PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روی هر فایلی که پسوند EXE داره کلیک میکنم پنجره Open With باز میشه

mahdi1535
06-09-2007, 00:15
سیستمم یه ویروس جدید گرفت که با آنتی ویروس NOD32 تونستم اون ویروس را بکشم ولی انگار ویروسه کار خودشو کرده و ویندوز را خراب کرده روی هر فایلی که پسوند EXE داره کلیک میکنم پنجره Open With باز میشه روی
هر فایل EXE که کلیک کنم این پنجره باز میشه حتی اگر این فایل EXE روی سی دی باشه .حتی برنامه های خود ویندوز هم مثل Msconfig و Regedit کسی راه حلی برای این مشکل سراغ داره

mahdi7610
06-09-2007, 07:46
ببین می تونی از سیستم ریستور استفاده کنی و سیستم را به تاریخ قبل برگردونی ؟وگرنه ویروس فایلهای شما را از بین برده و باید ویندوز جدید نصب کنید .

alizali
07-09-2007, 00:26
منم این مشکل رو داشتم
تو گوگل سرچ کن
i cannot run any exe file
و بعد دنبال یه فایل رجیستری کوچولو باش
اونو که تزریق کنی به رجیستری مشکلت درست میشه

golmohammadi
07-09-2007, 15:00
ببین می تونی از سیستم ریستور استفاده کنی و سیستم را به تاریخ قبل برگردونی ؟وگرنه ویروس فایلهای شما را از بین برده و باید ویندوز جدید نصب کنید .

نه اينكار نميتونه مشكلشو حل كنه
بايد ويندوز را تعمير كنه
فكر كنم بهتره از برنامه هاي تعمير رجيستري استفاده كنه

Registry First Aid 4.1 : این برنامه مشکلات رجیستری شما رو پیدا میکنه و اونا رو برطرف میکنه. با این برنامه دیگه سرعت سیستمتون پایین نمیاد. چون تمام هنگ های سیستم و ... ناشی از خرابی های موجود تو رجیستریه

و همچنين

RegFix Mantra 2.1 : این نرم افزار جدیدترین مشکلاتی که از طرف software installations, uninstallation, Adwares, spywares, Trojans, viruses هستند رو ردیابی و از رجیستری ویندوز شما پاکسازی میکنه

و يا

RegDoctor 1.35 : اگه کامپیوترتون هنگ میکنه یا همش گیر داره قلبش به پته پته افتاده. قلب ویندوزم که صد و یه بار گفتم رجیستریه ویندوزه. این برنامه جراح قلب ویندوزتونه و میتونه مشکلاشو بر طرف کنه. با چند تا کلیک ساده مشکلات رجیستری ویندوزتونو بر طرف میکنه و یه ویندوز سالمو تحویلتون میده

موفق باشين

golmohammadi
08-09-2007, 00:20
اگر نتونستي پيدا كني در پيغام خصوصي بهم بگو تا برات بفرستم