PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ثبت کردن ویندوز

yade
31-08-2007, 08:59
سلام دوستان

از نسخه اصلی ویندوز اکس پی استفاده می کنم و یک ماه میشه ویندوز رو نصب کردم
اما دیروز وقتی که ویندوز بالا امد میگه باید ویندوز را ریجستر کنید و همون سریال را که در ابتدا وارد کردم رو قبول نمی کنه

حالا من چکار کنم سه روز بیشتر وقت نداره یعنی سریال من لو رفته ؟؟

ممنونم

Farahmand Farshidy
31-08-2007, 10:06
سلام دوست عزیز!!

با این کرک متوانی ویندوزت را خیلی راحت ریجستر و اورجینال نمایی.

آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 1 مگابایت

پسورد فایل:

راهنمایی طریقه استفاده از این کرک:

1- کرک را دانلود کنید و پس از خارج کردن از حالت فشرده به پوشه باز شده بروید.
2- فایل sep16th.exe اجرا و نصب کنید.
3- فایل fixed_reg.reg اجرا کنید.
4- رایانه خود را ریست کنید.
5- پایان نصب کرک .

منبع آموزش و کرک: سایت آموزشی و دانلودی کمیاب آنلاین

شاد و پیروز باشید!!
فرهمنــــــــــــــــــد

yade
31-08-2007, 16:48
عزیز ممنونم

ویندوز من اورجیناله می خواستم بدونم علتش چیه که اینجوری شده وقتی ویندوز بالا میاد این پیام رو میده

since windows was first actived computer the hardware on the copmuter has changed significantly . due to these change .windows must be reactivated withe 3day

Farahmand Farshidy
31-08-2007, 19:52
سلام دوست عزیز!!

درسته که ویندوز شما اورجیناله اما از پیغامی که برایت داده چنین معلوم میشه که شما یه تغیرات سخت افزاری در کامپیوترت آوردی که این باعث شده تا ویندوزت را دوباره در ظرف 3 روز ریجیستر نمایی وگرنه ویندوزت غیر فعال میشود و ممکن با مشکلات جدی برخورد کنی.

اما چرا ویندوز با تغیر خوردن سخت افزار ها میخواد دوباره خودشو Active کنه، اینو دیگه من هم نمیدانم. شاید این هم از سود گیری میکروسافت باشه.

دوست عزیز!! برایت توصیه میکنم که کرکی را که در بالا برایت گزاشتم، دانلود کن و طبق راهنمایی های گفته شده عمل کن 80 در صد مطمینم که مشکلت حل خواهد شد زیرا از قراری که در سایت کمیاب نوشته اند، این کرک 100 در 100 عمل میکند. ( آخه دانلود نمودن 1 مگا فایل مشکلی نداره دیگه )

مؤفق باشیــــــــــــــــــد!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ـــــــد

yade
01-09-2007, 16:21
دوست عزیز مشکل همینه که من اصلا هیچ تغییر سخت افزاری ندادم چرا این پیغام رو میده نمی دونم

بگذریم این کرک رو دانلود کردم وقتی که ویندوز بالا میاد دوباره همون پیام رو میده اگر روی گزینه بله کلیک کنم مینویسه که ویندوز شما قبلا اکتیو شه و وارد ویندوز میشه

حالا اگر اکتیو شده چرا این پیغام رو میده ؟؟؟

ممکنه بعد از دو روز ویندوز غیر فعال بشه ؟؟؟

الان که امتحان کردم هم میشه دانلود کرد هم اپدیت

ولی پیغام هنور هست !!!

Farahmand Farshidy
01-09-2007, 18:22
سلام دوست عزیز!!

والا سر در نمیارم. این دیگه چجورشه؟

همان طور که رایجه ، با مواجه شدن اندکی مشکل اکثراً مشوره میدن که باید ویندوزت را تعویض کنی.

من هم این پیشنهاد را برایت میدهم که یه حلقه سی دی ویندوز اورجینال به غیر از ویندوز فعلیت خریداری کن از اون استفاده کن.

در ضمن خیلی احتیاط کن دوست من!! در این چند مدتی هست که یه سایتی بسیار مشابه به سایت میکروسافت شروع نموده به هک کردن کامپیوتر های مردم و سایت این سایت بسیار مشابه به سایت میکروسافت است و یکی از راه های که این هکر ها از آن برای هک نمودن استفاده میکنند، اینست که پیام میدهند که ویندوز به آپدت بسیار عاجل ضرورت دارد و زمانی که شما بروی این پیام کلیک میکنید، راساً به این سایت وصل میشود.

مؤفق باشی عزیز!!
فرهمنـــــــــــــــــد

yade
01-09-2007, 21:48
اقا ممنونم لطف کردی

Farahmand Farshidy
02-09-2007, 13:21
اقا ممنونم لطف کردی

تشکر عزیزم!!

مؤفق و سرفراز باشی!!
فرهمنــــــــــــــــــــ ــــد