PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست یک نرم افزار دانلودر قوی نه مثلdap

صادقی
15-09-2005, 12:52
سلام به دوستان لطفاً یک برنامه دانلود معرفی کنید که هم با قطع ارتباط دانلود رو ادامه بده هم مثل برنامه دپ ویروس کشها باهاش مشکل نداشته باشند.
با تشکر اگر کرک یا سریالی هم می خواد لطف کنید.خیلی ضروریه

S@eid
15-09-2005, 13:57
صا دقي جان منIDM رو بهت پيشنهاد مي كنم.
توي نظر سنجي كه توي فروم انجام شد اول شد.با انتي ويروس ها هم هيچ مشكلي نداره

sodaجان زحمت كشيدند واخرين ورژنش رو كه تازه دراومده توي اين تاپيك همراه با كرك معرفي كردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي

Razel
15-09-2005, 14:04
سلام دوست عزیز
برنامه های زیادی برای این کار وجود داره وبه نظر من اکثرشون به یک اندازه سرعت دانلود رو افزایش میدن .ولی من به شما Internet Download Accelerator (IDA) رو پیشنهاد میکنم وعلتشم پشتیبانی این برنامه از زبان فارسیه.که استفاده ازش رو خیلی راحت میکنه.تمام امکانات DAP رو هم داره و با آنتی ویروسم هیچ مشکلی نداره.

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

لینک دانلود مستقیم:
Internet Download accelerator 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجمش حدود 2 مگابایت هست.

اینم کرکش:
IDA4 carck ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

sAsAn.K
15-09-2005, 14:27
اینا خیلی عالین
FlashGet
NetTransport
Internet Download Manager
Internet Download Accelerator

صادقی
16-09-2005, 06:48
دست همتو ندرد نکنه خصوصاًrazel جان

lord
16-09-2005, 21:41
ازتون ممنون منم در به در دنبال Dap بودم ولی حالا اینو دانلود کنم ببینم چجوریاست
دستتون درست

saegheh67
16-09-2005, 22:03
Go!zilla عالیه البته کرک شدهشش

Rashidahwazian
16-09-2005, 23:14
leechget رو هم امتحان کن. رو سیستم من به طور متوسط با 6.5 دانلود می کنه.

Mehdi_Best
17-09-2005, 09:22
سلام
يك دانلود منيجر رايگان هست كه تمامي امكانات دانلود منيجرها را داراست. سرعتش هم در بالاترين حد ممكن هست. از نظر ظاهري هم مي گفت قشنگترين دانلود منيجر هست. هيچ مشكلي هم با آنتي ويروس ها و غيره نداره.
به هر كسي كه معرفي كردم ديگه ولش نكرده. از سودا و نويد كاشاني و ... هم بپرسي مي گن كه چه دانلود منيجر كار درستيه.
من فقط يه توصيه مي كنم. يك بار هم شده از اين استفاده كن. فكر نكنم ديگه ازش دست بكشي.

free download manager 1.9 build 335

لينك دانلود: