PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این برنامه پاک نمیشه.

mahdi_pc
08-09-2007, 15:21
با سلام به دوستان
من هر چی می خوام آنتی ویروسsymantec رو از کنترل پنل قسمت add/remove programs پاک کنم ارور میده. در ضمن موقع حذف نرم افزار enable هم نیست اما باز حذف نمیشه؟ چه کار باید کرد؟

Herasat
08-09-2007, 15:58
سلام

وارد Tasck Manager شويد و فايل اجرايي برنامه را پيدا كرده سپس End Process را زده و در ادامه به

Add/Remove برويد و بر نامه را پاك كنيدو يا از خود سي دي برنامه كمك بگيريد.

mahdi7610
08-09-2007, 18:20
اگر شما يك برنامه را به طور دستى پاك كنيد (پوشه برنامه يا فايل اجرايى آن) ديگر نمى‏توانيد آن برنامه را از منوى Add/Remove پاك كنيد و برنامه هميشه در اين منو وجود دارد. از طريق ويرايشگر رجيسترى ويندوز مى‏توانيد اينكار را انجام دهيد. به آدرس
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall برويد. حالا هر برنامه‏اى را كه مى‏خواهيد در منوى Add/Remove نمايش داده نشود را پاك كنيد

mahdi_pc
09-09-2007, 15:24
وارد Tasck Manager شويد و فايل اجرايي برنامه را پيدا كرده سپس End Process را زده و در ادامه به

Add/Remove برويد و بر نامه را پاك كنيد
فایل اجرایی برنامه در task manager نیست. چون برنامه غیر فعال هست.

اگر شما يك برنامه را به طور دستى پاك كنيد (پوشه برنامه يا فايل اجرايى آن) ديگر نمى‏توانيد آن برنامه را از منوى Add/Remove پاك كنيد
فکر نمی کنم به صورت دستی کسی پاکش کرده باشه. چون هنوز پوشه برنامه در program files هست.

mahdi7610
09-09-2007, 19:37
می تونید برنامه را دوباره نصب کنید یعنی اون را repair کنید تا فایلهای معیوب اون بازسازی بشه سپس اقدام به حذف اون کنید

pillx
09-09-2007, 19:47
از توی safe mode تلاش کن

ahsanx
10-09-2007, 23:10
دوست عزیز شما باید ویندوز رو در mascofing بدون استارت برنامه های جانبی بالا بیاری یا تیک اون برنامه رو در استارت آپ برداری و بعد اون برنامه رو کامل پاک کنی

reza.majazi
11-09-2007, 01:04
دوست عزیز شما باید ویندوز رو در mascofing بدون استارت برنامه های جانبی بالا بیاری یا تیک اون برنامه رو در استارت آپ برداری و بعد اون برنامه رو کامل پاک کنی

دوست عزیز احتمالا منظور شما msconfig هست :11:.

Herasat
13-09-2007, 02:27
سلام

اگر حوصله داشته باشيد مي توانيد وارد رجيستري ويندوز شده و با زدن دكمه F3 كادر جستجو را فعال كرده و با انجام عمل جستجو در چندين مرحله و پاك كردن مورد يافت شده كه به صورت لايت شده يا انتخاب شده است تا اينكه پيغامي مبتني بر يافت نشدن مو ضوع مورد جستجو ظاهر شود ، اقدام به پاك كردن تمامي فايلهاي برنامه كنيد. در ضمن دقت كنيد كه فايلهاي ديگري را نيز پاك نكنيد، چون ممكن است ويندوز آسيب ببيند.

mahdi7610
13-09-2007, 10:04
برای پاک کردن می توانید از برنامه های کمکی برای این کار که صد البته از خود ویندوز قوی تر هستند استفاده کنید مثلا برنامه بسیار قوی سیستم مکانیک

hamilton
13-09-2007, 15:00
با سلام به دوستان
من هر چی می خوام آنتی ویروسsymantec رو از کنترل پنل قسمت add/remove programs پاک کنم ارور میده. در ضمن موقع حذف نرم افزار enable هم نیست اما باز حذف نمیشه؟ چه کار باید کرد؟

دوست عزيز شما برنامه حدودا 900KB اختصاصي اين كار يعني Norton Removal Tool 2008 را تست كرديد؟اين برنامه را در انجمن آنتي ويروس و برنامه هاي امنيتي در تاپيك مربوط به محصولات نورتون قرار داده ام.آنرا هم تست كنيد ببينيد مشكل شما حل ميشه؟