PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خدا حافظ Nokia Sony Ericsson Samsung Lg وسلام.....

itbazar
08-09-2007, 21:51
NOKIAخدا حافظ

SONY ERICSSONخدا حافظ

SAMSUNGخدا حافظ

LGخدا حافظ

وسلام.....

سلام

امروز من یک گوشی دیدم که شاخم در اومد...!!!

امکانات:

1- تمامی کانال های تلوزیون رو می گرفت

2- با تنظیم های خاص برخی کانال های ماهواره مثل الجزیره رو می گیره

3- اسپیکر فوق العاده قوی!!! به حدی که وقتی صدای اونو تا ته بلند می کردیم صدای همدیگر رو به سختی متوجه می شدیم.

4- قابلیت دریافت و کارکرد همزمان با دو سیم کارت

5- صفحه لمسی

6- قابلیت اتصال استریو به تلوزیون

7- دو دوربین (روبرو و پشت) با قابلیت مکالمه تصویری

8- رم تا 1 گیگ پشتیبانی می کند.

9-رادیو

10- MP4 پلیر نیز بود

.........

.......................

این گوشی کاملا چینی بوده و حتی اسم انگلیسی روی اون ننوشته و تنها به TV mobile اکتفا کرده.

آیا کسی تا حالا این گوشی رو دیده؟!!

لطفا هرچی در این باره می دونید بگید

قیمت اونو هم بعدا می گم تا تعجبتون بیشتر از این نشه....!!!

Web: itbazar.tk

Id: itbazar2000

Saman-tci
08-09-2007, 22:16
بله تا اونجایی که من میدونم اسم این گوشیها Nec هست که 5 تا اسپیکرداره ...
قابلیت دریافت تلویزیون رو هم داره ...( اینو خودم دیدم ولی برفکی میگرفت )

hamidrezaaa
08-09-2007, 22:23
این گوشی ها مفت نمی ارزه بعد از 1 هفته خرابه وصاحب اول و اخرش هم خودتی

cao-cao
08-09-2007, 22:24
با خرید این گوشی مشتری دائم تعمیرات علائدین خواهید شد ورود شما را به بخش نان اوران علائدین خوش امد میگویم و از شما به خاطر خرید این نون دونی تبریک میگویم

Rjoun
08-09-2007, 22:29
رفيق اينجور گوشيها ظاهر خوبي دارن ونبايد گول تبليغات بي خودشون رو خورد

nima_989
08-09-2007, 22:32
دو زار نمی ارزه

dalma
08-09-2007, 22:35
معنی تمام این پست ها اینه که دوستان باهاش کار کردن دیگه!!؟

Rjoun
08-09-2007, 22:37
معنی تمام این پست ها اینه که دوستان باهاش کار کردن دیگه!!؟
نه اما با گوشي هاي مشابه اون(خيلي بهتر از اون)كار كرديم!
حتما يه چيزي هست كه اين همه آدم دارن روش تاكييد ميكنن!

mahdi nba
08-09-2007, 22:43
جنس های چینی دیگه بد نیست.....

absorb3000
08-09-2007, 23:45
من فکر میکنم گوشی بدی نباشه خودشم با این قیمت

vafa1353
08-09-2007, 23:54
نه اما با گوشي هاي مشابه اون(خيلي بهتر از اون)كار كرديم!
حتما يه چيزي هست كه اين همه آدم دارن روش تاكييد ميكنن!

