PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این وبسایت رو چطوری ساختن؟

MAXXX
02-09-2007, 09:06
سلام
من فقط کمی html بلدم و تا اونجا که یاد گرفتم برایه backgrund میشه یک رنگ یکدست انتخواب کرد
میخواستم بگم که با چه زبانی میشه صفحه ای مثل لینک پایین ساخت که بک گراندش مثل عکس باشه ولی عکس نباشه !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

web_site
02-09-2007, 09:11
این سایت چیز عجیب و سختی نداره شما کجای سایت رو می خواین بدونین چطوری ساختن؟

web_site
02-09-2007, 09:12
همه منوهاش با فلش طراحی شده

web_site
02-09-2007, 09:14
شما می تونین با نرم افزار dream wever یا frontpage خیلی راحت یه سایت طراحی کنین . در مورد backgroundهم با همین نرم افزارها می تونین انجامش بدین . احتیاج نیست html هم خیلی بلد باشین

DaRiOuShJh
02-09-2007, 13:14
دوستان لطفا در دادنه پست صرفه جویی کنید!!!:12:

به به به آقا مکسه گل
خوبی شما

ماشالله برایه شروع هم که بد اشتها نیستی!:10:

معمولا تو این قبیل سایتها و مخصوصا بازیها گرافیک حرفه اول رو میزنه

این سایت هم نونه گرافیکش رو میخوره

منو ها که با عکس هستن و یه تیکه یه بالا هم که به خاطره افکته برفک مانندش فلش شده

ممنون بابته سایته، منم یه دوری بزنم ببینم چی پیدا میکنم:10:

موفق باشی:12:

MAXXX
03-09-2007, 17:29
خیلی دوست دارم بدونم ادمین محترم چا پست منون حذف کردن !!!! دوباره میگم ممنون داریوش جان والله تو پست قبلیم یه چیزی گفتم پستم رو دیلیت کردن دیگه نمیگم . . . . >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> آقا یون من نگفتم که وبسایت چطوری میسازن یا منون هاش رو با چی ساختن من گفتم چطور با چه نرم افزار - زبانی میشه بکگراندی مثل این ساخت که رنگ یکدست نیست و عکس هم نیست یعنی یه رنگ ثابت مثلا همش سیاه یا همش خاکستری نیست ترکیبی از چند رنگ و شکله نمیدونم شایدم من بد توضیح میدم

DaRiOuShJh
03-09-2007, 18:06
خیلی دوست دارم بدونم ادمین محترم چا پست منون حذف کردن !!!! دوباره میگم ممنون داریوش جان والله تو پست قبلیم یه چیزی گفتم پستم رو دیلیت کردن دیگه نمیگم . . . . >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> آقا یون من نگفتم که وبسایت چطوری میسازن یا منون هاش رو با چی ساختن من گفتم چطور با چه نرم افزار - زبانی میشه بکگراندی مثل این ساخت که رنگ یکدست نیست و عکس هم نیست یعنی یه رنگ ثابت مثلا همش سیاه یا همش خاکستری نیست ترکیبی از چند رنگ و شکله نمیدونم شایدم من بد توضیح میدم

هه هه هه
زیاد حرس نخور!:46:

اینا با زبون یا برنامه یه خاصی نیس به طراحیه وب مربوط میشه
با استفاده از جدول ها و همینطور style sheet خا میشه این کار رو کرد
به این صورت که با برنامه هایه مخصوصه گرافیک مثلا فتوشاپ عکس رو به تیکه هایی که میخوایم میبریم و بعد تویه صفحه در جاهایی که میخوایم اضافه میکنیم:10:
شما میتونی برایه همه قسمت ها BG تعریف کنی:
BODY
TABLE
CELL
DIV
و ...:10:

MAXXX
04-09-2007, 13:32
آره میدونم میشه تیکه هایه عکس رو گزاشت(اون دستپختم رو که دیدی توش تیکه هایه خون بود) ولی این ها تیکه هایه عکس نیست وقتی کلیک راست میکنم روشون گزینه save picture نمیاد و تیکه تیکه هم تصویر لود نمیشه
راستی اون دفعه که پستم حذف شد گفته بودم کجایی نکنه خودتو با دیش از پشت بوم انداختی پایین ;)

DaRiOuShJh
04-09-2007, 16:43
هه هه هه
نه هستم در خدمتتون!!!، سعی کردیم مشکلو مسالمت آمیز حل کنیم نشد فعلا با هم قهریم!!!

مطمینی نمیاد؟ save backgroud as چی؟
من تا اونجا که تست کردم میومد

اگه فرانت پیج رو داری save کن صفحه رو کامل و با اون باز کن
رد خور نداره

موفق باشی:12:

MAXXX
04-09-2007, 21:53
منظورم این رنگه پشت زمینه است که همونطور که میبینید مثلا سبز یکدست نیست و خش هایه سفید داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

my friend
05-09-2007, 00:01
خب ، ساختن این چیزا با فتوشاپ کاری نداره...
اینجا نمیشه گفت ، چون ربطی به فتوشاپ نداره... تو انجمن فتوشاپ بپرس...

DaRiOuShJh
05-09-2007, 00:22
همونطور که گفتم از چندین بک گراند استفاده کردن!
اینم یک بک گرانده
دقیق مطالعه نکردم ولی همینطوری ظاهری میشه گفت که با استفاده از table یا CSS کار کردن و چندین BG رو در جاهایه مختلف به کار بردن:12:

MAXXX
05-09-2007, 12:22
خب ، ساختن این چیزا با فتوشاپ کاری نداره...
اینجا نمیشه گفت ، چون ربطی به فتوشاپ نداره... تو انجمن فتوشاپ بپرس...
عزیز من طریقه ساختنشو نخواستم بلکه خواستم بدونم چطور تویه محیط وب به عنوان عکس نباشه و مثل عکس تیکه تیکه ظاهر نشه

همونطور که گفتم از چندین بک گراند استفاده کردن!
اینم یک بک گرانده
دقیق مطالعه نکردم ولی همینطوری ظاهری میشه گفت که با استفاده از table یا CSS کار کردن و چندین BG رو در جاهایه مختلف به کار بردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون بالاخره یه نفر یه جواب به ما داد

DaRiOuShJh
05-09-2007, 13:26
عزیز من طریقه ساختنشو نخواستم بلکه خواستم بدونم چطور تویه محیط وب به عنوان عکس نباشه و مثل عکس تیکه تیکه ظاهر نشه

ممنون بالاخره یه نفر یه جواب به ما داد

هه هه هه
من که از اول گفتم:31:

حالا بازم مشکلی داشتی بگو من و بقیه یه دوستان هستیم:20::10:

مگه چند تا آقا max داریم:27: