد از اینکه گوشی رو به سقف کوبیدم همه همکارایی که نوکیا داشتند , گوشی هاشون رو قایم کردند ( خب حق دارند , گیر یه دیوونه افتادند که حاضر شده گوشی که 370 هزار تومن خریده بکوبه به سقف , مال خودشون که دور و بر 100 - 150 هزار تومن بود ) , در ضمن گوشی من سامسونگ D900 هست , هر کس که داره میتونه خودش امتحان کنه .
بعدش هم همیشه گوشی از ارتفاع سرت به زمین نمیافته , یه وقتهایی خودت زمین میخوری با گوشی یا به هر دلیل گوشی از دستت پرتاب میشه , باید توی این شرایط هم مقاومت خوبی داشته باشه .

mahyarSAMSUNG
21-09-2007, 02:54
آقای سی دی رایتر اتفاقا خودم هم میخواستم همینو بگم نوکیا با اون ابعاد و ورزنش کجاش ضد ضربه هست ؟؟؟ یکمی تامل بیشتری داشته باش مثلا دکتریا !!!! چیه میخوای بگی من دروغ میگم ؟؟؟ ببینم من از اول هم گفتم باور کردن شما ها برام مهم نیست !! برای من ثابت شده که سامسونگ از مقاوت بالایی برخوردار چون شرکت سازندش چین و مین نیست کره هستش کره هم علکی نیست !!! برای من ثابت شده که کیفیت دوربین سامسونگ خیلی بالاتر از سونی اریکسون و من فقط با نوکیا مقایسش میکنم !! برای من ثابت شده که سامسونگ نمایش آنتنش دقیق تر سونی اریکسون و گول زننده نیستش مثل سونی که همیشه پر نشون بده . توی خونه ما که آنتن دهیش ضعیفه نوکیاش داره خالی نشون میده یا حداقل 2 خط ولی سونی اریکسون تا ته پره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

BIKHIAL_ALL_75
21-09-2007, 13:06
دکی جون خیلی تیکه باحالی انداختی , نوکیا کجاش ضد ضربه است . درسته ابعاد بزرگی داره ولی همین ابعاد باعث آسیب پذیریش شده . باور کنید بعد از اینکه گوشی رو به سقف کوبیدم همه همکارایی که نوکیا داشتند , گوشی هاشون رو قایم کردند ( خب حق دارند , گیر یه دیوونه افتادند که حاضر شده گوشی که 370 هزار تومن خریده بکوبه به سقف , مال خودشون که دور و بر 100 - 150 هزار تومن بود ) , در ضمن گوشی من سامسونگ D900 هست , هر کس که داره میتونه خودش امتحان کنه .
بعدش هم همیشه گوشی از ارتفاع سرت به زمین نمیافته , یه وقتهایی خودت زمین میخوری با گوشی یا به هر دلیل گوشی از دستت پرتاب میشه , باید توی این شرایط هم مقاومت خوبی داشته باشه .

ایول به سامسونگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا هیچش نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_648
21-09-2007, 13:21
----------------------------------------------

mahyarSAMSUNG
22-09-2007, 03:23
بله دقیقا امکان نداره سامسونگ جیزیش بشه !!! من راستش گوشیمو خوب نگه نداشتم یعنی گوشی رو همش توی دستم شل میگیرم و زیاد می افته زمین و با خیال راحت برش میدارم . چند ماه پیش هم که بر اساس یه جریاناتی چسپ قطره ریخت روش بالای گوشی هم ریخت که اگه سونی اریکسون بود بدنش آب میشد . اپ

بله سامسونگ الکی نیست بالاخره 3000 هزار نوع آزمایش روش انجام میشه !!!

Nabakhshoode
22-09-2007, 11:56
بله دقیقا امکان نداره سامسونگ جیزیش بشه !!! من راستش گوشیمو خوب نگه نداشتم یعنی گوشی رو همش توی دستم شل میگیرم و زیاد می افته زمین و با خیال راحت برش میدارم

حرفتو قبول دارم ! سامسونگ به درد کسایی میخوره که میخوان گوشیشونو مثه توپ بسکتبال مرتبا به زمین بکوبن تا از آب بندی شدن گوشیشون و میزان مقاومتش مطمئن شن ! ولی سونی به درد کسایی میخوره که دنبال امکانات مولتی مدیا مثه صدا و دوربین و یه نسخه ی جاوای درس حسابی که بشه روش برنامه و تم و ... نصب کرد !

CD-RW
22-09-2007, 12:12
حرفتو قبول دارم ! سامسونگ به درد کسایی میخوره که میخوان گوشیشونو مثه توپ بسکتبال مرتبا به زمین بکوبن تا از آب بندی شدن گوشیشون و میزان مقاومتش مطمئن شن ! ولی سونی به درد کسایی میخوره که دنبال امکانات مولتی مدیا مثه صدا و دوربین و یه نسخه ی جاوای درس حسابی که بشه روش برنامه و تم و ... نصب کرد !

خیلی تند رفتی .
نیازی به مطمئن شدن نیست , باور کن من یه تصادف هم با ماشین داشتم , وقتی خیالم از بابت گوشی راحته کلی از نگرانیهام برطرف میشه و با خیال راحتتر میتونم به موارد اورژانسی تر برسم ( قبول کنید گرونترین وسیله همراه هر کس گوشی همراهشه ) .
حرفهات ربطی به هم ندارند , این موضوع سلیقه ای هست , هر کی هر چی دوست داره میره انتخاب میکنه . محض اطلاع جنابعالی هم باید عرض کنم که :
I300 با اسپیکر استریو تونسته توی رقابتهای بازاری صدای خیلی قویتر و واضحتری از سونی اریکسون داشته باشه .
E900 ( تبلیغ چندانی نداره ) یک مولتی مدیا پلیر محض .
B600 با دوربین 10 مگا پیکسلی .
U600 توانایی نصب تم و این جور جنگولک بازی ها رو داره .
در مورد جاوا هم ( دستوره ) نباید گوشی به طور مستقیم از روی بلوتوث یا هر ورودی دیگه ای برنامه نصب کنه , آسیب پذیری زیادی پیدا میکنه . سامسونگ یه ذره پیچونده تا خود گوشی فرصت برای تست برنامه رو داشته باشه .
اینکه همه چیز رو باهم نمیذاره به خاطر اینه که تنوع محصول خیلی بیشتری رو بتونه ارائه بده ( شاید خوب نباشه ) .

SAEED_BARCELONA
22-09-2007, 12:53
آقا یه عکس از این b600 میزارید. توی gsmarena نبود

Nabakhshoode
22-09-2007, 15:29
خیلی تند رفتی .
نیازی به مطمئن شدن نیست , باور کن من یه تصادف هم با ماشین داشتم , وقتی خیالم از بابت گوشی راحته کلی از نگرانیهام برطرف میشه و با خیال راحتتر میتونم به موارد اورژانسی تر برسم ( قبول کنید گرونترین وسیله همراه هر کس گوشی همراهشه ) .
حرفهات ربطی به هم ندارند , این موضوع سلیقه ای هست , هر کی هر چی دوست داره میره انتخاب میکنه . محض اطلاع جنابعالی هم باید عرض کنم که :
I300 با اسپیکر استریو تونسته توی رقابتهای بازاری صدای خیلی قویتر و واضحتری از سونی اریکسون داشته باشه .

منم گفتم که واسه کسایی مثه شما که علاقه به جنگ و جدال با گوشی و تصادف گوشیشون با وسایل نقلیه و این حرکات عجیب دارن ! یا با اسپیکر ( I300 ) به آهنگ گوش میدن مسلما سامسونگ بهترین انتخابه ( اصولا گوشی های سونی تواناییشون تو هدفونه نه اسپیکر ) ! اون حرفتم قبول دارم هرکی هرچی دوس داره میره میخره تو این شکی نیست !

در مورد جاوا هم ( دستوره ) نباید گوشی به طور مستقیم از روی بلوتوث یا هر ورودی دیگه ای برنامه نصب کنه , آسیب پذیری زیادی پیدا میکنه . سامسونگ یه ذره پیچونده تا خود گوشی فرصت برای تست برنامه رو داشته باشه .

آره خوب این پیچوندنایه سامسونگم یکی از مزیتاشه ! من که هی میگم ولی قبول نمیکنی ! :31:

mahyarSAMSUNG
22-09-2007, 16:31
شما اگه یه نگاه به هک کردن سامسونگ بندازید میبینید که مشکل گوشیاش نیست بلکه فریموری که روش نصبه مشکل داره . اگه یلد بشیم که سامسونگ رو هک کنیم میتونیم امکاناتی رو بهش اضافه کنیم که حتی سونی هم نداره مثلا اس ام اس نا محدود یعنی روی مموری کارت .

عکس بی 600

حرفتو قبول دارم ! سامسونگ به درد کسایی میخوره که میخوان گوشیشونو مثه توپ بسکتبال مرتبا به زمین بکوبن تا از آب بندی شدن گوشیشون و میزان مقاومتش مطمئن شن ! ولی سونی به درد کسایی میخوره که دنبال امکانات مولتی مدیا مثه صدا و دوربین و یه نسخه ی جاوای درس حسابی که بشه روش برنامه و تم و ... نصب کرد

ولی فعلا یو 700 و زد 370 سامسونگ به عنوان بهترین گوشی مولتی مدیا توی اروپا جایزه گرفتن !!

B L A S T E R
22-09-2007, 17:22
اخه گوشی با 10 مگاپیکسل میخوای چی کار؟
این در واقع دوربین سیم کارت خوره نه گوشی.

R@R#M@N
22-09-2007, 23:18
به درد که میخوره ممد جان
ولی مهم اینه که این گوشی تولید بشه (البته تولید شده ولی فقط برای کره)
سونی هم یه عالمه گوشی فقط واسه ژاپن زده
یکیش که ال سی دی براویا روش نصبه و تلویزیون میگیره (مدلش so903itv )
یکی اسپیکر های 20 میلیمتری داره (مدلش w52)
یکی زد آبه (مدلش so902wp )
یکی همه چیز داره (دوربین 3 و تلویزیون و ال سی دی توپ) (مدلش w44 )
همش توی خود سایت سونی هست

mahyarSAMSUNG
23-09-2007, 05:49
اخه گوشی با 10 مگاپیکسل میخوای چی کار؟
این در واقع دوربین سیم کارت خوره نه گوشی.

خوب اینم از اون حرفهاست .

خوب سونی که زحمت میکشه این جور گوشیا رو میزنه . دیگه تلوزیون موبایل هم کاری داره ؟؟ سامسونگ که سری pش همه تی وی دارن تازه صفحشون هم 90 در میچرخه . امکانات سخت افزاری مهم مثل دوربین که واقعا سخته زدنش . :31: تازه اینم که بگم که این 10 مگاپیکسلی تلوزیون هم داره !!!!----s و صفحه 16 میلیون رنگ و چهار تا اسپیکر که واقعا چه باتری داره اینو تغذیه میکنه ؟؟!!!!!

Nabakhshoode
23-09-2007, 09:27
خوب اینم از اون حرفهاست .

خوب سونی که زحمت میکشه این جور گوشیا رو میزنه . دیگه تلوزیون موبایل هم کاری داره ؟؟ سامسونگ که سری pش همه تی وی دارن تازه صفحشون هم 90 در میچرخه . امکانات سخت افزاری مهم مثل دوربین که واقعا سخته زدنش . تازه اینم که بگم که این 10 مگاپیکسلی تلوزیون هم داره !!!!----s و صفحه 16 میلیون رنگ و چهار تا اسپیکر که واقعا چه باتری داره اینو تغذیه میکنه ؟؟!!!!!

از پردازنده و رم این گوشی اطلاعی داری ؟ آخه گوشی بخواد عکس 10 مگا پیکسلی رو باز کنه نیاز به رم و پردازنده ی قویی داره ! همینطور اگه بخواد چنین عکسی بگیره !

R@R#M@N
23-09-2007, 16:31
خوب سونی که زحمت میکشه این جور گوشیا رو میزنه . دیگه تلوزیون موبایل هم کاری داره ؟؟ سامسونگ که سری pش همه تی وی دارن تازه صفحشون هم 90 در میچرخه . امکانات سخت افزاری مهم مثل دوربین که واقعا سخته زدنش . تازه اینم که بگم که این 10 مگاپیکسلی تلوزیون هم داره !!!!----s و صفحه 16 میلیون رنگ و چهار تا اسپیکر که واقعا چه باتری داره اینو تغذیه میکنه ؟؟!!!!!
من نخواستم که کل بندازم
واسه ممد جان گفتم
منظورم این بود که هر شرکتی سیاست خودشو داره
سامسونگ گوشی 10 میزنه واسه کره (نه واسه مردم دیگر کشورها)
سونی گوشی تلویزیون دار میزنه ولی نه برای کل مردم جهان بلکه برای ژاپنی ها
خواستم مثال بزنم نه که کل کل کنم
منظورم این بود ! امید وارم منظورم رو بفهمی !!!

B L A S T E R
23-09-2007, 16:54
پس به نظر شما چرا سامسونگ انقدر تو ایران کم طرفداره؟

BIKHIAL_ALL_75
24-09-2007, 00:53

به خاطر اینکه تعداد محدودی از مدل های سامسونگ تو بازار ایران وجود داره

مطمئن باش اگه بیشتر گوشی هایی که تولید میشن بیاد ایران,100% طرفداراش زیاد میشن

Dr.Afzali
24-09-2007, 04:51
براي اينكه مردم عاقلي داريم.

mahyarSAMSUNG
24-09-2007, 05:38
آره مردم عاقلی داریم . بهتر تا وقتی سونی اربکسون رو جای معتبری اولید نکرده هیچ صحبتی نکتی . چون اصلا جنس کره ای قابل مقایسه با چینی نیست .

mahyarSAMSUNG
24-09-2007, 05:39
آره مردم عاقلی داریم . بهتر تا وقتی سونی اربکسون رو جای معتبری تولید نکرده هیچ صحبتی نکتی . چون اصلا جنس کره ای قابل مقایسه با چینی نیست .

CD-RW
24-09-2007, 08:52
براي اينكه مردم عاقلي داريم.

قصد توهین ندارم ولی مودب باش .
دیدی که من به طرفدارای سونی اریکسون اهانت کنم ؟

SAEED_BARCELONA
24-09-2007, 10:46
آره مردم عاقلی داریم . بهتر تا وقتی سونی اربکسون رو جای معتبری اولید نکرده هیچ صحبتی نکتی . چون اصلا جنس کره ای قابل مقایسه با چینی نیست .

ای بابا تو که باز حرف خودتو میزنی.
بخدا اگه سونی اریکسون گوشیاشو تو ژاپنم تولید کنه بازم همینه که الان هست. هیچ فرقی نمیکنه. اینو بکنید تو کلتون.
دلیل که نمیشه چون تو چین ساخته میشه پس بدرد نمیخوره.

oh my god
24-09-2007, 11:59
و.....

دوست عزیز خیلی واست متاسفم که فکر می کنی سامسونگ توی کره ساخته می شه. می تونی سامسونگ های ساخت چین رو که لیبل کره یا چین خورده توی بازار پیدا کنی. من خودم بارها چین بودم و تمام این ها رو از نزدیک دیده ام. :20::46:

oh my god
24-09-2007, 12:08
ای بابا تو که باز حرف خودتو میزنی.
بخدا اگه سونی اریکسون گوشیاشو تو ژاپنم تولید کنه بازم همینه که الان هست. هیچ فرقی نمیکنه. اینو بکنید تو کلتون.
دلیل که نمیشه چون تو چین ساخته میشه پس بدرد نمیخوره.

کاملا تایید می شه. اجناسی که لیبل کره یا فرانسه می خوره هیچ فرقی با لیبل چین نداره. همه توی چین تولید و همه دارای یک کیفیت هستند. الان 206 تولید ایران رو توی خیلی از کشورها می فروشند. ساخت ایران با کیفیت فرانسه. من نمی دونم چرا فهم این قضیه ساده برای بعضی ها اینقدر سخته. یک سونی همیشه سونیه، یک سامسونگ همیشه سامسونگه هرجا که می خواد تولید شه. چین که یک کشور کاملا پیشرفته اس حتی اگه توی عقب افتاده ترین کشور آفریقایی هم تولید شه کارخانه ها اجازه نمی دهند که کیفیت جنسشون پایین بیاد. لطفا این مطلب به این سادگی رو .... اگه خیلی سخته یک تست آی کیو بدین. البته این تست آی کیو فقط واسه خنده بود نه جسارت. من مخلص همه شما هستم. :20::31::46:

R@R#M@N
24-09-2007, 14:01
تایید میشه oh my god
تورو خدا یکی بفهمونههه

CD-RW
24-09-2007, 14:16
این که تحت لیسانس باشه اشکالی نداره , ولی خیلی از کارخانه های چینی بدون مجوز شروع به ساخت میکنند و کسی هم نیست که جلوشون رو بگیره . متاسفانه چین این یک قلمش خیلی بد در رفته . حالا مثلا اگه یه شرکتی بیاد یه تکنولوژی رو طوری اجرا کنه که کارخانه های تقلبی سازی چین نتونه تقلید کنه هنر کرده .

mahyarSAMSUNG
25-09-2007, 05:52
اصلا و ابدا !!!! سامسونگ رو فقط کره میزنه . سامسونگ هیج وقت اجازه ساخت گوشایش رو به جایی نمیده مگر اینکه براش وقت صرف کردن ارزش نداشته باشه مثل شارژش هدقون کایل یو اس ابی ( هر چند که کابل یو اس بیش هم کره ای ) مطمئن باش اگه یه شرکت بخواد از اسم یه شرکت دیگه سوء استفاده کنه درش کمپانیش تخته میشه !!

oh my god
25-09-2007, 09:51
اصلا و ابدا !!!! سامسونگ رو فقط کره میزنه . سامسونگ هیج وقت اجازه ساخت گوشایش رو به جایی نمیده مگر اینکه براش وقت صرف کردن ارزش نداشته باشه مثل شارژش هدقون کایل یو اس ابی ( هر چند که کابل یو اس بیش هم کره ای ) مطمئن باش اگه یه شرکت بخواد از اسم یه شرکت دیگه سوء استفاده کنه درش کمپانیش تخته میشه !!

دوست عزیز. سودش رو کسی دیگه ای می بره و تعصب بی اندازه و بی معنیش رو شما داری؟ توی استان کانتون چین شهرهای مختلفی وجود داره که کارخانجات محصولات الکترونیکی و ... بیشتر اونجاهاست. مثلا نوکیا توی شنزن کارخونه داره. بخشی از این ها هم توی شانگهایه. بازار امروز بازار رقابته و هر کی ارزونتر تولید کنه و بفروشه موفق تره. وقتی یک شرکت یک پروتوکل کاری برای خودش تعریف می کنه و استانداردهاش رو معین و مشخص می کنه این استانداردها هر جا که باشه یکیه و محصولاتی که تولید می شه دارای کیفیت یکسانه چه ژاپن چه چین و چه کره و هر کشور دیگه. حالا یک مطلب می مونه و اون هم اینه که شرکت سامسونگ بیاد و برای ایران و چین دو تا استاندارد متفاوت تعریف کنه یعنی برای ایران کیفیت پایین تر و چین بالاتر. اونوقت این جنس ها چه توی کره و چه ژاپن تولید بشه فرقی نمی کنه جنس مخصوص ایران کیفیتش پایین تره و .... مهم اینه. لطفا دقت کنید که جنس تولید کره با چین هیچ فرقی نداره.

Ali-a-W810
25-09-2007, 10:38
دوستان سلام
ضاااااااااااااااااییییییی ییییییییععععععععععععع است که فیکه
متالیک جان و بهراد عزیز درست میگن
مگه میشه همچین گوشی الان بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اون دوست عزیز که کنون 21 مگاپیکسلی رو گذاشته بودن عوضی به جای 12 نخونده بودن 21؟؟؟؟؟؟ فکر نمی کنم کنون تونسته باشه 21 مگا زده باشه اگه هم زده باشه شکلشو تغییر میده آخه خیلی بزرگ میشه
راستی اینم بگم این گوشی های فیک رو تو کلوپش معرفی کنید

سلام :11:

بابا شماها چقدر بخیلید اون دوستمون شاید درست بگه :31:
میدونید معمولاً این طرحهای فضائی رو میشه از جاهائی بدست آورد
که اصلاً فکرش رو نمیشه کرد . من فکر کنم این طرح گوشی مال طراح های
فرا زمینی باشه :18: البته با یک رایزنی و معامله با اونا میشه چنین طرح هائی رو ازشون تهیه کرد .
به همین راحتی به همین بامزگی :31: این که دیگه کاری نداره و این همه سرو صدا نمیخواد .:33:
خب حالا چرا برای این طرح این همه صفحه تو این تاپیک زده شده نمیدونم :41:

خب خداحافظ

Highbury
25-09-2007, 10:57
بابا من یه چیز رو گفتم دوباره میگم البته به طرفداران سامسونگ برنخوره ها.
باور بفرمایید تا قبل از ایننکه توی این فروم بیام اصلا فکر نمیکردم که کسی طرفدار سامسونگ اونم به این حد باشه . باور کنید.
درسته سامسوگ گوشیهایی خوب داره ولی حالا حالا ها باید جلوی نوکیا و سونی بوق بره بزنه.
من یه مدت چند گوشی سامسونگ میگرفتم دو تا گرفتم دوتاییشون در مدت زمانی کم ... شدند.
پشت دستمو داغ میکنم تا گوشی سامسونگ دیگه نخرم:31:

R@R#M@N
25-09-2007, 13:50
ایول خودت هم داری میگی !!!
ژاپن یا سوئد تولید گوشی واسشون وقت صرف کردنه !!!
عین ما یا کشورهای عقب مونده نیستند که ......
جنساشونو میدن به کشورهای دیگه تولید کنند ولی زیر دست خود شرکت اصلی و تحت لیسانس و کیفیت همون شرکت (هم وقتشون تلف نمیشه و هم اینکه ارزونتر براشون در میاد !!!)
حالا شاید کره بیکار باشه ولی ژاپن انقدر بیکار نیست
امید وارم قانع شده باشی

دوست عزیز. سودش رو کسی دیگه ای می بره و تعصب بی اندازه و بی معنیش رو شما داری؟ توی استان کانتون چین شهرهای مختلفی وجود داره که کارخانجات محصولات الکترونیکی و ... بیشتر اونجاهاست. مثلا نوکیا توی شنزن کارخونه داره. بخشی از این ها هم توی شانگهایه. بازار امروز بازار رقابته و هر کی ارزونتر تولید کنه و بفروشه موفق تره. وقتی یک شرکت یک پروتوکل کاری برای خودش تعریف می کنه و استانداردهاش رو معین و مشخص می کنه این استانداردها هر جا که باشه یکیه و محصولاتی که تولید می شه دارای کیفیت یکسانه چه ژاپن چه چین و چه کره و هر کشور دیگه. حالا یک مطلب می مونه و اون هم اینه که شرکت سامسونگ بیاد و برای ایران و چین دو تا استاندارد متفاوت تعریف کنه یعنی برای ایران کیفیت پایین تر و چین بالاتر. اونوقت این جنس ها چه توی کره و چه ژاپن تولید بشه فرقی نمی کنه جنس مخصوص ایران کیفیتش پایین تره و .... مهم اینه. لطفا دقت کنید که جنس تولید کره با چین هیچ فرقی نداره.
تایید دوست عزیز !!!

p 3 0 world
25-09-2007, 14:23
منبع : MobileArena
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111:13::18:

ali1497
22-11-2007, 14:21
تکنولوژی ----h در کدام گوشی وجود دارد و آیا در ایران جواب می ده؟

Highbury
22-11-2007, 14:28
توی ان92 و ان77. توی ایران کاربرد نداره

Sina.G
24-11-2007, 06:23
به گزارش موسسه ی تحقیقاتی Gartner ، در 3 ماهه ی سوم سال 2006 ، سونی اریکسون در پر فروش ترین های دنیا مقام چهارم رو داشته ( بعد از به ترتیب : نوکیا ، موتورولا و سامسونگ)
سهم فروش در جهان : نوکیا : 33% ، موتورولا : 22% ، سامسونگ : 16% و سونی اریکسون 9% بوده.

امسال هم پر فروش ترین مثل همیشه نوکیا بوده ، به طوری که در سه ماهه ی سوم سال 2007 ، 39% از کل فروش جهان رو در دست داشته.

Dr.Afzali
25-11-2007, 19:20
به گزارش موسسه ی تحقیقاتی Gartner ، در 3 ماهه ی سوم سال 2006 ، سونی اریکسون در پر فروش ترین های دنیا مقام چهارم رو داشته ( بعد از به ترتیب : نوکیا ، موتورولا و سامسونگ)
سهم فروش در جهان : نوکیا : 33% ، موتورولا : 22% ، سامسونگ : 16% و سونی اریکسون 9% بوده.

امسال هم پر فروش ترین مثل همیشه نوکیا بوده ، به طوری که در سه ماهه ی سوم سال 2007 ، 39% از کل فروش جهان رو در دست داشته.

