PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد Adobe Premiere

mehran_update
03-09-2007, 22:48
چطوری میشه که تو Adobe Premiere یه رنگ خاصی(مثل سیاه-سبز-سفیدو...) رو حذف کرد و بجای آن چیز دیگه ای قرار داد.(البته اگه چنین خاصیتی تو Adobe Premiere وجود داشته باشه)

Mr Andersson
04-09-2007, 00:24
درود،

حتمآ میشه، از پریمیر پرو به بالا، توی ویدیو افکت Keying / chroma key رو پیدا کن و روی فایل ویدئویت اعمال کن، توی قسمت تنظیماتش هم میتونی رنگی رو که میخوای حذف کنی رو انتخاب کنی، چیزی هم که میخوای جاشو بگیره توی فیلد پایینی دقیقآ زیرش بزار.

mehran_update
04-09-2007, 00:40
واقعا از جوابتون ممنونم چون خیلی وقکته دنبال این جوابم

mehran_update
04-09-2007, 01:20
اما یه سوال دیگه:
من برنامه Pinnacle Hollywood FX رو برای اضافه شدن به افکت های Adobe Premiere نصب کردم . اما در کار کردن با اون به یه مشکل برخوردم. منظورم اینه که وقتی من یه تیکه از فیلم رو در Premiere ببرم و روی اون افکت های Hollywood FX قرار بدم(مثلا افکتی که در آن کتابی باز شده و صفحه ی اول آن همون تیکه ای که بریدم قرار داره و وقتی به صفحه ی بعد میروه ادامه اون تیکه فیلم قرار داشته باشه ) ولی من نتونستم کاری کنم که صفحه دوم ادامه فیلم قرار بگیره.در کل من این مشکل را با تمام افکتهایHollywood FX دارم . ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

matrix10
05-09-2007, 08:17
چطوری میشه که تو Adobe Premiere یه رنگ خاصی(مثل سیاه-سبز-سفیدو...) رو حذف کرد و بجای آن چیز دیگه ای قرار داد.(البته اگه چنین خاصیتی تو Adobe Premiere وجود داشته باشه)

البته با افكت ريپليس كالر در كينگ هم كه داره مي توني رنگ مبدا و مقصد را بدي و با تنظيمات رنگ مورد نظر را به رنگ ديگه تبديل كني.

amirpers
05-09-2007, 11:11
دوستان من هم یه سوال دارم . اون هم اینه که فرق نسخه Pro با Elements چیه ؟
تو کدوم یک از نسخه ها Import دی وی دی هم وجود داره ؟

matrix10
06-09-2007, 12:37
توي پرو نميشه ولي مي توني از اويد ليكوييد استفاده كني.

mohsendan
18-09-2007, 14:21
براي وارد كردن dvd از premier element 2 مي توني استفاده كني كه خوب هم جواب ميده