PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد بلوتوس

omidxxx
31-08-2007, 02:56
سلام خدمت دوستان عزیز خواستم بدونم با برنامه بلوتوس می شه روی گوش برنامه ریخت و اگه می شه لطفا طریقه ریختنشو به من اموزش بدین اینم بگم می گن pc suite قابلیت اتصال به بلوتوث رو داره و کافیه در قسمت Install Application فایل مورد نظر را ارسال کنید که به Inbox میرود.اما من نمی دونم چه طوری اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه مختصر ممنون می شم

S E V E N
31-08-2007, 10:47
وقتی فایل با پسوند jar یا sis رو تو گوشی داشتی میتونی نصبشون کنی !

برای استفاده از pc suite هم میتونی با کابل یا بلوتوث یا اینفرارد استفاده کنی

که کابل راحت تره چون برای بلوتوث یا اینفرارد باید سخت افزار مخصوصش رو در کامپیوتر نیز داشته باشی !

aram_nfs
31-08-2007, 12:29
برای این کار با بلوتوس کامپیوترت توی برنامه پی سی سویت گوشیت رو پیدا کن (با اوصافی که گفتی گوشیت نوکیاست) و بعد با کلیک کردن روی فایل قابل نصبت مراحل نصب شروع میشه

omidxxx
04-09-2007, 00:47
لطفا اگه می شه یکم بیشتر توضیح بدین که روش نصبش چه طوری و از کجا باید شروع کنم با برنامه پی سی سویت ممنون می شم براتون دعا می کنم

DiDiSks
04-09-2007, 01:37
من که تا حالا از pc suite استفاده نکردم اصلا وقتی موبایل به کامپیوتر وصله چه معنی میده با بلوتوث برنامه رو بریزی خب کپی کن تو مموری کارت
در مورد فرستادن یک برنامه با بلوتوث بگم که فقط فایلی که اون برنامه رو باهاش نصب کردی میتونی بفرستی خود برنامه اجرایی رو نمیتو نی بفرستی

omidxxx
05-09-2007, 02:31
یعنی هیچ راهی نیست .درت میگی شما اما من که رمریدر ندارم و بعضی دوستان هم میان خونه ما می خوام برنامه بریزم رو گوشیشون نمی شه چون برنامه خود اون گوشی باید باشه اما این جوری می شه با بلوتوس