PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میتوان کاری کرد که win xp را نرم افزاری win xp+sp1 شناسایی کنه؟؟؟؟؟؟

Bob
13-09-2005, 11:51
با سلام:
می خواستم بدونم که آیا میشه همچین کاری انجام داد یا نه . « اگر میشه لطفا آموزش بدید »
و اگر هم نمیشه لطفا sp1 را به صورت فشرده برای دانلود بذارید .
با تشکر از شما

mpsjavad
13-09-2005, 15:46
با ســـلام ..

دوست عزيز انجمن اموزش و مقالات تنها محل قرار گيري اموزش ها و مقالات شما دوستان گرامي هست نه محل بحث و تبادل نظر در مورد مشكلات و چاره انديشي اون ها لطفا به انجمن بحث هاي نرم افزاري مراجعه كنيد .. :sad:

رعايت قوانين يعني احترام به حقوق ديگران

فعلا قفل ميشه تا مدير اين بخش رماجعه كنه و اون رو انتقال بده .. ( شرمنده :sad: )

با تشكر .....

Bob
17-09-2005, 12:17
پس چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

'POP'
19-09-2005, 06:28
عزيز جون اول بگو چرا از SP2 استفاده نكني ؟ :blink: دوم اينكه اگه بتوني سي دي xp sp1 يا xp sp2 رو پيدا كني بهتر از pach كردن ويندوز بوسيله ي خودت،جواب ميده :)

'POP'
19-09-2005, 06:48
آیا میتوان کاری کرد که win xp را نرم افزاری win xp+sp1 شناسایی کنه؟؟؟؟؟؟

ضمنا،اين سؤالت نامفهومه.يعني چي " آیا میتوان کاری کرد که win xp را نرم افزاری win xp+sp1 شناسایی کنه" ؟
توضيح بده. :happy:

Mehdi_Best
19-09-2005, 08:54
پس چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز
دليل اينكه كسي جواب نمي ده به اين خاطر هست كه ما اصلا متوجه منظور شما نشديم.
منظور شما از اين كه نرم افزاري ويندوز xp رو xp sp1 شناسايي كنه؟!
اما اگه منظورت اينه كه مي خواهي يك برنامه نصب كني كه اون برنامه براي نصب و اجرا نياز به سرويس پك 1 داره بايد بگم كه اگه اينطور باشه مطمئن باش كه اون برنامه بيكار نيست كه الكي بگه من سرويس پك 1 رو مي خواهم. يعني اينكه اون برنامه واقعا براي نصب و اجراي صحيح نياز به سرويس پك 1 داره پس اگه شما بتوني با روش خاصي فريب داده و بدون سرويس پك 1 اون برنامه را نصب و اجرا كني بايد بدوني كه در واقع به خودت ضرر زدي و باعث مشكلات بعدي خواهي شد.

Bob
19-09-2005, 09:40
خیلی ممنون مهدی جان و فرید جان از اینکه بالاخره به من جواب دادین .
منضور من اینه که برنامه برای نصب به sp1 نیاز داره و من sp2 را روی دستگاهم دارم اما نمی دونم که راهی هست که اونو نصب کنم یا نه . در ضمن اسم برنامه flyakite sp1 V6.0 هستش که ویندوز را شبیه macOSX میکنه .

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

Mehdi_Best
19-09-2005, 10:57
دوست خوبم سلام
من تا به حال به چنين موردي بر نخوردم كه با وجود بودن سرويس پك 2 بگه كه سرويس پك 1 رو نياز دارم. چون سرويس پك 2 شامل موارد سرويس پك 1 هم هست.
حالا اين برنامه چرا اين پيغام رو مي ده من موندم. تنها راهي كه به نظر من مي رسه كه اينه كه يه ويندوز با سرويس پك 1 نصب كني. چون من كه خودم اصلا سرويس پك 2 رو هيچ وقت نصب نمي كنم. جز دردسر چيزه ديگري نداره.

AveCina
19-09-2005, 11:08
خیلی ممنون مهدی جان و فرید جان از اینکه بالاخره به من جواب دادین .
منضور من اینه که برنامه برای نصب به sp1 نیاز داره و من sp2 را روی دستگاهم دارم اما نمی دونم که راهی هست که اونو نصب کنم یا نه . در ضمن اسم برنامه flyakite sp1 V6.0 هستش که ویندوز را شبیه macOSX میکنه .

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
مهدی جان فکر نکنم بدت بیاد داشته باشی برنامه رو :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط نمیدونم مشکلات جانبیش چیه ، ولی شبیه مک که میکنه حال میده :d

Bob
19-09-2005, 12:07
مشکل اصلی تر اینه که من sp1 را ندارم و نمیخوام که یه cd ویندوز دیگه بخرم مگه ادم چند تا ویندوز تو خونه نیاز داره .
اگه کسی sp1 را فشرده شده داره لطفا بزاره تا من هم استفاده کنم .

ممنون

Mehdi_Best
19-09-2005, 13:52
سلام دوست خوبم
من فكر نمي كنم روي ويندوزي كه سرويس پك 2 داره بشه سرويس پك 1 رو نصب كرد. يعني برعكسش امكان پذيره اما سرويس پك 1 را روي سرويس پك 2 نصب كردن فكر نمي كنم امكان داشته باشه.
اما اگه سرويس پك 1 رو مي خواهي بايد بگم كه خودش فشرده شده هست و بيشتر از اين فشرده نمي شه. فشرده شده اش هم اگه اشتباه نكنم حدود 60-70 مگابايت هست. آخه حجمش رو دقيق يادم نيست.
به هر حال با اين سرعت هاي پايين اينترنت فكر كنم اگه يك سي دي بخري بهتر باشه. سي دي ويندوز سرويس پك 1 هم كه همه جا پره. اصلا مي توني از دوستانت به صورت قرضي بگيري يا مثلا از اين مغازه هاي فروش سي دي با قيمت 400-500 تومان بخري.

'POP'
20-09-2005, 05:50
برنامه برای نصب به sp1 نیاز داره و من sp2 را روی دستگاهم دارم

اين همون مشكليه كه با دوستم موقع نصب خيلي از برنامه هاي جانبي و اورجينالي كه توي DVD ي همراه لپتاپش بود دچارش شديم و با وجود Win Xp SP2 روي سيستمش مدام اخطار نياز به SP1 رو ميداد :ohno: .البته اون دوست ما از خير اون برنامه هاي جانبي گذشت نه از ويندوز Xp SP2 ! :blink:
با اينحال همونطوريكه مهدي آقا نوشته ، راحت ترين كار اينه كه Win Xp SP1 رو گير بياري :biggrin: چون: ممكنه اگه خودت بخواي SP1 رو به ويندوزت ملحق كني بخاطر اورجينال نبودن ويندوزت اخطار بده و قوز بالا قوز بشه برات و كلي حالت رو بگيره(مخصوصا اگه دانلودش كرده باشي!) :laughing: البته اگه دنبال ويندوز Xp SP1 رفتي حتما دقت كن نسخه ي آزمايشي نباشه كه درست كار نميكنه. ;)