آمار امسال رو اگر داری بزار کامل.سه تا سه ماه رو رد کردیم.

mahyarSAMSUNG
25-11-2007, 22:58
3 ماه 2006 تموم شد رفت . از جولای تا سپتامبر سونی اریکسون با کاهش فروش مواجهه شده ولی سامسونگ رکورد دار بود . لینک سونی رو ندارم ولی برای سامسونگ رو میزارم که نگید دوباره این اومد و چرت و پرت گفت .

--------------

تاریخ: ۱۳۸۶/۰۷/۲۲
ساعت: ۱۴:۵۲

سامسونگ در سه ماهه سوم سال رکورددار فروش تلفن همراه شد
سامسونگ الکترونیکز، رکورد برترین رتبه فروش و سود تلفن همراه را از ماه جولای تا سپتامبر (سه ماهه سوم سال میلادی) به دست آورده و برای محصولات نیمه رسانا و نمایشگرهای صفحه مسطح خود با تقاضای بی‌شمار مواجه شده است.

به گزارش سرویس بین‌الملل سیتنا، بنا بر اعلام سامسونگ، سود خالص این شرکت در محدوده زمانی مورد نظر 1/2 تریلیون ون (واحد قدیمی پول کره بین سال‌های 1902 تا 1910 که به 100 چن تقسیم می‌شده) معادل 3/2 میلیارد دلار، یعنی 12 درصد بیشتر از همین دوره زمانی در سال گذشته بوده و فروش آن با افزایش 10درصدی به 7/16 تریلیون ون رسیده‌است.
در سه ماهه فوق فروش بخش مخابراتی سامسونگ با 8درصد صعود به 1/5 تریلیون ون رسیده و این بخش را به بزرگترین بخش تجاری سامسونگ تبدیل کرده‌است. سود عملیاتی، سال به سال رشدی معادل 13 درصد داشته و به 600میلیارد ون افزایش یافته است.
بنا به اطلاعات منتشره از سامسونگ، این شرکت در سه ماهه مذکور 6/42 میلیون دستگاه تلفن همراه به فروش رسانده ‌است. به این ترتیب فروش گوشی تلفن همراه این شرکت در 9 ماه نخست سال به 115 میلیون دستگاه رسیده که نسبت به سال گذشته یک میلیون افزایش را نشان می‌دهد.
در سه ماهه جاری نیز سامسونگ قصد دارد بیشتر به عرضه گوشی‌های نسل سوم بپردازد. در اوایل این هفته 3 نوع تلفن جدید برای بازار اروپا توسط این شرکت معرفی شد. سامسونگ انتظار دارد که تا پایان سال میزان فروش خود را به 157 میلیون دستگاه گوشی برساند.
در بخش نیمه رساناهای سامسونگ که بر روی تراشه‌های حافظه رایانه DRAM و تراشه‌های NAND حافظه فلش تمرکز دارد نیز سه ماهه خوبی پشت سر گذاشته ‌شد. درآمد شرکت با 2درصد افزایش به 5تریلیون ون رسید، اما سود عملیاتی با کاهشی 28 درصدی مواجه شد.
تقاضا برای حافظه فلش NAND که در وسایل الکترونیکی قابل حمل مورد استفاده قرار می‌گیرد هم همچنان به قوت خود باقی ماند، اما فروش DRAM با موفقیت قابل توجهی روبه‌رو نبود.
بر اساس اعلام، با توجه به افزایش علاقه مردم به استفاده از نمایشگرهای صفحه مسطح فروش تلویزیون‌های LCD و مونیتورهای صفحه مسطح این شرکت نیز با تقاضای قابل ملاحظه‌ای مواجه بود. شروع تولید در یک کارخانه جدید کره جنوبی کمک کرد تا این بخش با رشدی 34 درصدی به 4تریلیون ون دست یابد و در سود عملیاتی با 317درصد افزایش به 7/0 تریلیون ون برسد.
انتهای پیام

mahyarSAMSUNG
25-11-2007, 23:25
آقا اینم برای سونی اریکسون :

۲۸ مهر ۱۳۸۶ - ۱۷:۱۴

سود سوني ‌اريكسون در سه ماهه سوم سال كاهش يافت

شركت سوني اريكسون سازنده گوشي‌هاي تلفن همراه به دليل عرضه گوشي‌هاي ارزان قيمت ، سود بسياري كمي به دست آورده است.

به گزارش موج ، در سه ماهه سوم سال جاري ميلادي شركت سوني اريكسون 257 ميليون يورو درآمد داشته است كه اين رقم در سال گذشته 298 ميليون يورو بوده است .
سوني اريكسون دليل اين كاهش سود را گوشي‌هاي 120 يورويي عنوان كرد.
برخي از مدل‌هاي گوشي تلفن همراه مانند تلفن هوشمند P1 و W580 كه به صورت قابل توجهي از قيمت بيشتري برخوردارند، فروش خوبي داشته‌اند ولي اين ميزان فروش نيز به اندازه‌اي نبوده است كه عدم تعادل با گوشي‌هاي ارزان قيمت‌تر را جبران كند.

شركت هيونداي در توليد موتورهاي ديزل سرمايه گذاري مي كند
شركت خودروسازي هيونداي در سه سال اخير حدود 655 ميليون دلار معادل در راه تحقيق و توسعه ساخت موتورهاي جديد هزينه كرده است .
هيونداي در زمينه هاي مختلف سرمايه گذاري كرده است كه حدود 40 ميليارد ون آن معطوف به ساخت سه موتور جديد ديزل مخصوص خودروهاي كار شده است .
بيست ميليارد وون هم به عنوان سرمايه گذاري و ايجاد امكانات جديد براي ساخت موتورهاي ديزل جديد بوده است .
مدير خودروهاي تجاري هيونداي مي گويد اين شركت قصد دارد تا سال 2012 توليد خود در اين بخش را به 100 تا 120 هزار دستگاه در سال برساند.

فروش گوشي هك شده iPhone در سوپرماركت هاي فرانسه
سوپرماركت هاي زنجيره اي فرانسه كه LecLerc مهمترين آنها است در حال حاضر گوشي iPhone را به صورت هك شده به فروش مي رسانند.
اين گوشي ها از امريكا وارد شدند و با استفاده از Crack نرم افزاري كه روي اينترنت سريعا موجود شد ، قفل گوشي ها نيز به سرعت باز شد.
مدير فروشگاه زنجيره اي بيان مي كند كه فروش iPhone هك شده كاملا قانوني است و اين گوشي با گارانتي بفروش مي رسد .
اين فروشگاه گوشي 400 دلاري را با قيمت 999 يورو(1420 دلار) بفروش مي رساند.

iman_s
26-11-2007, 00:13
دی 600 جون الان خوشحالی که سامسونگت خریدار پیدا کرده؟؟؟ نکنه اونجا هم عروسیه و تو پوست خودت نمی گنجی.
از قدیم گفتند همیشه شعبون یک دفعه هم رمضون.
یکسری حرف دیگه هم داشتم که اگه بزنم اخطار میگیرم.

Dr.Afzali
26-11-2007, 02:26
من كي امار سامسونگ رو خواستم كه اول اون رو ميزاري؟بعدشم سود كمتر كجا و فروش كمتر كجا.شما با اين همه ادعائي كه داري هنوز فرق اين دو تا رو نميدوني؟به دليل تمركز بيشتري كه سوني اريكسون روي گوشيهاي ارزان قيمت كرده امسال به نسبت سال قبل سود كمتري بدست اورده كه خوب طبيعي هم هست.قيمت كمتر = سود كمتر

Mojtaba-MCI
26-11-2007, 23:23
آقای سی دی رایتر اتفاقا خودم هم میخواستم همینو بگم نوکیا با اون ابعاد و ورزنش کجاش ضد ضربه هست ؟؟؟ یکمی تامل بیشتری داشته باش مثلا دکتریا !!!! چیه میخوای بگی من دروغ میگم ؟؟؟ ببینم من از اول هم گفتم باور کردن شما ها برام مهم نیست !! برای من ثابت شده که سامسونگ از مقاوت بالایی برخوردار چون شرکت سازندش چین و مین نیست کره هستش کره هم علکی نیست !!! برای من ثابت شده که کیفیت دوربین سامسونگ خیلی بالاتر از سونی اریکسون و من فقط با نوکیا مقایسش میکنم !! برای من ثابت شده که سامسونگ نمایش آنتنش دقیق تر سونی اریکسون و گول زننده نیستش مثل سونی که همیشه پر نشون بده . توی خونه ما که آنتن دهیش ضعیفه نوکیاش داره خالی نشون میده یا حداقل 2 خط ولی سونی اریکسون تا ته پره !!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام به همه ی دوستان گلم...از 13 صفحه ای که نوشتید 10 ، 11 صفحه رو خوندم.البته بگذریم که از گوشیه Fake سونی اریکسون به کجا رسیدید!کار ندارم...اگه دوستان حرف بنده رو بخونن و انصافا متعصبانه قضاوت نکنن می بینن که دارم حقیقت رو می گم...
ببینید من هر 3 تا برند معروفی که صحبتتون دربارشون هست رو داشتم(منظورم سامسونگ ، سونی اریکسون و البته نوکیا هست.)و انصافا از همشون راضی بودم.اما اگه بخوام یه نقد کلی و اجمالی رو همشون داشته باشم باید بگم که حقیقتا سامسونگ گوشیه ی خوبی هست و اصلا اون چیزی نیست که مردم دربارش فکر می کنن...به عبارت دیگه : نوکیا و سونی اریکسون مثل ماشین پیکان شدن(درسته که برندهای خیلی خوبی هستن ولی نه در اون حدی که کلا از سامسونگ چشم پوشی کنیم)در کل ارزش پول پرداخت شده بابتش رو داره.
اون اول که D600 خریده بودم خب چیز زیادی از موبایل سرم نمیشد!اما الان که با سایر برندهای امروزی مقایسش می کنم می بینم که واقعا جای تعریف داره!
از دوربین 2 مگاپیکلیش(هر چند که دیگه کسی برای 2 مگا تره هم خرد نمی کنه!) بگیرید تا اتصال به TV و خوندن فایل های آفیس و دیگه بگیر برو تا آخرش.در مورد ال سی دیش که باید بگم عملا هنوزم که هنوزه از خیلی از گوشی های سونی اریکسون بهتره و واقعا روو ال سی دی خوب کار کرده بود.
اما اینم بگم که سامسونگم هیچ وقت از دستم نیوفتاد تا ببینم مقاومه یا نه!!!
گوشیه ی بعدی...P990i سونی اریکسون که واقعا کولاک کرده بود و مشخصا قابل مقایسه با D600 نبود و اگه بخوایم اونو با سامسونگ قیاسش کنیم خب طبیعیه که باید اونو با یه گوشیه ی هم رده ی خودش توو سامسونگ ها بسنجیم و این هیچ دلیلی بر بد بودن کیفیت سامسونگ نیست.
خب می شه گفت P990i همه ی امکانات تقریبا به روز یه گوشیه ی خوب رو داشت و نمیشد از امکاناتش صرف نظر کرد.از وایرلس لن بگیر و برو تا دوربین دوم ، ال سی دی نسبتا بزرگ ، دوربین 2 مگا با فوکوس خودکار به همراه کلی تنظیمات دوربین ، قابلیت مشاهده و ویرایش فایل های آفیس ، حالت پروازی ، باتری فوق العاده قوی و خیلی چیزای دیگه که گفتنش توو این تاپیک نمی گنجه!!!
البته اینم بگم که این گوشی هم هیچ وقت از دستم نیوفتاده بود تا ببینم چه بلایی سرش میاد و چی میشه ولی خب کاملا قابل حدسه چون با توجه با اون اندازه ی بزرگ و وزن زیادش مسلما آسیب می دید...
اما سرآخر که N95 گرفتم.دیگه نمی خوام امکاناتش رو براتون بگم چون می دونم اونقدر نوکیا واسه این گوشی تبلیغات کرده که مطمئنم همتون از من بهتر می دونین امکاناتش چیه و خب معلومه که نباید اونو با P990i قیاسش کرد چون اصلا در حد هم نیستن و باید P1 رو با اون در نظر گرفت...
فقط یه چیز!یه بار N95 به طرز بسیار فجیعی از دستم افتاد روو سرامیک و کلا درب پشت گوشی و باتری و خود گوشی هر کدوم پرت شدن یه طرف!منم تا از شک حادثه در اومدم سریع گوشی رو جمع و جورش کردم و همه چیزش رو چک کردم تا ببینم مشکلی پیش اومده یا نه!در کمال ناباوری دیدم که همه چیز گوشی مثل یه ساعت کار می کنه و کوچکترین مشکلی نداره.حتی همون شب گوشی رو بردم به خدمات موبایل GSM نشون دادم و مسئولش گوشی رو دید و گفت هیچ مشکلی نداره و بیخود نگران نباش...اینم اضافه کنم که کمترین خط یا خشی روی گوشی نیوفتاد و اصلا بدنش مشکل پیدا نکرد(هیچ کاوری هم در کار نبوده).
ترتیب فروش گوشی ها رو هم که در بازارهای جهانی می دونین دیگه :
1)نوکیا
2)سامسونگ
3)موتورولا
4)سونی اریکسون
و
5)ال جی
دیگه بقیش رو یادم نمونده ولی اصل کاری ها همینا هستن.

نتیجه ی کلی : قبل از این که هر گونه نظری در مورد این پست من بدید لطفا و خواهشا خوب بخونیدش(خواهش کردم)...
چون من سعی کردم تعصب بیخودی به خرج ندم و فقط حقیقت رو از نظر شخص خودم بگم!
همین و بس...امیدوارم بدردتون بخوره!
(Titan Boy قدیمی):11:.

mahyarSAMSUNG
27-11-2007, 01:45
اینم یه نظری

ولی من اینطوری فکر میکنم

سامسونگ :d
نوکیا
سونی اریکسون

Mojtaba-MCI
27-11-2007, 09:00
اینم یه نظری

ولی من اینطوری فکر میکنم

سامسونگ :d
نوکیا
سونی اریکسون
خب ، البته اینکه شما می گی یه نظر کاملا شخصی و تا حدود زیادی تعصبی هست.ولی اونی که من نوشتم رو از سایت های معتبری مثل GSMArena دیدم و براتون گفتم.
در کل من خودم خیلی به سامسونگ و کاراش اعتقاد دارم و می دونم که داره خیلی خوب پیشرفت می کنه و خیلی هم از سونی اریکسون جلوتره(با توجه به فروش جهانیش) و این اصلا چیزی نیست که بخواد روش بحثی بشه چون کاملا معلومه:46:!

Mojtaba-MCI
27-11-2007, 09:10
دی 600 جون الان خوشحالی که سامسونگت خریدار پیدا کرده؟؟؟ نکنه اونجا هم عروسیه و تو پوست خودت نمی گنجی.
از قدیم گفتند همیشه شعبون یک دفعه هم رمضون.
یکسری حرف دیگه هم داشتم که اگه بزنم اخطار میگیرم.
لطفا جانب ادب و احترام رو حفظ کنید:13:.اینجا قراره که همه به هم کمک کنن ؛ با هم دعوا نداریم که:10:!!!

milad_peiky
27-11-2007, 16:00
اگه اون w1i است پس یکی بگه این چیههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