من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا... :31::41::18:

Siemens!
09-09-2007, 00:09
من بعد یه مدت فهمیدم که ما مارک میخریم نه گوشی بابا گوشی توی دستمون چینیه میگیم چین بده داداش بگیر منم چند روز دیگه از این ویندوز موبایلاش میگیرم

ali_chenger
09-09-2007, 01:04
دوست عزیز از من میشنوی این گوشی را نخر و لااقل یه مدتی صبر کن ببین از بقیه افرادی که میخرن از این گوشی رضایت دارن در ضمن باید بگم این گوشی چون قطعاتش توی بازار نیست اگر خراب بشه و مشکلی براش پیش بیاد مشتری اول و آخرش خودتی
موفق باشید:10:

arash_zp
09-09-2007, 01:15
خوندي كه واسه وفا جان چه مشكلي پيش اومده ......
اينم دقيقا يه چي مثله اونه
خراب بشه چي ؟ قطعات يدكيش ؟ تعميرش ؟
بعدشم سيستم عامل چي ؟؟؟؟؟؟ به 3310 ميرسه قدرتش يا نه ؟ :31:
اينا zargho bagh ha همش واسه گول زدنه بعضي از افراد هست كه در زمسنه موبايل اطلاعات زيادي ندارند .

Sasan Info
09-09-2007, 01:34
حالا آخرش نگفتی قیمتش چنده؟؟

metal_militia
09-09-2007, 02:28
نه زیاد جالب نیست در مورد خرابی من چیزی ندیدم ولی دوربینشون وکیفیت صدای هدفونشون در حد مافوق مزخرفه

باتریش هم با اینکه 1200میلی هست زود خالی میشه

miladf
09-09-2007, 06:49
به قول بچه ها این گوشی چینیه و قیمتش 370 یا 470 تو گرگان پاساژ مروارید دیدم خیلی گوشیه لگنیه و اصلان هم جالب نیست فقط اینکه چینیه اصله و پیشنهاد میکنم اکه اصلا فکرشم نکنید تازه ناخن 1100 نوکیا هم نمیشه :10:

arash_zp
09-09-2007, 13:31
تازه ناخن 1100 نوکیا هم نمیشه :10:
ايول منم همينو ميگم

joopiter
09-09-2007, 13:50
سلام دوستان، متاسفانه همتون داريد نسبت به چين كم لطفي مي‌كنيد! يادتون رفته كه نصف بيشتر گوشيهاي سوني اريكسون رو چين مي‌زينه! الان همتون مي‌گيد كه اون تحت ليسانسه، ولي يادتون باشه كه پژو 405 كه توي ايران توليد ميشه و الان بالاي 90% ساخت داخله، تحت ليسانسه فرانسه هستش ولي جريان آتيش سوزي هاش رو كه ديگه همه ديدن و شنيدن! گوشيا هم همينجوريه، اگه سوني اريكسون ساخت ژاپن بود و نوكيا رو هم لهستان (كشوري كه هيچ صنعتي نداره) توليد نمي‌كرد، اونوقت بايد به چيني‌ها شك مي‌كرديم... يه چرخ توي بازارهاي كامپيوتر بندازيم مي‌بينيم كه 99% قطعات داخل ايران چينيه، همين كامپيوتري كه الان داري باهاش عليه جنس چيني شعار مي‌دي، از CPU (كه مخ سيستمه) تا اون كيبورد و موسمون چينيه!!! توي چين هر جنسي رو با هر كيفيتي توليد مي‌كنن، هرچي پول بدي آش مي‌خوري.
من خودم حدوداً يكماهي ميشه كه يكي از اين گوشيهاي TV دار رو خريدم و فوق‌العاده ازش راضيم. نه هنگ ميكنه نه چيزي. كيفيت تلويزيونش عاليه و صاف صاف مي‌گيره (عمراً با آنتن 3 متري توي خونتون نتوني به اين صافي كانالها رو بگيري) كيفيت پخش صداش حرف نداره (با W900 و n73 كل انداختم روشون كم شد!!!). مصرف باطريش هم فوق‌العاده كمه بطوريكه من هر 3 روز يا بعضاً 4 روز يكبار شارژش مي‌كنم. خلاصه من كه باهاش كلي دارم صفا مي‌كنم، حالا شماها بازم بشينيد بگيد نخريد نخريد و باز هم نخريد!!!!!!!!!!

hamidrezaaa
09-09-2007, 14:57
سلام دوستان، متاسفانه همتون داريد نسبت به چين كم لطفي مي‌كنيد! يادتون رفته كه نصف بيشتر گوشيهاي سوني اريكسون رو چين مي‌زينه! الان همتون مي‌گيد كه اون تحت ليسانسه، ولي يادتون باشه كه پژو 405 كه توي ايران توليد ميشه و الان بالاي 90% ساخت داخله، تحت ليسانسه فرانسه هستش ولي جريان آتيش سوزي هاش رو كه ديگه همه ديدن و شنيدن! گوشيا هم همينجوريه، اگه سوني اريكسون ساخت ژاپن بود و نوكيا رو هم لهستان (كشوري كه هيچ صنعتي نداره) توليد نمي‌كرد، اونوقت بايد به چيني‌ها شك مي‌كرديم... يه چرخ توي بازارهاي كامپيوتر بندازيم مي‌بينيم كه 99% قطعات داخل ايران چينيه، همين كامپيوتري كه الان داري باهاش عليه جنس چيني شعار مي‌دي، از CPU (كه مخ سيستمه) تا اون كيبورد و موسمون چينيه!!! توي چين هر جنسي رو با هر كيفيتي توليد مي‌كنن، هرچي پول بدي آش مي‌خوري.
من خودم حدوداً يكماهي ميشه كه يكي از اين گوشيهاي TV دار رو خريدم و فوق‌العاده ازش راضيم. نه هنگ ميكنه نه چيزي. كيفيت تلويزيونش عاليه و صاف صاف مي‌گيره (عمراً با آنتن 3 متري توي خونتون نتوني به اين صافي كانالها رو بگيري) كيفيت پخش صداش حرف نداره (با W900 و n73 كل انداختم روشون كم شد!!!). مصرف باطريش هم فوق‌العاده كمه بطوريكه من هر 3 روز يا بعضاً 4 روز يكبار شارژش مي‌كنم. خلاصه من كه باهاش كلي دارم صفا مي‌كنم، حالا شماها بازم بشينيد بگيد نخريد نخريد و باز هم نخريد!!!!!!!!!!
دوست عزیز حرف شما بسیار درست است و اکثر گوشی های برند سونی اریکسون ساخت چین هستن ولی شما دقت کن این گوشی ها از بهترین قطعات و بهترین تکنولوژی ساخته میشن کیفیت درجه یک دارند که حتی به اروپا هم صادر میشوند در مورد قطعات کامپیوتر هم یک برند معتبر بالای سرش هست مثل Asus وقتی ماربرد تولید میکنه از بهترین قطعات و باکیفیت ترین هاست و یک برند معتبر نمی یاد خودش رو خراب کنه و از قطعات درجه 3 و بی کیفیت استفاده کنه اما این گوشی ها چی حتی برند هم ندارن اصلان معلوم نیست ساخت چه شرکتی هست فقط بهش میگن Tv mobile این گوشی ها همه از قطعات درجه 3 چینی و بی کیفیت درست شده مخصوص جهان سومی ها یعنی ایران برای همین هم هست که قیمت هاشون اینقدر پایینه وگرنه اگر بخوان با قطعات با کیفیت بسازن این رو مطمعن باش که قیمتش بالای 1 میلیون خواهد بود یک از بچه های انجمن میگفت دوستش تو کار تعمیر اینجوری گوشی هاست میگفت 2 تا Tv mobile مثل هم و از یک مارک رو باز کرده دیده قطعات داخلش با فرق دارند واقعا شاهکاره شما هم عجله نکن تازه یکماه که خریدی از قدیم گفتن شب دراز است تو قلندر بیدار من مطمعن هستم شما از خرید خودتون پشیمون خواهی شد

arash_zp
09-09-2007, 15:03
مبركت باشه
خوب شايد شانست بوده
ريسك كردي و بري
البته تا حالا
اميدوارم بيشتر از اينا برات كار كنه

Spak
10-09-2007, 07:36
به نظره من این عنوان خیلی الکیه ([خدا حافظ Nokia Sony Ericsson Samsung Lg وسلام.... )

هرچقدر هم این گوشی خوب باشه نمیشه با اونا خداحافظی کرد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CD-RW
10-09-2007, 09:24
حالا فرض کن گوشی توووووووووپ , خر کار , سگ جون , مرگ نداشته باشه ( فرض کن ) بالاخره عمر باطریش تموم میشه , باطری رو از کجا میخوایی جور کنی .
----------------
تا حالا برای چند نفر از دوستان خودم پخش موزیک ( MP3 player ) خریدم , نکته ای که توی همه خرید هام در نظر داشتم اینه .
با باطری نیم قلمی بخر , که اگه خراب شد الاف باطری نباشی . حالا از هر برندی بود درجه بعدی اولویت .

Rjoun
10-09-2007, 09:52
من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا... :31::41::18:
اينم يه مدرك محكم ديگه!
وفا جان ممنون

Mr.K2
10-09-2007, 14:14

دوست من مگر اطلاع نداری که کارخانه اصلی سونی اریکسون توی چینه ؟؟
یعنی سونی اریکسون الش چینیه ! و فقط سری پی رو امتیازشو فرانسه خریده و اصلش فرانسوی هست !

cao-cao
10-09-2007, 18:58

دوستان به خوش شانس ترین ادم این کره خاکی تبریک بگین ما که یه دونه از تو کارتن در اوردیم روشن نشد دوستم ترسید بیخیال شد
چین درجه بندی داره از یک داره تا n+1 که اون n+1 میاد ایران در باره مادر برد و سی پی یو و .... اینا که میگی تو سایتای مختلف دنیا بنچ مارک دارن و تاییدیه سی ای این گوشی که تو میگی بنچ مارک داره یا سایتی تایییدش کرده

بچه ها پی سی ورد دکمه تشکر کم نداره؟

mohammad jazzab
10-09-2007, 20:22
دوست گرامی این گوشی بسیار امکانات داره اما همین امکانات باعث خرابی زود هنگام اون هم میشه
مثلا داشتن این همه باند در اطراف اون باعث لرزشهای زیاد درون اون میشه خیلی زود همین لرزش ها اون رو خراب میکنه.
البته فکر نکنم گارانتی داشته باشه و از زبان فارسی پشتیبانی بکنه.

ugly_girl_a
10-09-2007, 20:29
gushiue NEC in ghabliyat ha ro dare vali man shenidam ke in gushiha eshantion haye telvision haye NEC hast va garanty nadare

pouria007
11-09-2007, 08:32
من هم میخواستم بگیرم منصرف شدم

kevin
11-09-2007, 08:56
به جای بحث الکی برید یه سرچ تو گوگل کنید ببینید اگه واقا گوشی خوبی باشه باید زود تر از اینکه خودش بیاد عکسش بیاد اما دریغ از یه عکس البته تا به الان

Ship Storm
11-09-2007, 10:00
دوست گرامی این گوشی بسیار امکانات داره اما همین امکانات باعث خرابی زود هنگام اون هم میشه
مثلا داشتن این همه باند در اطراف اون باعث لرزشهای زیاد درون اون میشه خیلی زود همین لرزش ها اون رو خراب میکنه.
.
تایید میشه .:27::27::10:

CD-RW
11-09-2007, 10:42
یک کلام ختم کلام
" نخرید "

kelpasabidomb
12-09-2007, 21:25
اقا نخريد ها

اصلا گوشيه خوبي نيست

خيلي مزخرفه
خيلي بايد مواظبش باشيد
كافيه يه ضربه كوچيك بخوره

بلوتوثش ميسوزه

قلم نوريشم ميره هوا

از ما گفتن
تا نوكيا هست نخريد

از من ميشنويد 6300 بخريد تقريبا هم قيمتن

mojrem2
12-09-2007, 22:08
اقا نخريد ها

اصلا گوشيه خوبي نيست

خيلي مزخرفه
خيلي بايد مواظبش باشيد
كافيه يه ضربه كوچيك بخوره

بلوتوثش ميسوزه

قلم نوريشم ميره هوا

از ما گفتن
تا نوكيا هست نخريد

از من ميشنويد 6300 بخريد تقريبا هم قيمتن

تایید میشه حالا هی بیاین تاپیک بزنید امروز یه گئشی دیدم رو کره ی زمین تکه . خداس . فروشنده گفته یه دونه ازش تو جهانه و .................

اقااااااااااااااااا نخر

Sina.G
12-09-2007, 23:54
بیشتر شرکت های معروف ساخت محصولاتشون رو به چین میسپرن چون:
1- به علت جمعیت زیاد ، کارگر در چین ارزون تره
2 - قیمت تموم شده ارزون تر در میاد
3- فروش محصول میره بالا

پس مهم این نیست که یک کالا ساخت کجاست ، مهم اینه که تکنولوژیش کجاییه !

(البته من اصلا گوشی مورد بحث رو تایید نمی کنم ! ، فقط محض اطلاع گفتم )

Siemens!
13-09-2007, 01:24
اولا اینا nec نیستن و cect هستن
دوما الان 70 درصد اونهایی که توی بازار هستن کره ی هستن
سوما لوازم جانبی هم تو بازار پره
همه جا هم تعمیر میکنن
امروز که علاعدین بودم فروشنده میگفت با امدن این گوشیها بازر نوکیا وسونی اریکسون کساد شده هرکس میاد گوشی بخره از اینا میخره >>>>>!!!!!!!!!!

arash_zp
13-09-2007, 01:31
بیشتر شرکت های معروف ساخت محصولاتشون رو به چین میسپرن چون:
1- به علت جمعیت زیاد ، کارگر در چین ارزون تره
2 - قیمت تموم شده ارزون تر در میاد
3- فروش محصول میره بالا

پس مهم این نیست که یک کالا ساخت کجاست ، مهم اینه که تکنولوژیش کجاییه !

(البته من اصلا گوشی مورد بحث رو تایید نمی کنم ! ، فقط محض اطلاع گفتم )
حرفات درست و منظقيه
البته اگه كپي كاري چيني ها نباشه يعني زير نظر اون شركت نباشه و در واقع تقلبي باشه

amiva
13-09-2007, 01:58
نمی شه به خاطر اینکه چینی هست بهش ایراد گرفت، ولی من باهاشون کار کردم،خیلی داغونن، کلا بیخیالش بشی خیلی بیشتر می ارزه!

arash_zp
13-09-2007, 02:36
نمی شه به خاطر اینکه چینی هست بهش ایراد گرفت، ولی من باهاشون کار کردم،خیلی داغونن، کلا بیخیالش بشی خیلی بیشتر می ارزه!
اين يه مصداق ديگه واسه با كيفيت نبودن اين گوشي ها

Satrikon
13-09-2007, 02:54
همینه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

itbazar
13-09-2007, 23:49
سلام دوستان !
از اینکه جواب پستمو دادین ممنون.

قیمتی که به من دادن: 290000 !!
من سایت اصلیشو پیدا کردم. مدل های خیلی زیادی داره حتی مدل ساعت مچی!!!
توی اینترنت به نام TV mobile گشتم چیز های جالبی پیدا کردم. شمام بگردین.

Satrikon
14-09-2007, 03:20
ميشه نام سايت اصلي رو بفرماييد.
و چيزهاي جالب رو هم بفرماييد.

Actros
14-09-2007, 03:27
این گوشی ها مفت نمی ارزه بعد از 1 هفته خرابه وصاحب اول و اخرش هم خودتی

تایید میشه

vafa1353
14-09-2007, 13:44
ميشه نام سايت اصلي رو بفرماييد.
و چيزهاي جالب رو هم بفرماييد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ShahabSAMSUNG
14-09-2007, 19:26
فقط بگم که اگه بخری فوری پشیمون میشی.

گولش رو نخور که واقعاً افتضاح هستن.

دوباره برو و به همون برند ها سلام کن!!!

itbazar
22-09-2007, 22:55
این هم سایت اصلیش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])