PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي zt320 تلويزيون دار

asoft
04-09-2007, 14:25
سلام
ميخواستم بدونم از استادان محترم كسي در باره گوشي هاي جديد با قابليت پخش زنده تلويزيون و صفحه كليد لمسي كه با مددل هاي جديدي عرضه شدن خبري داره يا نه. من شنيدم ساخت :41:چين هستن و قيمت امروز يعني 13/6/1385 - 300،000 هزار تا 350،000:18: هزار خبري داره البته يه مدلش zt321 اينم عكسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]中天/S/中天ZT321-1.jpg

seyyedi
04-09-2007, 14:49
دوسنان سلام
بله این گوشیها چینین
خرید این گوشیها به صرفه نیست
شاید بیش از صد تاپیک دیگه همین طوری راجع به این گوشیها وجود داشته باشه تو این فروم
کمی گشتن لازم است

amir2011
05-09-2007, 01:25
سلام
ميخواستم بدونم از استادان محترم كسي در باره گوشي هاي جديد با قابليت پخش زنده تلويزيون و صفحه كليد لمسي كه با مددل هاي جديدي عرضه شدن خبري داره يا نه. من شنيدم ساخت :41:چين هستن و قيمت امروز يعني 13/6/1385 - 300،000 هزار تا 350،000:18: هزار خبري داره البته يه مدلش zt321 اينم عكسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]中天/S/中天ZT321-1.jpg
در مورد این گوشیها
1.چینی هستن (خوب باشن خیلی دیگه از گوشی ها چینی هستند)
2.به دلیل نداشتن برند معتبر شناخته شده اطلاعات دقیقی ازشون نیست.با هر قیمتی مغازه حال کنه میفروشه.فروشش هم خیلی سخته و البته با ضرر زیاد...
3.از نظر کیفیت صدا و بلندی و LCD خوبن ولی باید دید با گذشت زمان هم همینجوری میمونه...
4.متاسفانه سیستم عامل مشخص و درست حسابی ندارن (البته میگن بعضیهاش ویندوز موبایله!)
و بلاخره باید بگم گذشت زمان همه چیز رو در مورد این گوشیها مشخص میکنه...

vafa1353
09-09-2007, 00:22
دوسنان سلام
بله این گوشیها چینین
خرید این گوشیها به صرفه نیست
شاید بیش از صد تاپیک دیگه همین طوری راجع به این گوشیها وجود داشته باشه تو این فروم
کمی گشتن لازم است

من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا... :41::18::31:

arash_zp
09-09-2007, 01:35
به تاپيك هاي نظير اين كه كمم نيستن مراجعه كني جوابتو ميگيري

NINTENDO_DS
09-09-2007, 23:34
vafa jan shoma pantech korea ro ham bekhar hamoontory charge tamoom mikone

pillx
09-09-2007, 23:39
اینجوری که مشخصه باید قیدش رو زد

mojrem2
10-09-2007, 00:25
من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا... :41::18::31:

پست بالا کاملا تایید میشه تو ایران نمیشه هرجور گوشی خرید مخصوصا با این بازار اشفته . الان به گوشی های مارکدار و اصل اطمینانی نیست چه برسه به ریمارک و چینی

N77 Satellite
10-09-2007, 02:42
سلام

سلام دوست عزيز من هم تا چند روز پيش دنبال اطلاعات اين گوشيها بودم و به اين نتيجه رسيدم كه اين گوشيها چيني هستن و خدمات,قطعات و گارانتي در ايران ندارند چون من به شركت وارد كننده اش زنگ زدم و خودش اينها را بهم گفت و نظر من رو بپرسي ميگم كه خريدش ريسك بزرگيه و ديروز تويه سايتي يكي از كابرها از اين گوشيها خريده بود كه LCD اش سوخته و پيدا نميشه كه بنده خدا مثل...پشيمون بود.

واما درباره تلويزيون اين گوشيها بايد بگم كه چون سيستم ---_H TV ندارند سيگنالها رو به صورت انالوگ دريافت ميكنن و با توجه به اين موضوع بايد در هوايي صاف و در فضايي مناسب باشند تا كانالها رو درست نشون بدن
در غير اينصورت برفكي نشون ميدن.

و اما اگه دنبال گوشي تلويزيون دار و با قابليت دريافت كانالهاي ماهوارهاي رو ميخواي كه معتبر هم باشه من بهت N77 nokia رو پيشنهاد ميكنم كه از سيستم ---_H TV برخورداره و هيچكودوم از مشكلات بالا رو نداره و دو تا بلند گويه قوي و واضحيهم داره كه البته من پريروز با اين گوشي اشنا شدم و قيمتش هم 470 هستش.
اميدوارم كمكي بهت كرده باشم .اگر باز هم سوال دلري عنوتن كن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmssattaarr
10-09-2007, 16:56
با سلام خدمت همه
خواهش مي كنم از كساني كه گوشي خاصي رو نخريده اند و يا ندارد با توجه به شنيده ها شون اظهارنظر نكنند تا ديگران هم دچار مشكل نشند. من خودم گوشي تلويزيون دار zt760 كه جديدا اومده رو خريدم با مشخصات زير و الان تقريبا سه هفته است كه دارمش :
قبل از هر چيز بگم كه بنده نه فروشنده هستم و نه مبلغ فقط يك يوزر هستم :
تمام كانالهاي تلويزيون رو مي گيره (خوب). بله قبول دارم وسط جاده وقتي سوارتاكسي هستي با سرعت 100 كيلومتر انتظار كيفيت آينه كانال ها رو كه نداريد!!!!!:18:
ازنظر صدا بلندي هيچ گوشيي بهش نمي رسه و ضمنا كيفيتش هم خوبه .قبول دارم آهنگهاي dj و تكنو رو با بيس و كوبش بسيارقوي روي درجه آخر صدا ممكن بد پخش كنه توجه كنيد آمپلي فاير نخريدم !!!!:18:
صفحه lcd خوبي داره البته زماني كه تلوزيون نگاه مي كني (بعد از يك يا دو ساعت يه كم داغ ميشه (كه فكر كنم طبيعي باشه )
سيستم عاملش رو نتونستم پيدا كنم ولي به من گفته شده بود جاوا ست ولي برنامه هاي جاوا رو نمي شناسه (اگه كسي مي دونه لطفا كمك كنه مرسي )
ebook reader داره و فايلهاي pdb و txt رو تشخيص مي ده
autoshutdown داره
دوربينش 1.3 مگاپيكسله ولي واقعا كيفيتش بد نيست
ضمنا قيمتش 240 تومن بود
دو 2 تا هم باتري داره و مموري كارت 512 مگ. و بلوتوث ورژن 2
ضمنا اصلا تقريبا تو اين يه ماه يكبار هم هنگ نكرده است
خواهشنا اگر كسي راجع به برنامه هاي قابل اجراش چيزي مي دونه help pls:20:

N77 Satellite
10-09-2007, 18:15
با سلام خدمت همه
خواهش مي كنم از كساني كه گوشي خاصي رو نخريده اند و يا ندارد با توجه به شنيده ها شون اظهارنظر نكنند تا ديگران هم دچار مشكل نشند. من خودم گوشي تلويزيون دار zt760 كه جديدا اومده رو خريدم با مشخصات زير و الان تقريبا سه هفته است كه دارمش :
قبل از هر چيز بگم كه بنده نه فروشنده هستم و نه مبلغ فقط يك يوزر هستم :
تمام كانالهاي تلويزيون رو مي گيره (خوب). بله قبول دارم وسط جاده وقتي سوارتاكسي هستي با سرعت 100 كيلومتر انتظار كيفيت آينه كانال ها رو كه نداريد!!!!!:18:
ازنظر صدا بلندي هيچ گوشيي بهش نمي رسه و ضمنا كيفيتش هم خوبه .قبول دارم آهنگهاي dj و تكنو رو با بيس و كوبش بسيارقوي روي درجه آخر صدا ممكن بد پخش كنه توجه كنيد آمپلي فاير نخريدم !!!!:18:
صفحه lcd خوبي داره البته زماني كه تلوزيون نگاه مي كني (بعد از يك يا دو ساعت يه كم داغ ميشه (كه فكر كنم طبيعي باشه )
سيستم عاملش رو نتونستم پيدا كنم ولي به من گفته شده بود جاوا ست ولي برنامه هاي جاوا رو نمي شناسه (اگه كسي مي دونه لطفا كمك كنه مرسي )
ebook reader داره و فايلهاي pdb و txt رو تشخيص مي ده
autoshutdown داره
دوربينش 1.3 مگاپيكسله ولي واقعا كيفيتش بد نيست
ضمنا قيمتش 240 تومن بود
دو 2 تا هم باتري داره و مموري كارت 512 مگ. و بلوتوث ورژن 2
ضمنا اصلا تقريبا تو اين يه ماه يكبار هم هنگ نكرده است
خواهشنا اگر كسي راجع به برنامه هاي قابل اجراش چيزي مي دونه help pls:20:

در مورد جاوا عرض كنم كه نميشناسه چون يكي از بچه ها داره و اون هم همين حرف رو ميزد
و در مورد خريد اين گوشي بگم كه مباركه و انشاالله كه صد سال باهاش كار كني ولي فرض كن كه
خدايي نكرده يه قطعش مثل LCD اش خراب شه بعد از كجا ميخواهي گيرش بياري دوست عزيز
قبول كن كه خريدش ريسكه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmssattaarr
11-09-2007, 11:22
ممنون از لطف شما
ولي ميخوام درمورد مثالتون يه مطلبي رو بگم .
آدم با بدست آوردن يك سري از امكانات مجبور به قبول يك سري از ريسك هاست و البته قبول دارم كه پس از خريد اين گوشي و نه الزاما اين گوشي (تمام گوشي ها ) بايد مراقب بود و از گوشي نگهداري كرد (ما كه مايه دار نيستيم هي گوشي عوض كنيم:13: به عنوان مثال يكي از دوستان من گوشي p990 سوني اريكسون خريد و گوشيش دچار مشكلي شد كه الان پس از يك ماه هنوز نتونسته قطعه معيوب شده رو پيدا كنه :41:اما توجه داشته باشيد تااين لحظه كه من گوشي رو به هر كسي نشون دادم اينقدر هيجان زده شده و علاقه خودشو براي خريدن اين گوشي نشون داده كه پيش خودم مي گم ايكاش من وارد كننده اين گوشيها بودم و مطمئنا با استقبالي كه از اين گوشي ها خواهد شد قطعات هم به وفور پيدا مي شه ضمنا مثلا درمورد lcd كه فرموديد lcd با سايز اين گوشي (يعني به اندازه 2.6 اينچ و 16 ميليون رنگ ) درديگر برندها هم يافت مي شه و پس از سوالاتي كه پرسيدم از چند تعمير كار گفتند كه امكان استفاده از ديگر lcd هاي هم سايز هم هست.
راستي يه مطلبي هم بگم واسه اونايي كه ممكنه اين گوشي رو بخان بخرند دراين گوشي علاوه بر analog TV گزينه ديگري بنام catv وجود داره كه براي گرفتن كانالهاي كابلي (پولي و يا ماهواره ايست ) اما بايد بگم كه اين امكان با پيغام ممنوعيت از طرف اپراتور بسته شده است و اگر كسي ميگه كه مي تونه با گوشيش ماهواره رو بگيره كاملا نادرست است.
بازم مي گم اگر كسي روش نصب برنامه رو اين گوشي رو مي دونه help pls ما كه سوادشو نداشتيم :5:
ضنا اين گوشي قابليت استفاده به جاي webcam رو هم داره . راديوش هم بدون نياز به هندزفري فعال مي شه

absorb3000
12-09-2007, 00:36
فکر کنم ارزششو داشته باشه بخریم

saeid.z
12-09-2007, 00:58
دوست عزیز من هم وقتی تبریز بودم خریدم البته من بدون تلوزیونش رو خریدم چون دوست نداشتم خواست یه سر برو شهناز همه جورش هست ولی اگه نگاه کنی این مدل n881 خیلی خوش دست و نازه تلوزیون نداره ولی نسبت به بقیشون باکلاستره یه رم یک گیگ داره یه بلوتوث هندزفری و یه هندزفریه سیمدار و دو تا باطری و یک کابل یو اس بی با پنج اسپیکر و صفحه لمسی با این حال گوشی نازک و خوش دستیه کیبوردشم خیلی خوبه تازه برعکس بقیه مدلها این یکی ساخت کره هست میتونی باز کنی پشتش رو ببینی

joopiter
12-09-2007, 08:34
ممنون از لطف شما
ولي ميخوام درمورد مثالتون يه مطلبي رو بگم .
آدم با بدست آوردن يك سري از امكانات مجبور به قبول يك سري از ريسك هاست و البته قبول دارم كه پس از خريد اين گوشي و نه الزاما اين گوشي (تمام گوشي ها ) بايد مراقب بود و از گوشي نگهداري كرد (ما كه مايه دار نيستيم هي گوشي عوض كنيم:13: به عنوان مثال يكي از دوستان من گوشي p990 سوني اريكسون خريد و گوشيش دچار مشكلي شد كه الان پس از يك ماه هنوز نتونسته قطعه معيوب شده رو پيدا كنه :41:اما توجه داشته باشيد تااين لحظه كه من گوشي رو به هر كسي نشون دادم اينقدر هيجان زده شده و علاقه خودشو براي خريدن اين گوشي نشون داده كه پيش خودم مي گم ايكاش من وارد كننده اين گوشيها بودم و مطمئنا با استقبالي كه از اين گوشي ها خواهد شد قطعات هم به وفور پيدا مي شه ضمنا مثلا درمورد lcd كه فرموديد lcd با سايز اين گوشي (يعني به اندازه 2.6 اينچ و 16 ميليون رنگ ) درديگر برندها هم يافت مي شه و پس از سوالاتي كه پرسيدم از چند تعمير كار گفتند كه امكان استفاده از ديگر lcd هاي هم سايز هم هست.
راستي يه مطلبي هم بگم واسه اونايي كه ممكنه اين گوشي رو بخان بخرند دراين گوشي علاوه بر analog TV گزينه ديگري بنام catv وجود داره كه براي گرفتن كانالهاي كابلي (پولي و يا ماهواره ايست ) اما بايد بگم كه اين امكان با پيغام ممنوعيت از طرف اپراتور بسته شده است و اگر كسي ميگه كه مي تونه با گوشيش ماهواره رو بگيره كاملا نادرست است.
بازم مي گم اگر كسي روش نصب برنامه رو اين گوشي رو مي دونه help pls ما كه سوادشو نداشتيم :5:
ضنا اين گوشي قابليت استفاده به جاي webcam رو هم داره . راديوش هم بدون نياز به هندزفري فعال مي شه

تمام موارد بالا تائيد مي‌شه.:8: من هم يك مدل از اين گوشيها دارم. اسمش toshibo هستش و پشتش نوشته ساخت مالزي. :31: فوق العاده خوش دسته و از نظر ظاهري شبه n70 هست. :46: من كه خيلي ازش راضيم. و مطمئناًً وقتي جنسي توي اين حجم وارد بازار تمام كشور ميشه، قطعاتش رو هم بعد از مدتي وارد مي‌كنند. دوستان در مورد اين گوشيها زود قضاوت مي‌كنند و فعلاً روي ماركهاي معروف تعصب الكي بخرج مي‌دن.:19:

mmssattaarr
12-09-2007, 11:39
تمام موارد بالا تائيد مي‌شه.:8: من هم يك مدل از اين گوشيها دارم. اسمش toshibo هستش و پشتش نوشته ساخت مالزي. :31: فوق العاده خوش دسته و از نظر ظاهري شبه n70 هست. :46: من كه خيلي ازش راضيم. و مطمئناًً وقتي جنسي توي اين حجم وارد بازار تمام كشور ميشه، قطعاتش رو هم بعد از مدتي وارد مي‌كنند. دوستان در مورد اين گوشيها زود قضاوت مي‌كنند و فعلاً روي ماركهاي معروف تعصب الكي بخرج مي‌دن.:19:
با سلام
گوشي zt760+ كه من خريدم پشتش نوشته كره (اصلا دروغ نوشته چينيه ) ولي متاسفانه شايد شماها يادتون نياد من 29 سالمه يه چيزايي يادمه 15 يا 20 سال پيش وقتي ميگفتن يه جنسي ژاپنيه همه مي گفتن سيس يواش بگو !! بيخوده آشغاله و ...اما الان همه دنبال ژاپني هستن. من يه دوربين عكاسي با مارك سوني 7مگاپيكسل و يه دوربين فيلمبرداري hc36 (مدل سال 2006 -2007 هم دارم كه همه تو بازارميگن ژاپنيه . ولي با تحقيقاتي كه كردم فهميدم كه اصلا شركت سوني كارخونه ويدئو ديجيتالش رو به كشور چين منتقل كرده و عملا درچين و تحت ليسانس سوني توليد مي شه (اين موضوع درمورد كانن هم هست كه كارخونش رو رسما به مالزي منتقل كرده و تمام دوربيناش توليد درمالزي هستند ) ضمنا مي دونيد كه در چين يك جنس با 5 درجه كلاس كيفيتي توليد مي شه كه متاسفانه دربيشتر موارد تجار ما درجه 5 رو انتخاب مي كنند:41: ولي اگر جنس چيني خوب گير بياد مطمئن باشيد از نظر قيمتي كاملا مقرون به صرفه است (بحث قيمت ارزان كارگر و انرژي درچين)
ضمنا چند نفر از من خصوصي اطلاعات گوشي خواسته بودند كه تصميم گرفتم واسه همه بنويسم
مزايا:
lcd لمسي 16 ميليون رنگ TFT با سايز 2.5 اينچ
4 اسپيكر با قابليت پخش MP3 و MP4 و مدياپلير خوبي داره (تنظيمات اكولايزر به صورت دستي هم داره )
GPRS و GSM 900/1800
دوربين 1.3 مگاپيكسل براي فيلمبرداري و عكاسي ( فول ايفكت(SEPIA NEGATIVEو...) قابليت تنظيم با سه كيفيت HIGH نرمال و ...قابليت اضافه كردن 20 فريم ) دوربينش بدون فلشه.
AUTOSHUTDOWN با قابليت تنظيم ساعت در پنج گزينه
قابليت تبدل به WEBCAM روهم داره
قابليت تشخيص دست خط رو داره (يعني وقتي با قلمش SMS رو مي نويسي حروف انگليسي رو تشخيص مي ده)
كابل USB به صورت مستقيم بدون نياز به برنامه نصب دركامپيوتر(يعني گوشي بجاي فلش براحتي قابليت استفاده داره )
قابليت ساپورت حافظه تا 4 گيگابايت (طبق گفته فروشنده ) تا 2 گيگا شخصا تست شده OK
2 عدد باتري با قابليت شارژ به همراه خود گوشي و شارژ گوشي به وسيله اتصال USB
آنتن دهي بسيار عالي (البته ميگن كه مشكل آنتن دهي توسط مخابرات حل شده :21:)
ازنظر نرم افزاري خوبه (من خودم به نرم افزار ديگه اي احتياج نداشتم)
كابل اتصال USB به خروجي آنتن تلويزيون براي مناقطي كه نقاط كور محسوب مي شوند (تقويت آنتن دهي)
تلويزيون و راديوهم كه با كيفيت خوب داره (اين كه ديگه گفتن نداشت :5:)
اينهم آدرس سايت براي مشاهده عكساش كه دراندازه واقعي خود گوشيه
و معايب از نظر بنده :
صداي هندزفريش يه كم كمه (البته به نظر من شايد گوشام خوب كار نمي كنه :27:)
زماني كه دوساعت تلوزيون نگاه مي كني يه كم داغ ميشه كه به نظر من بعد از اين مدت بايد يه كم به امكانات مدياي گوشي استراحت داده بشه تا همه نرمال بشه (شايدم توقع من زياده نمي دونم)
زبان فارسي نداره
سيستم عاملش رو نتونستم بشناسم واسه دانلود گيم و بقيه برنامه ها بابا اگه كسي مي دونه جون داداش كمك HHHEEELLLLLPPPPPP:19:

N77 Satellite
12-09-2007, 14:32
اقا تسليم , يكم كه فكر ميكنم ميبينم كه فرمايشات همه شما درسته من زود قضاوت ميكردم ببخشيد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربان همگي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كوكي
15-09-2007, 13:42
سيتم عامل اين گوشي ها رو هنوز نميدونم ولي پشت گوشي اي كه خريدم نوشته pda mobile بعد تو ايترنت گشتم كه سيستم عامل چيه نوشته بود اين گوشي ها سيستم عاملهاي خاصي دارند كه تو ايران از اون استفاده نميشه و سه نوع هستند (يا لينوكس يا پالم يا ويندوز مبايل هستند)

NINTENDO_DS
15-09-2007, 16:39
تا اونجايي كه فهميدم كساني كه روي گوشيشون مارك Cect خورده جاوا رو پشتيباني مي كنند

mohammad50
22-11-2007, 16:43
سلام

همين مدل رو من گرفتم 188 الان شده 140تومن. خود گوشي بينظيره و اگه مثل آدم باهاش برخورد بشه 10سال بيشتر كار ميكنه

asoft
03-12-2007, 00:52
با تشكر از همه اساتيد و دوستاني كه در اين بحث شركت كردند:10: ولي من تصميم گرفتم كه يه p990 بگيرم:11:
خيلي خيلي هم ازش راضي هستم:20: (يه كامپيوتر همراه هستش) تنها مشكلي كه داره اينه كه تلويزيون نداره :31: ولي كامل كامله :20::8:.

asoft
03-12-2007, 00:54
راستي سايت من راه افتاد از همه دوستان خواهش ميكنم در پر بار كردن سايت در حد توان ياري كنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتظر شما هستيم.

امید چاوشی
09-12-2007, 15:34
منم Nec Zt6618 دارم منم مثل دوست قبلی که 321 داشت از این گوشی راضیم و صدایی که داره هیچ گوشیه دیگری برخودار نیست خود من با نوکیا ان 73 کل انداختم واقعا روش کم شد دوربینشم 2 مگا هستش و Lcd ان 3.5 اینچه حتی از 321 بزرگتره.