PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میام اینترنت سیستم بعده 20 دقیقه هنگ می کنه مجور میشم ریستارت کنم.

vorojax
03-09-2007, 12:41
سلام.
میام اینترنت سیستم بعده 20 دقیقه هنگ می کنه مجور میشم ریستارت کنم.
دوستان مشکلم کجاست.

Great Kurosh
04-09-2007, 03:08
تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که کامپیوترت رو با 1 آنتی ویروسه جدید (یعنی update شده و بروز ) اسکن کن . شاید یه تروجان یا یه ویروس داره اون زیر میرا یه کارایی میکنه ..... موفق باشی

ahsanx
04-09-2007, 05:47
دوست عزیز این مشکل دلایل زیادی داره . شاید مشکل از بالا رفتن دمای سی پی یو باشه و فن خوب کار نمیکنه ولی اگه در حالت معمولی یا بازی

اینطوری نمیشه پس مشکل از ویروس هست شما باید با یه آنتی ویروس خوب مثل nod 32 سیستم رو چک کنی . پیشنهاد من اینه که در کنترل پنل

یه یوزر جدید درست کنی و با اون وارد ویندوز بشی احتمالا مشکل شما حل بشه و اگه با این کار نشد و آنتی ویروس هم چیزی پیدا نکرد باید ویندوز

رو عوض کنی.

vorojax
04-09-2007, 10:50
خيالتون تخت تخ ت ويروس نداره.
يوز جديدمم امتحان كردم باز ريستارت شد.
فكر كنم سخت افزاري باشه.

ahsanx
05-09-2007, 04:04
خيالتون تخت تخ ت ويروس نداره.

يوز جديدمم امتحان كردم باز ريستارت شد.
فكر كنم سخت افزاري باشه.

دوست عزیز پس مطمئنا مشکل از فن و دمای سی پی یو هست و باید در Setup دما رو ببینی یا از برنامه هایی که برای این کار هست استفاده کنی

مثل برنامه SpeedFan که دما رو نشون میده . موفق باشی

hassan_mojtahedi
05-09-2007, 07:56
فكر كنم مشكل از اينترنت اكسپلوررته
آخه شايد سرعتش رو بالا انتخاب كردي...
اگه مشكلت اين باشه بايد تو internet explorer به tools بري و internet options در پنجره ي security گزينه default level رو انتخاب اگه خاموش بود به custom level برو و گزينه ي medum رو انتخاب كن و گزينهreset رو بزن ....

vorojax
05-09-2007, 10:33
دوست عزیز پس مطمئنا مشکل از فن و دمای سی پی یو هست و باید در Setup دما رو ببینی یا از برنامه هایی که برای این کار هست استفاده کنی

مثل برنامه SpeedFan که دما رو نشون میده . موفق باشی
دوست عزيز اگه مشكل از فن بود بايد بيرون اينترنتم اينجوري مي شد ولي فقط تو نت اينجوري مي شه.

فكر كنم مشكل از اينترنت اكسپلوررته
آخه شايد سرعتش رو بالا انتخاب كردي...
اگه مشكلت اين باشه بايد تو internet explorer به tools بري و internet options در پنجره ي security گزينه default level رو انتخاب اگه خاموش بود به custom level برو و گزينه ي medum رو انتخاب كن و گزينهreset رو بزن ....
دوست عزيز من هم از اوانت و اوپرا و موزيلا استفاده كردم فرقي نكرد.

hassan_mojtahedi
05-09-2007, 10:38
دوست عزيز اگه مشكل از فن بود بايد بيرون اينترنتم اينجوري مي شد ولي فقط تو نت اينجوري مي شه.

دوست عزيز من هم از اوانت و اوپرا و موزيلا استفاده كردم فرقي نكرد.
پس اشكال از مودمته..

snebi
05-09-2007, 13:42
دوست عزیز این مشکل دلایل زیادی داره . شاید مشکل از بالا رفتن دمای سی پی یو باشه و فن خوب کار نمیکنه ولی اگه در حالت معمولی یا بازی

اینطوری نمیشه پس مشکل از ویروس هست شما باید با یه آنتی ویروس خوب مثل nod 32 سیستم رو چک کنی . پیشنهاد من اینه که در کنترل پنل

یه یوزر جدید درست کنی و با اون وارد ویندوز بشی احتمالا مشکل شما حل بشه و اگه با این کار نشد و آنتی ویروس هم چیزی پیدا نکرد باید ویندوز

رو عوض کنی.

تایید میشه اول آنتی ویروس بعد دمای cpu ودر بعضی موارد کار نکردن فن کارت گرافیک

vorojax
06-09-2007, 10:17
تایید میشه اول آنتی ویروس بعد دمای cpu ودر بعضی موارد کار نکردن فن کارت گرافیک
دوستان ممنون از كمكتون.
فردا قراره يه مودم جديد و يه سي پيو جديد از يكي از دوستان برسه تا سيستمو چك كنيم.
يا حق.

vorojax
21-09-2007, 20:05
دوستان عزيز مشكل از مودم بود حل شد.