PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چيز درباره ي بازي Metal Gear (نظرسنجي+جواب به سوالات+اخبار)

Gamer_Man
31-08-2007, 10:42
سلام به همه ي شما متال گير باز ها ما تو اين تاپيك ميخوايم فقط درباره ي متال گير بحث كنيم و هر چيزي كه درباره ي اين بازي ميدونين اينجا بنويسيد!فقط متال گير 4 نه!بلكه اين تاپيك مخصوص تمام نسخه ها است!:8:
مقررات اين تاپيك:
1مطالب متفرقه ممنوع و فقط درباره ي متال گير بنويسيد!:21:
همين يه مورد بسه چون من زياد بلد نيستم چي بگم فقط خواستم اون يه مورد رو روش تاكيد كنم.
من شروع به نوشتن در اين تاپيك ميكنم لطفاً اگر شما هم چيزي دارين رو كنيد و به من كمك كنيد!:10:

S A M
31-08-2007, 11:10
متال گير 4 اومد؟
چند سيديه؟

Gamer_Man
31-08-2007, 12:57
آقاي سم متال گير 4 براي كنسول Ps3 هستش و تا اونجايي كه من ميدونم در سيدي هاي Blue ray 60 گيگابايتي هستش!

Gamer_Man
31-08-2007, 13:03
متال گير 4 اومد؟
چند سيديه؟
آقاي S A M تا اوجايي كه من اصلاع دارم اين بازي در سال 2008 در سي دي هاي Blue Ray 60 گيگابايتي عرضه ميشه كه فقط فقط براي كنسول ps3 هستش!:27:
ببخشيد حواسم نبود دوتا نوشتم:31:

Gamer_Man
31-08-2007, 16:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمام Mgs باز ها كه ميدونم تعدادتونم كم نيست!!:10:
خوب گفتم كه شروع كنم و تاپيك رو راه بندازم.
از متال گير 1 شروع ميكنيم.
توضيحات درباره ي بازي:
بازي در زمان خودش تك بود و شروع خوبي بود براي ساخت بازي هاي كماندويي!حركات بسيار زيباي اسنيك همه رو شيفته ي خودش كرده بود.بمب گذاشتن و تخريب ديوار كه براي اولين بار در بازي ديده ميشد!به همين دليل بود كه در سال 1998 متال گير معروف شد:27:اما كنترل و دوربين بسيار بدي داشت اما خوب براي شروع كار كوجيما خوب بود.من زياد از داستان و مراحل اين بازي چيزي به خاطر ندارم و اين بازي در اواسطش به دليل مشكل هاي شخصي ول كردم.اما يه چيزايي ميدونم:31:
داستان:
Solid Snake آمده است به آلاسكا تا با برادر و دشمن خود به مبارزه بپردازد و مانع تحقق افكار پليدش شود.Liquid Snake يكي ديگر از برادران Solid Snake است كه در اصل فرزند Big Boss است و به دليل اين كه Solid Snake هميشه بيشتر از او موفق بوده است با او دشمني ميكند.شما به ويروسي مبتلا هستيد كه من زياد اطلاعي درباره ي اين ويروس ندارم ولي ميدانم كه اين ويروس در نسخه ي چهارم اين بازي نقش مهمي دارد كه يكي از آن ها پيري زودرس Solid Snake بوده است.شما در نسخه ي اول بايد با Liquid مبارزه كنيد كه البته اورانيز شكست ميدهيد و در آخر شاهد مرگ Liquid ميشويد.
اما......

.................................................. ......
دانلود نسخه ي كامپيوتر::18:
من كلي سرچ كردم و بالاخره تونستم لينك دانلود نسخه ي اول اين بازي رو گير بيارم.

دانلود اول با حجمي حدود 60 مگابايت بدون دموهاي بازي نسخه ي Pc:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود دوم با حجمي حدود 800 مگابايت كامل كامل نسخه ي Pc:
لطفاً هركي كه اطلاعاتي درباره ي اين بازي داره+عكس+فيلم در اين تاپيك قرار بده!

DiDiSks
31-08-2007, 20:13
فقط متال گیر4 بازی کردم دیوانه شدم

*PiNk PaNTHeR*
31-08-2007, 20:21
آهان وقتی به سرعت باد ازین ور دنیا میای به اینور چرا بازیهایی که هنوز نیومدن رو بازی نکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/blink.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamer_Man
01-09-2007, 18:16

آقا ببخشيد ولي شما دارين اشتباه ميكنيد!:31:اين بازي در سال 2008 مياد و الان ما در سال 2007 هستيم!:46:

mr saad
01-09-2007, 18:30
G]

.................................................. ......
دانلود نسخه ي كامپيوتر::18:
من كلي سرچ كردم و بالاخره تونستم لينك دانلود نسخه ي اول اين بازي رو گير بيارم.

دانلود اول با حجمي حدود 60 مگابايت بدون دموهاي بازي نسخه ي Pc:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود دوم با حجمي حدود 800 مگابايت كامل كامل نسخه ي Pc:
لطفاً هركي كه اطلاعاتي درباره ي اين بازي داره+عكس+فيلم در اين تاپيك قرار بده!
واقعا دست مریزاد
آفرین من الان 2 ساعت است که دارم جست و جو میکنم برای نسخه ی 1 بازی که مخصوص pc عرضه شده و چیزی عایدم نشد تا اتفاقی به این تاپیک برخوردم
می خواستم بدانم که از کجا این را گیر آوردی؟
واقعا کارت جای تحسین دارد (اگر بازی سالم باشد).

پیشنهاد من به دوستانی که قصد دانلود نسخه ی 60 مگابایتی را دارند:
به دانلود آن نمی ارزد . من یک dvd گرفتم که این نسخه ی 60 مگی داخلش بود بازی هیچ دمویی نداشت و تازه در میانه های بازی بازی دیگر جلو نمی رفت و مجبور شدم که نسخه ی ps1 آن را بگیرم و با شبیه ساز بازی کنم
که البته گرافیک نسخه ی ps1 خیلی از گرافیک نسخه ی pc کمتر بود.

یک سوال دیگه
آیا نسخه ای که گذاشته اید نسخه ی substance است؟

Gamer_Man
01-09-2007, 18:42
سلام دوباره به همه ي Mgs باز ها!
چرا هيچ كس تو اين فروم خبري چيزي نميده!:41:
به هرحال من اومدم تا توضيحات قبلم رو درباره ي متال گير 1 ادامه بدم!
Metal Gear Solid 2
توضيحات درباره ي بازي:
بازي با گرافيكي نسبتاً بالا و خوبي عرضه شد و باز هم همه رو خوش حال كرد اما حضور Jack Raiden تمام زحمات و كار سازنده گان بازي را برباد برد!(حرف من نيست)اما من اصلاً اين حرف رو قبول ندارم و خيلي هم به داستان ميومد و شايد اگر Raiden نبود Mgs4 هم نبود.دوربين و فورم بازي اصلاً هيچ فرقي نكرده بود.همون فورم آبي رنگ Mgs1 بود و شايد اين هم يك دليل براي شكست Mgs2 بود. اما باز هم بازي خوبي بود!
ادامه ي داستان:
شما در اول بازي مشاهده ميكنيد كه اسنيك داره برروي پل خيلي ريلكس را ميره بعد از چند ثانيه سپس ميدوه و از پل به پايين ميپره و حركات خيلي زيبايي ميكنه و بروي كشتي ميره و ژست هميشگي رو ميگيره!ماموريت او عكس برداري از Metal Gear هستش!بدون اين كه كسي متوجه بشه.شما فكر ميكنيد در كشتي تنها هستيد اما نه!Ocelot كه در نسخه ي يك اين بازي هم بود با گروه خود آمده است تا Metal Gear را بدزدد!:21:
شما در بازي ماموريت خود را انجام ميدهيد!و از آن روبات قول پيكر عكس ميگيريد!اما متوجه ميشويدكه Ocelot (آسلات)آمده است تا Metal Gear را بدزدد!و با نقشه اي عالي اين كار را ميكند!:27:
2 سال بعد...اين بار شما نقش Raiden ا ايفا ميكنيد كه با مويي سفيد و صورتي خوشرو (خوشگل) آمده است تا...در ابتدا شما بدون هيچ اسلحه اي بايد ماموريت را به پايان برسانيد!(البته بدون اسلحه كه نه!)شما دريكي از جاها Vamp را مشاهده ميكنيد كه با يك گروه در حال مبارزه است و همه ي گروه را نابود ميكند جك وارد اتاق ميشود و مشاهده ميكند كه Vamp درحال خوردن خون يكي از افراد گروه است!ناگهان Vamp به صورت حرفه اي به پشت Raiden ميرود!Vamp چاقو را بر روي گردن شما ميگذارد و ناگهان يكي از افراد به شما ميگويد بشينيد!Vamp سريعاً به بالا ميپرد و آن مرد به طرف Vamp شليك ميكند اما ومپ با حركات تكنيكي خود آن فرد را به دام مياندازد و اورا به ديوار ميكوبد!آن مرد اسلحه را براي شما مي اندازد و شما بايد به طرف او شليك كنيد ناگهن بيسيم ومپ اورا خبر ميكند كه صداي زني به گوش ميرسد و Vamp (ومپ)(خون آشام) نيز با او صحبت ميكند و بعد ميرود!آن مرد بر روي پله مينشيند و ....
ادامه ي داستان رو بعداً مينويسم آخه بعد از اين خيلي طولاني!:2:

