PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک ad-aware 2007 full

hesamzadeh
31-08-2007, 10:37
کسی سریال نامبر و آنلوک کی ad-aware 2007 full رو داره؟

saeed666
31-08-2007, 11:00
سلام...

دوست عزیز اگه این برنامه ورژن کاملتری داره لطفا اونو بنویسید مثلا ورژن 6.2

ممنون...

hesamzadeh
31-08-2007, 15:09
ورژن 7.0.2.1
لینک دانلود برنامه بدون کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسی سریال نامبر و آنلوک کدشو داره؟

saeed666
31-08-2007, 18:52
سلام... اینا رو امتحان کن :

79053

یا

SDAD-FAFW-WDFA

یا

Name: TEAM ROR , Serial: 1486567,

و در نهایت اگه هیچ کدوم کار نکرد باید پایینی رو دانلود کنید( که حجمش هم زیاده) که فکر کنم نسخه ی فولشه یا خود برنامه با کرکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hesamzadeh
01-09-2007, 21:22
با تشکر از شما دوست عزیز
فایل کرک شامل فایلهای اصلی برنامه بود که بعد از جایگزین کردن و آپدیت کردن آنتی ویروس من جلوی برنامه رو گرفت و برنامه هنگ کرد حالا نمیدانم فایلهای کرک شده ویروس دانلود میکنند یا مشکل چیز دیگه است.
اینم عکس ویروسهای پیدا شده::4::32::evil:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed666
01-09-2007, 23:58
سلام...

درست متوجه نشدم اگه آنتی ویروس شما فایل های اصلی برنامرو که داخل همون کرک است رو به عنوان ویروس میشناسن که دیگه کاری نمیشه کرد . ولی اگه فایل های دیگه ای غیر از فایل های اصلی برنامه وجود دارند اونارو پاک کنید.

سوال : خود برنامه پس از کپی فایل های کرک روی فایل های قبلی ( قبل از آپدیت آنتی ویروس) به درستی و به صورت کرک شده کار میکرد ؟

منتظر توضیح بیشتر شما هستم...

hesamzadeh
02-09-2007, 15:56
نه دوست عزیز
برنامه تا کرک نشده بود که کار نمیکرد و اکثر قابلیت هاش بسته بود
فایل کرک هم که شامل فایلهای اصلی برنامه بود هیچ کدام ویروسی نبود و نیست ولی بعد از جایگذاری واجرا،
برنامه درخواست آپدیت نمود و لیست بلندبالایی از فایلهائی که باید اپدیت میشد را نمایش داد و تائید گرفت ولی بعد از تائید و دانلود چند درصدی ناگهان آنتی ویروس جلوی برنامه را گرفت و برنامه هنگ کرد و اپدیت هم Fail شد
حالا جالب اینجاست که بعد Unistall کامل برنامه و ریست کردن کامپیوتر نه تنها مشکل حل نشد که هیچ بلکه کل سیستم نظیر kernel32.exe و svchost.exe و... و همچنین چندین داده در رجیستری و چندین سرویس به عنوان ویروس شناخته شد و بعد از هربار ریستارت افزوده میشد
خلاصه کامپیوتر را ریکاور کردم تا خلاص شدم
من فکر میکنم فایلهای جایگزین شده به جای اپدیت :4: دان میکنن! :34:

saeed666
02-09-2007, 16:11
سلام...

من فکر میکنم فایلهای جایگزین شده به جای اپدیت X دان میکنن

موافقم .

من خودم در روز با تعداد زیادی کرک سرو کار دارم و اونایی رو که کم حمنو از لحاظ ویروسی بودن معمولا چک میکنم . ولی با این که اگه ویروسی باشن آنتی ویروس پاکشون میکنه 10 روز یه بار ویندوز عوض میکنم! ( البته با Norton ghost . مگر نه پیر میشدم)

برای این نرم افزار هم اگه بتونم باز میگردم .

شاید هم دوستان دیگه کرکای بهتری داشته باشند...

در هر حال ببخشید که نتونستم مفید واقع بشم...