PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در باز شدن درايوها

omid2004
30-08-2007, 03:20
سلام من يه مشكلي در ويندوز ايكس پي برام پيش اومده به اين صورت كه وقتي ميخوام كه يكي از درايو هامو باز كنم پنجره open with باز ميشه مجبورم روي درايو كليك راست كنم و گزينه open رو انتخاب كنم وقتي روي درايو كليك راست ميكنم اولين گزينه open نيست auto اولين گزينه شده اين مشكل بعد از يه ويروس يابي براي ويندوز پيش اومد كه حتي با تعويض ويندوز هم مشكل همچنان باقي است حالا لطفا راهنمايي كنيد ممنون از شما .

Aminzikzak
30-08-2007, 03:35
ویروسه ...
با Bitdefendr یا kaspersky میتونی پاکش کنی بعد یه ریست میکنی ... همه چیز درست میشه

احتمالا همه درایوهات ویروسیه که بعد از تعویض ویندوز هم درست نشه ...

mystery8014
02-09-2007, 00:22
hi
ba yek anti viruse dorost o hesabi ( symantec )check kon. bad ke tamum shod dakhele har drivet boro va faili ra ke esmesh autorun hast pak kon . reset kon . enshallah dorost mishe.
. bye.

hoka2006
03-09-2007, 21:16
خيلي سادست كه !!!!!

يه فايل مخفي در اون درايو هست كه اسمش autorun هست . اونو پاك كن و يه ريست بكن حله .

موفق داشتي. بازم مشكلي داشتي مطرح كن

amin nourian
09-09-2007, 21:09
فكر كنم بايد از تو رجيستري به حالت defutt قرار بديي
الان مسيرش يادم نيست اما اگر مشكلت با نظر دوستانحل نشده بگو تا مسيرش
را برات بذارم شايد جواب داد.

Hossein bandarie
27-09-2007, 10:11
منم دچار اين مشكل شدم . فكر كنم اسم ويروس sal.xls.exe بود . با Norton Goback كه از قبل نصب بود سيستم رو برگردوندم و مشكل حل شد . Kaspersky ميتونه اونو از بين ببره .

hamedvahedi
27-09-2007, 10:38
اين مشکل از ويروس است.
به نظر مي رسد که فايل Autorun در درايو وجود دارد. اما اگر هم وجود داشته باشد، قابل مشاهده نيست که بتوان پاکش کرد.
من ويروس کش NOD32 را پيشنهاد مي کنم. چون ازش جواب گرفتم.