PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال اورژانسي (فارسي نوشتن در k510 )

shahin666
07-09-2007, 16:32
سلام
ميخواستم بيبينم چه جوري ميشه تو گوشي k510 فارسي نوشت
sms هاي فارسي رو راحت ميشه خوند حالا ميخوام بيبينم چه جوري ميشه با k510 فارسي نوشت
يكم سوالم اورژانسي هست چون سريع ميخوام
ممنون ميشم منو راهنماي كنيد
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

iman_s
08-09-2007, 01:14
موقع نوشتن دکمه # رو نگه دار و از بین زبانها عربی رو انتخاب کن.اگر هم T9 فعال بود غیر فعالش کن.حالا میتونی فارسی بنویسی.

shahin666
08-09-2007, 22:24
ممنون دوست عزیز
ولی وقتی من دکمه # رو نگه می دارم و Writng language میاد فقط 4 نوع زبان دارم
English
Chinese
Standard abc
...123
زبان عربی رو که شما گفتید من ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا باید چیکار کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid_king69
08-09-2007, 23:21
برو از انجمن گوشی ها سونی اریکسون قسمت برنامه و نرم افزار برنامهفارسی سازشو دانلود کن و یه مشت برنامه دیگه که الان وقت گفتنشو ندارم که خود اونا بهت میگن

majid_king69
08-09-2007, 23:24
برو از انجمن گوشی ها سونی اریکسون قسمت برنامه و نرم افزار برنامهفارسی سازشو دانلود کن

majid_king69
08-09-2007, 23:25
ولی تا اونجایی که من بلدم باگرفتن# عربی رو هم داره

iman_s
09-09-2007, 03:20
اگه sms های فارسی رو میخونه طبعا باید عربی هم داشته باشه.از قسمت تنظیمات گوشی برو زبان نوشتن همه رو تیک زن.
Settings\language\writing language

shahin666
09-09-2007, 13:25
ممنون از هر دو دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمان جان من مسیری هم که شما گفتید رو رفتم ولی بازم
همون 4 تا زبان
English
Chinese
Standard abc
...123
بود که همشون هم تیک خورده بودن
حالا من باید برنامه ای چیزی نصب کنم تا بتونم فارسی هم بنویس؟؟؟
البته همون جور که گفتم وقتی برام sms فارسی میاد راحت خونده میشه و مشکلی نیست
ولی برای نوشتن sms بصورت فارسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_mpo
10-09-2007, 09:11
ممنون از هر دو دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمان جان من مسیری هم که شما گفتید رو رفتم ولی بازم
همون 4 تا زبان
English
Chinese
Standard abc
...123
بود که همشون هم تیک خورده بودن
حالا من باید برنامه ای چیزی نصب کنم تا بتونم فارسی هم بنویس؟؟؟
البته همون جور که گفتم وقتی برام sms فارسی میاد راحت خونده میشه و مشکلی نیست
ولی برای نوشتن sms بصورت فارسی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما گوشیت فارسی نداره. باید زبان فارسی رو به زبانهای گوشیت اضافه کنی.
برای این کار باید توی هک کردن گوشی مهارت کافی داشته باشی .
این صفحه رو بخون که بدونی کار پیچیده است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه راه دیگه هست که گوشیتو از اول با یه ورژن فارسی دار کامل فلش کنی!

shahin666
10-09-2007, 19:59
خیلی ممنون hadi_mpo جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز اون لینکی که دادید من رفتم خوندم ولی هیچی نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
حالا چه جوری باید فلش کنم ؟؟
ممنون میشم منو راهنمای کنید
مرسی

iman_s
11-09-2007, 02:23
باید هک گوشی رو بلد باشی تا بتونی زبان بهش اضافه کنی.تاپیک مربوط به اینکار هم موجوده. اگه هک دوست نداری باید فلش کنی که هم از طریق کامپیوتر میتونی (نرم افزارهای ++XS یا Setool2lite)فلش کنی هم میتونی بدی بیرون برات با باکس فلش کنند.حداکثر 5000 تومن میشه.

shahin666
11-09-2007, 22:50
ممنون دوست عزیز بابت راهنمای تون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برم فلش کنم پس