PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتگو براي خلاص شدن از شر محدوديت تورنت‌ها و سرويس دهي افتضاح پارس آن لاين

cyruspk
09-09-2007, 20:26
پارس آن لاين تازگي خيلي عوضي شده داره همه تورنت‌ها رو محدود مي‌کنه دائم قطع ميشه و قتي هم بهشون زنگ مي‌زني دو قورتو نيمشون باقيه اخيراً هم که دارن به زور ترافيک ميزارن به نظر شما بايد چي کار کرد؟

Tornado2800
10-09-2007, 14:50
من یه جای خوندم در ایتنا که برای پارس انلاین مشکلی به وجود اومده اونم از مخابرات !!!
ترافیک .. ..

یاس و دلتنگی
10-09-2007, 14:56
شاتل هم سرویس دهی خوبی داره

cyruspk
10-09-2007, 15:47
من یه جای خوندم در ایتنا که برای پارس انلاین مشکلی به وجود اومده اونم از مخابرات !!!
ترافیک .. ..

بابا خيلي با حالي يعني مخابرات ميخاد ترافيک بزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cyruspk
10-09-2007, 15:48
شاتل هم سرویس دهی خوبی داره

عزيزم شاتل که دو دره باز ترين آي اس پيه اون اول شروع کرد ترافيک بزاره و ياد بقيه هم داد.
لازم به ذکره به عرضت برسونم ترافيک گذاشتن تو هيچ جا بجز ايران (مگر يه جاهايي مثله افغانستان) معني نداره همه جاي وقتي به يه نفر پهناي باند اجاره ميدن مثلا يک مگ در ثانيه در امريکا حدود 15 دلار در ماهه هيچ کس ديگه با شما کاري نداره شما با اين باند چيکار مي‌کني مي‌خاي همش دانلود کن ميخاي خاليش بزار فيلم ببين و .... اونجا حتي شرکتاي قالتاقشون هم نمي‌يان بانديو که يه نفر پولشو ميده با کسي شير کنن
اينارو گفتم که فکر نکني شاتل که قطعيش کمه سايتارو نمي‌بنده پس سرويس دهيش خوبه

Tornado2800
10-09-2007, 16:01
بابا خيلي با حالي يعني مخابرات ميخاد ترافيک بزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خبرش توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بود
یادمه مخابرات اعلام کرده بود که مشکل بین المللی هستش
یعنی این افت سرعت و.. از خارج هستش
:13:

cyruspk
10-09-2007, 16:09
خبرش توی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بود
یادمه مخابرات اعلام کرده بود که مشکل بین المللی هستش
یعنی این افت سرعت و.. از خارج هستش
:13:

عزيز من اشکلات کلي رو نمي‌گم . در ضمن کي تا حالا به خاطر مشکلات بين المللي روي سايتاي دانلود و تورنت علامت فيلتريگ پارس ان لاين مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توي برنامه‌هاي شير فقط آپلود کار مي‌کنه و دانلود نمي‌کنه اگه مشکل کلي باشه آپلود و دانلود با هم قطع ميشه. مسئله ترافيکشم که کاملا مشخصه موقع قرار داد گفتن ترافيک نداريم حالا ميگن داريم اينم حتما مشکلش از مخابرات بوده !!!!!!!!

Tornado2800
10-09-2007, 16:21
خوب شاید به خاطر ترافیکی که دارند
مثل خیلی ها
تورنت رو بستند !!! که دیگه بیشتر از این افت نداشته باشه ... !
البته فایل های تورنت دیگه ای رو هم تست کردی ؟
شاید peer هاش کمه !!!
یا سرعتش پایینه
یا دانلود منیجرش رو عوض کردی؟ ...
از کسی که سرویس پارس داره بپرس اونم همین مشکل رو داره یا نه

tacki
10-09-2007, 16:45
یک سوال تو رنو نت چی ؟؟

cyruspk
10-09-2007, 16:57
خوب شاید به خاطر ترافیکی که دارند
مثل خیلی ها
تورنت رو بستند !!! که دیگه بیشتر از این افت نداشته باشه ... !
البته فایل های تورنت دیگه ای رو هم تست کردی ؟
شاید peer هاش کمه !!!
یا سرعتش پایینه
یا دانلود منیجرش رو عوض کردی؟ ...
از کسی که سرویس پارس داره بپرس اونم همین مشکل رو داره یا نه

وقتي ترافيک دارن وظيفشون اينه که برن باند بيشتري بخرن تا مشکل حل شه نه اينکه تورنت ها رو ببندن اين يه نوع کم فروشيه يه نوع دزديه در ضمن مثل خيلي جاهاي ديگه نه فقط اسياتک احمق اين کلاه برداري انجام داده که اونم اشتباهشو قبول داره مثله اين پروها نيست که دروغ بگه به نظرم سگش مي ارزه به پارس ان لاين قيمتشم از نصف پارس انلاين کمتره . در ضمن خيالت از کامپيوتر من راحت باشه مشکل فقط از isp ي

cyruspk
10-09-2007, 17:02
یک سوال تو رنو نت چی ؟؟

تورنت همون p2p هست عزيرم

w0rm
10-09-2007, 17:45
خوب اونا اين كارو كردن كه مصرف دانلودتون بياد پايين شما هم بريد يه فايل ثابت پيدا كنيد دانلودش كنيد (حتي اگر به دردتون نميخوره) تا به نتيجه اي كه ميخاستن نرسن. البته بايد همتون با هم اين كارو بكنيد.:21:

cyruspk
10-09-2007, 18:00
خوب اونا اين كارو كردن كه مصرف دانلودتون بياد پايين شما هم بريد يه فايل ثابت پيدا كنيد دانلودش كنيد (حتي اگر به دردتون نميخوره) تا به نتيجه اي كه ميخاستن نرسن. البته بايد همتون با هم اين كارو بكنيد.:21:

ولي من اينترتمو احتياج دارم مي‌خام ازش استفاده کنم نه اينکه حال اونارو بگيرم چون پست‌تر از اوني هستند که بخام وقتمو براشون حروم کنم