PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای آپدیت ویندوز چه پیشنهاداتی دارید؟

p30time
09-09-2007, 21:31
با سلام!
می خواستم بدونم موقع آپدیت ویندوز به وسیله اینترنت باید چه نکاتی رو رعایت کرد و اصلا آپدیت کردن فایده ای داره؟ و اینکه آیا باید اتو آپدیت رو روشن بذارم؟ ( چون من همیشه خاموش می کنم! )

با تشکر فراوان ...

ضمنا لطفا بهترین راه آپدیت رو بگید؟ ( هم از طریق سایت مایکروسافت و هم از طریق خود ویندوز! و هم از طریق نرم افزار ها (البته نمی دونم نرم افزاری برای این کار هست یا نه؟) )

با تشکر فراوان

mahdi7610
09-09-2007, 22:24
اگه اپدیت شما روشن باشه خیلی خوبه چون هر موقع که به اینترنت وصل می شوید ویندوز شما به طور اتوماتیک به سایت ماکروسافت وصل می شه شروع به بروز شدن می کنه با این کار شما همیشه بهترین و کاملترین ویندوز را دارید . و تا جایی که من می دانم وقتی به اینترنت وصل هستید و ویندوز شما نیز اپدیت می شود هیچ پهنای باندی از شما کم نمی شود و در سرعت اینترنت شما هم تاثیر ندارد و این قابلیتی است که در ویندوز xp سرویس پک 2 قرار داده شده است که از پهنای باندی به غیر از پهنای باند شما استفاده می کند . در ضمن نیاز به نرم افزار خاصی نیز برای این کار نیست . برای اپدیت کردن هم کافیه به کنترل پنل برید و گزینه automatic update را بزنید و سپس گزینه اول را انتخاب کنید و یه روز و ساعت را برای ان انتخاب کنید تا در ان ساعت شروع به اپدیت شدن شود

Alastoor
09-09-2007, 22:27
تا جایی که من می دانم وقتی به اینترنت وصل هستید و ویندوز شما نیز اپدیت می شود هیچ پهنای باندی از شما کم نمی شود و در سرعت اینترنت شما هم تاثیر ندارد و این قابلیتی است که در ویندوز xp سرویس پک 2 قرار داده شده است که از پهنای باندی به غیر از پهنای باند شما استفاده می کند .

مگه ميشه از پهناي باندت كم نشه؟ امكان نداره دوست من.

ولي خيلي نامحسوسه. اينو قبول دارم.

khmusic
09-09-2007, 22:31
به نظر من بهتره که روی گزینه سوم بزاریم تو این گزینه اینطوریه که وقتی اپدیت جدیدی میاد اطلاع میده ولی خودکار دانلود نمیکنه و این انتخاب رو به شما میده که اون اپدیتهایی که برای شما مهم است رو دانلود کنید

p30time
09-09-2007, 23:16
با سلام!
از کجا باید فهمید که کدوم آپدیت ها مهم اند؟؟
با تشکر از شما

nasa20
10-09-2007, 01:13
سلام دوستان
اگر به سایت ماکرو سافت سری بزنید متوجه میشوید که آپدیت ویندوز به 2 دسته تقسیم میشوند
1- آپدیت رایگان که نیاز به تاییدیه ماکرو سافت نداره یعنی ویندوز تمام ایرانیان!!! که البته شامل برنامه کوچک و پیش پا افتاده هستش
2- آپدیت اورجینال که نیاز به تاییدیه ماکروسافت داره یعنی شما در فرایند آپدیت باید به ماکروسافت ثابت کنی که از ویندوز اورجینال استفاده میکنی که برای اینکار نیاز به لیسانس معتبر داری که یعنی ویندو ز را خریدی که قبلا امکان پذیر بود یعنی با ترفند هایی میشد ماکرو سافت را فریب داد ولی الان کار خیلی سخت تر شده.....

حالا بهترین و عاقلانه ترین کار
1- نصب آخرین ورژن یعنی سرویس پک 2
2- هکرهای هستند که این آپدیت را به صورت یک فایل در اختیار جمیع استفاده کنندگان میگذارند
که البته من هنوز لینکی پیدا نکردم ولی میدونم که هست که تو همین چند روزه پیداش میکنم البته یه لینک پیدا کردم که کل ویندوز آپدیت شده را گذاشته بود منم یه ایمیل بهش زدم و نوشتم بی انصاف همه که ویندوز xp را دارند شما فایل آپدیت را میگذاشتی
که حجمش بیاد پایین تا همه بتونن دانلود کنند و همه دعات میکردن الا بیل گیتس !!!
نکته : هر فایلی را که به عنوان آپدیت معرفی میکنند نصب نکنید حتما از با اصل و نصب بودنش مطمئن شوید
با سپاس