PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای تبدیل فرمت mkv به...

mramin
30-08-2007, 19:38
سلام
اقا من دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه فایلهای تصویری با پسوند Mkv رو به Mpegav یا Avi تبدیل کنه که بشه ویدئو سی دی رایت کرد...در حالت Mkv فقط میشه دیتا (کامپیوتری) رایت کرد.
مرسی.

javad_raouf_danger
30-08-2007, 20:05
من با ورژن جدید jetAudio امتحان کردم شد نمی دونم با قبلی ها هم می شه یا نه؟
شما می تونی jetAudio رو از تاپیک زیر دانلود کنی:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jetAudio / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خودت ورژن های قبلی jetAudio رو داری اول با اونا یک امتحانی بکن اگه نشد بعد ورژن جدیدشو دانلود کن
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
بای

mramin
31-08-2007, 11:02
من با ورژن جدید jetAudio امتحان کردم شد نمی دونم با قبلی ها هم می شه یا نه؟
شما می تونی jetAudio رو از تاپیک زیر دانلود کنی:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jetAudio / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خودت ورژن های قبلی jetAudio رو داری اول با اونا یک امتحانی بکن اگه نشد بعد ورژن جدیدشو دانلود کن
امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم
بای

ممنون...ولی قبل از اینکه دانلود کنم میخواستم بدونم که شما مطمئنی با این jetAudio میشه تبدیل کرد؟؟؟اخه jetAudio بیشتر ماله دیدنه و فکر نمیکنم بشه فرمتی رو باهاش تبدیل کرد.
منتظر جوابتون هستم.

javad_raouf_danger
31-08-2007, 23:45
سلام خدمت شما عرض کنم وقتی با موبایل که واسه تلفن کردنه هم می شه فیلم نگاه کرد هم می شه فیلم برداری کرد هم ضبطه هم رادیو و .....
خوب تعجبی نداره که jetAudio هم تبدیل فرمت بکنه جیگر
در ضمن در خود jetAudio که من نگاه کردم تبدیل فرمتی که شما می گفتی رو داشت و نوشته بود ساپورت می کنه ولی چون من فایلی با فرمت mkv ندارم نمی تونم امتحان کنم چون فقط mkv ر به بقیه فرمت ها تبدیل می کنه ولی بقیه فرمت ها رو به mkv تبدیل نمی کنه ولی به احتمال 99.9 درصد ساپورت می کنه
حالا شما اگه خواستی می تونی منتظرنظر بقیه دوستان هم یمونی
ولی من اگه جای شما بودم دانلود می کردم