PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور task manager رو فعال کنم ؟

M.etallic.A
09-09-2007, 22:37
وقتی ctrl + alt + delete رو میزنم با پیغام زیر روبرو میشم :

Task Manager has been disabled by your administrator

ADRIEN
09-09-2007, 22:47
ميگه از طرف admin بسته شده با دستكاري تو رجيستري
به مسير زير برو
HKEY_Current_User\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System
و سپس در سمت چپ DisableTaskMgr رو باز كن و مقدارش رو به 0 تغيير بده
مشكلي بود بگو

mahdi7610
09-09-2007, 22:49
براي فعال كردن TaskManager به رجسيتري رفته و مسير زير را دنبال كنيد!!

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\
در داخل مسير زير يك Dword value به نام DisableTaskMgr خواهيد ديد اگر نبود بسازيد و مقدار اون رو در Modify صفر(0) بدهيد اگر 1 مشاهده كرديد بدانيد كه Task Manager غير فعال هست و براي فعال شدن مقدار 0 بدهيد و تمام..!!!

Farahmand Farshidy
10-09-2007, 07:28
سلام دوست عزیز!!

اگر برنامه ای نصب ننموده اید که ریجیستری را دستکاری نماید و اگر همراه با Task Manager گزینه Folder Option در منوی Tools پوشه های شما نیز غیر فعال باشد، بدانید که کامپیوتر شما ویروسی شده است.

برای فعال ساختن Task Manager در کادر محاوروی Run عبارت Gpedit.msc را تایپ نموده و اینتر کن و سپس به مسیر پایین برو:

User Configuration > Administrative Templates > System

حالا در زیر شاخه System بروی Ctr + Alt + Del کلیک کن و سپس در سمت راست صفحه Group Policy بروی Remove Task Manager دابل کلیک نموده و در تب Setting کزینه Disable را علامت دار کن. بعد از آن بروی کلید OK کلیک نموده و پنجره Group Policy را ببند.

موفق باشید!!
فرهمنـــــــــــد

M.etallic.A
10-09-2007, 12:24
از دوستای خوبم ممنونم که راهنماییم کردن. مشکلم حل شد.:10:

R@R#M@N
10-09-2007, 14:02
سلام بچه ها خسته نباشید
منم همین مشکلو دارم
همونطور که آقای فرهمند گفت کامپیوترم ویروسی شده بود (البته اسم ویروسش new folder.exe بود که با nod 32 پاکش کردم) ولی الان نه تسک منیجر دارم و نه Folder Option و نه گزینه ی run توی استارت منو
همچنین وقتی میخام از پوشه ی ویندوز regedit رو باز کنم این پیغام رو میده
regedit has been disabled by your administrator
حالا یکی منو راهنمایی کنه

Farahmand Farshidy
10-09-2007, 19:14
سلام بچه ها خسته نباشید
منم همین مشکلو دارم
همونطور که آقای فرهمند گفت کامپیوترم ویروسی شده بود (البته اسم ویروسش new folder.exe بود که با nod 32 پاکش کردم) ولی الان نه تسک منیجر دارم و نه Folder Option و نه گزینه ی run توی استارت منو
همچنین وقتی میخام از پوشه ی ویندوز regedit رو باز کنم این پیغام رو میده
regedit has been disabled by your administrator
حالا یکی منو راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز!!:11::11:

مطالبی را که در این پست مینویسم، مو بمو انجام دهید. انشاالله که مشکل شما حل میشود.

شما به مسیر پایین بروید:

Start> Accessories> Command Prompt

بعد از آنکه بروی Command Prompt کلیک نمودید و پنجره اش ظاهر شد، کلمه gpedit.msc را نوشته و اینتر نمایید.

صفحه Group Policy ظاهر میشود و شما میتوانید طبق راهنمایی پست شماره ( 4 ) این تاپیک Task Manager را برگردانید. صفحه Group Policy را هرگز نبندید و اگر بستید، به همان طریقه که قبلاً گفتم بیاریدش.

فعال ساختن ( Registry ( Regedit :

در صفحه Group Policy به مسیر پایین بروید:

User Configuration> Administrative Templates> System

بعد از کلیک نمودن بروی System در سمت راست پنجره Group Policy بالای

Prevent access to registry editing tools دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و بالای کلید OK کلیک نمایید اما پنجره Group Policy را نبندید!

حالا Regedit فعال شده است و شما میتوانید واردش شوید.

برگرداندن Run :

User Configuration> Administrative Templates> Start Menu and Taskbar

بعد از کلیک نمودن بروی Start Menu and Taskbar، در سمت راست پنجره Group Policy بروی گزینه Remove Run menu from Start Menu دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید. حالا گزینه Run فعال شده است.

برگرداندن Folder Option :

برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer

بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

خوب دوست عزیز اینها راهنمایی ها بودند که بنده در اختیار تان قرار دادم و اگر شما مطالب بالا را قسمیکه گفته شده است تطبیق نمایید، مشکلات شما 100 در 100 حل میشود.

نتیجه را حتماً اطلاع دهید!!

مؤفق و پیروز باشید!!:46:
فرهمنــــــــــــــــــــ ـد

amintnt
10-09-2007, 19:29
همه رو با این برنامه درست کنید :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سربلند باشید :)

R@R#M@N
11-09-2007, 22:00
سلام دوست عزیز!!

مطالبی را که در این پست مینویسم، مو بمو انجام دهید. انشاالله که مشکل شما حل میشود.

شما به مسیر پایین بروید:

Start> Accessories> Command Prompt

بعد از آنکه بروی Command Prompt کلیک نمودید و پنجره اش ظاهر شد، کلمه gpedit.msc را نوشته و اینتر نمایید.

صفحه Group Policy ظاهر میشود و شما میتوانید طبق راهنمایی پست شماره ( 4 ) این تاپیک Task Manager را برگردانید. صفحه Group Policy را هرگز نبندید و اگر بستید، به همان طریقه که قبلاً گفتم بیاریدش.

فعال ساختن ( Registry ( Regedit :

User Configuration> Administrative Templates> System

بعد از کلیک نمودن بروی System در سمت راست پنجره Group Policy بالای

Prevent access to registry editing tools دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و بالای کلید OK کلیک نمایید اما پنجره Group Policy را نبندید!

حالا Regedit فعال شده است و شما میتوانید واردش شوید.

برگرداندن Run :

User Configuration> Administrative Templates> Start Menu and Taskbar

بعد از کلیک نمودن بروی Start Menu and Taskbar، در سمت راست پنجره Group Policy بروی گزینه Remove Run menu from Start Menu دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید. حالا گزینه Run فعال شده است.

برگرداندن Folder Option :

برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer

بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

خوب دوست عزیز اینها راهنمایی ها بودند که بنده در اختیار تان قرار دادم و اگر شما مطالب بالا را قسمیکه گفته شده است تطبیق نمایید، مشکلات شما 100 در 100 حل میشود.

نتیجه را حتماً اطلاع دهید!!

مؤفق و پیروز باشید!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـد
سلام آقای فرهمند
عالی بود
ولی هنوز folder option ندارم
2 3 بار هم تست کردم و راهها رو دوباره رفتم ولی مشکلم توی این گزینه حل نشد
ممنون دوست عزیز

Farahmand Farshidy
12-09-2007, 12:34
سلام دوست عزیزم!!:11::11:

فرارسیدن ماه مبارک رمضان را برای شما و همه کاربران محترم P30World تبریک میگویم!!:11::11:

شما این روش را هم امتحان کنید:

به Regedit بروید ( در Run بنویسید Regedit و اینتر بزنید ).

به مسیر پایین بروید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

حالا در سمت راست پنجره Registry ارزش Nofolderoption از نوع DWORD را بیابید و اونو حذف نمایید.

بعد از حذف Nofolderoption و بستن Regedit کامپیوتر را یکبار Restart و یا logoff نمایید.

برای مطمئن شدن از اینکه کامپیوتر شما دیگر ویروسی نیست کامپیوتر تان را با آنتی ویروسهای قوی و آپدیت شده مانند Kaspersky ver 7 و Nod32 ver 2 و یا هم ورژن های بلند تر اینها اسکن نمایید.

نتیجه را اطلاع دهید!!

مؤفق باشید!!:10:
فرهمنــــــــــد

amintnt
12-09-2007, 14:15
فرشیدی جان ممنون از لطفتون....... اما عزیزم اون برنامه ای که گذاشتم واسه دانلود همه ی این کارا رو به یه کلیک انجام میده! نیازی نیست اینقد خودتون رو اذیت کنید! :)

موفق باشید :)

Farahmand Farshidy
12-09-2007, 15:34
سلام امین عزیز!!

فرشیدی جان ممنون از لطفتون....... اما عزیزم اون برنامه ای که گذاشتم واسه دانلود همه ی این کارا رو به یه کلیک انجام میده! نیازی نیست اینقد خودتون رو اذیت کنید! :)

موفق باشید :)

برنامه ای را که شما معرفی نمودید خیلی کارایی خوب دارد و خیلی مشکل را آسون حل میکند اما امین جان شما باید به این مسئله فکر کنی که اگر این بار مشکل دوست ما با اون برنامه حل شد اما ممکن باز هم به این مشکل مواجه شود و اینبار ممکن اون برنامه را نداشته باشه پس بنده خدا چیکار کنه؟

اگر شما طریقه درست کردن مشکل را بوسیله ابزار های داخل ویندوز بلد باشید، خیلی بهتر از اینه که شما از یه نرم افزار دیگر استفاده کنید.

از اینکه ماهی بریان شده را برایش هدیه کنیم، بهتره تا روش ماهیگیری را برایش بیاموزیم تا هر وقت ضرورت داشت، خودش بگیره و نوش جان کنه!!:31::31:

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

R@R#M@N
12-09-2007, 16:29
سلام دوست عزیزم!!

فرارسیدن ماه مبارک رمضان را برای شما و همه کاربران محترم P30World تبریک میگویم!!

شما این روش را هم امتحان کنید:

به Regedit بروید ( در Run بنویسید Regedit و اینتر بزنید ).

به مسیر پایین بروید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

حالا در سمت راست پنجره Registry ارزش Nofolderoption از نوع DWORD را بیابید و اونو حذف نمایید.

بعد از حذف Nofolderoption و بستن Regedit کامپیوتر را یکبار Restart و یا logoff نمایید.

برای مطمئن شدن از اینکه کامپیوتر شما دیگر ویروسی نیست کامپیوتر تان را با آنتی ویروسهای قوی و آپدیت شده مانند Kaspersky ver 7 و Nod32 ver 2 و یا هم ورژن های بلند تر اینها اسکن نمایید.

نتیجه را اطلاع دهید!!

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

سلام دوست عزیز
منم به شما و همه بچه های p30 تبریک میگم
آقا من از این راه هم رفتم ولی فایلی به این نام پیدا نکردم : Nofolderoption
2 تا فایل بیشتر نیست : 1 . (default) و 2 . NoDriveTypeAutoRun
حالا چی روشی دارید ؟؟؟؟؟

R@R#M@N
14-09-2007, 00:33
داش فرهمند رفتی ؟؟؟؟
بابا کمکی بنواز

Farahmand Farshidy
14-09-2007, 11:53
سلام R@R#M@N جان!!:11::11:

داش فرهمند رفتی ؟؟؟؟
بابا کمکی بنواز

ببین دوست من! :9:

مطالبی را که در پست ها 7 و 10 این تاپیک برای شما نوشتم، هردو 100 در 100 عمل میکنند زیرا ویروسی که Folder Option را مخفی نموده، قبل از آنکه ریجیستری را غیر فعال کند، همین ارزش DWRD به اسم NoFolderOption را درریجیستری ایجاد میکند و بعد از آن ریجیستری را Disable میکند.

زمانی که شما به روشی که در پست 7 برایتان معرفی نمودم عمل میکنید، این مقدار ساخته شده از بین میرود و در نتیجه Folder Option فعال میشود. شما اگر از هر برنامه دیگری برای فعال ساختن Folder Option استفاده نمایید، آن برنامه هم همین عمل را انجام میدهد و من این موضوع را چندین بار امتحان نموده ام.

اما یه دلیل برای فعال نشدن Folder Option این میتواند باشد که کامپیوتر شما هنوز هم ویروسی است و زمانی که شما Folder Option را برمیگردانید، ویروس مزبور دوباره اونو مخفی میکنه. اگر کامپیوتر ویروسی بود، به احتمال زیاد این ویروس تروجان New folder است زیرا تنها این تروجان فقط Folder Option را مخفی میکند و به run و غیره کاری ندارد. شما درایو هایت را یه نظر بینداز و ببین که آیا پوشه های اضافی با اسم New folder در آنها وجود دارند یا نه؟

و اگر مشکل از ویروس نبود یعنی کامپیوتر شما ویروسی نبود، به راهنمایی پست 7 برای فعال ساختن Folder Option عمل نمایید و سپس کامپیوتر را یه بار ریستارت نمایید. حتماً عمل میکند.

نتیجه را حتماً اطلاع دهید!!:46:

مؤفق باشید!!:10:
فرهمنــــــــــد

shazdeh23
22-12-2007, 01:04
بچه ها قربون دستتون.
این بچه های P30World چیزی کم نذاشتند......
یا حق

madamcory2000
25-04-2009, 12:29
سلام
سیستم من دچار یه ویروسی شده که خیلی بد جوره و اعصاب خورد کن هست.
اول اینکه task manager و regedit رو از از کار انداخته و پیغام :غیر فعال شدن توسط ادمین رو میده.
دوم اینکه فقط ویروس کش نود 32 روش نصب میشه و کار میکنه منظورم اینه که ویروس کش هایه دیگه فقط نصب میشند ولی اجرا نمیشند.
سوم اینکه ویروس کش نود 32 بیشتر به فایل های با پسوند exe گیر میده به صورتی که به فایله نصبیه ویروس کش کاسپر اسکای هم که رویه هارد کپی هست گیر میده و می خواد پاکش کنه حتی به باز یهایی که رویه هارد کپی هست هم گیر میده.
چهارم اینکه هنگام کپیه یک فایل از یک پوشه یا از یک درایو به یک درایو دیگه به شدت سرعتش پایین میاد و در بعضی مواقع هنگ میکنه.من اینترنتو زیرو رو کردم و تا حدودی همه راههایه ارائه شده رو به کار بردم اما هنوز مشکلم حل نشده.
اینم بدونید که من دو روز پیش ویندوز رو نصب کردم تا وقتی که فایل exeای اجرا نکرده بودم همه چیز درست بود اما به محض اینکه ویروس کش رو نصب کردم این مشکلات ایجاد شد.یعنی به محض کلیک کردن بر رویه فایل نصب ویروس کش.(setup.exe)