PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری که بتوان فایلها را هیدن و برای باز کردن ان نیاز به پسورد باشد.

mahdi nba
01-09-2007, 23:24
اگه کسی سراغ داره خواهشا بزاره..........ضروریه:20:

pillx
01-09-2007, 23:27
ممنون میشم اگه کسی بزاره
بنده هم احتیاج دارم

WooKMaN
02-09-2007, 00:13
واسه Hide كردن فايل ها كه ويندوز خودش استاد ميكنه ...

اما بنظر من واسه گذاشتن پسورد WinRAR حرف نداره ...

البته بصورت EXE خروجي رو استاد كرد كه اگه روي سيستمي هم بيد كه WinRAR نداشت بتونه اجرا شه ...

WinRar / تمامی ورژن در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad_raouf_danger
02-09-2007, 00:22
سلام عزیزان از این نرم افزار ها که زیاده ولی پیشنهاد من اینه که دانلود نکنید چرا؟
چون من یکی از اینجور چیز بر روی کامپیوتر نصب کردم و درایو e رو مخفیش کردم و بعد از چند روز
چشمتون روز بد نبینه کلا پارتیشین e از بین رفت:41:
و ب ساختنش مجبور شدم که دوباره فرمتش کنم و هرچی اطلاعات داشتم که نمی خواستم دست کسی بهش برسه دیگه دست خودم هم بهش نرسید:37:

این نرم افزار قابل اطمینانه ولی فکر نکنم که به کار شما بیاد چون هر دفعه بخواید از اطلاعات استفاده کنید باید از حالت فشرده خارجش کنید و وقتی کارتون تموم شد دوباره فشردش کنید و این خیلی وقت می بره ....

پیشنهاد من:
پیشنهاد من اینه که بدون استفاده از هیچ نرم افزاری این کار رو بکنید یعنی اگر شما یزرتون ادمین هست می توانید هر فایلی که نمی خواهید یوزر های معمولی به آن دست پیدا کنند داخل My Documents خود بریزید
در این صورت دسترسی به فایل های شما از طریق یوزر های معمولی امکان پذیر نیست:46::21:
به نظر من این بهتری راهه چون
1.مطمئن هستید که فایلهاتون از بین نمی ره
2.شکستن قفلی که از خود شرکت مایکروسافت باشه به این شلی ها نیست:12:
امیدوارم توضیحاتم کمکتون کرده باشه اگه سوالی داشتید بفرمایید

mahdi nba
02-09-2007, 00:23
واسه Hide كردن فايل ها كه ويندوز خودش استاد ميكنه ...

البته بصورت EXE خروجي رو استاد كرد كه اگه روي سيستمي هم بيد كه WinRAR نداشت بتونه اجرا شه ...

WinRar / تمامی ورژن در این تاپیک

می دونم که با ویندوز هم میشه هاید کرد ولی اگه کسی بلد باشه راحت می تونه باز کنه.

mahdi nba
02-09-2007, 00:31
سلام عزیزان از این نرم افزار ها که زیاده ولی پیشنهاد من اینه که دانلود نکنید چرا؟
چون من یکی از اینجور چیز بر روی کامپیوتر نصب کردم و درایو e رو مخفیش کردم و بعد از چند روز
چشمتون روز بد نبینه کلا پارتیشین e از بین رفت:41:
و ب ساختنش مجبور شدم که دوباره فرمتش کنم و هرچی اطلاعات داشتم که نمی خواستم دست کسی بهش برسه دیگه دست خودم هم بهش نرسید:37:

این نرم افزار قابل اطمینانه ولی فکر نکنم که به کار شما بیاد چون هر دفعه بخواید از اطلاعات استفاده کنید باید از حالت فشرده خارجش کنید و وقتی کارتون تموم شد دوباره فشردش کنید و این خیلی وقت می بره ....

