PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vampire: The Masquerade - Bloodlines

DaRiOuShJh
03-09-2007, 18:46
دوستان ایندفه با یه بازیه نه چندان جدید ولی جالب اومدم

Vampire - The Masquerade Bloodlines

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی در ساله 2004 بیرون اومد سبکه بازی RPG و رده یه سنیش MATURE هست
کمپانی ها: Activision, Troika Games

در این بازی شما نقشه یک مرد/زن که تازه به خون آشام تبدیل شده رو ایفا میکنید و در سره راهتون برایه آشنا شدن با رسوم و ... معما ها و ماموریت هایه زیادی رو انجام میدید

البته برایه نتیجه گرفتن باید یه مقدار هم به زبانه انگلیسی تسلط داشته باشید که این اصل لازمه یه همه یه بازی هایه Role Playing یا همون RPG هست:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آدرسه سایته بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آدرسه صفحه یه بازی در gamespot:

اگر طرفداره بازی هایه RPG هستید این بازی رو هم یه امتحانی کنید ضرر نمیکنید

منتظره نظات و ... یه شما دوستان هستم:11:

Optimus Prime
03-09-2007, 23:51
بازی خوبیه منم 4-5 بار تمومش کردم.داستان خوبی داره ولی نتیجه گیری و پایان هایی که می توانست بهتر باشد.

DaRiOuShJh
04-09-2007, 13:32
بازی خوبیه منم 4-5 بار تمومش کردم.داستان خوبی داره ولی نتیجه گیری و پایان هایی که می توانست بهتر باشد.

ممنون دوسته عزیز
ولی عجیبه

بازیه جدید میزارم استقبال کمه
بازیه قدیمی میزارم بازم استقبال کمه
من که سر در نیاوردم چه خبره:13:

راستی هنوزم که هنوزه داره برایه بازی patch هایه رسمی و غیره رسمی میاد بیرون:46:

Optimus Prime
04-09-2007, 14:11
خوب آره Troika Games ورشکست شد همون Patch 1.2 Official هست ولی خوب بقیشو Fan های بازی می زنن که من نگرفتمشون.چون احتیاجی نیست به نظر من خیلی باگهاش تو همون Patch برطرف شده بود.
انشالاه بازهم استقبال میشه:27:

DaRiOuShJh
04-09-2007, 17:09
بازم ممنون

من این بازی رو تا نصفه هاش ساله پیش رفتم ولی نمیدونم چی شد که پاک شد یا پاک کردمش
الان هم 2-3 روزیه دوباره شروع کردم

ولی این پچه اینطور که نوشته بود save هایه قبلی رو ممکنه خراب کنه
شما که تست کردی مشکلی ندیدی!؟
راستی تغییراته محسوسی هم رویه بازی کردن و gameplay و quest ها داره یا نه؟!
ممنون میشم یه مقدار توضیح بدی
---------------------------------------------

راستی این transformers امضاتون مربوط به بازیش میشه یا فیلمش یا کامیکش یا نه اصلا جدایه این بحثاس؟!:10:

Optimus Prime
04-09-2007, 18:44
نه Save های قبلی مشکلی براشون پیش نمیاد.مال من که حداقل اینطور نبود.
خوب رویه Quest ها که تقریبا می تونی از روی صلح انجامشون بدی یا با جنگو خونریزی بستگی به کاراکترت داره مثلا اگه از قبیله Treador ها باشی می تونی با Charming و صحبت کارتو پیش ببری.خوی انسانیتم باید همیشه حفظ کنی.Character Develpment هم به ندرت می تونی هم تیر انداز و هم Melee خوبی باشی اصولا باید فقط روی یه قدرتت کار کنی البته اون دست خودته.داستان خطیه تا یه حدودی فقط می تونی بعضی Side Quest ها طرف بعضی هارو بگیری می تونی نگیری و بکشیشون که هیچ تاثیری در داستان اصلی نداره فقط مشکل با 3 گروهه : CAMARILLA که Prince رهبرشونه که آدم های خوبی نیستند تا 90% بازی براشو کار می کنی از روی ناچاری برای اینکه خطیه داستان.KUEI-JIN که موجودات ماورا طبیه شرقی اند که خیلی از مسائل زیر سر ایناس و گروه خوب آزادی خواه ANARCHS که ریسشون تورو وقتی وارد Downtown میشی نجاتت می ده.اما هیچ کدوم خوب نیستند در آخر!!حالا تصمیم با توست که در آخر برای کدومشون کار کنی.به نظر من برای ANARCHS کار کن گناه دارن!!
-------------------------------------------------------------------
Optimus Prime رهبر Autobot ها در سری داستان های Transformers یعنی گروه خوبه داستانه.خودم بچه که بودم سری کارتون هاشو داشتنم روی VHS و خیلی هم زیاد بود شخصیت بسیار عاقل فداکار و رهبر خیلی خوبیه علتشم اینه که Optimus را خیلی دوست دارم و فیلمش این مسئلو تقویت کرد تا از Eagle Eye تغییر بدم به Optimus Prime
راستی Optimus به ایتالیایی یعنی فرمانده:46:

capitan black
04-09-2007, 19:08
اين بازي هم زياد خوب نيست.من نسخه قبليشو بيشتر دوست داشتم.

*PiNk PaNTHeR*
04-09-2007, 21:59
سلام.
یک سوال:31:
میشه بپرسم توی بازیهای Rpg چیکار میکنی؟ یعنی چی چندتا پایان داره؟
ممنون.

DaRiOuShJh
05-09-2007, 00:16
نه Save های قبلی مشکلی براشون پیش نمیاد.مال من که حداقل اینطور نبود.
خوب رویه Quest ها که تقریبا می تونی از روی صلح انجامشون بدی یا با جنگو خونریزی بستگی به کاراکترت داره مثلا اگه از قبیله Treador ها باشی می تونی با Charming و صحبت کارتو پیش ببری.خوی انسانیتم باید همیشه حفظ کنی.Character Develpment هم به ندرت می تونی هم تیر انداز و هم Melee خوبی باشی اصولا باید فقط روی یه قدرتت کار کنی البته اون دست خودته.داستان خطیه تا یه حدودی فقط می تونی بعضی Side Quest ها طرف بعضی هارو بگیری می تونی نگیری و بکشیشون که هیچ تاثیری در داستان اصلی نداره فقط مشکل با 3 گروهه : CAMARILLA که Prince رهبرشونه که آدم های خوبی نیستند تا 90% بازی براشو کار می کنی از روی ناچاری برای اینکه خطیه داستان.KUEI-JIN که موجودات ماورا طبیه شرقی اند که خیلی از مسائل زیر سر ایناس و گروه خوب آزادی خواه ANARCHS که ریسشون تورو وقتی وارد Downtown میشی نجاتت می ده.اما هیچ کدوم خوب نیستند در آخر!!حالا تصمیم با توست که در آخر برای کدومشون کار کنی.به نظر من برای ANARCHS کار کن گناه دارن!!
-------------------------------------------------------------------
Optimus Prime رهبر Autobot ها در سری داستان های Transformers یعنی گروه خوبه داستانه.خودم بچه که بودم سری کارتون هاشو داشتنم روی VHS و خیلی هم زیاد بود شخصیت بسیار عاقل فداکار و رهبر خیلی خوبیه علتشم اینه که Optimus را خیلی دوست دارم و فیلمش این مسئلو تقویت کرد تا از Eagle Eye تغییر بدم به Optimus Prime
راستی Optimus به ایتالیایی یعنی فرمانده:46:

ممنون حرف نداشت
دفه یه پیش که تا اونجا که یادمه تا hollywood رفتم جلو
این دفه فعلان دارم تازه میرم هالی وود
بیشتر هم رویه melee کار میکنم برایه مبارزه با vampire ها بیشتر به کار میاد و کم خرجه!!!:31:
خوب پس قصد و غرضتون کارتون هایه قدیمیشه!

من که نه با فیلمش نه با کارتونش و نه با بازیش کنار نیومدم ولی کامیک هاش یه چیزه دیگن:46:

سلام.
یک سوال:31:
میشه بپرسم توی بازیهای Rpg چیکار میکنی؟ یعنی چی چندتا پایان داره؟
ممنون.

به به آشنایه قدیمی:10:
این سوالتون مجهوله! هدفتون منم یا دوستامون یا اینکه بازی؟:27:

DaRiOuShJh
06-09-2007, 01:45
دوستان من الان کارم تو هالی وود هم تموم شده
باید چی کار کنم
موندم!

Oracle_Eldorado
06-09-2007, 02:34
بازی جالبیه . ولی خیلی حوصله میخواد که من اصلا ندارم !
راستی دوستان یه مطلب جالبی بگم ! اگه خواستید کد تقلب بزنید ، دقیقا کدتقلبش مثل مال CS 1.6 هست !!!!!
Sv_Cheats 1
Restart
Impulse 101
God
! جالبه نه ؟

Optimus Prime
06-09-2007, 11:23
دوستان من الان کارم تو هالی وود هم تموم شده
باید چی کار کنم
موندم!
همه تیکه های نوار فیلمرو پیدا کردی؟رفتی تو قبرستان از قبر Ginger Swan هم تیکه دوم فیلمو برداریو به Isac بدی؟اگر این کارو کردی برو به تاکسی و مقصدتو زده Highway ولی شمارش یادم نیست می ری تو همون خونه که تو فیلمه هست.

arnold_ab
06-09-2007, 11:25
عجب تاپیکی حال کردم.

Optimus Prime
06-09-2007, 11:25
راستی دوستان یه مطلب جالبی بگم ! اگه خواستید کد تقلب بزنید ، دقیقا کدتقلبش مثل مال CS 1.6 هست !!!!!
Sv_Cheats 1
Restart
Impulse 101
God
! جالبه نه ؟
موتور گرافیکیش Half-Life Source هست.مثل Half-Life 2 و نسل بعدی همون موتور گرافیکی Quake 2 بهینه شده که Half-Life قبلی ها و CS را شامل میشه.

DaRiOuShJh
06-09-2007, 19:25
Sv_Cheats 1
Restart
Impulse 101
God
! جالبه نه ؟

هه هه هه
اخه بازی هم خیلی جدید نیس:46:

همه تیکه های نوار فیلمرو پیدا کردی؟رفتی تو قبرستان از قبر Ginger Swan هم تیکه دوم فیلمو برداریو به Isac بدی؟اگر این کارو کردی برو به تاکسی و مقصدتو زده Highway ولی شمارش یادم نیست می ری تو همون خونه که تو فیلمه هست.

همه رو شل و پل کردم و دیگه هیچ questy ندارم تویه هالی وود
البته دوره زامبی کشیه قبرستون رو خط کشیدم که ساله پیش که رفتم اعصابمو ریخت به هم:46:

عجب تاپیکی حال کردم.

دوسته عزیز مسخره میکنی؟:13:
من هر دفه که میام تاپیکو با طنالب میکشم بالا کجاش این کار باحاله؟:10:

Optimus Prime
06-09-2007, 21:10
خوب لازم نیست این Quest حتما زامبی بکشی می تونی بری بیرون و یکی از اون زنهای خیابونیو برای طرف پیدا کنی و ببری براش.فقط Seduction خوبی باید داشته باشی.راستی فیلمه 2 تیکس یکیش تو قبرستون و کاملش تو COffe Net بعد باید ببری به Isac بدی و بری سوار تاکسی بشی بری به یک منطقه جدید که مشخص کرده.

DaRiOuShJh
06-09-2007, 21:46
خوب لازم نیست این Quest حتما زامبی بکشی می تونی بری بیرون و یکی از اون زنهای خیابونیو برای طرف پیدا کنی و ببری براش.فقط Seduction خوبی باید داشته باشی.راستی فیلمه 2 تیکس یکیش تو قبرستون و کاملش تو COffe Net بعد باید ببری به Isac بدی و بری سوار تاکسی بشی بری به یک منطقه جدید که مشخص کرده.

آهان آره اصلا حواسم نبود امیدوارم دیالوگش بیاد:20: آخه تا گفت نزدیک بود مختو بترکونم فک کردم زامبی ای پیچوندمش:46:

من همه یه کارا رو کردم
خونه یه بالایه تپه هم رفتم و جونورا رو و رییسشون رو لت و پار کردم
کامل شد
دیگه هر چی کارم جاهایه دیگه داشتم کردم موندم چه کنم؟:10:

DaRiOuShJh
06-09-2007, 22:04
دوستان اینم لیسته پسوردهایه کامپیوترها::20:

Optimus Prime
07-09-2007, 00:48
همان جایی که تو زیر زمین اون خونه با Tzarmich جنگیدی که البته آخرای بازی هم باید باهاش باز هم بجنگی یه راه فاضلاب یا یه جوی آب کنار دیوار زیر زمین هست باید بری تو اون.

DaRiOuShJh
07-09-2007, 12:34
همان جایی که تو زیر زمین اون خونه با Tzarmich جنگیدی که البته آخرای بازی هم باید باهاش باز هم بجنگی یه راه فاضلاب یا یه جوی آب کنار دیوار زیر زمین هست باید بری تو اون.

اهان آره ممنون یادم اومد
مجبور شدم بالاخره walkthrought هم بگیرم واسش
اگه کسی خواست بزارم واسش:46:

Optimus Prime
07-09-2007, 14:15
مرسی من خودم یه پا Walkthrough که هیچی Runthrough هستم!:21::27:

DaRiOuShJh
08-09-2007, 18:03
ماشالله شما که استادی برایه بقیه یه دوستان گفتم ولی گویا اینطور که معلومه فقط خودمون دو تا با این بازی آشناییم!!! و دوستان علاقه ای ندارن

------------------------------

ولی اینطور که معلومه این پچه خیلی تغییرات تو quest ها و Item ها داده!

Optimus Prime
08-09-2007, 22:05
Quest هارو میشه خیلی هم در انجام هم در پایانش تغییر داد.فقط نباید سریع تصمیم گیری کنی.

DaRiOuShJh
13-09-2007, 00:53
آقا درده سر
نمیدونم چش شده اونجا که آخره مرحله یه monstery از غار باید فرار کنی و سواره قایق بشی وارده لودینگ که میشه میپره بیرون یعنی تو دسکتاپ
چندین بار امتحان کردم نشد...

منم موندم تو کف!
حیف..

Optimus Prime
13-09-2007, 10:03
آقا درده سر
نمیدونم چش شده اونجا که آخره مرحله یه monstery از غار باید فرار کنی و سواره قایق بشی وارده لودینگ که میشه میپره بیرون یعنی تو دسکتاپ
چندین بار امتحان کردم نشد...

منم موندم تو کف!
حیف..
مشکل از بازیه Patch 1.2 بازیو بگیر درست میشه 16 مگابایته ولی میشه با دستورات کنسول درستش کرد یادم نیست پیدا کردم برات میزارم.

DaRiOuShJh
13-09-2007, 13:39
ممنون
بالاخره مجبور شدم بگیرمش! آره توش نوشته این مشکلو حل کرده ولی درده سر اینجاس که میگه سی دی 1 رو بزار منم که معلوم نیس که اصلا سی دی رو کجا گزاشتم و اصلا فک نکنم ساپورت کنه
کرکی چیزی سراغ داری شما؟

Optimus Prime
13-09-2007, 14:40
اینم کرکش:

VAMPIRES: THE MASQUERADE- BLOODLINES v1.2 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE 4.87MB
اینو Download کن آخری میشه.

DaRiOuShJh
13-09-2007, 17:37
ممنون یکی دیگه رو الان گرفتم کار نکرد اینم تست میکنم فک کنم جواب بده!:12:

ماشالله چند تا کلیک تو هم میخواست هی از این صفحه به اون صفحه آخرشم هم سرعتش وضهش خرایه

تویه آمریکاس 2-3 کیلو بیشتر جواب نمیده
:12:

DaRiOuShJh
13-09-2007, 23:49
اقا این فایله رو دانلود کردم و کرکش کردم
دیگه به سی دی گیر نمیده ولی متاسفانه سواره قایق شدن همانو پریدن بیرون همان
راهی چیزی نداره؟
اگر هم بر فرضه مثال سیوه بعدیش رو هم گیر بیارم باز معلوم نیس با کدوم کاراکتر و چه stats ای باشه
ای بابا! آدم تا آخره بازی بره آخرشو بمونه
حیف:41:

Optimus Prime
14-09-2007, 00:36
:13:.من با Daemon Tools بازیش کردم کرکشو نصب نکردم ولی با پچ جواب داد قبل از اینکه با پچ بازی کنم با دستورات کنسول رفتم جلو پیدا کردم می زارم برات.

Morteza4SN
14-09-2007, 07:37
اين بازي هم زياد خوب نيست.من نسخه قبليشو بيشتر دوست داشتم.

من هم شماره اولش رو بازي كردم ، اولين بازي نقش آفرينيي بود كه بازي كردم و خيلي باهاش حال كردم ولي اين نسخه رو حوصله ام نيومد بازي كنم !‌ حالا چطوره ؟ اگه در حد يكش هم باشه خوبه .

DaRiOuShJh
14-09-2007, 13:10
متاسفانه ورژنه قبلیش رو بازی نکردم من
ولی معمولا تو این بازی ورژن هایه بعدی با داستانه طولانی تر و امکاناته بیشتر و گرافیکه بالاتر و ... میان

roohroba
13-09-2008, 14:12
سلام من در chinatown هستم و در مرحله اي ام كه وارد يك ساختمان بزرگ مي شويم كه شخصي ما را مورد تست قرار مي دهد متشكر مي شوم اگر مرا تا آخر اين مرحله راهنمايي كنيد

*Necromancer
13-09-2008, 15:50
من از یه جای مطمئن شنیدم یه جایی از بازی "کین" رو می شه ملاقات کرد
درسته؟
چی می گن به هم؟

huggy
29-01-2009, 17:38
سلام من رمز بازی Vampire: The Masquerade - Redemption ( نسخه قبلیش ) رو پیدا کردم و برای اجرای رمز باید کار های زیر رو انجام بدم ولی من ازشون هیچی سر در نیو وردم !! یکی کمک کنه لطفا :

Start the game with the "-console" command line parameter. Press ~ in single player mode to display the console window. Then, enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function:

Optimus Prime
29-01-2009, 18:07
سلام من رمز بازی Vampire: The Masquerade - Redemption ( نسخه قبلیش ) رو پیدا کردم و برای اجرای رمز باید کار های زیر رو انجام بدم ولی من ازشون هیچی سر در نیو وردم !! یکی کمک کنه لطفا :

Start the game with the "-console" command line parameter. Press ~ in single player mode to display the console window. Then, enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function:
روی آیکون روی دسکتاپ Right Click کن و Properties را انتخاب کن. ادامه قسمت Target با قرار دادن یک فاصله همین console - را اضافه کن و وقتی بازیو اجرا می کنی از ~ استفاده کن تا کنسول برای تایپ دستورات بیاد بالا.

huggy
29-01-2009, 19:00
ممنون از راهنمایی ، شما ها چه حوصله ای دارید که Vampire: The Masquerade - Bloodlines رو بازی کردید اونم دو سه بار !!! من که حوصلم سر این لودینگ در هاش سر رفت و پاکش کردم ، مشکل طولانی بودن لودینگ از سیستم کامپیو ترم بود یا کلا این جوریه ؟

Optimus Prime
29-01-2009, 20:14
ممنون از راهنمایی ، شما ها چه حوصله ای دارید که vampire: The masquerade - bloodlines رو بازی کردید اونم دو سه بار !!! من که حوصلم سر این لودینگ در هاش سر رفت و پاکش کردم ، مشکل طولانی بودن لودینگ از سیستم کامپیو ترم بود یا کلا این جوریه ؟
با دانلود کردن پچ 1.02 اون زمان این مشکل تا حد زیادی برطرف شد. به خاطر علاقه به داستانشم بود که چند بار تمومش کردم دوست عزیز.

huggy
29-01-2009, 20:39
یعنی نصف یا کمتر میشه ؟؟؟؟؟
پس میشه لینک پچش رو بزارید ؟؟؟؟ یکی از دوستان در موقع ریختن پچ به مشکل کپی بودن سی دی برخورده این هم همینطوره ؟؟

Optimus Prime
29-01-2009, 20:54
یعنی نصف یا کمتر میشه ؟؟؟؟؟
پس میشه لینک پچش رو بزارید ؟؟؟؟ یکی از دوستان در موقع ریختن پچ به مشکل کپی بودن سی دی برخورده این هم همینطوره ؟؟
دوست عزیز شما مطمئن باش که نسخه ای که نصب کردی از نوع Easy Setup یا Extract اینا نباشه. از این سایت پچ اصلی 1.02 را می تونی نصب کنی یا پچ های غیر اصلی که بعد از بسته شدن شرکت Troika توسط بقیه درست شدند که من امتحانشون نکردم شاید از این پچ اصلی هم بهتر باشند :

کرک 1.02 :

huggy
29-01-2009, 21:01
اهه ، مجبورم کردی که دوباره این بازی رو بریزم !!!!:grrr::44:
:46:

huggy
30-01-2009, 00:09
من به یه مشکل برخورد کردم :

Optimus Prime
30-01-2009, 00:11
من به یه مشکل برخورد کردم :

تو نصبشه یا موقع اجرا؟

huggy
30-01-2009, 00:17
اجرا ok رو میزنم تبلیغاش میاد گزینه هاش نمییومدحالا کرک رو ریختم گزینه هاش هم میاد موقع لودینگ می پره بیرون !!

Optimus Prime
30-01-2009, 00:26
اجرا ok رو میزنم تبلیغاش میاد گزینه هاش نمییومدحالا کرک رو ریختم گزینه هاش هم میاد موقع لودینگ می پره بیرون !!
چه کرکیو ریختی ؟ اینو :

بعد از Update 1.02 ؟

huggy
30-01-2009, 00:27
بله همینو ریختم .

Optimus Prime
30-01-2009, 01:03
بله همینو ریختم .
مشخصات کل سیستم و سیستم عاملتو بده.

huggy
30-01-2009, 11:47
مشخصات کل سیستم و سیستم عاملتو بده.

ram 2 G

cpu p4 3.2

avg gf7100

win xp

huggy
06-02-2009, 19:42
سلام من رفتم برای اون یارو که خون ریزی داره و در حال مرگه پول و بمبش رو اوردم بعد رفتم قرص از بیمارستان کش رفتم حالا باید چی کار کنم ؟؟؟؟

huggy
07-02-2009, 16:00
جنت مرد . رفتم تو کلاپ دیدم جنت و تریز قاطی شدن !! گفتم تفنگ رو بده زد جنت رو کشت !!!

DASH AMIN
14-11-2009, 12:28
دم همه شما گرم یکی پیدا نشد که راهنمای کامل این بازی رو بزاره:41:

omid.v
06-04-2015, 10:24
با سلام من این بازی رو دارم و بازی کردم اما تا جایی که میری دنبال اون کسی که میتونه در تابوتو باز کنه و اونو نجات میدم و وقتی بمب فعال میشه میرم و سوار قایق میشم که خارج شم که درسته کارم اما وقتی میخاد مرحله بعد رو لود کنه تا اخر که اون خط پر میشه از بازی میاد بیرون و ارور میده vampire.exe موندم چیکار کنم؟ چون بازی رو خیلی دوست دارم میخام تا اخرش برم لطفا راهنمایی کنین که از نسخه ای که دارم یا از کامپیوتره؟

brain
06-04-2015, 15:47
با سلام من این بازی رو دارم و بازی کردم اما تا جایی که میری دنبال اون کسی که میتونه در تابوتو باز کنه و اونو نجات میدم و وقتی بمب فعال میشه میرم و سوار قایق میشم که خارج شم که درسته کارم اما وقتی میخاد مرحله بعد رو لود کنه تا اخر که اون خط پر میشه از بازی میاد بیرون و ارور میده vampire.exe موندم چیکار کنم؟ چون بازی رو خیلی دوست دارم میخام تا اخرش برم لطفا راهنمایی کنین که از نسخه ای که دارم یا از کامپیوتره؟

سلام. اینطور که خوندم، مثله اینکه تو پچ 1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درست شده. حجمش 13 مگه، بگیرید و نصب کنید. بعد کرک پچ 1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - Bloodlines v1.2 [ENGLISH/GERMAN] No-CD/Fixed EXE) رو بریزید و تست کنید.
اگه نشد یک راه حل دوم داره :

A.The Society Of Leopold Crash
-----------------------------

When trying to escape the Society of Leopold the game may hang and prevent you
from leaving , there is however a workaround (taken from the PlanetVampire
forums) :

1. Enable the console:

a. Right-click on the shortcut you use the launch the game
b. Select properties
c. Make sure you are on the shortcut tab
d. At the end of the target line add -console, add this outside of the
quotes