PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدن sms در کامپیوتر

sanam.b
30-08-2007, 01:10
سلام
آیا می توان sms های موجود در گوشی را مثل فیلم و عکس در کامپیوتر دید و ویرایش کرد ؟
(گوشی من w300i است)من تمام پوشه ها گوشیمو گشتم چیزی پیدا نکردم. در گوشی های دیگر مثل سامسونگ این کار انجام میشه؟
فرض کنید یک sms براتون می آد که فارسی نوشته و گوشی شما نمتونه اونو بخونه می شه که با کامپیوتر آونو خوند

afshinjj
30-08-2007, 01:23
چرا گوشيتو فارسي نمي كني تا قادر باشه اس ام اس هاي فارسيتو بخونه .

sanam.b
31-08-2007, 01:09
قضیه اینه که موبایل دوستم فارسی رو قبول نمی کنه من یادم نبود و براش فارسی گذاشتم اونم جواب داد که فارسی بنویس . بعد به ذهنم اومد که نمیشه این sms رو در کامپیوتر خوند؟ بعد دیدم که فایلهای sms رو در گوشیم پیدا نمی کنم و ...

ديپلمات
31-08-2007, 03:41
با نرم افزار my phone explorer ميتوني هركاري با گوشيت بكني كه يكيش خوندن و ذخيره همه اس ام اس هاست ! برنامه خوب و كاربرديه و w300 رو هم ساپورت ميكنه

sanam.b
31-08-2007, 23:55
از لطف شما خیلی ممنونم

sanam.b
12-09-2007, 20:23
سلام
موقع نصب برنامه my phone explorer این error می یاد معناش چیه؟ و من باید چکار کنم؟
CE app manager is not find please reinstall active sync

iman_s
13-09-2007, 02:26
همونطوری که دوستان گفتند بهترین برنامه برای مدیریت گوشیهای سونی اریکسون به خصوص دفترچه تلفن و مسیجها My Phone Explorer هست.
این رفیقت هم اگه گوشی که فارسی ساپورت میکنه دم دستش داشت میتونست sms رو روی سیم ذخیره کنه و با یک گوشی دیگه باز کنه.

iman_s
13-09-2007, 02:31
شما یکبار دیگه ورژن جدیدش رو دانلود کن و نصب کن. قبل از نصب از داخل فولدر Document and settings ویندوز سرچ کن و هرچی فایل و فولدر مربوط به این برنامه میشه رو حذف کن بعد ورژن جدید رو نصب کن.

onlyfind
14-09-2007, 11:09
سلام آیا می تونید نرم افزاری بهم معرفی کنید که بتونم اس ام اس هامو به کامپیوتر انتقال بدم؟ یا اینکه تعداد ذخیره سازی اونو زیاد کنم.گوشیم هم k750 هستش.ممنون میشم زودتر یکی بهم جواب بده.ایمیلم هستa65rd@yahoo.com

rainymetal
14-09-2007, 13:57
سلام آیا می تونید نرم افزاری بهم معرفی کنید که بتونم اس ام اس هامو به کامپیوتر انتقال بدم؟ یا اینکه تعداد ذخیره سازی اونو زیاد کنم.گوشیم هم k750 هستش.ممنون میشم زودتر یکی بهم جواب بده.ایمیلم هستa65rd@yahoo.com

اگه می خوای اس ام اس هاتو به کامپیوتر انتقال بدی میتونی از برنامه MyPhoneExplorer استفاده کنی اگر می خوای ظرفیت اس ام اس ها رو بالا ببری که باید گوشیت رو هک کنی که این مورد تاپیک مخصوص خودش روداره

Arashdn
16-09-2007, 00:07
اگه می خوای اس ام اس هاتو به کامپیوتر انتقال بدی میتونی از برنامه MyPhoneExplorer استفاده کنی اگر می خوای ظرفیت اس ام اس ها رو بالا ببری که باید گوشیت رو هک کنی که این مورد تاپیک مخصوص خودش روداره
کاملا درسته

onlyfind
16-09-2007, 22:05
سلام دوستان من این نرم افزارو نصب کردم ولی قسمتی که بشه باهاش اس ام اس ها رو خوند و رو سیستم ذخیره کردو پیدا نکردم اگه میشه منو راهنمایی کنید و یه لینک برای دریافت ورژن آخر این برنامه بهم بدین.بازم ممنون از راهنماییاتون.

onlyfind
16-09-2007, 22:06
سلام دوستان من این نرم افزارو نصب کردم ولی قسمتی که بشه باهاش اس ام اس ها رو خوند و رو سیستم ذخیره کردو پیدا نکردم اگه میشه منو راهنمایی کنید و یه لینک برای دریافت ورژن آخر این برنامه بهم بدین.بازم ممنون از راهنماییاتون.راستی گوشیم k750 هستش.