PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tribal Wars - جنگهای قبیله ای

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189

Master generals
04-02-2010, 23:19
لوووووووووووووووووول.این پست نسبتا رند هم به من رسید.:31:
بالاخره از قدیم گفتن دود از کنده بلند میشه.:31::5:

اگه این ادغام لعنتی نبود عمرا می تونستی بگیریش

King_90
04-02-2010, 23:35
خوب ممد من همه چیم گندست اینم باید گنده باشه دیگه :دی
ما که از داره دنیا فقط یه 44000 هزار رو داریم :دی

hadi_gamer
04-02-2010, 23:48
اگه این ادغام لعنتی نبود عمرا می تونستی بگیریش
خوب اصلا این ادغام رو برای همین گذاشتن که اسپمرهایی مثل تو نتونن الکی پست رند بگیرن.:46::27:

Gam3r
05-02-2010, 09:46
لوووووووووووووووووول.این پست نسبتا رند هم به من رسید.:31:
بالاخره از قدیم گفتن دود از کنده بلند میشه.:31::5:

خوب اصلا این ادغام رو برای همین گذاشتن که اسپمرهایی مثل تو نتونن الکی پست رند بگیرن.:46::27:

مصطفي نيست من بجاش ميگم
بميري :31::31:

Gam3r
05-02-2010, 10:33
بچه ها چرا نميايين يه وب سايت براي بازيهاي آنلاين بزنيم ؟
اونوقت ميشيم اولين وب سايت رسمي بازيهاي آنلاين ...

B U L U T
05-02-2010, 12:21
مصطفي نيست من بجاش ميگم
بميري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مصطفی عین دخترا حرف میزنه :31:
نیست که الان :14:

Master generals
05-02-2010, 12:30
اتفاقا منم سه چهار پست رند گرفتم. دقیق یادم نیست ولی بردیا یه بار امارشو گذاشته بود خیلی وقت پیش

King_90
05-02-2010, 14:29
بچه ها چرا نميايين يه وب سايت براي بازيهاي آنلاين بزنيم ؟
اونوقت ميشيم اولين وب سايت رسمي بازيهاي آنلاين ...

من بسیار خلی و زیاد موافقم :دی

a3m00n
05-02-2010, 14:39
سلامن علیکم...

من دسرسیم به نت کمه و شما هم هی چرت بگین : دی

ممد گفت :

پي سي ورلد دقيقا 6 سال پيش ساخته شد و تاريخ عضويت تو 14-06-2006 كه ميشه 3 سال و 6 ماه كه ميانيگين هر 3-4 روز يك پست دادي !! چقدر وقت ازادت زياد بوده

یکی ترجمش کنه !!!
منم گفتم وقت کم دارم بعدشم 3-4 روز یه پست این حرفمو تایید میکنه !!! حالا یکی منظور ممدو به من بگه ...

همه پستامم تو تاپیک کنکوریای 87 بوده (قابل توجه دوستان : دی )

دوباره ممد گفت :

خوبه حالا به زور رفتي اكانتش رو ازش گرفتي !! بعدشم فكر نكنم اين مهدي اون مهدي ما باشه !! بعدشم رنك 3 نه رنك يك !! اونم با كمك بچه ها !! سعيد برو خودتي !! بعدشم وقتي اكانت پاك ميشه بعد 2 هفته مگه پاك نميشه چيجوري سه هفته شد و پاك نشد ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خدای من ...
من دارم با چه نوب هایی سرو کله میزنم ...
محمد جان اینم از من یاد بگیر...
وقتی پرمیوم داری اکانتت دلیت نمیشه ...
ایشونم پرمیوم 2 ماه 2 ماه فعال میکردن و ...

باشد که راه یابید .. : دییییی

باز ممد گفت :

آخ داغ دلم تازه شد ، منم يه 7-8 سالي رنك يك بودم ولي سعيد سيترم شد و اكانتم رو داغون كرد
حسود بود ديگه !!

منظورت رنک نمی دونم چند ده هزار بود؟
که 1000 ال سی داشتی و مردن و تا 2 ماه گریه میکردی و با من قهر کردی و خیلی و های دیگه که بیخیال .

یه جا مرتتضی گفت :

یعنی تو از خود مهدی، کمال ، صفا و رنک های تک رقمی 46 تا ورلد بهتری ؟
ولی اینجوری که برداشت کردم دقیقا منظورت همونی بوده که گفتم. احتمالا بقیه بروبچز هم همینطور برداشت کردن

یعنی شما نفهمیدی من اون جمله رو به شوخی گفتم مرتضی جان ؟ : دی
اما اینو جدی میگم...
بنظر خودم از خود مهدی و کمال و صفای جنابعالی بهترم...

باز مرتضی گفت:

اخه ادم حسابی اگه این همه سرت شلوغه پس این همه ورلد اسپیدی که بازی می کنی چیه

این همه اسپید منظورت 3 تا اسپیدیه که بازی کردم و توشون رنکای عالی آوردمه ؟
من بعد 4-5 ماه 3 تا اسپید بازی کردم :) اگه به این میگی وقت آزاد خیلی زیاد ...(اینم بین دو ترمم بود)

ولی فکر کنم چون دیدی تو سه تا اسپید رنک آوردم گمون کردی 300 تا ازی کردم و تو ستاش ... : دیییییییی

نه خوشگلم نه. همون سه تا رو فقط بازی کردم :)

باز مرتضی گفت :

بعدشم نه اینکه من دانشگاه و درس ندارم. اینم به عرض برسونم که دانشگاه من به زبون انگلیسی سهت از اون الفش تا ی اخرش بنابراین ده برابر اون جیزی که تو وقت میزاری من روش باید وقت بذارم. بهونه ای دیگه بهتر از این پیدا نکردی؟

خوشگلم رفتی تو 4 تا عرب درس می خونی می خوای فارسیم بت بگن؟
خوب یا انگلیسیه یا عربی !!!!
واسه من زور داره که تو ایرانم و انگلیسیه همه چی هم درسا هم جزوه هم کتاب و هم امتحان ...
هر چی باشه تو اونجا که زندگی می کنی انگلیسی حرف می زنن والله من اینجا با مردم فاری حرف می زنم : دی

در ضمن من دانشگاه رو به شوخی گفتم :)

باز مرتضی گفت :

سعید بزار بهت بگم چرا ورلد اسپید گاهی اوقات شانسی شاخ می شی؟
1) بک تایم کردن انصافا خوبه . اینو قبول دارم.
2) از اون موقعی که با محمد تو کو بازی می کردی تا این اسپید ات اکانت همیشه 24 ساعته داره بازی میشه.

: دیییییییییییییییییییی
بازم میگم من شرمندم که با نوبی مثل تو ... : دی
میگی همه 10 برابر من نیرو دارن تا اون زمان ... و من با یک دهم نیروی اونا اونا رو میکشم !!!
خوب من نفهمیدم این بده یا خوب !!!!

آخه مگه مریضم وقتی میدونم می تونم با 300 تا ال سی یه فول نیوکو بکشم و ... خودمو ... .. برم 1 نیوک بسازم ؟؟؟؟
تو فقط بک تایمو دیدی ....
ایشالله کم کم بقیه چیزاشم میبینی ... : دی
و اما ... لول
مرتضی جون هر خری میاد اسپید همه وقتش توش هست !!!
من تاحالا تو اسپید به کسی حمله نکردم که نباشه پای اکانتش.
اتفاقا قبل حمله بهش میل میزنم و بهش می گم مثلا سر فلان ساعت حمله شروع میشه و اون جوا ب میده و ...(اینو تازگیا انجام میدم) : دی
حالا گمونم تو داری جو رو آماده می کنی که تو مسابقه که باختی بگی من نبودم و تو اسپیدو کامل بودی : دیییییییییییییییییییییییی ییی
لوللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللل
ووووووووووووووووووووووووو وو
: دی

و مرتضی گفت :

کسی که هم از بازی فقط بک تایم کردنو بلده نمی یاد کل کل کنه

والله من که همین بک تایمو بلدم می خوام با تو کل کل کنم : دی
نتیجشم معلوم میشه : دی

و اما من می گم.

من تو هر اسپدی بازی کنم 100% می تونم رنک 1 بشم و میشم.
دیگه اسپید برام جذابیت نداره و زیاد باهاش حال نمی کنم.

و مرتضی جان تو تریبال باز هایی که دیدی یکیش ممد بوده یکی علی : دی و خودتو با اونا مقایسه میکنی لول

من با navid the great , Sooks , roy , philp , david,danger, ihavenomercy ,nunn , ... بودم و همه چیو از همه اینا پرسیدم و همه رو انتحان کردم و الان به جرات می تونم بگم از همشون بهترم و همشون اینو قبول دارن و ...

تابستون ایشالله پیشرفت منو میبینین ... و تغییراتو خودتون احساس می کنین :)

من امروز دارم می رم دانشگاه و دسرسیم به نت ... :(

خوش باشین :)

Gam3r
05-02-2010, 15:36
منظورت رنک نمی دونم چند ده هزار بود؟
که 1000 ال سی داشتی و مردن و تا 2 ماه گریه میکردی و با من قهر کردی و خیلی و های دیگه که بیخیال .

چرت و پرت چرا ميگي رنك 500 بودم و نيروهام هم 2 برابر تو بودش
تو اگه بازيكن بودي كه چهار تا نوب نميتونستن كليرت كنن ( اونم توي مقالم ليدر )
بهتره با يكي كل كل كني كه سابقتو ندونه !

سعيد تو كه ميدوني نميتوني اصلا با مرتضي رقابت كني چرا چرت و پرت ميگي !

این همه اسپید منظورت 3 تا اسپیدیه که بازی کردم و توشون رنکای عالی آوردمه ؟

بازم تو داري چرت و پرت ميگي نه من و مرتضي كه انقدر ميگي چرت و پرت نگين !
من نميخواستم چيزي بگم و بعد از اون ماجرايي كه كلي از پست ها پاك شدند ديگه بي خيال دعواي شما بين علي و سعيد ( درست يادم نيست سعيد بود يا نه ) شدم ولي الان باز داري دهن كجي ميكني !!
مرد حسابي تو كه بازيكن نيستي
به خدا اگه من جاي تو بودم و فقط يه نفر بهم ريسورس و ساپورت ميداد رنك يك كه خوبه !!! رنك .... ميشدم !!!
من ، بهروز ، سولجر توي هر اسپيد انقدر بهت ريسورس و نيرو ميداديم آخرش هم عين پخمه ها يه دليل مضحك مياوردي كه اينجوري شد من نوبل شدم !
هيچ پخي هم نشدي !

حالا گمونم تو داری جو رو آماده می کنی که تو مسابقه که باختی بگی من نبودم و تو اسپیدو کامل بودی : دیییییییییییییییییییییییی ییی

سعيد از من ميشوني كلا به برد فكر نكن !! فقط سعي كن توي اون چند ساعتي كه مونده تا اسپيد تموم بشه كلا از نقشه پاك نشي !!!!

من تو هر اسپدی بازی کنم 100% می تونم رنک 1 بشم و میشم.

ارزو بر جوانان جاهل عيب نيست !!!!

و مرتضی جان تو تریبال باز هایی که دیدی یکیش ممد بوده یکی علی : دی و خودتو با اونا مقایسه میکنی لول

سعيد باز جرف اضافي ميزني
خوبه از ورلد 32 به بعد توي هر ورلدي كه تو بودي اكثرا من هم بودم
هميشه من به چند تا ويليج ميرسيدم در صورتي كه تو توي همون يكي ميموندي بعد ميگفتي ! آخ !! آخ اخ اخ !! اينجوري شد نوبل شدم !! آخ اخ اخ اينجوري شد كلير شدم !! ولي من بازيم خيلي خوبه ها !! منو دست كم نگيرين !!
من بجز ورلد 42 كه بجز شانسي محض آوردم و كلير شدم با اون همه نيرو توي هيچ ورلد ديگه اي كه ليدر و يا بارون و ... بودم نوبل و كلير نشدم و به 6-7 روستا رسيدم بعد ول كردم ...

من با navid the great , Sooks , roy , philp , david,danger, ihavenomercy ,nunn , ... بودم و همه چیو از همه اینا پرسیدم و همه رو انتحان کردم و الان به جرات می تونم بگم از همشون بهترم و همشون اینو قبول دارن و ...

مهدي رو هم بهشون اضافه كن !! :دي ( اون مهدي نوبه كه بازي بلد نبود !! مستر فكر نكنم تو بشناسيش ولي علي و سولجر ميشناسن ... )

تابستون ایشالله پیشرفت منو میبینین ... و تغییراتو خودتون احساس می کنین :)

بازم ميگم هيچ پخي نيستي !!‌ :دي
الكي وقت منو هدر دادي كه بيام و به اين چرت و پرت هات جواب بدم :دي

a3m00n
05-02-2010, 16:07
لول

مرسی محمد جون.

ممنونم که این همه با احترام جواب دادی :)

من حرفی ندارم.

هو فان مای دارلینگ.

Gam3r
05-02-2010, 16:24
خودت براي خودت احترام نذاشتي !!

بعدشم ... حرفي ديگه نداري كه بزني !!
موفق باشي !!

Gam3r
05-02-2010, 19:29
نميخواستم هيچ وقت اين رو توي فروم بگم ولي سعيد مجبورم كرد

حقايق ورلد 38

اون موقع كه تازه ورلد شروع شده بود ( خرداد سال 88 ) سعيد و دوست مهرداد كينگ كلي دهن پر كرده بودند كه ما داريم توي اين ورلد مياييم و كلي سر و صدا كردند
ترايب ساخته شد ، مهرداد و سعيد دوك بودند و ترايب رنك يك با مكس عضو !! 5 روز بعد مهرداد و سعيد دعوا كردند و به مشكل خوردند و سعيد از ترايب جدا شد و ترايب جديد زد
سعيد چند تا از ايراني هارو از ترايب مهرداد با چاپلوسي آورد به ترايب خودش و شروع كرد ضد حال زدن و كلي هم دهن پر كرد اگه من فقط و فقط ايراني هارو داشته باشم ميتركونم
مهرداد هم گفت ايراني هارو ميخواي ؟ بيا من ترايب رو ديسبند ميكنم و ايراني هارو اينوايت كن
ترايب رنك يك ديسبند شد و ايراني ها رفتند ترايب سعيد ، ترايبي كه قرار بود با ايراني ها رنك يك بشه !!

يه مدت اوضاع خوب بود چون جو هنوز آروم بود ، سعيد يه هفته بعدش به خاطر امتحانات و ... رفتش و اكانت رو سيتر كرد و صفا رو دوك كرد ، البته دوك مخفي و يه خارجي بارون بود
ترايب پسرفت ميكرد و به دستور سعيد تعداد عضو نبايد از 40 بالا تر ميرفتش كه از 90 هم بالا تر رفت !

حالا سعيد اومد ... داستان از اينجا شروع ميشه

سعيد دوك ترايب اكانتش رو گرفت و شروع كرد به بازي
حدود 2 هفته گذشت و من پوينتم 3000 بود و سعيد 2000
دقيق يادمه كه نيروي من يك و نيم برابر نيروي سعيد بود و اين رو چند بار توي ميل با هم ديگه بررسي كرديم كه كي بيشتر نيرو داره
سعيد چون دوك بود و خيلي هم كرم داشت و به مردم متلك مينداخت شروع كردند حمله كردن بهش ...
چپ و راست بهش حمله ميشد و سعيد هم ديگه كلير شده بود
من داشتم روستاي سومم رو نوبل ميكردم در حالي كه سعيد 3000 پوينت داشت ( مثل همه ي ورلد ها روي اين پوينت نوبل ميشد ! )
من بايد حتما نوبل من رو سر ساعت 3 نصفه شب ميفرستادم وگرنه روستا توسط يكي ديگه نوبل ميشد ...
سعيد هم كه هميشه شبا بود بهش گفتم و گفت حتما‌ ، چرا كه نه عزيزم ، تو نوبل كني انگار من نوبل كردم
منم پسورد اكانتم رو بهش دادم كه روستا رو برام نوبل كنه

صبح كه پا شدم و اومدم ، ديدم كه روستاي جديد رو گرفتم و با موفقيت نوبل شده ، رفتم فارم كنم ديدم اي داد بي داد يك دونه نيرو هم نيست ! ميل هارو چك كردم و ديدم كه سعيد يه ميل بلند و بالا داده كه منو ببخش و اينو به كسي نگو و من مجبور شدم نيروهاتو بفرستم براي حمله چون نيروهاي خيلي خوبي داشتي و نتونستم جلوي خودم رو بگيرم !!
ديدم كل نيروهام رو براي كسي فرستاد كه داشت بهش حمله ميكرد و بعدش من اومدم توي فروم گفتم ( اينجا ) و سعيد هم درجا يه پست داد كه من از ديشب تا الان 8 صبح براي تو بيدار موندم منو ببخش و ...

زد اكانت رو له كرد بعد ميگه ببخش !

خب ، من رفتم به صفا كه دوك دوم ترايب بود گفتم و باورش نميشد و ميگفت كه از سعيد بعيده !!
به مهرداد كه يكي از حرفه اي ها هم بودش گفتم ( GeneralM نه اون مهرداد دوست نوب سعيد ) اونم باورش نميشد
ريپورت رو براشون فرستادم و داشتن شاخ در مياوردن !!

بعد از اون نيروهام به روستاي طرف رسيد و برنگشت !
كل نيروهاي طرف رو كشتم و نيروهاي خودمم هم همشون مردند ... من واقعا ديگه نا اميد شده بودم ...

از يه طرفي مهرداد و صفا بهم فشار مياوردند كه ترايب رو بهم نريز و اين چيزارو با عكس و ... توي ترايب نزار كه جو به هم بخوره منم گفتم باشه و رفتم توي ترايب دشمن ترايب سعيد

از اونجا سعيد به پيراتيس گفت بياد با من حرف بزنه تا من برگردم
پيراتيس اومدش و متقاعدم كرد و گفتش كه اعضاي ترايب برات ريسورس ميفرستن تا برگردي و همه ي خسارتت جبران ميشه و عين روز اول ميتوني ادامه بدي ...
من واقعا برام عجيب بود كه چرا بچه ها جور سعيد رو بدن !!
من برگشتم و ديدم كه توي فروم ترايب تاپيك زدن و گفتن كه من فداكاري كردم !!!!!!!!!
سعيد هم قبلش يه ميل داده بود كه محمد ، چرا اين كارو كردي و از ترايب خارج شدي ....
ميتونستيم توي ترايب برات تاپيك بزنيم كه تو فداكاري كردي و جون دوك رو نجات دادي و !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه كسي نيست بگه كه تو چه حقي داشتي با نيروهاي من بازي كني !!

بعدش هم برگشتم به ترايب ، دوك ترايب عوض شد و سعيد رو بركنار كردند
سعيد خودش كه در آستانه ي نوبل شدن بود ، با اين كارش فقط تاخير ايجاد كرد و بالاخره بنش هم كردم !!! :31:

نميخوام بيشتر از اين طولاني بشه !!
اين كل ماجرا هاي ورلد 38 بودش و ترايب سعيد
اين پست رو هم سيو ميكنم تا بعدا جايي سعيد حرف زد اين رو بزارم !!

من نميدونم باز چرا هر دفعه ايراني ها به اين دو نفر اعتماد ميكنن و ترايبشون رو ميدن دست اين دو تا ادم كه بازي بلد نيستن بكنن چه برسه به ترايب داري !!

جالب اينه كه بعد اين قضايا ، تصميم گرفته شد روي همه ي اينا روپوش گذاشته بشه و منم چيزي نگفتم تا بچه ها با سعيد لج نشن ...
البته نصف حقايق رو اون موقعي كه عصابي بودم گفتم ولي الان ديگه همشون رو ميگم تا جاي حرفي براي سعيد باقي نمونه ... واقعا من اگه جاي سعيد بودم ميرفتم و با يه يوزر جديد ميومدم تا كسي منو نشناسه !!

ختم كلام
مطمئنم سعيد الان اين پست رو بخونه يا خودشو ميزنه به نخوندن يا فحش ميده ولي من پستمو سيو ميكنم تا هر موقع حرفي زد پستم رو بهش نشون بدم !!

Master generals
05-02-2010, 20:28
یعنی شما نفهمیدی من اون جمله رو به شوخی گفتم مرتضی جان ؟ : دی
اما اینو جدی میگم...
نه من نه علی و نه محمد فک مطمئنیم اینو به شوخی نگفتی
می دونی مشکل تو چیه؟ همونطور که علی گفتی غرور کاذبی داری. فک می کنی بقیه استعداد ندارن و در حد احمق هستن و خودت با استعداد ترین ادم روی زمینی.
اینو بگم تو انگشت کوچیکه ی صفا و کمال هم نمیشی .
کمال اولین باری که بازی کرد ورلد 10 بوده و همون موقع هم شاخ ترین بازیکن کانتینتشون شد.
بعد اومد ورلد 12 بدون کو پلیر درست برعکس تو بازی کرد و شد رنک 1 ورلد برای تقریبا یک سال.
بعدشم یه فروم زد که من خسته شدم و این ورلد ملالت اور شده ئ رفت ورلد 21 فک کنم. همون جا هم برای مدت زیادی رنک 1 بود. من کلا 3 ورلد رو می شناسم که کمال بازی کرده و همین سه تا بوده

ولی تو چی؟ این هم ورلد بازی کردی. ادعات زمین و اسمان را برداشته. در اکثر مواقع 24 ساعته داشته اکانتت بازی می شده. از همه تا اونجایی کو تونستی کمک گرفتی ولی تو کدومش تعداد روستاهات به 10 تا رسیده؟ همین ورلد اخری که بازی کردیم. این ihavenomercy که این همه بهش می نازی یه مولتی اکانتی بیش نبود؟ با مولتی هاش تا خرخره ساپورتت نکرد؟ ریسورس از برو و بچز نمی گرفتی؟

سعید تو خیلی حرف می زنی ولی ما هیچی ازت ندیدیم. بازم ادعا می کنی بهترین بازیکن تو تریبال از میان 300 400 هزار نفر هستی

ا
ین همه اسپید منظورت 3 تا اسپیدیه که بازی کردم و توشون رنکای عالی آوردمه ؟
من بعد 4-5 ماه 3 تا اسپید بازی کردم :) اگه به این میگی وقت آزاد خیلی زیاد ...(اینم بین دو ترمم بود)

ولی فکر کنم چون دیدی تو سه تا اسپید رنک آوردم گمون کردی 300 تا ازی کردم و تو ستاش ... : دیییییییی

نه خوشگلم نه. همون سه تا رو فقط بازی کردم :)

حاحی منو سیاه نکن. تا حالا 100 تا راند بازی کردی. فقط اونایی که نوبل نشده به همه پی ام می دادی و صداشو در می اوردی

خوشگلم رفتی تو 4 تا عرب درس می خونی می خوای فارسیم بت بگن؟
خوب یا انگلیسیه یا عربی !!!!

نه حاجی من در مورد دانشگاه ه هیچی ادعا نکردم. در ضمن اینم بهت بگم که اینجا همه به عربی صحبت می کنن و فقط در زمان درس دادن استادا به انگلیس تدریس می کنن

واسه من زور داره که تو ایرانم و انگلیسیه همه چی هم درسا هم جزوه هم کتاب و هم امتحان ...
هر چی باشه تو اونجا که زندگی می کنی انگلیسی حرف می زنن والله من اینجا با مردم فاری حرف می زنم : دی
حاجی از قدیم می گن دروغ گو حافظه نداره. اونجوری که خودت تعرییف می کردی تدریس قراره به انگلیسی باشه ولی بچه ها اعتراض می کنن و استادا به فارسی تدریس می کنن. خودت اینو نگفتی؟!
بعدشم معموله که تا حالا دبی نیومدی. اینجا یعنی دبی 70 80 درصد جمعیتشو هندی و چیمی جماعت تشکیل می ده.
این دو ملیت هم به مزخرف ترین لهجه ها معروفن. یعنی عملا برای خودشون یه زبان دیگه ساختن. تو می تونی کسایی که تو انگلیس یا امریکا زندگی می کنند ازشون توقع فول انگلیسی صحبت کردنو داشته باشی.
مطمئنم کسایی که اینجا می یان به خاطر همین لهجه های مزخرفی که اینجا صحبت می شه همون نصفه انگلیس رو هم از یادش می ره. مگه که این خیلی خر پول باشی و با اروپایی ها بپری

من تاحالا تو اسپید به کسی حمله نکردم که نباشه پای اکانتش.
اتفاقا قبل حمله بهش میل میزنم و بهش می گم مثلا سر فلان ساعت حمله شروع میشه و اون جوا ب میده و ...(اینو تازگیا انجام میدم) : دی
:27::27::27::27::27: نکنه واقعا فک کردی من از پشت کوه اومدم

این توهمته. فک می کنی فقط خودت تریبال بازی می کنی؟

والا نصفه اینایی که می گی مولتین :31::31::31::31::31: .IHAVENOMERCY که گندش دراومد و بن شد
اونایی هم که مولتی نیست اینقدر تواضع و بلندمنشی دارن که نیان کل کل کنن. اونوقت تو فک می کنی از هموشون بهتری؟ همین sooks الان رنک 60 70 ورلد 42 هست و باهاش در ارتباطم. خیلی متواضع هست. ولی تو بد برداشت می کنی

عطر آن است كه خود ببويد نه آنكه عطار بگويد !!
این قشنگترین چیزی که تو چند صفحه ی اخیز شندیم. خیلی پر محتوا بود

خسته شدم اینقدر نوشتم صب کنین بقیشو بعدا می نویشم :31::31::31::31::31:

King_90
05-02-2010, 20:39
بابا اینقدر می نویسین که چی بشه؟
تهش میاد 4 تا چرت و پرت میگه میره دیگه.

Gam3r
05-02-2010, 20:42
اصلا چرا انقدر با سعيد بحث ميكنين !!
اوندفعه اي هم همين شد كه همه پست ها پاك شدش !! همه ميدونن سعيد هيچ پخي نيست !!

Gam3r
05-02-2010, 20:47
محمد در مورد علی (پرشیا) هم حق با تو بود. من نشناخته بودمش. بعد از اون همه کمکی که بهش کردم و دستشو گرفتم (حتی به چیز هم ازش نخواستم) اینو تو بازی گرفتم

من همون اول هم با اكراه باهاش گفت و گو ميكردم ... بعد ديدم تو يكم ازش تعريف كردي خواستم ادش كنم ولي نتونستم !! خيلي زبون دراز هست و زبونش تيزه !!
هميشه توي انتخاب دوست دقت كن ... مثلا من الان دوستاي صميميم توي ايروپابليك گلد ميخوام براي ارتقاي كارخونه برام بي منت ميفرستن ... مثلا همين كارخونه كيو4 رو هم يكي از دوستان 120 گلد فرستاد ...

عزیزم بازی رو خیلی جدی گرفتی. بازی ارزش توهین به رفیقاتو نداره. در یک کلمه بگم برات واقعا متاسفم. خیلی نا امیدم کردی. حالا که می بینم هیچ فرقی با علی (پرشیا) نداری. همون غرور کاذبو داری و به همون خودخواهی و بد دهنی علی هستی

من تا حالا هر کی به بدترین نحوم که با هام صحبت کنه سعی می کنم با نرمش و ارامی هر چی تمام تر جوابشو بدم. حتی بدترین دشمنام

ولی اینکه به دوستا و رفیقات یه همچین توهین هایی بکنی رو من نمی تونم تحمل کنم. اگه می تونی عین بچه ی ادم بیای کل کل کنی بسم الله
اگرم نمیتونی لطفا دیگه پست نده

كاملا تاييد ميشه !!
وقتي جنبه ي گفت و گو نداري چرا ميايي تالا گفت و گوي پي سي ورلد ؟؟؟
بايد انقدر فحش بشنوي تا جنبه پيدا كني !! همين شما ها انقدر منو مسخره ميكردين كه آخرش هم از خودتون بازيم بهتر شد :|

بابا اینقدر می نویسین که چی بشه؟
تهش میاد 4 تا چرت و پرت میگه میره دیگه.

من مطمئنم تابستون باز ميخواد ترايب بزنه !!
اين صفحات رو سيو ميكنم تا به موقعش ... شما هم ميتونين سيو كنين چون ممكنه كامپيوترم يهو بپره و ... !!
مطمئنم تا اون موقع همه چيز فراموش ميشه و باز سعيد مياد و همه چيو به لجن ميكشه !!

شاید دیدن حجم پستت زیاده دیگه ادغام نکردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته .... :دي

King_90
06-02-2010, 17:48
اینقدر پست ها رو نخوند تا پاک شد.ای بابا.

Gam3r
06-02-2010, 18:13
اسپم ها پاك شد ولي پستاي اصلي هست ... بجز يك پست من كه بلند و بالا بود !

King_90
06-02-2010, 19:03
پست منم که بلند بود پاک شده.اولین پست بود اون.

Master generals
06-02-2010, 21:07
یکی از پست های منم پاک شد ولی محمد قسمت اصلی اونو نقل قول کرده

Masoud King
06-02-2010, 22:58
سلام بچه ها
بابا اینقدر دیگه خیط آبرو همو نبرین.... خوبیت نداره به خدا!

پست های به قول ممد مهم ( :دی) رو پاک نکردم.. چون خیلی بلند بود و حیفم اومد پاک کنم ;)
ولی دیگه کل کل نکنید تا کلاهامون نره تو هم... هر کسی هم توهین کرده باهاش برخورد میشه!
حالا باز تا فردا بگید فلان پست من پاک و این حرفا...

تریبالیست باشید!

King_90
07-02-2010, 00:02
پست من از نظر طولانی بودن خیلی بود ولی فاصله بین خطها نداخته بودم.اونو چرا پاک کردی.البته فکر کنم ممد تو یکی از پستهاش اونو نقل قول کرد.کالم.شاید داشته باشه.من ندارم دیگه.
بعدشم ما هر وقت امدیم دو کلام حرف حساب بزنیم شما امدی پاک کردی.داداش درش رو تخته کن ما رو هم بن کن راحتمون کن دیگه.چرا زحر کش می کنی .

Masoud King
07-02-2010, 00:36
برادر علی پست هایی که گفته بودین من یاد گرفتم که چطور ادغام نشه و این حرفا و پست هایی که قسمت های خلاف قوانین ( مثه فحش ها و الفاظ رکیک) پست های دیگه رو نقل قول کرده بودین پاک شد!

کل کل شد حرف حساب؟
خوبه باز پست های دیگه رو پاک نکردم

Hossein Adeli
07-02-2010, 11:04
سلام به دوستان!!!
چه خبرا؟
میبینم که باز دارین به سر کله هم میپرین!!!
بابا این آسمون رو ول کنید تو رو خدا ... ایشون همیشه با همه مشکل داشته
ایشون ستون پنجم دشمن در ترایب ایرانی GOD در ورلد 25 بود!
یادش بخیر اون روزا!!! دقیقا یک سال پیش بود..
سال پیش همین روزها بود که رنک 3 بودم ...

اما حالا که فکر میکنم میبینم بهترین روزهای زندگیم رو با این تریبال از بین بردم...
خدا بگم چیکارش نکنه اونی که من رو 6 ماه معتاد این بازی کرد. حالا خوبه من ترک کردم مواد رو اما بعضیها هنوز بیخیال زندگی هستن

Gam3r
07-02-2010, 11:50
تریبالیست باشید!

اخلاق ورزشكاريتون كجا رفته ؟ :دي

به به حسين جان ... چطوري شاگردم ؟ :دي

mstf666
07-02-2010, 11:56
سلام برو بکس چطورین ؟
الان تا ورلد چند اومده ؟
ورلد 60 اومد خبرم کنین ... : دی
با هم هماهنگ میکنیم همزمان بریم یک منطقه ....یادش بخیر.هر ورلد جدیدی میومد همین کارو میکردیم. : دی

راستی بالاخره یک ترایب ایرانی موفق زده شد؟

حالا که فکر میکنم میبینم بهترین روزهای زندگیم رو با این تریبال از بین بردم...

آره ولی لذت بخش بود. : د ی
من که غیر از وقت کلی پول هم برای این تریبال حروم کردم.چند صد هزار تومن برای اکانت پریمیوم دادم.
اون موقع دایال آپ داشتم یکبار قبض تلفن اومد 300 تومن که بابام نداد قطع شد.
بعد کارت شارژ ایرانسل میخریدم گوشی رو وصل میکردم به کامپیوتر میرفتم به بازی سر میزدم.
چقدر خر بودیما ! :40:
بعدش دیگه ADSL گرفتم و بازی رو ترک کردم. : د ی

ورلد 10 - ترایب BDR - کلی رفیق خارجی پیدا کرده بودم که یهو همشون رو ول کردم.
ای داد بیداد !
روزگار خوبی بود

Master generals
07-02-2010, 12:00
محمد بیا یاهو کارت دارم
کارم مهمه جدا

Gam3r
07-02-2010, 12:25
ساعت كاري ميام .... :دي

B U L U T
07-02-2010, 19:14
سلام برو بکس چطورین ؟
الان تا ورلد چند اومده ؟
با هم هماهنگ میکنیم همزمان بریم یک منطقه ....یادش بخیر.هر ورلد جدیدی میومد همین کارو میکردیم. : دی

نقل قول:
حالا که فکر میکنم میبینم بهترین روزهای زندگیم رو با این تریبال از بین بردم...
من که غیر از وقت کلی پول هم برای این تریبال حروم کردم.چند صد هزار تومن برای اکانت پریمیوم دادم.
بعد کارت شارژ ایرانسل میخریدم گوشی رو وصل میکردم به کامپیوتر میرفتم به بازی سر میزدم.
چقدر خر بودیما ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای داد بیداد !
روزگار خوبی بود اخ گفتی عین من با این فرق که من پرمیوم نداشتم (پولم حروم نمیشده):21:
تلفن رو هم درست عین مال ما شد:31:
صفا هم وقتی برگشتم دیگه نبود
الان هم داخل ادم ما رو حساب نمیکنه:27:

راستی بالاخره یک ترایب ایرانی موفق زده شد؟نه فکر نکنم:21:

Masoud King
07-02-2010, 21:01
ترایب ایرانی اصلا جواب نمیده...
خودمون که همیدیگه رو بهتر میشناسیم : دی

Gam3r
07-02-2010, 21:24
ديگران رو هم ميشناسيم :دي

Gam3r
08-02-2010, 21:55
مسعود با لينك من بيايي وقتي لول 6 بشي بهت 5 گلد ميدم ولي مستر بهت نميده :دي

Master generals
08-02-2010, 22:27

محمو تو تنت می خاره انگاری :31::31::31::31::31:

Masoud King
08-02-2010, 23:03
دیر گفتی ممد.... با لینکش عضو شدم : دی
+
ممد آواتارت منو کشته : دی

همینجا اعلام میکنم که بنده مسعود رو قر زدم تو تیروپتبلیک اوردمش دی:
این ممد که ما رو آورد تو خط تریبال... تو هم آوری تو ایروپابلیک ... خدا از دوستان نا باب نگذره : دی

Gam3r
09-02-2010, 12:15
مسعود ميخواي لپشو گاز بگيري ؟‌ :دي

Master generals
10-02-2010, 15:51
بخونیدش خیلی اموزندست.

راستی مسعود وقتی خوندی وت هم بده تو صحفه دکمه ی vote و subscribe رو پیدا کن و روشون کلیک کن. (اول باید با اکانتت لاگین شی و بعد مقاله رو ببنی اگه می خوای ساب و وت کنی )

Gam3r
10-02-2010, 17:21
از ايده ي ما هم تقلب ميكنين ؟‌ :دي

Master generals
10-02-2010, 20:18
از ايده ي ما هم تقلب ميكنين ؟‌ :دي

محمد الان اصلا حال و حوصله ندارم و اعصابم به شدت خورده پس هیچی ننویسم بهره

فقط اینو بدون که ملت چقدر به اسپم های تو معترض بودن. همه می گن چرا یه ارتیکل تکراری که توش چهار تا عکس اورده 600 تا وت اورده

اینم ایده ی تو نبوده. تو فقط چهار تا مطلب بی ارزش و بی مفهوم از یه جا کپی میکردی و فقط اسم ها را تغییر می دادی

این مطالب با مطالب تو خیلی فرق داره

Gam3r
10-02-2010, 20:22
خوبه من يه :دي گذاشتم كه بفهمي شوخي كردم !!

بعدشم اگه تكراري و بيخود بود كه 600 نفر وت نميدادن !! 600 نفر زبون مياد و ميره !! تو ميري 3 گلد تبليغ ميكني 200 نفر وت ميدن من ميرم دو گلد تبليغ ميكنم 1100 نفر كليك ميكنن و وت ميدن !!
يكم عرضه ميخواد ! :دي

بعدشم من از يك ايراني تقلب نكردم !! رفتم با استفاده از چيزاي قديمي و چيزايي كه كسي بهشون توجه نميكرد چيزاي جديد و قابل توجه ساختم ...
بعدشم توي هر مقاله ي من حد اقل 5 نفر اعتراض ميكنن ولي در عوض 100 نفر تشكر ميكنن و ميگن دمت گرم ...

----

بهتره بحث رو توي پيغام خصوصي ادامه بديم ...

hellbrain666
11-02-2010, 00:24
سلام به همه
ورلد با سرعت 2 نیومده - اومده - میاد - نمیاد - کی میاد ؟
:دي

a3m00n
11-02-2010, 00:25
سلام به همه
ورلد با سرعت 2 نیومده - اومده - میاد - نمیاد - کی میاد ؟
:دي

والله ورد با سرعت 2 که اومده ولی ما ( : دیییییییییی)(من) می خوام تابستون برم تو یه ورد جدید الان که وقت نیست و تنهاییم حال نمی ده.
منتظریم تابستون بیاد(منتظرم : دی )

hellbrain666
11-02-2010, 00:28
تنها که بهتره

این همه کدورت سر ترایب ایرانی بس نبود؟؟؟؟

Masoud King
11-02-2010, 13:52
سلام

دوستان این کل کل رو همین جا تمومش کنید تا بر خوردی صورت نگیره.

هر کسی هم توهین کرده با هاش بر خورد میشه... مطمئن باشید!

بحث Erepublik رو هم تو تاپیک خودش انجام بشه خیلی بهتره ;)

ممنون و تریبالیست باشید!!

Masoud King
11-02-2010, 15:14
واقعا شما هم مثل این حکومت مسخرمون عمل می کنین. :
آها... شما ها که ادعای دانشجو بودن و بهترین رشته و بهرتین داشنگاه رو دارین و مثه بچه های دبستانی و اغلب راهنمایی اینطوری کل کل و دهن به دهن میکنید, اونوقت این مسخره تره... خجالت داره
شما وقتی عضو شدی اینجا قبول کردی که کل کل نکنی... با تیک زدن اون قسمت قوانین... حالا این همه توهین میکنید دوست دارید بقیه کف بزنن و هورا بکشن!
تا الانم خیلی گذشت شده.... اگر میبینید که نمیتونید قوانین رو عایت کنید اصراری بر موندن نیست... موندن و رفتن هر کسی دست خودشه.
اگه اهل منطق باشی باید درک کنی که کل کل و توهین جاش اینجا نیست ولی شواهد امر چیز دیگه ای رو میگه

موفق باشید ;)

B U L U T
13-02-2010, 01:15
اخرین رد پا از صفا:
طبق تحقیقات جنای من :27:
وی در تاریخ 28-09-2009 در ساعت 04:03 PM پستی به شماره 45062
با محتوای

چه خبر ؟

دلم براتون تنگيده بودرا ارسال کرده بود :18:
وی بعد از این پست دیده نشده :19:
و شایعات هنوز وجود دارد(ازدواج و ...):27:

هرکی دیدش بگه یه بار بیاد یه پست بده دارم از دلتنگی گریه میکنم صفا:11:

I LOVE U
:40:

Gam3r
13-02-2010, 08:34
صفا كه هنوز در قيد حيات هستش ولي به اين فروم سر نميزنه !! ميتوني توي بازي ايروپابليك پيداش كني !!

Hamed-Beckham
14-02-2010, 17:20
دوستان کسی خبر داره این اسپید راند کی شروع میشه ؟؟؟
می خوام یه دست بزنم و یاد گذشته کنم !!!
آآآآآآآآآآآآآی نفس کش !!
کسی میاد اسپید ؟؟؟

mondialogo
15-02-2010, 17:17
ورلد 44 ایرانی نداره؟
مردم آن قدر قوی هستم :31:

Gam3r
15-02-2010, 17:48
مسعود ورلد 44 بازي ميكنه !

Metal gear Solid
16-02-2010, 01:30
دوستان
کسی هست که خوب این بازی و بتونه بهم یاد بده ؟
یه خورده وقت بذاره تو اسکایپی مسنجری جایی با هم گپ بزنیم ؟!!
اگه کسی وقتش و داره یه نامه بهم بده
واقعا ممنون میشم !

Masoud King
16-02-2010, 02:19
مسعود ورلد 44 بازي ميكنه !
ممد بازی می کردم.... الان تو 46 یه نیمچه اکانت دارم با 580 پوینت : دی
سالی یه بار سر میزنم میبینم هنوز کسی حمله نکرده : دی
+
راستی مسابقه گلادیاتور ها چی شد؟ : دی

Master generals
16-02-2010, 11:40
حدود یک ساعت داشتم اینجا چرخ می ردم ولی چیزی نمی نوشتم . حوصله لاگین کردن نداشتم. ببینید گشادی تا چه حد دی:

مسابقه منو سعید که برگزار می شه ولی زمان مناسبش باید گیر بیاد. زمانی که هم اون بتونه ان باشه برای 7 8 ساعت هم من.

راستی ورژن 6 تریبالو دیدین؟

خیلی داره خوف میشه

خیلی قابلیت های جدیدی داره بهش اضافه می شه. مثلا یکیش اینه که اعضای هر ترایب می تونه به یه کمپ همون اردوگاه خودممون نیرو بفرسته. وقتی نیرو ها جمع شد مثلا 100 200 هزار تا اکسه :18::18::18::18: بعد همه این نیرو همزمان می شه به یک ویلیج یا اردوگاه ترایب مخالف فرستاد تا پدر و مادرش که هیچی . هفت نسل قبلش جلو چشماش بیاد :42::42::42::42:

رهبری این اردوگاه هر ترایب هم مختص دوک ترایب یعنی همون لیدره

چندین و چند قابلیت دیگه هم داره اضافه میشه

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

راستي ممد تسلیت بابته بن شدنت. اینو شنیدی که می گن از ماست که بر خود ماست

تو قضیه تو اش و دوغ و خیار نذری هم اضافه شده بود. فقط سالاد مونده بود که اونم بروبچز حزب رستاخیر بهت دادن :31::31::31::31::31::31:

Gam3r
16-02-2010, 14:54
مسابقه منو سعید که برگزار می شه ولی زمان مناسبش باید گیر بیاد. زمانی که هم اون بتونه ان باشه برای 7 8 ساعت هم من.

راستی ورژن 6 تریبالو دیدین؟

اين جواب براي هر دو صدق ميكنه !!
اولي : تا بخوان مسابقه برگزار كنن صاحب الزمان ظهور ميكنه !!
دومي : تا بخوان اپديت كنن صاحب الزمان ظهور ميكنه !!
حالا مگه صاحب الزمان يه بار ظهور نميكنه ؟ :دي

mondialogo
18-02-2010, 12:41
اقا ورژن 6 تا 4 روز دیگه (23 فبریه) میاد با 2 تا ورلد جدید 47 و 48

Master generals
18-02-2010, 14:09
من اکانتم فروشیه. باهاش می تونین تو ورژن 6 حال کنید ها :31::31::31::31::31::31:

logos
18-02-2010, 15:24
ایول ورلد جدید کیا پایه هستن بریم توش ؟؟ البته چنتا پیش شرط هم داریم :دی سعید و مهرداد 6میلیونی نباشن ، ممد هیچ کاره ترایب باشه ، همدیگرو هم نوبل نکنین

کیا پایه ان ؟؟

Gam3r
18-02-2010, 16:11
الان سعيد شيش ميليوني رفته و بجاش سعيد هزار روستايي اومده !!
رفت اكانت يه ايراني رنك 2 ورلد 25 رو گرفت هي مياد اينجا ميگه 1000 تا روستا دارم !! شما تا حالا 1000 تا كليك كردين توي يه ورلد ؟!!

zed2
18-02-2010, 16:49
اخرین رد پا از صفا:
طبق تحقیقات جنای من :27:
وی در تاریخ 28-09-2009 در ساعت 04:03 PM پستی به شماره 45062
با محتوای
را ارسال کرده بود :18:
وی بعد از این پست دیده نشده :19:
و شایعات هنوز وجود دارد(ازدواج و ...):27:

هرکی دیدش بگه یه بار بیاد یه پست بده دارم از دلتنگی گریه میکنم صفا:11:

I LOVE U
:40:

تریبال یک نفرین داره که هر کدوم از همکار های بخش بازی توش باشن سر به نیست میشن ....( تا انجا هم که یادم همکار قبلتر این بخش هم بازی می کرد و همین بلا سرش امد )از من گفتن بود همکار جدید مواظب خودش باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس صفا هم مرحوم شد....خدا بیامرزدش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفا كه هنوز در قيد حيات هستش ولي به اين فروم سر نميزنه !! ميتوني توي بازي ايروپابليك پيداش كني !!

البته اگر مثل من فقط نره یک ورک بزنه و بره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول ورلد جدید کیا پایه هستن بریم توش ؟؟ البته چنتا پیش شرط هم داریم :دی سعید و مهرداد 6میلیونی نباشن ، ممد هیچ کاره ترایب باشه ، همدیگرو هم نوبل نکنین

کیا پایه ان ؟؟

شنیدم تغییرات تو کنترل نیرو ها داره میشه
شیطونه می گه بیام دوباره بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه دست و دلباز

محمو تو تنت می خاره انگاری :31::31::31::31::31:

هنوز هم مثل قدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیر گفتی ممد.... با لینکش عضو شدم : دی
+
ممد آواتارت منو کشته : دی

این ممد که ما رو آورد تو خط تریبال... تو هم آوری تو ایروپابلیک ... خدا از دوستان نا باب نگذره : دی

الهی امین ( همدردیم :31:)....البته بگذریم که از این تاپیک تریبال نصف مدیرا و همکاراها و ارشد های بخش ها سر در اوردن ....و البته نصف بن شده ها (شمشیر دو لبه که میگن همینه ها:21:)

سلام به دوستان!!!
چه خبرا؟
میبینم که باز دارین به سر کله هم میپرین!!!
بابا این آسمون رو ول کنید تو رو خدا ... ایشون همیشه با همه مشکل داشته
ایشون ستون پنجم دشمن در ترایب ایرانی GOD در ورلد 25 بود!
یادش بخیر اون روزا!!! دقیقا یک سال پیش بود..
سال پیش همین روزها بود که رنک 3 بودم ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما حالا که فکر میکنم میبینم بهترین روزهای زندگیم رو با این تریبال از بین بردم...
خدا بگم چیکارش نکنه اونی که من رو 6 ماه معتاد این بازی کرد. حالا خوبه من ترک کردم مواد رو اما بعضیها هنوز بیخیال زندگی هستن

خاطرات زنده می کنی ها.....

سلام برو بکس چطورین ؟
الان تا ورلد چند اومده ؟

چقدر خر بودیما ! :40:

ای داد بیداد !
روزگار خوبی بود

همواره یاد فراموش کاری ام می افتم که همیشه در موردش ناراحتم

اخ گفتی عین من با این فرق که من پرمیوم نداشتم (پولم حروم نمیشده):21:
تلفن رو هم درست عین مال ما شد:31:
صفا هم وقتی برگشتم دیگه نبود
الان هم داخل ادم ما رو حساب نمیکنه:27:

نه فکر نکنم:21:

شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زمان شما من بودم؟

Gam3r
18-02-2010, 17:12
تریبال یک نفرین داره که هر کدوم از همکار های بخش بازی توش باشن سر به نیست میشن ....( تا انجا هم که یادم همکار قبلتر این بخش هم بازی می کرد و همین بلا سرش امد )از من گفتن بود همکار جدید مواظب خودش باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس صفا هم مرحوم شد....خدا بیامرزدش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگر مثل من فقط نره یک ورک بزنه و بره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شنیدم تغییرات تو کنترل نیرو ها داره میشه
شیطونه می گه بیام دوباره بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه دست و دلباز

هنوز هم مثل قدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الهی امین ( همدردیم :31:)....البته بگذریم که از این تاپیک تریبال نصف مدیرا و همکاراها و ارشد های بخش ها سر در اوردن ....و البته نصف بن شده ها (شمشیر دو لبه که میگن همینه ها:21:)

خاطرات زنده می کنی ها.....

همواره یاد فراموش کاری ام می افتم که همیشه در موردش ناراحتم

شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زمان شما من بودم؟

وقتي آدم يك سال پست نده همين ميشه ديگه :27:

mahdipotter
18-02-2010, 17:27
سلام بروبچس عزیز چه خبر؟

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

حتما باید اسپم بدم تا بیاید؟

logos
18-02-2010, 21:34
Dear players,

On Tuesday the 23rd of February we will start worlds 47 and 48. These will both be running on version 6.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

World 47 will have the army camp. Bonus villages and improved paladin items will be active, but no church.

World 48 will not have the army amp, but will have the church. Bonus villages and improved paladin items will be active.

Both worlds will have a world speed of 1 and a unit speed of 1.

Bonus villages will grow to 1500 points. The tribe limit will be 120 members.

The starting time for the worlds is between 10:00 and 15:00 server time. World 48 will start roughly 2 hours after world 47.

Once your account has joined one of these two worlds, it will not be able to join the other!

Discussion thread ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Morthy
Community Manager

این church & army camp چیه ؟؟؟ بچه ها بیاین باز بریم تو یکی از اینا تراب cyrus رو بسایم :دی

Gam3r
18-02-2010, 21:40
باز ميخوايين قبر كوروش كبير رو توي گورش بلرزونين ؟

Master generals
18-02-2010, 23:12
توضیحشو دادنم قبلا. چیز خیلی خوفیه

logos
18-02-2010, 23:45
باز ميخوايين قبر كوروش كبير رو توي گورش بلرزونين ؟
لرزوندن که کار تو هست :دی من به یاد تو گفتم

Gam3r
19-02-2010, 08:40
لرزوندن که کار تو هست من به یاد تو گفتم

منكه اكانتم رو در راه اعتلا و عظمت ترايب و نوبل نشدن سعيد فدا ميكنم ...
سعيد هر موقع داشتي نوبل ميشدي بگو سيترت كنم :دي

Gam3r
19-02-2010, 10:40
مسابقات ورلد اسپيد تريبال وارز همراه با جايزه

saman.dragon
20-02-2010, 18:02
فراخوان برای شروع بازی (tribalwars) در روز سه شنبه سلام دوستان.

قابل توجه اون عده از دوستان که عاشق بازی آنلاین هستند
به خصوص اونهایی که بازی جنگهای قبیله ای tribalwars رو قبلاً هم بازی کردند

این یک فراخوان برای اون عده از دوستانی است که مایلند به صورت همزمان بازی رو شروع کنند منتها؛
اینبار به صورت مجتمع و در یک امپراطوری کاملاً ایرانی.

کسانی هم که اطلاعی از این بازی ندارند ولی دوست دارن بازی کنند،
فقط اعلام آمادگی کنند.

Gam3r
20-02-2010, 21:41
دوستان،
فعلاً چیزی حدود 10 نفر از 2 فروم دیگه اعلام آمادگی کردند.
در صورتی که میخواید به ما ملحق بشید، فقط اعلام آمادگی کنید.

1.ساعت بدين
2. كدوم طرف ورلد بريم ؟!
3. يا درست اعلاميه بزنيد يا نزنيد !!

