PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سئوال در مورد نوت بوک

alirafaat
29-08-2007, 16:28
سلام
در مورد نوت بوک دو سئوال داشتم

1. ایا به بک اپ گرفته شده از درایور های سخت افزاری توسط نرم افزار های مربوطه می شه اطمینان کرد که بدون داشتن cd درایور سخت افزارها در نوت بوک ویندوز رو عوض کرد

2.نوت بوکی که من دارم فقط یه درایو ( c ) داره ایا میشه با پارتیشن مجیک قسمتی از اون رو به عنوان درایو دوم جدا کرد (فروشنده می گفت این کار خطرناکه!)

با تشکر

parya_shilan
29-08-2007, 18:47
سلام

1. ایا به بک اپ گرفته شده از درایور های سخت افزاری توسط نرم افزار های مربوطه می شه اطمینان کرد که بدون داشتن cd درایور سخت افزارها در نوت بوک ویندوز رو عوض کرد

2.نوت بوکی که من دارم فقط یه درایو ( c ) داره ایا میشه با پارتیشن مجیک قسمتی از اون رو به عنوان درایو دوم جدا کرد (فروشنده می گفت این کار خطرناکه!)

با تشکر

دوست عزیز اگر بک آپ رو کامل گرفته باشی مشکلی نخواهین داشت . بعداز نصب ویندوز جدید باید درایورها وبعضی از نرم افزارهای مخصوص سیستم رو نصب کنین برای مثال سیستم من توشیباست و یه نرم افزار بسیار مفید بنام دستیار توشیبا داره که فوق العاده است در نصب ویندوزجدید فایل مربوطش رو از داخل dvd بک آپی که گرفتم نصب می کنم .موفق باشین

parya_shilan
29-08-2007, 18:50
سلام

با تشکر

راستی برای درایو c می تونین از پارتیش مجیک استفاده کنین در ضمن توصیه می کنم در موقع پارتیشن بندی کردن توسط پارتیشن مجیک از باطری سیستم استفاده کنین به برق شهری نمیشه اطمینان کرد.
درضمن از داخل پارتیشن مجیک می تونین یک درایو مخفی که بعداز درایو c ‌هست و در شرایط عادی دیده نمیشه رو ببینین این درایو مخفی حاوی درایورهای سیستم هست و برای حفظ امنیت بیشتر بصورت مخفی تعریف شده.موفق باشین:31: