PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا دیروز Usb 2 بود امروز Usb 1 شده ...!!!

Aminzikzak
06-09-2007, 11:24
سلام دوستان ...
تا همین دیروز وقتی کول دیسک رو میزدم به usb سرعت خیلی خوب بود یعنی همون Usb 2 بود ولی امروز این پیغام میاد و سرعتش خیلی اومده پایین ...
کسی میدونه چشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

Behroooz
06-09-2007, 15:07
سلام دوستان ...
تا همین دیروز وقتی کول دیسک رو میزدم به usb سرعت خیلی خوب بود یعنی همون Usb 2 بود ولی امروز این پیغام میاد و سرعتش خیلی اومده پایین ...
کسی میدونه چشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

موضوع خيلي ساده است . كول ديسك شما يو اس بي 2 هستش ولي پورت يو اس بي كيس شما يو اس بي 1 هستش . از پيغامي كه ميده معلومه . كيس قبلي من هم همينطوري بود .

موفق باشي .

Herasat
06-09-2007, 18:02
سلام

دوست عزيز ممكن است كه تنظيمات مربوط به Usb سيستم شما تغيير كرده باشد كه مي توان آن را در تنظيمات مربوط به Bios مادربورد و يا از طريق سي دي درايور مادر بورد تصحيح كرد ولي اگر كول ديسك به در گاه Usb بغل يا جلوي كيس متصل شد و مشكل همچنان ادامه داشت احتمال عدم هم خواني دارد؛ دقيقا مثل جواب دوستمان.

ولي بهتر است هنگام استفاده از وسايل Usb خور از درگاه هاي Usb خود مادربورد استفاده كنيد.

Aminzikzak
06-09-2007, 20:05
موضوع خيلي ساده است . كول ديسك شما يو اس بي 2 هستش ولي پورت يو اس بي كيس شما يو اس بي 1 هستش . از پيغامي كه ميده معلومه . كيس قبلي من هم همينطوري بود .

موفق باشي .

دستت درد نکنه داش بهروز تو دیگه چرا ...
بابا تا همین دیروز درست بود که در ضمن مادربرد من M2n-e هستش امکان نداره usb 1 باشه ...

من دو گیگ فایل رو در عرض 7 دیقه کپی میکردم تویه کول دیسک الان 20 دقیقه طول میکشه

Herasat جان از شما هم ممنونم اما از سی دی مادربرد استفاده کردم فرقی نکرد

ahsanx
07-09-2007, 05:22
دوست عزیز فکر کنم که باید اون رو فرمت کنی که مطمئنا بی تاثیر هم نیست

Aminzikzak
07-09-2007, 08:41
دوست عزیز فکر کنم که باید اون رو فرمت کنی که مطمئنا بی تاثیر هم نیست

ahsanx جان کاملا بی تا ثیر بود ....
رویه سیستم های دیگه درسته ... فکر کنم باید ویندوز عوض بشه ، آخه تویه لینوکس هم سرعتش خوبه.

ocz
07-09-2007, 08:57
ahsanx جان کاملا بی تا ثیر بود ....
رویه سیستم های دیگه درسته ... فکر کنم باید ویندوز عوض بشه ، آخه تویه لینوکس هم سرعتش خوبه.
در بين ويندوزهاي ايكس پي فقط XP SP2 از سرعت بالاي USB2 پشتيباني مي كند .