PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این error برای چیه ؟؟؟

robert
09-09-2007, 21:37
سلام دوستان
الان چند دقیقه هست که سیستم مزخرف من هر دو دقیقه یه بار یه کادر ظاهر میکنه که روی آن دو تا گزینه ignore و close هستش !!!
متن پیغامش هم اینه:

c\windows\system32\sestem.exe
the NTVDM CPU has encountrated an illegal instruction.
CS:055e ip:OP:63 6b 29 3c 2f choose close to terminate aplication

نمیدونم باز چه مرگش شده !!!:41:
اگه ممکنه یه لطفی کرده و کمکم کنید !!!!

MehranVB
09-09-2007, 22:00
فکر می کنم مشکل به دلیل نصب Visual Studio باشد، درسته؟ نصبش کردی؟ اگه برنامه دیگه ای نصب کردی بگو.
احتمال اینکه Spyware و یا ویروس هم باشد وجود دارد. چک کن...
اگر حل نشد از sfc استفاده کن...

robert
09-09-2007, 22:09
فکر می کنم مشکل به دلیل نصب Visual Studio باشد، درسته؟ نصبش کردی؟ اگه برنامه دیگه ای نصب کردی بگو.
احتمال اینکه Spyware و یا ویروس هم باشد وجود دارد. چک کن...
اگر حل نشد از sfc استفاده کن...

نه بابا اصلا از این مدل نرم افزار ها رو سیستم نیست !!!!
احتمالا بازم ویروس گرفته این سیستم آشغال بنده !!!:41:
شیطون میگه از همین پنجره شوتش کنم بیرون !!!!:31:

برم آنتی ویروس نصب کنم ببینیم چشه !!!
ممنون

khmusic
09-09-2007, 22:22
از توی safemode برو پاکش کن خیالتو راحت کن

mahdi7610
09-09-2007, 22:40
دوست عزیز این ویروس با هیچ انتی ویروسی پاک نخواهد شد در یکی از تایپکها در باره این ویروس و نحوه از بین بردن ان به طور کامل بحث شده است بهتره دنبالش بگردی و پیداش کنی چون فقط با این روش می تونی از بین ببری . این error هر وقت که به اینترنت وصل بشی می یاد و اعصاب ادما به هم می ریزه . می تونی با زدن ctrl-alt-delete وارد task manager بشی و در تب processes یک فایل با نام kernel.exe وجود داره اونا end task کنی با این کار حداقل دیگه اون پیغام تا conect شدن بعدی نمی یاد اما یه انتی ویروس کوچولو یکی از بچه ها در ست کرد که با اون می تونی به طور کلی از دستش راحت بشی . این مشکلی بود که باور کن من یک سال داشتمش

robert
10-09-2007, 13:52
دوست عزیز این ویروس با هیچ انتی ویروسی پاک نخواهد شد در یکی از تایپکها در باره این ویروس و نحوه از بین بردن ان به طور کامل بحث شده است بهتره دنبالش بگردی و پیداش کنی چون فقط با این روش می تونی از بین ببری . این error هر وقت که به اینترنت وصل بشی می یاد و اعصاب ادما به هم می ریزه . می تونی با زدن ctrl-alt-delete وارد task manager بشی و در تب processes یک فایل با نام kernel.exe وجود داره اونا end task کنی با این کار حداقل دیگه اون پیغام تا conect شدن بعدی نمی یاد اما یه انتی ویروس کوچولو یکی از بچه ها در ست کرد که با اون می تونی به طور کلی از دستش راحت بشی . این مشکلی بود که باور کن من یک سال داشتمش

ای داد بیداد !!!!!:41::41:
پس با آنتی ویروس هم نمیشه پاکش کرد ؟؟؟
بدبختی من اینکه زمانی هم که mcafee رو نصب میکنم سرعت سیستمم رو خفن میاره پایین !!!!
برای همین هیچوقت برای چند روز متوالی نصبش نمیکنم !!!
اون فایلی رو هم که گفتید رو end task کردم !!!!

ممنونم !!:20:

ahmad_69
10-09-2007, 19:52
سلام.
ممکنه یکی از فایلهای سیستمی رو حذف کرده باشی.

MehranVB
10-09-2007, 20:43
اینها را ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببخشید من وقت خوندنشون رو ندارم خودتون زحمتش رو بکشید و مطمئناً با این کار مشکلتان حل خواهد شد.
اما باید انگلیسی خوبی داشته باشید، اگر در خواندشان مشکل پیدا کردید بگویید تا من یا دوستان (اگر توانستیم!) کمک کنیم.

robert
10-09-2007, 20:44
سلام.
ممکنه یکی از فایلهای سیستمی رو حذف کرده باشی.

نه بابا !!!! من از این کار ها نمیکنم !!!:41:
اصلا با شاخه C:\WINDOWS کاری ندارم !!!

robert
10-09-2007, 21:02
اینها را ببین:

ببخشید من وقت خوندنشون رو ندارم خودتون زحمتش رو بکشید و مطمئناً با این کار مشکلتان حل خواهد شد.
اما باید انگلیسی خوبی داشته باشید، اگر در خواندشان مشکل پیدا کردید بگویید تا من یا دوستان (اگر توانستیم!) کمک کنیم.

ممنونم رفیق !!!
انگلیسی هم خوب بلدم !!!:46:
اکثر بچه های آمریکایی این نوع خطا تو ویندوز nt صحبت کردند یا توصیه کردند به سایت مایکروسافت بریم و یا اینکه گفته اند که یه ویندوز جدید نصب کنیم !!!
یه خانمه هم بود که با نصب نرم افزار nasa world wind سیستمش یا بقول آمریکایی ها ماشینش !!!!:31: دچار مشکلی شبیه مشکل من شده بود !!!
یکی هم گفته که با آنتی ویروس نورتون یه تروجان پیدا کرده و با پاک کردن اون این مشکل هم برطرف شده !!
منهم فکر میکنم منشا ویروسی داشته باشه !!!

در هر حال از کمکت در معرفی فرومهای خارجی ممنونم !!!
لطف کردی:11:

MehranVB
10-09-2007, 22:07
لطفاً پیغام های خصوصیتان را چک کنید.

robert
11-09-2007, 08:34
لطفاً پیغام های خصوصیتان را چک کنید.

ممنونم آقا مهران عزیز!!!:10:

پ . خ رو هم چک کردم !!!! مطالب صد درصد بدرد بخوری بودن !!!!:20:
به کارم خیلی میاد !!! دستت درست !!!:11::11: