PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هولوكاست ، فاجعه اي فراموش نشدني

irankingworld
08-09-2007, 04:50
اگر با ديدي باز و بدور از يهودي ستيزي به تاريخ نظري بيندازيم متوجه خواهيم شد كه يهوديان
هميشه مورد ظلم و تبعيض قرار داشتند از طرفي مسيحيان كينه اي ديرين با يهوديان داشتند و
مصلوب شدن عيسي مسيح را از چشم يهوديان مي ديدند و هر كجا اينان را مشاهده مي كردند
مورد ازار خود قرار مي دادند و يا برايشان توطئه مي چيدند به خصوص در كشور المان
يهوديان هيچ احساس امنيت نمي كردند و هيتلر با سربازان اس اس خود دمار از روزگار
يهوديان بخت برگشته در مي اوردند.
با نزديكتر شدن ساعت ها به شروع جنگ جهاني دوم فشار بر يهوديان در اروپا دو چندان شد
جلادان گشتاپو كوچه به كوچه و شهر به شهر دنبال موشهاي كثيف انسان نما در قالب
يهوديان شوريده بخت مي گشتند تا از انان به حد مرگ بيگاري كشند و در نهايت روانه
كوره هاي ادم سوزي كنند. به قدري ظلم در حق يهوديان در جنگ جهاني دوم شد كه زبان
از بازگو كردنش عاجز است در اين كتاب الكترونيكي از منشا تنفر نسبت به يهوديان تا
به قدرت رسيدن المان نازي و فروپاشي نظام فاشيستي و ازادي يهوديان مقاله اي جالب توجه
به همراه تصاوير مستند گرداوري كردم كه اميدوارم مورد استفاده شما دوستانم قرار بگيرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عاشورا
08-09-2007, 07:57
بسم الله الرحمن الرحیم

اگر با ديدي باز و بدور از يهودي ستيزي به تاريخ نظري بيندازيم متوجه خواهيم شد كه يهوديان.....
يهوديان
هميشه مورد ظلم و تبعيض قرار داشتند از طرفي مسيحيان كينه اي ديرين با يهوديان داشتند و
مصلوب شدن عيسي مسيح را از چشم يهوديان مي ديدند

. : :ممنون از مطالب شما : : .

متاسفانه با وضعیت فعلی جهان من نمیتونم این افسانه را قبول کنم

bahareh_bus
08-09-2007, 08:35
این کتاب هم مثل اثار قبلی تنها به بیان خزعولات پرداخته و هیچ مدرک محکمی رو اراعه نمی ده!!!

Alisma
08-09-2007, 09:24
مسيحيان كينه اي ديرين با يهوديان داشتند و
مصلوب شدن عيسي مسيح را از چشم يهوديان مي ديدندمتن اوليه كه بيشتر به يه انشاي سوزناك مي مونه ولي اينو كه نقل قول كردم راست ميگه توي فيلم "مصايب مسيح" هم كاملا مشخص بود و همين هم باعث اعتراض يهوديا شد كه چرا طوري فيلمو ساختين كه انگار ما باعث مصلوب شدن حضرت عيسي شديم.

در ضمن عزيزي كه ميگه افسانه س يكم ديدتو باز كن و منطقي تر بتاز به طرف مقابلت !!
شايد به اين شوري كه اينا ميگن نبوده باشه ولي افسانه هم نيست.

من خودمم يه آدم معتقد به دينم هستم ولي براي يه نفر مخالف هم خيلي راحته كه بياد بگه كل فلسفه و رخداد عاشورا با اون اغراق هايي كه ازش توي نوحه ها ميسازن افسانه س و دستاويز مسلموناست براي كارهاي الانشون.

اصولا خراب كردن بدون منطق و دليل و پايه و اساس خيلي خيلي راحته و بستگي داره شما هدفت سي اسي باشه يا اين كه صرفا بخواي حقيقت رو بفهمي كه اگه اول باشه برات راحته بگي افسانه س و كشكه !! بدون دليل معتبر.

