PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Powerquest Bootmagic

shahin666
06-09-2007, 14:36
سلام
من برنامه POWERQUEST BOOTMAGIC رو ميخواستم تو اينترنت گشتم ولي پيدا نكردم
يه سري توضيح درباره برنامه:
متاسفانه برخی از نرم افزارها فقط بر روی بعضی از سیستم عامل ها اجرا می شوند و در سیستم عامل های دیگر قابل اجرا نیستند . به عنوان مثال برخی از برنامه ها تنها بر روی ویندوز 98 و برخی دیگر از برنامه ها تنها بر روی سیستم های عامل های سری NT نصب و اجرا می شوند بنابراین امروزه کمتر کاربری است که تنها یک سیستم عامل را بر روی کامپیوتر خود نصب کند و اغلب کاربران ترجیح می دهند برای سازگاری هر چه بیشتر نرم افزارهای خود از 2 سیستم عامل و گاهی بیشتر بر روی کامپیوتر خود بهره ببرند . اما چگونه می توان 2 یا چند سیستم عامل را بدون این که در کار یکدیگر اخلال ایجاد کنند بر روی کامپیوتر خود نصب کرد ؟ اگر چه برخی از سیستم عامل ها ( مانند ویندوز XP ) به صورت ذاتی چنین قابلیتی را در خود دارند اما متاسفانه BOOT MANAGER این سیستم عامل ها انعطاف لازم را نداشته و به خصوص در مواقعی که یکی از سیستم عامل ها دچار مشکل شده و لازم باشد تا کاربر آن را فرمت کرده و مجددا نصب کند ، به مشکل بر می خورند . مشکلاتی از قبیل دیده نشدن یکی از سیستم عامل ها در منوی بوت ، لود شدن غیر طبیعی و یا حتی لود نشدن یکی از سیستم عامل ها و مشکلاتی دیگر که همگی موجبات رنجش و دردسر کاربران را فراهم می آورند . برای حل این مشکلات احتیاج به یک BOOTMANAGER خارجی ( EXTRENAL ) دارید تا بتواند مدیریت نصب و اجرای سیستم عامل های جدید را به خوبی در دست بگیرد . برای این منظور نرم افزار POWERQUEST BOOTMAGIC بهترین انتخاب است . این برنامه یک ابزار قدرتمند و کاملا قابل انعطاف است که شما را در نصب و اجرای چندین سیستم عامل بر روی یک کامپیوتر یاری خواهد کرد . پس از نصب این برنامه ، به جای BOOTMANAGER پیش فرض ویندوز ، این برنامه پس از هر بار RESTART ویندوز فعال شده و امکان انتخاب سیستم عامل دلخواه کاربر را در اختیار او می گذارد

ممنون ميشم اگر لينك مستقيم باشه
مرسي:11:

WooKMaN
07-09-2007, 16:44
لينك تكي رو پيدا نكردم ...

PowerQuest AIO

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Password:

shahin666
07-09-2007, 17:08
قربونت WooKMaN جان مرسي
ولي آخه عزيز من كه داي لاپ هستم با اين سرعت قطره چكون چه جوري از rapidshare دانلود كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اين برنامه كه گفتيد همون POWERQUEST BOOTMAGIC هست ديگه چون تو لينكي كه شما داديد نوشته
PowerQuest_ISO

اين صفحه توضيح بيشتري درباره برنامه داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته انگار سايت برنامه عوض شده چون وقتي آدرس سايت رو وارد مي كنيم به طور اتوماتيك وارد سايت سيمانتك ميشيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
07-09-2007, 17:17
شاهين جان اين لينكي كه من دادم 3 تا برنامه داخلشه كه يكيش همونه كه تو ميخواي ...

حالا دانلود ميكنم اگه برنامه مورد نظر شما حجمش مناسب بود براتون آپلود ميكنم ...

:46:

shahin666
07-09-2007, 18:20
مرسي WooKMaN جان خيلـــــــي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستي
حجم برنامه هم فكر كنم 12 مگ تو اين مايه ها باشه
مرسي عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p_s_m
10-09-2007, 00:18
با درود.

اينم برنامه اي كه مي خواستي ولي قبل از باز كردن rar با kapersky 7 يك چك ويروس بكن چون فايلهاي فشرده

پسورد دار اگه آلوده باشه اصلا قابل تشخيص نيست مگر اينكه با kapersky 7 و پسورد درستش چك كني. :20:

Symantec BootMagic v.8.05 Build 295 Final

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PowerQuestOs BootMagic is a powerful disk-management tool that helps you run multiple operating systems on a single PC. Each time you start or restart your computer, BootMagic presents a list of operating systems (OSs) you can boot from. The configuration program lets you quickly select the OSs you want to appear in the BootMagic Menu and lets you set various boot-time options such as a default OS and a startup delay. Code:

Rar Pass : Code:
bearslinks99

shahin666
11-09-2007, 12:59
p_s_m جان خیلـــــــــی ممنون دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
پس ممکنه ویروسی باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستش من آنتی ویروسم NOD32
هست
در ضمن من از اینترنت ذغالی (دای لاپ) استفاده میکنم چون حجم برنامه هم یکم بالاست نمی تونم از rapidshare دانلود کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif این برنامه POWERQUEST BOOTMAGIC یعنی از سری نرم افزارهای سیمانتک هست ؟

p_s_m
11-09-2007, 20:29
خب حتما هست ديگه !!!!

در ضمن ميتوني اين نرم افزار رو از بازار بخري .... مجبور نيستي حتما دانلود كني !!!

اگه نداشتن از نرم افزار acronis os selector هم ميتوني استفاده كني .

موفق باشي.