PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه هاي جاوا

MOBILE_MASOUD
13-09-2005, 00:38
سلام
ميدونم كه برنامه هاش كمه ولي اين تاپيكو باز كردم تا اگه كسي چيزي داره اينجا بذاره
با تشكر قبلي

Siavash Y
13-09-2005, 01:48
سلام
درسته كه يه تاپيك در مورد برنامه ها قبلا باز شده ولي بچه ها فقط براي سيمبين نرم افزار مي گذاشتن.
منم جهت حمايت از گوشي هاي غير سيمبين مخصوصا سوني اريكسن چند تا نرم افزار جاوا مي ذارم.
فقط مسعود جان اگه تاپيك قفل شد تقصير خودت بوده چون اينجا همه نوكيايين!
اگه قبلا اين برنامه ها رو داشتين ببخشيد
اولي يه قران با جاواست كامل كامل با حجم 312 كيلو بايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومي يه ساعت جهاني با حجم 113 كيلو بايت
سومي يه جدول تناوبي شيميه با حجم 19 كيلو بايت
چهارمي هم يه مبدل واحد هاست با حجم 53 كيلو بايت

باز هم اگه برنامه خوبي پيدا كردم ميذارم

password: sdh

Siavash Y
13-09-2005, 02:05
دوباره سلام

اينم يه برنامه ديگه براي اونايي كه با گوشي ميرن اينترنت

مرور گر اوپرا

البته فكر كنم به درد خيلي ها نخوره آخه كيه كه با اين هزينه زياد ديتا بخواد با گوشي بره اينترنت

AveCina
13-09-2005, 02:09

The File Is Password Protected !

برای دانلود لازمه که یه پسورد وارد کنیم ؛ یادت رفت بگی ؛

اینها هم نیست :
p30world
یگانه
yeganeh

دیگه ...

سیستم جدید نمیشه پاک کرد ؛ موقع پست من پسورد نبود ،

ممنون ؛

Siavash Y
13-09-2005, 02:11
پسوورد رو گذاشتم اوناها
بازم ميذارم

pass: sdh

MOBILE_MASOUD
13-09-2005, 13:52
سلام
يگانه جان از برنامه هايي كه گذاشتي متشكرم
از بقيه هم خواهشمند همكاري هستم
در ضمن يگانه جان برنامه هاي جاوا علاوه بر سوني اريكسون روي اكثر گوشيهاي نوكيا همچنين سامسونگ ‌و زيمنس و... كار ميده

Mr.Mohamad
13-09-2005, 14:10
خوشحال كنندست كه چند نفر پيدا شدن و غير از سيمبين حرف زدن خدا وكيلي خيليا با موبايلايي دارن كار مي كنند كه سيمبين نيست.:مثل من :. كه جا داشت دوستان بيشتر براي اونايي كه جاوار دارند حرف ميزدند ولي خوب ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازست . در هر صورت ممنونم بچا منم اگه برنامه جاوار گيرم اومد قول ميدم كه بزارم البته اگه تاپيك قفل نشه .

محمد امين
13-09-2005, 17:42
بميرم براتون چه ضجري داره نرم افزار درست حسابي ندارين ولي دوستان با اين كه من نوكيايي هستم غرضي ندارم
ببينيد پيشرفت جاوا و گستردگي اون چقدره و سيمبين چقدر :tongue:
مثلا 6630 براي خودش يه فروم داره كه كاربراش ميان اونجا و راجع به نرم افزارها و بقيه مسائل بحث ميكنن از جمله برنامه هاي جاوا يه سري بزنيد بد نيست ولي به نظر من آدمهايي كه آينده نگر هستن گوشيهاي سيمبين رو انتخاب ميكنن البته اگه پول و پله اي باشه ;)
Nokia 6630 Fan Club ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOBILE_MASOUD
13-09-2005, 23:20
سلام
محمد امين جان نيومديم اينجا كه گوشي مقايسه كنيم اگه قرار باشه گوشي سيمبيان دار بخريم همه ما خودمون بهتر از شما ميدونيم چي بخريم
لطفا پست خارج از موضوع نديد با تشكر

محمد امين
14-09-2005, 01:24
عليك سلام
اول اينكه من هيچ گوشي رو مقايسه نكردم بلكه در مورد برنامه ها گفتم و اينكه جاوا محدوديت داره و از اين قضايا در ضمن من براي شما مثال آوردم نه اينكه به شما بگم چه گوشي بخري و فقط نظرم رو در اون مورد گفتم
دوم اينكه كي من پست خارج موضوع دادم؟ مگه نديدي كه لينك دادم كه برنامه هاي جاوا و بقيه رو از اونجا پيدا كنين پس بنظرم اين حرفت درست نبود!
سوم هم اينكه لطفا وقتي كه منو اصلا نميشناسي در مورد من قضاوت نكن و از طرف همه هم سخنگو نشو!!!
من فقط قصد راهنمايي داشتم قضاوت با دوستان

Siavash Y
14-09-2005, 02:36
مسعود جان خودتو ناراحت نكن
قضيه نوكيا مثل قضيه پيكانه تو ايران و شايد جهان چون لوازم يدكي زياد داره همه ميرن دنبالش
محمد امين اون لينكي كه دادي هيچ ربطي به تاپيك نداشت

MOBILE_MASOUD
14-09-2005, 03:30
سلام
اقاي قضاوت با دوستان اينكه جاوا محدوديت داره رو كه همه ميدونن نظرتون در مورد 6630 و سيمبيان رو هم ميتونستي تو همون فروم كه گفتين بدين وسايتي كه گفته بودي همونطور كه يگانه جان هم گفت ربطي به موضوع نداشت
در ضمن از همه خواهش ميكنم كه از اين بحث بيايند بيرون و در مورد موضوع اصلي بحث كنند

Iranianboy
14-09-2005, 13:08
سلام به همه ي دوستان
سايتي كه به نظرم مفيد باشه

Mr.Mohamad
14-09-2005, 14:19
آقا يواش بزاريد ما هم بيام .... آخه چرا تاپيك رو خراب ميكنيد در مورد موضوع اصلي صحبت كنيد و بعدشم اينكه بين دو دوست خودم محمد امين و موبيل مسعود سوء تفاهم شده و اگه من جاي موبيل مسعود بودم با ادبي كه محمد امين در دفاع از خودش نشودن داد ولو به ناحق قبول ميكردم حرفشو و راهنمايشون ميكردم در هر صورت از حسن ادب امين خان تشكر مي كنم و اميدوارم كه تاپيك روند عاديه خودش رو طي كنه مرسي كوچيك همه

MOBILE_MASOUD
15-09-2005, 00:19
سلام
Iranianboyجان دستت واقعا درد نكنه
محمد جان فكر كنم قبلا گفته بودم اين بحثو تمومش كنيد

محمد امين
15-09-2005, 14:30
سلام بچه ها
محمد جان ممنون از لطفت
بقيه دوستان هم ما رو ببخشن اگه ناراحتشون كرديم هر چند كه اگه توي اون فروم اگه يه سرچي ميكردين ميديدين كه بيربط نبود و كلي نرم افزار جاوا من خودم از اون فروم گرفتم كه البته اكثرشون بازي بود ولي بهر حال بي خيال!!
حالا براي اينكه از دل بعضي دوستان در بياد برين توي اين سايت و ببينين چه قدر نرم افزار جاواي مجاني براتون گذاشته همش هم منظم و مرتب و شيك و پيك!!
Tag Tag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fake
18-09-2005, 19:29
دوستان عزيز سلام
اول دو سايت خفن بهتون معرفي ميكنم كه پر از java appliction با Category هاي مختلف براي Moblie است.

اميدوارم حالشو ببريد.

دوم اينكه من Sony Ericsson K750i دارم. كسي ميدونه سيستم عامل اين گوشي چيه؟
سوم از تمام دوستاني كه براي اين گوشي نرم افزار و انواع و اقسام Update سراغ دارن خواهش مي كنم به من چگونگي دسترسي به اونها را بگن

از لطف همگي ممنون :cool:

MOBILE_MASOUD
18-09-2005, 23:51
سلام بر همگي
محمد امينجان وfakeجان از سايتهايي كه دادين كمال تشكرو دارم
fake جان تا اونجايي كه من ميدونم سيستم عاملk750سوني اريكسون جاواست

محمد امين
19-09-2005, 14:21
fake جان تا اونجايي كه من ميدونم سيستم عاملk750سوني اريكسون جاواست
سلام مسعود جان
عزيزم اشتباه ميكني جاوا اصلا سيستم عامل نيست :laughing:
بلكه اين گوشي از جاوا پشتيباني ميكنه :blush:
در ضمن گوشيهاي اينچنين كه دوستمون گفتن سيستم عامل ندارن و بلكه user interface
معمولي دارن و در اين گوشيها تسلط زيادي نميشه روي فايلها داشت ولي خوب از يه نظر هم چون نميتوني تغيير زيادي توش بدي پس پايداري گوشيت هم بهتر ميشه چون يه سري افراد هي روي گوشيشون نرم افزارهاي ناسازگار با مدل گوشي نصب ميكنن و سرعت ودر نتيجه آنتندهي گوشيشون مياد پايين :blink:
اميدوارم تونسته باشم كمكي بكنم
موفق باشين

hamed_rafat
21-09-2005, 04:26
نرم افزار با پسوند sis رو جاوا ساپورت میکنه یا نه

hamed_rafat
21-09-2005, 05:00
نرم افزار منشی تلفن برای جوا سراغ دارین

hamed_rafat
21-09-2005, 05:00
نرم افزار منشی تلفن برای جاوا سراغ دارین

Mahyar_p30
21-09-2005, 21:27
دوست عزیز پشت سر هم و تکراری پست ندین
ممنونم!

Rafieihos
23-09-2005, 22:56
تو رو به خدا چند تا بازی برای سامسونگ دی 500 هم بذارید

Mahyar_p30
24-09-2005, 15:45
Rafieihos جان سامسونگ دي 500 بازيهاي با پسوند jar رو ساپورت مي کنه(جاوا)

hamed_rafat
25-09-2005, 08:52
ببخشید بازیهایی که شما معرفی کردید برای من ارور می داد.به همین دلیل من رفتم بازیهای خود موبایلم نگاه کردم دیدم علاوه بر فایل jar دو عدد فایل دیگر در کنار اون وجود داره. یک عکس با پسوند png و یک فایل دیگر با پسوند jad لطفا منو راهنمایی کند چه کار کنم.

hamed_rafat
25-09-2005, 08:55
ببخشید بازیهایی که شما معرفی کردید برای من ارور می داد.به همین دلیل من رفتم بازیهای خود موبایلم نگاه کردم دیدم علاوه بر فایل jar دو عدد فایل دیگر در کنار اون وجود داره. یک عکس با پسوند png و یک فایل دیگر با پسوند jad لطفا منو راهنمایی کنید چه کار کنم.

sap
25-09-2005, 09:55
سلام ... بعضی از گوشی ها مستقیما فایل JAR رو ساپورت نمی کنه و باید تبدیل به JAD بشه تا روی گوشی نصب بشه . برای این کار میتونی از نرم افزار JAD Maker استفاده کنی .

*** راستی شما چرا هر سوال رو دو بار می زنی؟

hamed_rafat
27-09-2005, 06:25
دوست عزیز میتونی آدرس نرم افزار رو بدی
در ضمن برای دوبار نوشتن عرض شما برسانم که فکر نکنم مشکل از من باشه وقتی که خواستم اونو از دوباره ویرایش کنم این طوری شده.

sap
27-09-2005, 12:40
اینم لینکش :

skyboy
27-09-2005, 15:12
ببخشيد در اس700 سوني هم ميخوره؟

hamed_rafat
28-09-2005, 17:30
با تشکر از شما دوست عزیز

adameh_bahal
29-09-2005, 10:39
applications به درد بخور براي جاوا پيدا نميشه؟چون من هرچی تو اين سايتها ميگردم چيزه جالبی پيدا نميکنم