PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا مرا راهنمایی کنید

erfan_h
03-09-2007, 21:52
وقتی کامپیوترم را با شات دان خاموش می کنم تنظیمات کامپیوترم به ترتیبی است که با اولین زنگ تلفن کامپیوترم روشن می شود :41: و این قضییه مشکلات زیادی برایم بوجود می آورد . دوستان گرامی :11: آیا می دانید کدام تنظیمات را باید تغییر دهم تا کامپیوترم با زنگ تلفن روشن نشود . نمی خواهم هر بار دگمه پشت کامپیوتر یا سیم ارتباط با تلفن را قطع کنم ( چون فراموش می کنم ) . :42:

Behroooz
03-09-2007, 23:05
در قسمت تنظيمات مودم يك قسمت هست كه اين كاررو ميكنه

در كنترل پنل برو به phone and modem

بعد گزينه modem روبزن و بعد properties و بعد power management . و تيك گزينه
allow this device to bring out of ....‌ رو بردار . به همين راحتي ....

erfan_h
04-09-2007, 23:09
جناب بهروز با سلام و تشکر از وقتی که برای پاسخ سوالم گذاشتید باید عرض کنم من مسیری را که گفته بودیید رفتم ولی گزینه ای که شما نوشته اید در تنظیمات تیک نداشت .
اگر باز هم راهنمایی به نظرتان می رسد متشکر می شوم

bb
04-09-2007, 23:13
احتمالا سیستمت آلوده شده
وقتی تلفن جداست چی ؟ شاید از تلفن نیست !!
ببین بدون تلفن بازم روشن میشه ؟

erfan_h
04-09-2007, 23:23
فقط وقتی کامپیوتر با سیم مودم به پریز تلفن وصل شده به محض اولین زنگ تلفن روشن می شه . وقتی سیم مودم رو از پریز تلفن جدا می کنم به هیچ عنوان این اتفاق نمی افته :41: :41:

Bizhan26
05-09-2007, 14:41
البته از چيزي كه ميگم مطمئن نيستم ولي فكر ميكنم اگر در قسمت add and remove گزينه فاكس رو از ويندوز برداري مشكلت حل بشه

erfan_h
06-09-2007, 02:19
با تشکر از راه حلی که گفتید . ولی این راه را هم امتحان کردم . فاکس اصلا نصب نشده .
برای من این موضوع مثل یک معما شده که مثل اینکه قابل حل نیست .

mahdi7610
06-09-2007, 08:10
دوست عزیز این مشکل مربوط به تنظیمات setup سیستم شما می باشد هنگام بوت شدن سیستم کلید delete را بزنید تا وارد ستاپ سیستم شوید و بسته به نوع مادر بورد ستاپ سیستم ها متفاوت می باشد وقتی وارد ستاپ شدید به قسمت پاور بایوس بروید و قابلیت روشن شدن با زنگ تلفن را غیر فعال (desable)کنید

erfan_h
07-09-2007, 11:13
دوست عزیز ضمن تشکر متاسفانه باید عرض کنم این را هم نگاه کردم ولی خودش در وضعیت desable بود
ابتدا فکر کردم این دیگه واقعا راه حل این مشکله . در هر صورت از مطلبی که گفتید چیز جدیدی یاد گرفتم و ممنونم .

sogol attari
07-09-2007, 11:18
سلام
ببخشید نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم می خواستم یکی بهم بگه رشته علوم کامپیوتر
چیه چه چیزهایی از کامپیوتر در آن هست و کلا راجع بهش توضیح می خواستم
ممنون

secure
07-09-2007, 11:34
دوست عزیز یه سری به اینجا بزنید برای آشنایی با علو کامپیوتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bb
07-09-2007, 11:36
سلام
ببخشید نمی دونستم سوالم رو کجا باید بپرسم می خواستم یکی بهم بگه رشته علوم کامپیوتر
چیه چه چیزهایی از کامپیوتر در آن هست و کلا راجع بهش توضیح می خواستم
ممنون

سلام
شما تو انجمن موضوعات علمی تو این تاپیک میتونید سئوالتون رو بپرسید

ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

erfan_h
08-09-2007, 00:49
حالا که دوستمون در مورد جایی که باید سوالش را مطر ح کنه راهنمایی گرفت باز هم از دوستان می خوام اگه فکر دیگه ای در مورد حل مشکل من دارند دریغ نکنند متشکرم

erfan_h
08-09-2007, 00:52
وقتی کامپیوترم را با شات دان خاموش می کنم تنظیمات کامپیوترم به ترتیبی است که با اولین زنگ تلفن کامپیوترم روشن می شود :41: و این قضییه مشکلات زیادی برایم بوجود می آورد . دوستان گرامی :11: آیا می دانید کدام تنظیمات را باید تغییر دهم تا کامپیوترم با زنگ تلفن روشن نشود . نمی خواهم هر بار دگمه پشت کامپیوتر یا سیم ارتباط با تلفن را قطع کنم ( چون فراموش می کنم ) . :42:

دوستان گرامی اگه نظر دیگه ای دارند بفرمایند

Herasat
08-09-2007, 15:49
دوست عزیز ضمن تشکر متاسفانه باید عرض کنم این را هم نگاه کردم ولی خودش در وضعیت desable بود
ابتدا فکر کردم این دیگه واقعا راه حل این مشکله . در هر صورت از مطلبی که گفتید چیز جدیدی یاد گرفتم و ممنونم .

سلام

در تنظيمات مربوط به بايوس مادربورد وقتي وارد شويد يعني اينكه و قتي سيستم را Restart مي كنيد، دكمه

DELETE را بزنيد تا صفحه آبي مربوط به تنظيمات بايوس بيايد؛ گزينه اي بنام Load BIOS Defaults و يا Load

OPtimized Defaults و يا Load Fail-Safe Defaults و يا امثالهم وجود دارد كه با استفاده از دفترچه راهنماي مادر

بورد مي توانيد از آن استفاده كنيد. اين لودها (Load ها) باعث مي شود كه سيستم شما به تنظيمات كارخانه

برگردد و اگر مشكلي هست حل شود.

mahdi7610
08-09-2007, 18:51
دوست عزیز این راه ها را هم امتحان کن انشاالله که حل بشه
1- رو My Computer راست كليك كرده و Porperties را بزنيد و در بالا گزينه Remote را انتخاب و در صحفه جديد از بخش Remote Assistance تيك Allow Remote Assistance................... را برداريد و Ok را بزنيد.
اين يك مرحله امكان داره بعضي از سيستم ها فقط با اين كار مشكلش حل بشه و امكان داره هم نشه. اگه نشد اين بخش دوم رو هم اجرا كنيد.

2- روي استارت كليك كنيد و وارد كنترل پنل سيستم خودتون بشيد.
گزينه Administrative Tools رو انتخاب و كليك كنيد تا وارد اين بخش بشه. در اين قسمت روي Services دوبار كليك كنيد و ليستي از سرويس ها نشون داده ميشه.
در اين قسمت سرويس هاي رو كه ميگم Disable يا Stop كنيد.

Remote Procedure Call (RPC
Remote Procedure Call (RPC) Locator
اين 2 تا سرويس رو ببنديد

sogol attari
08-09-2007, 19:15
از راهنما ییتون ممنونم

erfan_h
10-09-2007, 20:20
دوست عزیز این راه ها را هم امتحان کن انشاالله که حل بشه
1- رو My Computer راست كليك كرده و Porperties را بزنيد و در بالا گزينه Remote را انتخاب و در صحفه جديد از بخش Remote Assistance تيك Allow Remote Assistance................... را برداريد و Ok را بزنيد.
اين يك مرحله امكان داره بعضي از سيستم ها فقط با اين كار مشكلش حل بشه و امكان داره هم نشه. اگه نشد اين بخش دوم رو هم اجرا كنيد.

2- روي استارت كليك كنيد و وارد كنترل پنل سيستم خودتون بشيد.
گزينه Administrative Tools رو انتخاب و كليك كنيد تا وارد اين بخش بشه. در اين قسمت روي Services دوبار كليك كنيد و ليستي از سرويس ها نشون داده ميشه.
در اين قسمت سرويس هاي رو كه ميگم Disable يا Stop كنيد.

Remote Procedure Call (RPC
Remote Procedure Call (RPC) Locator
اين 2 تا سرويس رو ببنديد

باسلام خدمت شما دوست گرامی ، 1- تیک گزینه فوق را برداشتم مشکل حل نشد
2 - در services هر دو گزینه در وضعیت غیر فعال و stop بودند :41:

mahdi7610
10-09-2007, 22:42
یکی از ابتدایی ترین مراحل برای حل این مشکل این است که در بایوس BIOS سیستم وارد شده که حتما همه می دانند با زدن کلید DEL در هنگام روشن کردن کامپیوتر این صفحه باز می شود، سپس می بایست به قسمت power management setup رفته گزینه wake up on pme را disable کنید و اگر disable است ابتدا آن را فعال کرده و با زدن F10 ان را save کنید تا تغییرات اعمال شود و از بایوس خارج شده و دوباره به ستاپ رفته و همانند مراحل بالا آن را دومرتبه غیرفعال کنید که قاعدتا این مشکل باید حل شود، و اگر با این روش و روش هایی که در بالا گفتم مشکل حل نشد احتمالا یکی از قطعات سخت افزاری کامپیوتر شما با سیستمتان به اصطلاح conflict پیدا کرده است که معمولا نمی توان کار خاصی بر روی آن انجام داد
باور کن دیگه راهی به ذهنم نمی رسه اگه راه دیگه ای بود در خدمتم

erfan_h
26-09-2007, 00:56
یکی از ابتدایی ترین مراحل برای حل این مشکل این است که در بایوس BIOS سیستم وارد شده که حتما همه می دانند با زدن کلید DEL در هنگام روشن کردن کامپیوتر این صفحه باز می شود، سپس می بایست به قسمت power management setup رفته گزینه wake up on pme را disable کنید و اگر disable است ابتدا آن را فعال کرده و با زدن F10 ان را save کنید تا تغییرات اعمال شود و از بایوس خارج شده و دوباره به ستاپ رفته و همانند مراحل بالا آن را دومرتبه غیرفعال کنید که قاعدتا این مشکل باید حل شود، و اگر با این روش و روش هایی که در بالا گفتم مشکل حل نشد احتمالا یکی از قطعات سخت افزاری کامپیوتر شما با سیستمتان به اصطلاح conflict پیدا کرده است که معمولا نمی توان کار خاصی بر روی آن انجام داد
باور کن دیگه راهی به ذهنم نمی رسه اگه راه دیگه ای بود در خدمتم

باسلام ، چند وقت بود از پی گیری جوابی برای سوالم ناامید شده بودم . راه حل شما دوست گرامی را امتحان کردم خوشبختانه مشکل حل شد . فقط اگر لطف کنید بفرمایید گزینه ای که غیر فعال کردم وظایفش چیست ؟
و حال که غیر فعال شد ه روی کدام قسمت کامپیوترم اثر خواهد داشت . باز هم از اینکه جواب سوالم را داده اید متشکرم .

ADRIEN
26-09-2007, 01:03
اين دو صفحه هم بحث همين بود
مربوط ميشه به تنظيمات Wake up
يعني!!!!!!!!

erfan_h
26-09-2007, 01:16
اين دو صفحه هم بحث همين بود
مربوط ميشه به تنظيمات Wake up
يعني!!!!!!!!

این (یعنی !!!!!!!!!!! ) اونوقت یعنی چه ................

آرشین
26-09-2007, 01:35
به قسمت تنظیمات بایوس برو ( کلید دلیت در زمان بوت شدن ) به قسمت پاور برو و در اونجا عکس عمل های پاور در زمان های مختلف و مخصوصا همین زنگ خوردن تلفن تنظیم کن و پس از ذخیره بیا بیرون و درست شد !

erfan_h
27-09-2007, 16:16
به قسمت تنظیمات بایوس برو ( کلید دلیت در زمان بوت شدن ) به قسمت پاور برو و در اونجا عکس عمل های پاور در زمان های مختلف و مخصوصا همین زنگ خوردن تلفن تنظیم کن و پس از ذخیره بیا بیرون و درست شد !

دوست عزیز ممنونم همانطور که در پست قبلی گفتم من روش گفته شده را اجرا کردم و خوشبختانه مشکل حل شد . و دیگه با زنگ تلفن کامپیوتر روشن نمی شه . ولی سوالی که داشتم اینه که این گزینه که غیر فعال شده دیگه چه اثراتی داره ؟

winxp
27-09-2007, 17:11
جالب بود
من نمیدونستم
ولی خوب اقا مهدی این
گزینه چه ربطی به مودم داره ؟