PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سریال نرم افزار Flash-lock

mcymc
01-09-2007, 14:07
از دوستان کسی سریال نرم افزار Flash - lock رو برای رجیستر کردنش داره !!؟

saeed666
01-09-2007, 14:09
سلام...

دوست عزیز ورژنشو یادت رفت بنویسی ...!

mcymc
06-09-2007, 15:34
OH MY GOOOOD
سعید جان سلام

بی زحمت ورژن Flash-Lock lite 7.1

mcymc
06-09-2007, 15:40
راستی قبلش یه سوال فنی داشتم جسارتا"

از این برنامه برای قفل کردن فلش میشه استفاده کرد !؟
اگه نمیشه، برنامه ای هست که بشه فلش رو قفل کرد که فقط یه نفر با رمز عبور بتونه واردش بشه !؟

saeed666
06-09-2007, 18:16
سلام...

گشتم نبود نگرد نیست ! خود نرم افزارم کمه چه برسه به کرکش .

البته مثل این که کرک ورژن 6.0.3 هست .

راستی قبلش یه سوال فنی داشتم جسارتا"

از این برنامه برای قفل کردن فلش میشه استفاده کرد !؟

من نمیدونم کار این برنامه چیه . مگه اونجایی که این برنامه معرفی شده بود ننوشته که چه کارایی هایی داره ؟!

اگه نمیشه، برنامه ای هست که بشه فلش رو قفل کرد که فقط یه نفر با رمز عبور بتونه واردش بشه !؟

من زیاد وارد نیستم . فقط میدونم یه سری برنامه هست که swf رو به exe تبدیل میکنه و بعدا میشه روی فایل exeتولید شده قفل گزاری کرد.

ولی اگه خواستین جواب درست تر و بهتری بگیرید یه سری به انجمن درخواست نرم افزار بزنید.

موفق باشید...

Alastoor
06-09-2007, 19:05
گشتم نبود نگرد نیست !

قانون شماره 4 انجمن:

دوستان عزیزی که اقدام به سرچ برای کرک میکنن مد نظر داشته باشن که عدم پیدا شدن کرک توسط اونها به معنی عدم وجود کرک مورد نظر نیست.

بهتره هميشه يادمون بمونه. نه سعيد جان؟

saeed666
06-09-2007, 20:27
سلام...

قانون شماره 4 انجمن:

دوستان عزیزی که اقدام به سرچ برای کرک میکنن مد نظر داشته باشن که عدم پیدا شدن کرک توسط اونها به معنی عدم وجود کرک مورد نظر نیست.

بهتره هميشه يادمون بمونه. نه سعيد جان؟

تو تاپیک قبلی راجع به قوانین توضیح دادم.

ولی در مورد گشتم نبود نگرد نیست ! باید بگم که این عبارت حالت طنز داره و نشان از نایاب بودن و یا کمیاب بودن کرکه و برای اطلاع درخواست کننده گفتم.

دوما اگه کرکی باشه شخص دیگری میاد معرفی میکنه . درخواست کننده که نباید چند روز منتظر جواب این و اون باشه . اینطوری تکلیف خودشو میفهمه یا میره سراغ یه ورژن دیگه یا یه برنامه ی دیگه

ممنون از تذکر ولی یه ذره باید به شرایط توجه کرد...

mamad_chagho
06-09-2007, 21:00
سلام...

تو تاپیک قبلی راجع به قوانین توضیح دادم.

ولی در مورد گشتم نبود نگرد نیست ! باید بگم که این عبارت حالت طنز داره و نشان از نایاب بودن و یا کمیاب بودن کرکه و برای اطلاع درخواست کننده گفتم.

دوما اگه کرکی باشه شخص دیگری میاد معرفی میکنه . درخواست کننده که نباید چند روز منتظر جواب این و اون باشه . اینطوری تکلیف خودشو میفهمه یا میره سراغ یه ورژن دیگه یا یه برنامه ی دیگه

ممنون از تذکر ولی یه ذره باید به شرایط توجه کرد...

:12::12::12::12:

Alastoor
06-09-2007, 21:07
سلام

درخواست کننده که نباید چند روز منتظر جواب این و اون باشه .

نكته اصلي اينه كه شما نبايد اينگونه جواب دهيد كه چون خود شما كركي براي اون ورژن پيدا نكرديد ديگه نيست. اين جمله ي شما كه گفتيد: "درخواست كننده نبايد چند روز منتظر جواب باشه" مويد اين گفته است.
مثلا براي همين نرم افزاري كه توي اين تاپيكه من هم قبل از شما براي ورژن 6.0.3 پيدا كردم ولي اين ديگه خيلي واضح بود كه كرك ورژن 6.0.3 به هيچ وجه به درد ورژن 7.1 نمي خوره. پس من بيخودي پست ندادم كه مال اين ورژن هست. اگه هم درخواست كننده كذك ورژن هاي قديمي رو بخواد وقتي كه مال اين ورژن رو پيدا نكنه خود به خود يا سراغ يه نرم افزار مشابه ديگه ميره يا به دنبال ورژن هاي قديمي. اگه بخوايم اينجوري جواب بديم كه تقريبا براي تمام نرم افزارا كركي مال ورژنهاي قديمي پيدا مي شه....

با عبارت منتظر جواب "اين و اون" هم كه گفتي خيلي حال كردم... امان از دست اين مبتديا!!!... مگه نه؟

اینطوری تکلیف خودشو میفهمه یا میره سراغ یه ورژن دیگه یا یه برنامه ی دیگه

تكليف خودشو مي فهمه؟؟!!!! مگه تمام كركاي دنيا از زير دست شما رد ميشه!! كاملا مشخصه كه در جستجوي كرك مهارت داري ولي بهتره همونطور كه گفتم هميشه قوانين يادمون بمونه. قوانيني كه شامل حال همه ميشه.

در كل بهت حق مي دم ولي گاهي اوقات خوبه براي بار صدم هم كه شده قوانين يادآوري بشه. من كه ميگم لازمه.

نه سعيد جان؟

saeed666
07-09-2007, 00:39
سلام...

نكته اصلي اينه كه شما نبايد اينگونه جواب دهيد كه چون خود شما كركي براي اون ورژن پيدا نكرديد ديگه نيست.

درسته . حق باشماست . حرف حق رو باید گوش داد ولی نتکه ای که من بهش استناد میکنم و میگم کرکی نیست اینه که سایت های کر و سریال محدودند ...

اين جمله ي شما كه گفتيد: "درخواست كننده نبايد چند روز منتظر جواب باشه" مويد اين گفته است.

نه فکر نکنم . اینو واقعا به نفع درخواست کننده گفتم . چون قبلا خودم درخواست ککنده بودم میدونم این انتظار بیهوده چه قدر کسل کنندست...

اين ديگه خيلي واضح بود كه كرك ورژن 6.0.3 به هيچ وجه به درد ورژن 7.1 نمي خوره

درسته . ولی شاید باعث بشه درخواست کننده بره سراغ این ورژن...

اگه هم درخواست كننده كذك ورژن هاي قديمي رو بخواد وقتي كه مال اين ورژن رو پيدا نكنه خود به خود يا سراغ يه نرم افزار مشابه ديگه ميره يا به دنبال ورژن هاي قديمي. اگه بخوايم اينجوري جواب بديم كه تقريبا براي تمام نرم افزارا كركي مال ورژنهاي قديمي پيدا مي شه....

اتفاقا خیلی ها وقتی کرکی گیرشون نیاد فکر می کنند دیگه همه ی راه ها بسته شده !!! .
درسته برای همه ی نرم افزار ها کرک قدیمی پیدا میشه منم همینو میگم ولی به ذهن خیلیا نمیاد...

با عبارت منتظر جواب "اين و اون" هم كه گفتي خيلي حال كردم... امان از دست اين مبتديا!!!... مگه نه؟

آره!!!

تكليف خودشو مي فهمه؟؟!!!! مگه تمام كركاي دنيا از زير دست شما رد ميشه!!

خیلی نامردی !! کی من همچین چیزی گفتم !!

كاملا مشخصه كه در جستجوي كرك مهارت داري ولي بهتره همونطور كه گفتم هميشه قوانين يادمون بمونه. قوانيني كه شامل حال همه ميشه.

لطف داری .
موافقم...

در كل بهت حق مي دم ولي گاهي اوقات خوبه براي بار صدم هم كه شده قوانين يادآوري بشه. من كه ميگم لازمه.

!!! بار صدم . نه دیگه این طوری مغزمون خیلی تنبل میشه ....!

نه سعيد جان؟

بی خیال این " نه سعید جان" شو چون میره رو اعصابم.

راستی میتونم اسمتو بپرسم . البته فکر کنم دیگه تاپیک داره منحرف میشه . تازه باهات کار دارم !! ولی ادامش تو پیغام خصوصی ...

من به خاطر این انحراف از مدیران معذرت میخوام