پیشنهاد من:
پیشنهاد من اینه که بدون استفاده از هیچ نرم افزاری این کار رو بکنید یعنی اگر شما یزرتون ادمین هست می توانید هر فایلی که نمی خواهید یوزر های معمولی به آن دست پیدا کنند داخل My Documents خود بریزید
در این صورت دسترسی به فایل های شما از طریق یوزر های معمولی امکان پذیر نیست:46::21:
به نظر من این بهتری راهه چون
1.مطمئن هستید که فایلهاتون از بین نمی ره
2.شکستن قفلی که از خود شرکت مایکروسافت باشه به این شلی ها نیست:12:
امیدوارم توضیحاتم کمکتون کرده باشه اگه سوالی داشتید بفرمایید

ولی من الان نرم افزار my secret folder دارم ولی 2 روز دیگه تا تاریخ انقضاش نمونده.

کارش اینه که فولدری را که هاید می کنی باید از طریق ایکون خود نرم افزار واردش بشی و هنگام وارد شدن باید پسورد بزنی.

javad_raouf_danger
02-09-2007, 00:35
ولی من الان نرم افزار my secret folder دارم ولی 2 روز دیگه تا تاریخ انقضاش نمونده.

کارش اینه که فولدری را که هاید می کنی باید از طریق ایکون خود نرم افزار واردش بشی و هنگام وارد شدن باید پسورد بزنی.
خوب اینکه کاری نداره در قسمت درخواست سریال و کرک نرم افزار ها اسم نرم افزار و ورژنشو بگو سریعا نتیجه می گیری
البته اگر از نرم افزارت راضی هستی
ولی من بازم می گم My Documents خیلی بهتره حالا هر جور خودت دوست داری

WooKMaN
02-09-2007, 00:37
جواد جان درسته فشرده كردن & از فشردگي خارج كردن وقت ميبره اما امنيت خيلي بيشتره ...

كافي يه بار يه آدم خرابكار فقط با يوزر Admin كار كنه حتي بدون اينكه به پسورد دسترسي داشته باشه ميتونه اون رو Reset كنه ...

ديگه اون موقع بجز اون فايل ها كل سيستم در اختيارشه ... :27:

mvkhatib
02-09-2007, 09:55
دوستای عزیزم شما میتونین از طریق خود ویندوز هم فولدرهاتون رو لاک کنید
وقتی شما یک فولدر میسازید البته به شرطی که درایو شما ntfs باشه میتونین ازش properties بگیرین و در قسمت security همه یوزها رو پاک کرده و فقط یوزر خودتون رو نگه دارین اینجوری وقتی کسی دیگه پای سیستم شما بشینه و با یک یوزر دیگه بیاد بالا هیچگونه دسترسی به محتویات فولدر شما نداره

mahdi nba
02-09-2007, 12:39
خوب اینکه کاری نداره در قسمت درخواست سریال و کرک نرم افزار ها اسم نرم افزار و ورژنشو بگو سریعا نتیجه می گیری
البته اگر از نرم افزارت راضی هستی
ولی من بازم می گم My Documents خیلی بهتره حالا هر جور خودت دوست داری

بیشتر توضیح بده...

javad_raouf_danger
02-09-2007, 12:40
جواد جان درسته فشرده كردن & از فشردگي خارج كردن وقت ميبره اما امنيت خيلي بيشتره ...

كافي يه بار يه آدم خرابكار فقط با يوزر Admin كار كنه حتي بدون اينكه به پسورد دسترسي داشته باشه ميتونه اون رو Reset كنه ...

ديگه اون موقع بجز اون فايل ها كل سيستم در اختيارشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

حرف شما رو قبول دارم ولی من از وینرر هم تا حالا ضد حال خوردم ::41:
چون وقتی که فایل ها رو با استفاده از وینرر فشرده کنی و پسوورد بزاری کسی که نمی تونه فایل ها رو ببینه،می تونه فایل ها رو دلت کنه یک بار واسه من همین اتفاق افتاد و داداشم وقتی دید من واسه فایل ها پسوورد گذاشتم و پسووردشو نمی دم همشو دلت کرد:37:(البته من با نرم افزار بازگشت اطلاعات همشو بگردوندم:31:)
ولی در کل وینرر هم مشکلاتی داره

بیشتر توضیح بده...
نمی دونم منظور از توضیح بیشتر چیه عزیز
شما برو به انجمن زیر :

و در اینجا یک تاپیک بزن و اسم نرم افزار و ورژنشو بگو و درخواست کرک کن تا عزیزانی که کرک این نرم افزار رو دارند به شما کمک کنند
حالا متوجه شدی یا بازم بیشتر توضیح بدم :31: