PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه صفحه ی آبی که اول شروع ویندوز میاد عوض کرد ؟ اصلا میشه ؟

black-king-2020
29-08-2007, 15:51
چطوری میشه صفحه ی آبی که اول شروع ویندوز میاد عوض کرد ؟ اصلا میشه ؟

فقط همین:31:

S a f a 6 4
29-08-2007, 15:57
اگه منظورت تغییر صفحه بوت xp هستش باید بگم که میشه

به نظر من یکی از روش های سادش استفاده از برنامه style xp هستش ,کارکردن باهاشم خیلی راحته

black-king-2020
29-08-2007, 15:58
اگه منظورت تغییر صفحه بوت xp هستش باید بگم که میشه

به نظر من یکی از روش های سادش استفاده از برنامه style xp هستش ,کارکردن باهاشم خیلی راحته

اگه میشه یه لینک و طرز کار باهاش رو بگین

hooo_i
29-08-2007, 16:17
windows blind هم برای همین کار هاست! یه سرچ کنی تمومه! ولی به نظر من بذار همون جوری باشه! من تجربه ی خوبی تو اینکارا ندارم ... ;)
راستی! امضات خیلی گندس!

kiarash3500
29-08-2007, 23:25
خوب میشه لینکش رو بذارین؟
ممنون

S a f a 6 4
30-08-2007, 00:17
خوب میشه لینکش رو بذارین؟
ممنون
لینک از همین سایت میدم

:: StyleXp 2.0 قويترين زيبا ساز Xp!! ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

black-king-2020
30-08-2007, 00:18
windows blind هم برای همین کار هاست! یه سرچ کنی تمومه! ولی به نظر من بذار همون جوری باشه! من تجربه ی خوبی تو اینکارا ندارم ... ;)
راستی! امضات خیلی گندس!

مگه تجربت چی بوده ؟؟؟؟؟؟؟

S a f a 6 4
30-08-2007, 01:12
مگه تجربت چی بوده ؟؟؟؟؟؟؟

ممکنه کاری کنی که دیگه ویندوزت بوت نشه

ahsanx
30-08-2007, 06:01
دوست عزیز همین دیروز در یه تاپیک دیگه در این باره توضیح دادم البته ایشون در باره فارسی کردن این صفحه سئوال داشتن که زیاد فرقی نداره اگه

آموزش رو بخونی متوجه میشی .

دوست عزیز فایلی در پوشه ویندوز و در پوشه System32 به نام logonui.exe وجود داره که شما میتونی با برنامه rishack یا برنامه های مشابه اون

رو هک کنی و هر کاری خواستی انجام بدی مثلا متنهای انگلیسی رو فارسی کنی و عکسها و رنگها رو عوض کنی . آموزش هك boot screen در

تاپیک دوست و استاد عزیزم جناب MB_Danger هست که اگه این آموزش رو بخونی به راحتی میتونی صفحه welcom و فایلهای دیگه از این قبیل رو

هک کنی چون مثل هم هستن فقط اگه خواستی صفحه Welcome رو هک کنی باید در پوشه System32 فایلی به نام logonui.exe رو پیدا و در جایی

اصلش رو کپی کنی و بعد از اینکه با برنامه تغییر دادی باید فایل سیو شده جدید رو با همون اسم در پوشه System 32 جايگزین کنی . این برنامه

خیلی جالب هست و کاربردهای دیگه هم مثل فارسی کردن برنامه ها و منوها داره . البته برنامه هایی برای این کار هست ولی لطفش به اینه که

خودت درست کنی . اگه مشکل یا سئوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم . موفق باشی

آدرس تاپیک آموزش

دانلود فایل آموزش

دانلود برنامه هک

تاپیک برنامه های مشابه برای هک