PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش هک (از مبتدی تا پیشرفته)

mohammadkhajoo
04-09-2007, 23:20
از این به بعد در این تاپیک هک را از مبتدی شروع می کنیم !!

با کمک خداوند و کمک دوستان این تاپیک به یکی از بهترین تاپیک های انجمن تبدیل شود !!:20:

با کمک دوست عزیز majeed76 به زودی شروع به کار می کنیم !!

به امید خداوند اولین بحث ما CMD می باشد که بحث بسیار جالبی است !!

از کمک شما دوست عزیز برای بهتر شدن این تاپیک و همچنین افزایش سطح علمی دوستان کمال تشکر را دارم !!:20:

کار را با بسم الله شروع میکنیم !

mohsen.rajabi
04-09-2007, 23:45
من به شخصه برات آرزوی موفقیت می کنم و منتظر کارهاتم
زودتر شروع کن

capitan black
04-09-2007, 23:54
سلام.اميدوارم اين تاپيك شكل خوبي بگيره.ولي يه خواهش كوچولو دارم ازتون.سعي كنيد اگه هك رو ياد ميگيريد هيچوقت ازش سو استفاده نكنيد و اگر هم ميخوايد سو استفاده كنيد!! سايتهاي خارجي رو هك كنيد نه سايتهاي داخلي.مرسي از همتون.

vafa1353
05-09-2007, 00:31
از این به بعد در این تاپیک هک را از مبتدی شروع می کنیم !!

با کمک خداوند و کمک دوستان این تاپیک به یکی از بهترین تاپیک های انجمن تبدیل شود !!:20:

با کمک دوست عزیز majeed76 به زودی شروع به کار می کنیم !!

به امید خداوند اولین بحث ما CMD می باشد که بحث بسیار جالبی است !!

از کمک شما دوست عزیز برای بهتر شدن این تاپیک و همچنین افزایش سطح علمی دوستان کمال تشکر را دارم !!:20:

کار را با بسم الله شروع میکنیم !

سلام من يه سوال دارم.فرض كنيد كه تعدادي مينبرد ديجيتال براي به روز شدن و اصلاح برنامه خود با داشتن يك آي دي و يك شماره تماس به وسيله يك مودم به يك مركز stg وسل ميشن و برنامه مورد نظر خود را پس از تاييد آن مركز دريافت ميكنن.حالا ميشه با برنامه اي و داشتن آي دي ها به اين مركز وصل شد و برنامه آن را داون كرد و آيا ميشه داخل سيستم شد و در برنامه آن اخلال ايجاد كرد؟لطفا كمك كنيد خيلي مهمه.

smh.ir
05-09-2007, 00:46
درباره ی SQL Injection هم صحبت میکنید؟؟
من خیلی وقته میخوام یه query از یه database توی نت بگیرم ولی چون واسش تعریف کردن که یه رکورد برگردونه و query من همه ی رکوردها رو بر میگردونه overflow میده و فقط قسمتی از رکورد اول رو نشون میده!
حالا مجبورم از نام جداول و فیلدها هم استفاده کنم ، میخوام بدونم راهی هست که من اسم فیلدها و جدولا رو پیدا کنم؟؟

SADEGH 7
05-09-2007, 01:04
سلام
من یه مدت دنبالش بودم ولی همیشه توضیحات یا خیلی کلی بوده یا کپی برداری از همون کلی ها.هیچ جا یه آموزش درست حسابی ندیدیم.اگه از سطح کاملا" مبتدی شروع کنی و به سوالات جواب بدی یه لطف بزرگی در حق ما کردی.
دمت گرم به خاطر تاپیک

ADRIEN
05-09-2007, 01:21
چشم ولي سوالها كه زودتر از آموزشا بود
ولي بهتر نيست تو انجمن مقالات و هك وامنيت باشه يا همينجا؟
چون به نظرم جاي ---- توي بحث نرم افزار نيست

SADEGH 7
05-09-2007, 01:24
چشم ولي سوالها كه زودتر از آموزشا بود
ولي بهتر نيست تو انجمن مقالات و هك وامنيت باشه يا همينجا؟
هرجا می برینش آدرسش رو اینجا بذارین ممنون می شم.

ADRIEN
05-09-2007, 03:40
چشم حتما

ADRIEN
05-09-2007, 17:57
بريد به تايپيك زير

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قسمت اول رو گذاشتم
نامرديد!!!اگه همكاري نكنيد