Gamer_Man
01-09-2007, 18:51
واقعا دست مریزاد
آفرین من الان 2 ساعت است که دارم جست و جو میکنم برای نسخه ی 1 بازی که مخصوص pc عرضه شده و چیزی عایدم نشد تا اتفاقی به این تاپیک برخوردم
می خواستم بدانم که از کجا این را گیر آوردی؟
واقعا کارت جای تحسین دارد (اگر بازی سالم باشد).

پیشنهاد من به دوستانی که قصد دانلود نسخه ی 60 مگابایتی را دارند:
به دانلود آن نمی ارزد . من یک dvd گرفتم که این نسخه ی 60 مگی داخلش بود بازی هیچ دمویی نداشت و تازه در میانه های بازی بازی دیگر جلو نمی رفت و مجبور شدم که نسخه ی ps1 آن را بگیرم و با شبیه ساز بازی کنم
که البته گرافیک نسخه ی ps1 خیلی از گرافیک نسخه ی pc کمتر بود.

یک سوال دیگه
آیا نسخه ای که گذاشته اید نسخه ی substance است؟
خواهش ميكنم!
فكر نميكنم SubStance باشه!

هركسي Metal Gear 2 Sub Stance رو خواست بايد اين جا بگه اگر من ديدم طرفدار داشت حتماً ميذارم!

Omid_Sadeghvand
03-09-2007, 14:52
بچه ها Metal Gear 3 و Metal Gear 4 برا PC اومده یا نه.

Gamer_Man
09-09-2007, 08:50
من نميدونم چرا خيلي ها اين سوال رو ميكنند؟!بايد بگم كه اولاً هنوز Metal Gear 4 نيومده! دوماً اصلاً متال گير واسه Pc نيست و فقط فقط مال Ps2 يا Ps3 هستن و شايد Mgs1 يا 2 توسط بعضي از هكر ها براي كنسول هاي ديگه و همينطور براي Pc هم اومدن!
اميدوارم كه ديگه اشتباه نشه!
راستي Mgs2 و Mgs1 براي Pc هست تو بازار پر!!ولي به دلايلي Mgs3 فقط براي Ps2 هستش!

joey jordison
09-09-2007, 22:02
سلام
از اونجایی که من یک اسپلنتر سل باز هستم اصلا اطلاعات مهم در مورد این بازی ندارم چندتا سوال داشتم
1_داستان بازی رو از اول بگین ببینیم چی هست
2_شخصیتهای بازی رو از اولین شماره تا اخرین شماره معرفی کنید(اگه همراه عکس باشه که بسیار خوب میشه)
ممنون

mr saad
12-09-2007, 14:45
من نميدونم چرا خيلي ها اين سوال رو ميكنند؟!بايد بگم كه اولاً هنوز Metal Gear 4 نيومده! دوماً اصلاً متال گير واسه Pc نيست و فقط فقط مال Ps2 يا Ps3 هستن و شايد Mgs1 يا 2 توسط بعضي از هكر ها براي كنسول هاي ديگه و همينطور براي Pc هم اومدن!
ا
با سلام خدمت دوست گرامی
من خودم شخصا به سایت کونامی رفتم و MGS2 را خود کمپانی برای pc منتشر کرده و در این سال یعنی 2007 قیمت نسخه ی pc آن از 7 دلار کم تر بود
خب چون قبلا همچنین کاری صورت گرفته پس بعید نیست که بعد از عرضه ی MGS4 نسخه ی pc شماره ی 3 عرضه شود

Gamer_Man
12-09-2007, 17:48
هيچ وقت كسي اين كارو نميكنه چون حجمش خيلي بالاست و به درد بازي هاي كامپيوتري هم نميخوره اما كوجيما قرار فقط براي Pc يك بازي بسازه!

mr saad
13-09-2007, 13:40
هيچ وقت كسي اين كارو نميكنه چون حجمش خيلي بالاست و به درد بازي هاي كامپيوتري هم نميخوره اما كوجيما قرار فقط براي Pc يك بازي بسازه!
چه بازی ای ؟

Gamer_Man
13-09-2007, 17:28
بازي متال گير فقط مخصوص Pc

Gamer_Man
25-09-2007, 14:27
بابا توروخدا يكي يه چيزي اينجا بنويسه!

Ali Pacino
25-09-2007, 16:38
اسنیک محبوبترین شخصیت بازیهای کامپیوتری هست
من از ریوولوور اسلوت خیلی خوشم می یاد شماره 4 مطمئنا می ترکونه

Morteza4SN
27-09-2007, 08:56
با سلام به همه متال بازها البته از نوع " گیر" ش !!

اگه شما هم مثل من تا به حال این بازی رو بازی نکردین یا دوست دارن نسخه PC بازی رو انجام بدین ، به بازار مراجعه كنيد !
با تشکر

ويرايش شد !!

Gamer_Man
28-09-2007, 22:09
شايد همينجا خودم بفروشم!!

merikhi
28-09-2007, 23:29
متال گیر 1 که داستان فوق العاده خوبی داره.واقعا" در زمان خودش یکی از بهترینها بود.حتما" اونایی که بازی نکردن بازی کنن.:20:
متال گیر 2 بنظرم مزخرف بود! من که اصلا" ازش خوشم نیومد!مخصوصا" اون شخصیت بدرد نخورش!:41:
ولی نسخه 3 یه شاهکاره واقعا".من اسپلینتر سل رو هم زیاد بازی میکنم ولی فکر نکنم هیچ بازی تو این سبک به متال گیر 3 برسه.همه چیز انگار واقعیه.داستان فوق العاده اس.میشه گفت 3 بازگشت به همون یکه.
متال گیر 3 رو بازی کنین میفهمین بازی کماندویی یعنی چی:31:

merikhi
28-09-2007, 23:51
سری متال گیر توسط Hideo Kojima نایب رییس شرکت کونامی ژاپن ساخته میشه.سایت رسمی کوجیما:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من که تریلر متال گیر 4 رو دیدم مخم پکید! تو سایتش هست با حجم 32 مگابایت.

Gamer_Man
29-09-2007, 14:37
آقاي merikhi دستت درد نكنه واقعاً متال گير در نوع خودش تكه! انگار خدا كوجيما رو آفريده براي ساخت اين بازي!
خدايي مخه!
من كه ديگه زياد وقت نميكنم اين تاپيك رو را بندازم پس شما هم كمكم كنيد!

Gamer_Man
13-10-2007, 23:18
چرا هيچ كس هيچ چيز تو اين تاپيك نمينويسه؟!

only4you_mehr
22-01-2008, 00:56
متال گیر 2 که آخر بازیه چرا اینقدر بهش بد میگین ؟
واسه خاطره رایدن ؟
ولی اسنیک که همه جای بازی هستش

H M R 0 0 7
22-01-2008, 09:39
من كه نسخه 3 رو بازي نكردم (البته 2-3 دقيقه فقط براي تست رو Ps2)ولي نسخه 2 خيلي عالي بود. اصلا سري متال گير به داستان بازيش مشهوره.خيلي شبيه فيلم درستش كردن.
ولي خدا كنه نسخه 3 هم روي PC بياد.

H M R 0 0 7
22-01-2008, 09:48
من يه جايي خوندم هيدو كوجيما گفته بود يه شاهكار ميخوام بسازم، منظورش همون متال گير 4 بود.
يكي از نمونه هاش ساخت درخت هاي كه تو بازي كه از خودشون جون دارن:18:. نه اينكه پاشن راه برن ها نه! يعني اينكه درختهاي تو بازي دقيقا مثل درختاي واقعي از خودشون عكس العمل نشون ميدن.