مثل همون فيلم 300 كه براي ما ساختن بدون كوچكترين مدرك و منبع معتبري و قصدشون فقط تخريب بود كه البته تقصير خودمون هم هست چون جواب هاي هويه و وقتي ما چپ و راست به اونا ف ... ش مي ديم و پرچم آتيش مي زنيم و غيره اونا هم تلافي مي كنن.

راستي ببخشيد ولي خزعولات نيستش اون خزعبلات هست ! :دي

Aminzikzak
08-09-2007, 11:02
خب قبر پدر آلمان نازی ....
هیتلر آدم میسوزوند بعد اینا اومدن وسط عربا یه زمین اشغال کردنه و دولت راه انداختن چرا؟ چون آلمان بهشون ظلم کرده ...

خیلی جالبه ...
نمیخوام بحث رو سیاسی کنم ، ولی هر جا که ببینم دارن ظلم میکنن از عصبانیت میخوام آتیش بگیرم ...
دست خودم نیست.

خوب بهتر بود میرفت از آلمانها یه قطعه زمین میگرفت حالا به صورت قرض یا رهن یا اشغال ، هرجوری که دوست دارن بعدش دولت راه مینداختن و به دینشون بها میدادن حتی اون رو رواج میدادن و مثل بچه آدم زندگی میکردن ....

ای عربا یا بهتر بگم مسلمونا رو چیکار دارن ؟ فعلا فقط این اسرائیل که مدعیه محافظ حقوق یهودیان هستش داره خاور میانه رو ملتهب میکنه ...
چقدر شبیه احمدی نژاد حرف زدم :38:

به هر حال از این کتابی که گذاشتی خوشم اومده میخوام بخونم ببینم چیه؟
دستت درد نکنه.

احمدزاده
08-09-2007, 11:21
هيچكس در اينكه هولوكاست اتفاق افتاده شكي نداره
البته هولوكاست خيلي اغراق اميزه
شش ميليون مگه كشكه
كلهم يهودي ها مگه چند ميليون هستند
در ثاني تمام درد اينه كه چرا در رو به روي تحقيقات بستن
بذارن تحقيق كنيم و بدونيم واقعا چه مقدار ادم سوزي شده
بعدشم هولوكاست واقعي تو فلسطين هستش

Aminzikzak
08-09-2007, 11:25
اینم چندتا واقعیت :

همه چیز بچه بازی شده خانواده سبز هم در موردش یه چیزایی گفته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad
08-09-2007, 13:50
دوستان لطف کنید از بحث های متفرقه پرهیز کنید...

irankingworld
09-09-2007, 03:33
از دوستاني كه نظرات خود را پيرامون اين كتاب الكترونيكي ابراز داشتند صميمانه تشكر مي كنم و لازم ميدانم
چند نكته را خدمت دوستان ياداوري كنم

جالب است بدانيد ان دسته از اشخاصي كه سعي مي كنند بر روي حقايق هولوكاست سرپوش بگذارند
همان اشخاصي هستند كه مخالف دولت اسراييل مي باشند و من متعجبم كه چرا اين افراد بدون تعارف
كوته نظر دو تاريخ را به هم ربط مي دهند من منكر جنايات دولت اسراييل در زمان حاضر نيستم و به هيچ
عنوان قصد ندارم كشتارهايي كه يهوديان در فلسطين از مردمش به راه انداخته دفاع كنم اما جنگ جهاني
دوم و خشم و نفرت هيتلر نازي چه ربطي به حال دارد ؟؟؟

ظلمي كه در هر كجا از اين كره خاكي نسبت به مرماني روا داشته باشد قابل نكوهش و اعتراض است
اما به عقيده شما اين صحيح است كه بياييم تاريخ و حقايق هولوكاست را به خاطر اينكه يهوديان هم اكنون
در فلسطبن اشغالي دستهاي خود را به خون مردمان بي گناه اين سرزمين الوده مي كنند انكار كنيم ؟؟؟

اشخاصي هم كه هولوكاست را تنها يك افسانه مي خوانند و يا مشتي خزعبلات مي دانند بهتر است
سطح مطالعه خود را كمي افزايش دهند و يك طرفه به قاضي نروند.