PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد كارت صدا

mostafa.newview
03-09-2007, 15:48
با سلام

كارت صداي مادربورد كار نمي كنه. از نظر نرم افزاري هيچ مشكلي نداره. من تمام احتمالات رو بررسي كردم.
البته تا جايي كه دانش ناچيزم اجازه داد.

در ضمن علاوه بر اين كه اسپيكرها كار نمي كنند خود صداي بايوس هم(يعني اسپيكر داخلي) هم موقع روشن كردن صداش نمي ياد. البته از نظر اتصالات روي مارد بورد مشكلي نداره.

باز هم به اين نكته اشاره مي كنم تا جايي كه به فكرم مي رسيد تا احتمالات(از پيش پاافتاده ترين مورد و الي آخر) رو بررسي كردم. ولي خبري نبود.
اولش فكر كردم كه با خريد يك كارت صدا مشكل حل مي شه ولي وقتي كه صداي اسپيكر داخلي هم نمي اومد شك كردم.
لطفا منو از گنجينه دانش بي انتهاتون محروم نكنيد.

Great Kurosh
03-09-2007, 15:55
درایور کارت صوتی رو نصب کردی یا نه ...... در ضمن نگفتی کدوم احتمالات رو بررسی کردی

mostafa.newview
03-09-2007, 16:08
درایور کارت صوتی رو نصب کردی یا نه ...... در ضمن نگفتی کدوم احتمالات رو بررسی کردی

كارت صداش نصبه

احتمالات:
داريور نصبه
صدا Mute نيست و ولوم بالاست
اسپكر سالمه
فيش سالمه
و ...

reza.majazi
03-09-2007, 19:30
اگه اشتباه نکنم باید مادربردتون گیگا بایت باشه خوب اگه درست حدس زدم .

سی دی مادربرد رو بزار حالا برو تو قسمت صدا البته نه از رو اتوران باز تاکید می کنم نه از رو اتو ران بلکه سی دی رو باز کن بعد توی قسمت صدا پوشهای مختلف صدا همه رو اجرا کن چرا می گم همه رو چون مادربرد خودم گیگا نیست و دقیق نمی دنم چه پوشه ای البته نباید تعداد پوشه ها تو قسمت صدا زیاد باشه خوب عرض می کردم همه رو اجرا کن تا زمانی که روی دسکتاپتون عکس یک خرچنگ یا عقرب ابی رنگ بیاد اون موقع یعنی کارت صدا نصب شده .

البته من این روش رو روی سیستم دوستم اجرا می کردم و جواب می داد اون هم چنین مشکلی داشت.

ببخشید توضیحات مبهم بود.