اينم يه عكس از هيدئو كوجيما :

H M R 0 0 7
22-01-2008, 09:51
اينم از يه جايي گير اوردم گفتم بزارم اينجا شما هم در جريانش باشين:
----------------------------------------

چند ماه است که شایعات مبنی بر عرضه MGS 4 برای Xbox 360 و PC بر سر زبان ها افتاده است. این شایعات بر پایه عملکرد کم فروغ PlayStation 3 و پشتیبانی ناامید کننده آن از third-party ایجاد شده است.
اکنون احتمال روی دادن چنین ماجرایی برای این بازی همانند عناوین بزرگ و پرطرفدار انحصاری قبلی سونی نظیر Devil May Cry 4 و Assassin's Creed وجود دارد.
همچنین مدتی پیش منبعی در کونامی که هنوز ناشناس باقی مانده است،در مجلهElectronic Gaming Monthly اطلاعاتی را در خصوص MGS4 ارائه داده بود:« بله،در حقیقت تلاش ما در این است که MGS4 را برای Xbox 360 و PC نیز به بازار عرضه کنیم که این اتفاق بدون شک حداقل شش ماه پس از عرضه نسخه PS3 آن خواهد افتاد. با این حال هماهنگی های لازم بین ما و مایکروسافت انجام شده است که گیمرهای Xbox 360 و PC بتوانند از مزایای Xbox Live و Games for Windows Live بهره مند شوند. »
این منبع همچنین گفت:«من واقعا علاقه دارم که اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهم؛اما نمی تونام چنین کاری را انجام دهم. تنها چیزی را که می توانم به شما اعلام کنم این است که ما خبر فوق العاده ای را برای 11 جولای و در نمایشگاه E3 تدارک دیده ایم.بنابراین باید تا آن زمان اندکی صبر کنید.»
چند ماه پیش،IGN نیز مطلبی را در خصوص احتمال عرضه MGS4 برای Xbox 360 و دلایل آن عنوان کرده بود. شاید سرانجام بتوان دلیل مناسب برای عرضه MGS4 برای X360 را تعیین کرد.آیا PS3 از جهت اقتصادی آن چنان درآمد زا نیست؟!چند عنوان انحصاری دیگر برای PS3 از دست خواهد رفت و سونی در این رابطه چه خواهد کرد؟! و چندین و چند سوال دیگر که در این خصوص وجود دارد.
نکته جالب دیگر در خصوص عرضه این بازی این است که نسخه Xbox 360 و PC این بازی 6 ماه بعد از نسخه PS3 عرضه خواهد شد. آیا این بدان معنی خواهد بود که برای ساخت بازی بر روی Xbox 360 وقت بیشتری صرف خواهد شد؟!
---------------------------------------------

H M R 0 0 7
22-01-2008, 09:56
دانلود تريلر ها و پيش نمايشهاي متال گير 4:

only4you_mehr
31-01-2008, 17:42
dastet dard nakone Demoe jadid nadari?

*PiNk PaNTHeR*
31-01-2008, 20:02
استاد گیمر من عزیز،
Metal Gear 1 یک بازیه و Metal Gear Solid یک بازی.
سعی کنید از Metal Gear که مال MSX و NES هست(ریلز دیت 1987) شروع کنید نه از متال گیر سالید چون دو سوم داستان بازی توی Metal Gear و Metal Gear 2: Solid Snake هست.

Jav4d
02-07-2008, 12:59
سلام
میشه بگید چه نسخه هایی از بازی واسه کامپیوتر منتشر شده؟؟؟

pedram_sad
03-07-2008, 19:52
سلام
میشه بگید چه نسخه هایی از بازی واسه کامپیوتر منتشر شده؟؟؟

دوست عزيز
نسخه دوم اين بازي يعني
METAL GEAR SOLID 2 : SUBSTANCE
در سال 2001 تنها نسخه رسمي منتشر شده از اين سري بازي براي PC هست

البته نسخه اول اين بازي كه به صورت ORIGINAL در سال 1999 براي PS ساخته شده بود
هم توسط يك سري از افراد به صورت UNOFFICIAL براي PC هم PORT شده كه تو بازار هست

Aryan.nik
04-07-2008, 08:32
اينم از يه جايي گير اوردم گفتم بزارم اينجا شما هم در جريانش باشين:
----------------------------------------

چند ماه است که شایعات مبنی بر عرضه MGS 4 برای Xbox 360 و PC بر سر زبان ها افتاده است. این شایعات بر پایه عملکرد کم فروغ PlayStation 3 و پشتیبانی ناامید کننده آن از third-party ایجاد شده است.
اکنون احتمال روی دادن چنین ماجرایی برای این بازی همانند عناوین بزرگ و پرطرفدار انحصاری قبلی سونی نظیر Devil May Cry 4 و Assassin's Creed وجود دارد.
همچنین مدتی پیش منبعی در کونامی که هنوز ناشناس باقی مانده است،در مجلهElectronic Gaming Monthly اطلاعاتی را در خصوص MGS4 ارائه داده بود:« بله،در حقیقت تلاش ما در این است که MGS4 را برای Xbox 360 و PC نیز به بازار عرضه کنیم که این اتفاق بدون شک حداقل شش ماه پس از عرضه نسخه PS3 آن خواهد افتاد. با این حال هماهنگی های لازم بین ما و مایکروسافت انجام شده است که گیمرهای Xbox 360 و PC بتوانند از مزایای Xbox Live و Games for Windows Live بهره مند شوند. »
این منبع همچنین گفت:«من واقعا علاقه دارم که اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهم؛اما نمی تونام چنین کاری را انجام دهم. تنها چیزی را که می توانم به شما اعلام کنم این است که ما خبر فوق العاده ای را برای 11 جولای و در نمایشگاه E3 تدارک دیده ایم.بنابراین باید تا آن زمان اندکی صبر کنید.»
چند ماه پیش،IGN نیز مطلبی را در خصوص احتمال عرضه MGS4 برای Xbox 360 و دلایل آن عنوان کرده بود. شاید سرانجام بتوان دلیل مناسب برای عرضه MGS4 برای X360 را تعیین کرد.آیا PS3 از جهت اقتصادی آن چنان درآمد زا نیست؟!چند عنوان انحصاری دیگر برای PS3 از دست خواهد رفت و سونی در این رابطه چه خواهد کرد؟! و چندین و چند سوال دیگر که در این خصوص وجود دارد.
نکته جالب دیگر در خصوص عرضه این بازی این است که نسخه Xbox 360 و PC این بازی 6 ماه بعد از نسخه PS3 عرضه خواهد شد. آیا این بدان معنی خواهد بود که برای ساخت بازی بر روی Xbox 360 وقت بیشتری صرف خواهد شد؟!
---------------------------------------------
این مطلب از کجا گرفتی؟؟؟!!!:18:

pedram_sad
04-07-2008, 12:32
این مطلب از کجا گرفتی؟؟؟!!!:18:
دوست عزيز
من هم شديدا ميخوام بدونم كه اين مطلب رو از كجا گرفتي
اگه ميشه منبع رو بگذاري ممنون ميشم

اولين چيزي كه به ذهن مياد اينه كه MGS4 چه جوري قراره با اون حجم وسيعش
براي XBOX 360 ساخته بشه
چون اين بازي تمام ظرفيت 50 گيگابايتي BD رو پر كرده و پياده سازي اون رو DVD9 دور از تصوره

EHHASSATNI
05-07-2008, 16:21
دوست عزيز

اولين چيزي كه به ذهن مياد اينه كه Mgs4 چه جوري قراره با اون حجم وسيعش
براي Xbox 360 ساخته بشه
چون اين بازي تمام ظرفيت 50 گيگابايتي Bd رو پر كرده و پياده سازي اون رو Dvd9 دور از تصوره
واقعا برای کسایی که میگن این بازی برای 360 میاد متاسفم
توی هر فرومی میری یه نفر تاپیک زدا که قراراه برای 360 بیاد واقعا متاسفم

EHHASSATNI
05-07-2008, 23:39
عمرا بیاد .....

pedram_sad
06-07-2008, 00:46
دوست عزيز

اولين چيزي كه به ذهن مياد اينه كه Mgs4 چه جوري قراره با اون حجم وسيعش
براي Xbox 360 ساخته بشه
چون اين بازي تمام ظرفيت 50 گيگابايتي Bd رو پر كرده و پياده سازي اون رو Dvd9 دور از تصوره
واقعا برای کسایی که میگن این بازی برای 360 میاد متاسفم
توی هر فرومی میری یه نفر تاپیک زدا که قراراه برای 360 بیاد واقعا متاسفم

عمرا بیاد .....

