PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا کسی به داد من نمی رسه ؟!

setare_m
05-09-2007, 12:29
سلام
یکی پیدا نمی شه به داد من برسه؟!
2جای مختلف پست دادم اما کسی جواب نداد!!
گوشیم w810 هست که هنگ کردو خاموش شد و دیگه روشن نشد.بردم بیرون فلشش کردن اما بازم درست نشد !!!اون طرف هم نفهمید مشکلش چیه !؟
حالا من چی کار باید بکنم؟کجا ببرم درستش کنن؟؟تو رو خدا کمک کنید:37:

adamhesaby
06-09-2007, 02:25
دوست عزیز فکر کنم متاسفانه واسه گوشیت مشکل فیزیکی پیش اومده

FreeMagic
06-09-2007, 04:02
دوست عزیز فکر کنم متاسفانه واسه گوشیت مشکل فیزیکی پیش اومده

اگه منظورت سخت افزاری منم همینو میگم
اگه روشن نمیشه شاید باطری تکون می خوره یا اتسالی هایی مشابه این

arash66_2m
06-09-2007, 06:20
سلام
یکی پیدا نمی شه به داد من برسه؟!
2جای مختلف پست دادم اما کسی جواب نداد!!
گوشیم w810 هست که هنگ کردو خاموش شد و دیگه روشن نشد.بردم بیرون فلشش کردن اما بازم درست نشد !!!اون طرف هم نفهمید مشکلش چیه !؟
حالا من چی کار باید بکنم؟کجا ببرم درستش کنن؟؟تو رو خدا کمک کنید:37:

سلام.
من سوال شما دقیقا نفهمیدم چی بود ولی اگه مشکل شما اینه که بعد شخاموش کردن دیگه تو یه جا گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد باشه این مشکل واسه خود من هم چند روز پیش اتفاق افتاده بود و خیلی هم وحشتناک بود.
کارهاییی که من کردم تا درست بشه رو میگرم امتحان کنید تا شاید جواب داد.
من گوشی گذاشتم شارژ بشه تا آخر بعد دیگه باتری رو دار آوردم و دوباره باتری گذاشتم یه کم دیگه شارژ بشه و بعد فقط دو سه بار دیگه از اول روشن خاموش کردم وبعدش خودش دیگه اومد بالا.........
امیدوارم تونسته باشم جواب شما رو داده باشم.:10:

setare_m
06-09-2007, 09:38
سلام.
من سوال شما دقیقا نفهمیدم چی بود ولی اگه مشکل شما اینه که بعد شخاموش کردن دیگه تو یه جا گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد باشه این مشکل واسه خود من هم چند روز پیش اتفاق افتاده بود و خیلی هم وحشتناک بود.
کارهاییی که من کردم تا درست بشه رو میگرم امتحان کنید تا شاید جواب داد.
من گوشی گذاشتم شارژ بشه تا آخر بعد دیگه باتری رو دار آوردم و دوباره باتری گذاشتم یه کم دیگه شارژ بشه و بعد فقط دو سه بار دیگه از اول روشن خاموش کردم وبعدش خودش دیگه اومد بالا.........
امیدوارم تونسته باشم جواب شما رو داده باشم.:10:

سلام
ببینید گوشی سالم بود.داشتم مسیج می نوشتم که یهو هنگ کرد و صفحش سفید شد.من باطری رو در اوردم دوباره روشن کردم دوباره همین طوری شد .یعنی گوشی خاموش می شه و با نور سفیدی که میاد رو صفحه همین جوری می مونه !حالا کسی نمی تونه بگه اگه مشکلش سخت افزاره از چیشه ؟
یکی بهم گفت فلتش (felat) نیم سوز شده .کسی نظری نداره؟
بدبختی اینجاس که کسی دردشو نمی دونه !

pouria007
06-09-2007, 11:06
سلام
ببینید گوشی سالم بود.داشتم مسیج می نوشتم که یهو هنگ کرد و صفحش سفید شد.من باطری رو در اوردم دوباره روشن کردم دوباره همین طوری شد .یعنی گوشی خاموش می شه و با نور سفیدی که میاد رو صفحه همین جوری می مونه !حالا کسی نمی تونه بگه اگه مشکلش سخت افزاره از چیشه ؟
یکی بهم گفت فلتش (felat) نیم سوز شده .کسی نظری نداره؟
بدبختی اینجاس که کسی دردشو نمی دونه !

با این اوصاف دو تا احتمال وجود داره
1- عیب سخت افزاری : lcd گوشیت به فنا رفته نیاز به تعمیر داره (احتماش بیشتره)
2- عیب نرم افزاری : برای من هم پیش اومد با یه فلش حل شد

setare_m
06-09-2007, 13:33
با این اوصاف دو تا احتمال وجود داره
1- عیب سخت افزاری : lcd گوشیت به فنا رفته نیاز به تعمیر داره (احتماش بیشتره)
2- عیب نرم افزاری : برای من هم پیش اومد با یه فلش حل شد

احتمال اول پس بیشتره،چون فلش شده و درست نشده !
حالا می دونین اون کسی که بردم پیشش درست کنه چی می گه؟می گه سایت سونی اریکسون خودش اعلام کرده که نرم افزار w810 مشکل داره !و ممکنه این اتفاق براش بیفته !و یه نرم افزار جدید واسه گوشیایی که این مشکل رو دارن داده بیرون .که اینو بریزیم روش 90% حله !
همچین چیزی صحت داره ؟
چون اینو به من گفته من می ترسم گوشیمو بدم باز کنن خراب تر بشه .
نظر شما چیه؟

pouria007
07-09-2007, 10:28
احتمال اول پس بیشتره،چون فلش شده و درست نشده !
حالا می دونین اون کسی که بردم پیشش درست کنه چی می گه؟می گه سایت سونی اریکسون خودش اعلام کرده که نرم افزار w810 مشکل داره !و ممکنه این اتفاق براش بیفته !و یه نرم افزار جدید واسه گوشیایی که این مشکل رو دارن داده بیرون .که اینو بریزیم روش 90% حله !
همچین چیزی صحت داره ؟
چون اینو به من گفته من می ترسم گوشیمو بدم باز کنن خراب تر بشه .
نظر شما چیه؟

کل سایت سونی اریکسون رو سرچ زدم همچین چیزی نبود

fujin
07-09-2007, 23:10
به احتمال زیاد مشکل از GDFS هست ببر بیرون بده برات REWrite کنن

arash66_2m
16-09-2007, 15:15
سلام.
نه این مشکل خیلی کم اتفاق می افته که گوشی رو زده باشه خرابی کرده باشه نه فلشی و نه چیز دیگر...
حتی اگه هم فلش کرده باشی و وسط کار نیمه کاره ول کرده باشی به نظر من هیچ اتفاقی نمی افته چون من خودم دو سه باری میشه که گوشی خودم رو می خوام فلش کنم ولی می بینم که درست کار نمی کنه و وسط کار قطعش می کنم. نمی گم اتفاق نمی افته می افته ولی من که از نزدیکانمان چنین چیزی نه شنیده ام و نه دیده ام.
به نظر من شما گوشی خودتون رو بزارید شارژ بشه و دو سه قطع کنید و دوباره وصلش کنید به نظر من حل میشه!
منتظر جواب شما هستم.:46:

arash66_2m
16-09-2007, 15:29
سلام.
نه این مشکل خیلی کم اتفاق می افته که گوشی رو زده باشه خرابی کرده باشه نه فلشی و نه چیز دیگر...
حتی اگه هم فلش کرده باشی و وسط کار نیمه کاره ول کرده باشی به نظر من هیچ اتفاقی نمی افته چون من خودم دو سه باری میشه که گوشی خودم رو می خوام فلش کنم ولی می بینم که درست کار نمی کنه و وسط کار قطعش می کنم. نمی گم اتفاق نمی افته می افته ولی من که از نزدیکانمان چنین چیزی نه شنیده ام و نه دیده ام.
به نظر من شما گوشی خودتون رو بزارید شارژ بشه و دو سه قطع کنید و دوباره وصلش کنید به نظر من حل میشه!
منتظر جواب شما هستم.:46: