PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق pack 1 و 2 ويندوز xp؟

barati_a
07-09-2007, 14:18
با سلام
ميخواستم بدانم ويندوز xp با pack1 چه فرقي با pack2 داره؟
و اينكه من مجبورم ويندوزم را از pack2 به يك ببرم تا يك سري سيدي ها خوانده شوند.اما جايي خواندم كه پك دو شامل پك يك هم هست ! اگر اينطوره چه كار كنم كه با پك 1 كار كنم؟اگر هم اينطور نيست پس ايا پك 1ارزش اش را دارد؟
واينكه Windows XP SP3 هم هست؟
لطفا راهنمايي كنيد؟

Behroooz
07-09-2007, 14:29
پك دو از پك يك بهتره . درايور هاي بيشتري رو داره و چند باگي رو بيشتر از پك 1 تعمير كرده .

پك 3 رو من نشنيدم .

Alastoor
07-09-2007, 14:35
سلام

سرويس پك 1 قابل مقايسه با سرويس پك 2 نيست. در پك 2 اصلاحات مهمي صورت گرفته و به طور كلي xp معناي درستش رو پيدا كرده.

پك 2 شامل پك 1 نيست. در واقع پك 2ارتقا يافته پك 1 براي xp هست و با داشتن پك 2 نمي توني حالت پك 1 رو نصب كني.

پك 3 هم چرت و پرتي بيش نيست. در واقع به طور رسمي چنين چيزي از سوي خود مايكروسافت فكر نمي كنم باشه. در واقع يه جور عنوانه برتري دهنده هست كه براي همان پك 2 به همراه آپديتهاي ارائه شده از طرف مايكروسافت قرار دادن و به نظر مي رسه مشكلات خاصي هم داره.

در مورد اون سي دي هم نمي دونم. حتما قديميه. اگه ايراني و اوريجنال هست حتما به شركت سازنده مراجعه كن. مطمئنا تا حالا نسخه ي سازگار با پك 2 رو ساختن. احتمالا بدون هيچ مبلغي تعويض مي كنن. من خودم براي يه سي دي چنين كاري كردم. اگه هم سي دي ديگه اي هست در صورتي كه برات مهمه برو سراغ پك 1 در غير اينصورت پك 2 رو با پك يك عوض نكن.

barati_a
07-09-2007, 16:01
ممنونم از همگي