PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی یه Cms خوب

ma.fardbastani
05-09-2007, 12:18
سلام
از دوستان میخوام بهترین cms رو که سراغ دارن اینجا معرفی کنن.

ممنونم

foadm
05-09-2007, 14:11
لیست cms های فارسی رایگان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ma.fardbastani
05-09-2007, 15:56
سلام مجدد
من از e107, joomfa
هم استفاده کردم ولی از دوستان میخوام که چیزی که استفاده کردند و جواب داده رو معرفی کنند.

Honradez
05-09-2007, 19:54
سلام دوست عزیز.

اگر بدنبال یک CMS کامل و بزرگ میگردید، Phpnuke را به شما پیشنهاد میکنم. بهترین سایت پارسی زبان ارائه دهنده این سیستم هم phpnuke.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.

پی.اچ.پی نیوک بیشتر بدرد سایتهایی میخوره که میخوان به مردم خدمات بدن؛ مثل سایتهای آهنگ و موسیقی، دانلود برنامه، ...

اما اگر میخواهید مطالب روزانه خود را بنویسید، آموزش دهید، سایت وبگردی درست کنید ویا یادداشتهای روزانه تون رو به نمایش عموم درآورید، جوملا یا وردپرس را به شما پیشنهاد میکنم که البته وردپرس بهتر هست.

- وبسایت رسمی وردپرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ پروژه فارسی پرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ پروژه وردپرس فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (که فعلا در دسترس نیست!) | وبسایتی بزرگ برای دانلود رایگان قالبهای وردپرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (انگلیسی).
- وبسایت رسمی جوملا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ جوملای فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

موفق باشید. ;)

sa3er
06-09-2007, 00:24
خودتون اینجا محیط admin همه رو ببینید، هر کدوم که پسندیدید انتخاب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hazy
06-09-2007, 17:54
سوال جاش اینجاست
سیستم های مدیرت محتوا

ma.fardbastani
08-09-2007, 10:37
سوال جاش اینجاست
سیستم های مدیرت محتوا

از همه ی دوستان ممنونم و با عرض معذرت یکی از مدیر ها این رو جابجا کنه.

ma.fardbastani
09-09-2007, 12:19
نظرتون در مورد Elxis, Drupal چیه ؟

Tornado2800
09-09-2007, 20:42
من فکر می کنم Drupal بهتره
ولی اول بگو سیستم برای چه کاری میخوای ؟

Honradez
10-09-2007, 10:45
یک CMS دیگر هم هست که خیلی خوبه و بیشتر بدرد معرفی نرم افزار، آهنگ، فیلم و... می خوره:

DataLife Engine - Persian Site ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

ma.fardbastani
10-09-2007, 11:03
من فکر می کنم Drupal بهتره
ولی اول بگو سیستم برای چه کاری میخوای ؟

من با Elxis بیشتر حال کردم.
من میخوام یه سایت آچار فرانسه داشته باشم یعنی هم توش لینک معرفی کنم هم انجمن داشته باشم هم مطلب بذارم و هر کاری که میشه ....

Tornado2800
10-09-2007, 11:31
خوب اینی که میخوای نیوک هست !
که فکر می کنم به درد هم بیشتر بخوره
چرا که پشتیبان های فارسی داره و بلوک و ماژول براش خیلی زیاده !...

ma.fardbastani
10-09-2007, 14:26
خوب اینی که میخوای نیوک هست !
که فکر می کنم به درد هم بیشتر بخوره
چرا که پشتیبان های فارسی داره و بلوک و ماژول براش خیلی زیاده !...

با محیطش حال نمیکنم مخصوصا مدیریتش !

Tornado2800
10-09-2007, 14:38
خوب زوپس ...
!
البته
اجا نیوک رو ببینی یا
نیوک Evo
فکر کنم یه جورایی تغیر داده شده در منوهاش مخصوصا که از AJAX استفاده شده
البته من اینو در نظر می گیرم که شما میخوای انجمن هم توش باشه !
ولی یه توصیه
سیستم های که انجمن بهشون وصل هستش وقتی امار رفت بالا فشار زیادی به سرور و SQL وارد می کنه !!!
که در تمامی نیوک ها این مشکل هست به جز AJA NUKE !
که میشه انجمن VB یا همین p30world رو بهش وصل کرد !!
کمکی خواستی در خدمتم