PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کمک ( صفحات وب در هارد ذخيره ميشن ؟ )

تکنیک برتر
15-09-2005, 05:38
سلام دوستان گل
من يه چند نوكته است كه بايد بگويم؟
1:يك براي اينكه تايژك اضافي درست نشود و اينكه جوابم را گرفتم در همين تايپك مي نويسم.
2:از شما متشكرم كه من را راهنمايي و از اشتباهم گفتين و اينكه اين كه شما نوشتين ذخيره وب عادي
اصلا درست نيست من قبلا با چنين چيزي مواجه نشده بودم.
3: من با خط تلفن متصل نيستم .
4:من با ديش با سرعت 256 به اينترنت وصل هستم و از مودم استفاده نمي كنم.
5:و از شما رئیس سایت ممنونم که اشتباه من را درست کردین.
ممنون و متشکر.

mpsjavad
15-09-2005, 06:12
با ســـلام ...

دوست عزيز اسم تاپيك انتخابي شما اصلا منسب نيست ..

چند نكته ظريف وجود داره كه با توجه به اون نكات ديگه فكر نكنم سوالي باقي بمونه ...

ناگهان دسمت خورد به يكي از سايت ها ديدم سايت باز شده بصورت آفلاين

اين طبيعي هست دوست عزيز و اين به اين خاطر هست كه وقتي شما به اينترنت متصل هستيد و مشغول بازديد يك صفحه وب .. تمام محتويات اون صفحه وب بر روي محل خاصي از درايو ويندوز شما ذخيره ميشه و در اصل موقعي كه شما داريد يك صفحه وب رو ميبينيد تمام محتوبات نمايشي اون از روي هارد شما فراخونده شده .. در اين صورت هنگامي كه شما در حالت افلاين هستيد و مرورگرتون هم در حالت Work Offline هست شما ميتونيد با نوشتن ادرس درنوار ادرس مرورگرتون به راحتي تمام محتويات صفحاتي كه از قبل بازديد كرديد و حالا بر روي هارد شما قرار داره رو ببينيد . به همين ترتيب ميتونيد موزيك و فلش هاي موجود در صفحات وب رو با رفتن به محل مربوطه از هاردتون به دلخواه خود ذخيره كنيد . محل قرار گيري محتويات صفحات وب در ادرس زير از درايو ويندوزتون هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كه در ادرس بالا WinDrive نام درايو ويندوز شماست و User نام كاربري هست كه با اون وارد شديد .

نكته : پوشه Local Settings پوشه اي مخفي Hide هست و بايد اون رو از حالت مخفي خارج كنيد .

فهمیدم کامپیوتر وب ها رو ذخیره می کنه ؟ :)

و اگر بخواد این جوری پیش بره فکر کنم که تا آخر هفته حدود 1 گیگابات بشه چون من حر روز حدود 1000 صفحه وب

:blink: :blink: :blink:

دوست عزيز مگر شما با چه پهنا ي باندي و از چه طريقي به اينترنت متصل ميشويد كه 1 گیگابات ميتوانيد از محتويات صفحات وب استفاده كنيد . در حالت عادي و با استفاده از اتصال مودم هيچ گاه به اين مقدار نميتوانيد دريافت اطلاعات داشته باشيد ... عموما صفحات وب حجمي معادل چند صد كيلو بايت دارند ..

در هر صورت شما به راحتي ميتوانيد محتويات پوشه Temporary Internet Files را پاك كنيد ..

--- اگر از Internet Explorer استفاده ميكنيد به منو Tools رفته گزينه Internet Options را انتخاب كنيد در سربرگ General بر روي كليد Delete File كليك كنيد و پيغام پيش روي خود را تاييد نماييد ... تمام فايل هاي اينترنت شما پاك خواهد شد . با كليك بر روي كليد Setting ميتوانيد تنظيمات مربوطه رو انجام بديد .

--- روش ديگر استفاده از Disk CleanUp است .

:rolleye:

روز خوبي داشته باشيد .....

تا بـــعــد ...

Sina
15-09-2005, 11:29
سلام ... من عنوان رو ويرايش كردم
لطفا عنوان مناسبي براي تاپيك هاتون انتخابكنيد