دوست عزيز
حالا شما چرا جوش ميزني ؟
احتمالا با سران KONAMI در ارتباط هستي
يا اگه اين بازي براي موفقترين كنسول نسل هفتم عرضه بشه منافع شما به خطر ميافته ؟

ما هم اينجا داريم راجع به همين بحث ميكنيم كه اين خبر صحت داره يا نه
اين خبري كه دوستمون گذاشتن به نقل قول از يك مجله معتبر بازي هست
كه اگر صحت داشته باشه طبق اون :
طبق گفته م
مسؤل KONAMI در تاريخ 11 JULY يعني 5 روز ديگه در نمايشگاه E3 همه چي مشخص ميشه

پس بهتره تا اون موقع صبر كنيم
موفق باشيد

zapata_tx
06-07-2008, 01:05
دوست عزيز
حالا شما چرا جوش ميزني ؟
احتمالا با سران KONAMI در ارتباط هستي
يا اگه اين بازي براي موفقترين كنسول نسل هفتم عرضه بشه منافع شما به خطر ميافته ؟

ما هم اينجا داريم راجع به همين بحث ميكنيم كه اين خبر صحت داره يا نه
اين خبري كه دوستمون گذاشتن به نقل قول از يك مجله معتبر بازي هست
كه اگر صحت داشته باشه طبق اون :
طبق گفته م
مسؤل KONAMI در تاريخ 11 JULY يعني 5 روز ديگه در نمايشگاه E3 همه چي مشخص ميشه

پس بهتره تا اون موقع صبر كنيم
موفق باشيد
یک سوال دارم البته به این تاپیک مربوط نمیشه این نمایشگاه E3 از کدوم شبکه میشه پخش زندش دید؟اصلا شبکه ای هست که به طور زنده از نمایشگاه فیلم برداری کنه؟

pedram_sad
06-07-2008, 13:17
یک سوال دارم البته به این تاپیک مربوط نمیشه این نمایشگاه E3 از کدوم شبکه میشه پخش زندش دید؟اصلا شبکه ای هست که به طور زنده از نمایشگاه فیلم برداری کنه؟

دوست عزيز
همان طور كه خودتون هم گفتيد اين سوال به اين تاپيك مربوط نميشه ولي من جواب سوالتون رو ميدم
ولي ديگه اين بحث رو ادامه ندهيد

نه كانالي نيست كه به صورت مستقيم پخش كنه
فقط شبكه GAMEONE بعد از نمايشگاه به صورت خلاصه و در قالب گزارش هايي متعدد و چند بخشي به پوشش اين نمايشگاه ميپردازه
البته ميتونيد DEMO ها و TRAILER هايي كه قراره از اين بازي ها به نمايش در بياد
رو در سايت هاي اينترنتي DL كنيد

Jav4d
15-07-2008, 16:17
سلام
هرچي در مورد بازي متال گير بخواهيد توش هست:

Ali Pacino
23-07-2008, 00:02
سلام
کسی اینجا متا باز هستش؟!
من قبلا متال گیر رو تو Ps 1 تموم کرده بودم و حالا اومدم بعد چند سال تجدید خاطره کنم که ضد حال خوردم
الان رسیدم به سایکو منتیس که مریل رو کنترل می کنه خیلی این مرحلش سخته موندم چه جوری قبلا اینو رد کردم بعد اینکه جونش رو تا نصفه می گیرم 2 باره مریل پا می شه بعد اینکه اونو بی هوش کردم دیگه همش نامرئی می شه و تا می خوام بزنمش غیب می شه و بهم اشعه پرت می کنه اصلا نمی تونم بزنمش!!!
چی کار کنم؟!
الان یه 2 روزیه بی خیالش شدم!!!گفتم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه

pedram_sad
29-07-2008, 22:55
سلام
کسی اینجا متا باز هستش؟!
من قبلا متال گیر رو تو Ps 1 تموم کرده بودم و حالا اومدم بعد چند سال تجدید خاطره کنم که ضد حال خوردم
الان رسیدم به سایکو منتیس که مریل رو کنترل می کنه خیلی این مرحلش سخته موندم چه جوری قبلا اینو رد کردم بعد اینکه جونش رو تا نصفه می گیرم 2 باره مریل پا می شه بعد اینکه اونو بی هوش کردم دیگه همش نامرئی می شه و تا می خوام بزنمش غیب می شه و بهم اشعه پرت می کنه اصلا نمی تونم بزنمش!!!
چی کار کنم؟!
نميدونم رد كرديش يا نه
ولي اون جا بايد با CONTROLER 2 يا دسته 2 بزنيش

Ali Pacino
30-07-2008, 09:51
نميدونم رد كرديش يا نه
ولي اون جا بايد با CONTROLER 2 يا دسته 2 بزنيش
من این بازی رو با PS تا آخرش رفتم نزدیک 7،8 سال پیش ولی الان دارم با PSP بازی می کنم PSP هم که کنترلر 2 نداره یعنی راه دیگه ای نداره!!!:19:

titanium_zarin
26-08-2008, 16:39
سلام.
توی بازی متال گیر 2 چندتا عکس باید بگیرم؟؟؟؟از کجاش؟؟؟بعدش از کجا باید در برم؟؟؟

omidshsh
11-09-2008, 12:38
توی متال گیر 2 اونجا که باید 6 تا بمب خنثی کنیم
یکی از بمب ها بین چنتا لوله احاطه شده و هیچ رقمه قابل دسترسی نیستند.
چی کار کنم؟

titanium_zarin
11-09-2008, 14:01
توی متال گیر 2 اونجا که باید 6 تا بمب خنثی کنیم
یکی از بمب ها بین چنتا لوله احاطه شده و هیچ رقمه قابل دسترسی نیستند.
چی کار کنم؟
بین لوله ها نیست.یکم برو بالا تو همون اتاق یه کمد هست که درش بازه.در رو ببند میبینیش.:8:

omidshsh
23-09-2008, 19:59
اون آخرهای بازی این مرتیکه سولیدوس گردنمو می گیره و هرچی دکمه ی اکشن رو هم میزنم بازم جونم کم میشه و میمیرم
چه کار کنم؟

di_anabol50
01-10-2008, 15:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gear solid\wallpaper_metal_gear_solid_3_snake_eater_03_ 1600.jpg

di_anabol50
01-10-2008, 15:17
سلام به همه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gear solid\metal_gear_solid_4.jpg

di_anabol50
01-10-2008, 15:24
ببینید من هم یه گیمر هستم وmgs1وmgs2وmgs3رو بازی کردم و تا حالا نظیره mgs هارو ندیدم

di_anabol50
01-10-2008, 15:29
من عکس های زیبایی از mgs1234دارم ولی میفرستم ----- میشه یکی میتونه به من کمک کنه.

di_anabol50
01-10-2008, 15:31
:6::7::37::18::11::40::2::20::41::31::13::46::10:f ilter mishe

di_anabol50
01-10-2008, 15:34
09329445668 میتونم درباره ی بازیmgs راهنماییتون کنم

EHHASSATNI
01-10-2008, 17:23
واقعا اینقدر مهمه که شمارت هم بدی

Teknesian
01-10-2008, 20:11
سلام
کسی اینجا متا باز هستش؟!
چی کار کنم؟!

والا هر چی فکر کردم چیزه سختی تو اون مرحله نیست فقط بیهوش کردن مریل یه کم تجربه میخواست زدن اون یارو راحته ببین قبل از ظاهر شدن فرصت زدن داری یا بدش فکر کنم با یکی از دوربینهای مادون قرمز یا اون سبز رنگه بتونی ببینیش یه کم سعی کن ردش میکنی

Teknesian
01-10-2008, 22:17
سلام :40:

اینم یه حال اسیدی به طرفدارهای متالگیر رو کنسول پی سی :27::31:

Metal Gear solid 1

Metal Gear solid 2

قابل توجه اونایی که ویستا دارن این شماره 2 روی ویستا هم تست شده

di_anabol50
02-10-2008, 01:57
سلام به همه من یه گیمرم mgs1234 همه شون خیلی جالبه من 123 همه شونو بازی کردم ولی هنوز موفق به خریدن ps3 نشودم که mgs4 بازی کنم ولی بازی میکنم

di_anabol50
02-10-2008, 02:15
اقا ببخشید من خواستم کمک کنم دیگه از ان کارا نمیکنیم