PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب بلوتوث روی کامپیوتر

khorzooghkhan
05-09-2007, 18:19
سلام خدمت اساتید گران قدر

من یه بلوتوث گرفتم وقتی برنامه روی cd اش را نصب میکنم وارد برنامه که میشم سرچ میکنم بلوتوث های اطراف را پیدا میکنه ولی نمیتونم باهاش فایل بفرستم یا بگیرم
گزینه های برنامه غیر فعال هستند

اگه کسی میدونه ایراد از کجاست خواهشا کمک کنه
ممنون

Herasat
05-09-2007, 22:44
سلام

اگر شما از بلوتوسهاي سياهرنگ Ivt و يا ( بيليونتن ) استفاده مي كنيد. بعد از نصب برنامه اصلي موجود در سي دي راه انداز آن ، آرم بلوتوث آبي رنگي در قسمت سمت راست گوشه پايين ايجاد مي شود.

بعد از قرار دادن بلوتوپ در يكي از شكاف هاي Usb و اجراي برنامه بلوتوث و پيدا كردن بلوتوث گوشي هاي اطراف و يا ... روي شكل گوشي ظاهر شده كليك ويا دبل كليك كنيد و شاهد آزاد شدن گزينه ها هستيد.

hamed2004_70
06-09-2007, 00:51
سلام
اگه می خوای رو گوشی بریزی (نوکیا ) باید با پی سی سوییت مثل کابل بفرستی اگه می خواهی رو یه کامپیوتر دیگه بفرستی باید به هر کامپیوتر ای پی ادرس بدی بعد یه فولدر شیر کنی تا بتونی از یه کامپیوتر به یکی دیگه فایل بفرستی.

Aminzikzak
06-09-2007, 09:16
اگه ویندوزت سرویس پک 2 هست لازم به برنامه نیست خود ویندوز میشناسش و به منوی کلیک راست فرستادن با بلوتوث رو اضافه میکنه

khorzooghkhan
06-09-2007, 09:59
سلام

اگر شما از بلوتوسهاي سياهرنگ Ivt و يا ( بيليونتن ) استفاده مي كنيد. بعد از نصب برنامه اصلي موجود در سي دي راه انداز آن ، آرم بلوتوث آبي رنگي در قسمت سمت راست گوشه پايين ايجاد مي شود.

بعد از قرار دادن بلوتوپ در يكي از شكاف هاي Usb و اجراي برنامه بلوتوث و پيدا كردن بلوتوث گوشي هاي اطراف و يا ... روي شكل گوشي ظاهر شده كليك ويا دبل كليك كنيد و شاهد آزاد شدن گزينه ها هستيد.

ممنون از جواب همگی دوستان
من وقتی روی گوشی که پیدا کرده دیل کیلک می کنم می نویسه : servis discovery faild
و اتفاقی نمی افته

khorzooghkhan
06-09-2007, 10:00
اگه ویندوزت سرویس پک 2 هست لازم به برنامه نیست خود ویندوز میشناسش و به منوی کلیک راست فرستادن با بلوتوث رو اضافه میکنه

ممنون از شما
بله sp2 دارم ولی به منوی راست کلیک اضافه نشده
میشه یکم بیشتر توضیح بدید
ممنون

Aminzikzak
06-09-2007, 10:15
ممنون از شما
بله sp2 دارم ولی به منوی راست کلیک اضافه نشده
میشه یکم بیشتر توضیح بدید
ممنون

منظورم اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khorzooghkhan
06-09-2007, 14:35
هر جوری برنامه را نصب می کنم در راست کلیک اضافه نمیشه
تا حالا 20 بار برنامه اش را نصب کردم و ان اینستال کردم ولی نشد که نشد
نه در راست کلیک اضافه میشه و نه پیغام حطای service discoveri failed بر طرف میشه

اعصابم وحشتناک خورده

Herasat
06-09-2007, 17:31
ممنون از جواب همگی دوستان
من وقتی روی گوشی که پیدا کرده دیل کیلک می کنم می نویسه : servis discovery faild
و اتفاقی نمی افته

آيا وقتي روي گوشي كه پيدا كرده كليك مي كنيد مو بايل شما هيچ عكس العملي نسبت به عمل پذيرش ارتباط با سيستم نشان نميدهد و يا پيغامي روي گوشي ظاهر نمي شود كه آن را (Accept) كنيد ؟

اگر هيچ عكس العملي رخ نمي دهد بهتر است از گارانتي مربوطه دستگاه و يا از فروشنده آن سوال كنيد.

در ضمن طي تحقيقات بنده اكثر بلوتوسها، با ويندوز مديا سنتر و برخي از ويندوزهاي موجود دربازار به خصوص آنهايي كه تماما فارسي شده اند مشكل دارد.

Aminzikzak
06-09-2007, 20:15
هر جوری برنامه را نصب می کنم در راست کلیک اضافه نمیشه
تا حالا 20 بار برنامه اش را نصب کردم و ان اینستال کردم ولی نشد که نشد
نه در راست کلیک اضافه میشه و نه پیغام حطای service discoveri failed بر طرف میشه

اعصابم وحشتناک خورده

خب این بلوتوئث رو تویه کدوم درگاه زدی؟ در بیار یه جای دیگه بزن بعد باید اون پایین پیش ساعت یه پیغام ظاهر بشه که بلوتوث وصل شده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]