اعلاميه فروم همسايه :دي

سلام به همه ي بچه هاي گل تريباليست

خب ، تريبال وارز بعد از ماه ها !! يك ورلد با مشخصات توپ و عالي و ساعت فوق العاده و سرعت فوق العاده تر ميخواد ارسال كنه كه در نوبه ي خودش بي نظيره
جايزه نفر اول : 5 پوينت پريميوم يعني يك ماه پريميوم اكانت كه سعيد جان ادمين گل سايت به برنده ميده

ورد دوشنبه ساعت 3:30 بعد از ظهر به وقت ايران استارت ميخوره ، ساعت 8:30 هم درش بسته ميشه !
خوبي اين ورد اينه كه 5 ساعته هست و آدم رو خسته نميكنه

اسپيد ورلد 400 هست كه واقعا عاليه و حمله نكرده ريپورت رو ميگيرين ! :دي

وقتي در ورد ثبت نام ميكنيد داراي اين ساختمون ها هستيد !‌ :
ساختمون اصلي 10
باراك 10
استبل 5
ورك شاپ 1
اسميتي 10
ماركت 1
انبار 10
ريسورس ها همه 10

جالب اينه بعد از ساعت 3:40 ميتونيد تاخت و تاز رو شروع كنيد !
برب تا 2000 پوينت رشد ميكنند
اكادمي پاكتي ( حالم ازش به هم ميخوره ! )

اعضاي ترايب فقط 3 نفر ميتونن باشن ، نميتونيد ترايب رو ترك كنيد پس در انتخاب ترايب دقت كنيد تا بتونيد توي 5 ساعت دووم بياريد و همينطور به اعضاي ترايب نميشه حمله كرد ! اين خيلي خوبه ... برين توي ترايبي كه بقل دستيتون هست آويزون بشيد :دي

روستاتون هم راندوم يه جايي ميوفته ! خدا كنه نزديك هم نباشيم تا مشكل پيش نياد :پي

قوانين مسابقه :
1. ايراني ها حق حمله به همديگه رو ندارن و فقط با حمله و نوبل كردن خارجيا ميتونن رنك يك بين ايراني ها بشن و 5 پوينت رو از دستان مبارك حاج سعيد بگيرن :دي
2. ما در مقابل رفتن برق و ... مسئول نيستيم !!
3. هيچ كس وظيفه ساپورت فرستادن و ريسورس دادن به سعيد آسمون رو نداره :دي
4. فقط در صورتي كه اعلام امادگي كنيد و يوزرتون رو بنويسين جزو شركت كنندگان هستيد . در غير اين صورت حتي رنك يك هم بشين بهتون جايزه تعلق نميگيره !
5 . و از همه مهم تر ، در صورتي كه از اين پست تشكر نكنين بهتون جايزه داده نميشه :دي

اميدوارم شاهد مسابقه ي توپي باشيم !

saman.dragon
20-02-2010, 22:40
ابتدا باید میدیدم که کسی اعلام آمادگی میکنه یا نه و بعد توضیح میدادم.

وورد 47 یکی از وورد های خیلی خوبه و برای حرفه ای ها باید بگم که الآن وقتشه که هماهنگ کنیم برای این یکی.

در ضمن،

3 شنبه ساعت 12 ظهر شروع میشه

saman.dragon
20-02-2010, 23:03
روز سه شنبه (همین هفته)
ساعت 12 ظهر به بعد همه باید آنلاین باشن.
بعد از ثبت نام، باید به قسمت North East لوگین کنیم. شمال شرقی.

فعلاً هر کی میخواد اعلام آمادگی کنه تا بقیه اش رو بگم.
فعلاً داریم به 20 نفر میرسیم.

saman.dragon
20-02-2010, 23:48
وورد 47
آقا
من تو این انجمن زیاد نمیام
اما تو انجمن های دیگه خوب فراخوان دادم.
اگه شما اینجا اشنا تری، لطف کن برای جمع کردن بچه های حرفه ای، یه جور پست ارسال کن.

سه شنبه شروع میشه
از ساعت 12
تو فراخوان هام، از ساعت 2 برای جمع شدن و ورود به شمال شرقی ، هماهنگی کردم.
North East

Id من تو یاهو هم saman.dragon هستش

Gam3r
21-02-2010, 14:27
يكم بزرگ تر بنويس نميشه ديد !

Master generals
21-02-2010, 16:34
محمد برم برات تلسکوپ بیارم ؟ :31::31::31::31::31::31:

میگم سامان ترکوندی این تایپیکو

Master generals
21-02-2010, 16:43
a great loss this will be to the tribe and world42...:(

today is a sad day

You could be of great help to us as you are one of the best of us, I was honored to play with you!

لول چه طرفداری دارم من. خودم نمی دوستم بازیم اینقدر خوبه :31::31::31::31::31:

فقط موقع خداحافظی کمال اینجور کامنت ها رو دیده بودم

Masoud King
21-02-2010, 18:41
لول چه طرفداری دارم من. خودم نمی دوستم بازیم اینقدر خوبه

فقط موقع خداحافظی کمال اینجور کامنت ها رو دیده بودم
خواسته با خاطره خوش بری : دی
+
جناب سامان یه بار گفتی همه فهمیدن یا دیدن... دیگه لازم نیست 10 بار بگی!

میگم اگه کسی میره ... منم میام : دی

Gam3r
21-02-2010, 19:11

من تضمين ميكنم ترايبشون به 10 روز هم نميكشه ! :دي
توي ورلد 28 يه بار همين سامان دراگون با مهرداد ترايب زدن حدودا 4 روز بعد ديسبند شد :دي

Master generals
21-02-2010, 19:49
خواسته با خاطره خوش بری : دی
+
جناب سامان یه بار گفتی همه فهمیدن یا دیدن... دیگه لازم نیست 10 بار بگی!

اینم حرفیه. این ایرپ لعنتی نذاشت به اکانتم برسم وگرنه الان رنکم دو رقمی مایل به تک رقمی بود :31::31::31::31::31:

راستی مسعود یادت نره چهارشنیه بهم رای بدی ها. امروز فردا برات بلیط می فرستم که پاشی بهم رای بدی

saman.dragon
21-02-2010, 20:04
توي ورلد 28 يه بار همين سامان دراگون با مهرداد ترايب زدن حدودا 4 روز بعد ديسبند شد :دي

اون موقع من دانشگاه داشتم و 2 تا کلاس دیگه و با این وجود سرم خیلی شلوغ بود و بعد از چند روز اکانتمو دادم به بچه ها و از همه عذر خواستمو رفتم.
اینم بگم که قبل رفتنم همه چیز رو روبراه کرده بودیم.
البته تنها نبودم و همه احساس مسئولیت میکردند.

جناب گیمر
به هر صورت، اون موقع یک مهرداد نامی پیدا شده بود که با وعده ی اکانت پریمیوم ، چند نفر رو جمع کرده بود
و بعد اینکه مشخص شد دروغ گفته، نصف بچه ها انگیزشون رو از دست دادند.

ولی حالا ،
وعده ای در کار نیست.
میخوایم با هم بازی کنیم.
هر کسی پایه است، در خدمدتشونیم.
هر کسی هم که ادعاش میشه حرفه ایه، من حرفی ندارم و میتونه هماهنگی بقیه رو به عهده بگیره و البته و در همه حال کمک میکنم.

حالا اگر دوستان تمایل دارند، فقط اعلام کنند.
حدود 15 الی 20 نفر از انجمن های دیگه هم اعلام آمادگی کردند
حرفه ای و مبتدی
نظر شما چیه؟

Masoud King
21-02-2010, 20:36
ممدی واجب که نیست حتما بریم تو ترایب ایرانی ;)

ینم حرفیه. این ایرپ لعنتی نذاشت به اکانتم برسم وگرنه الان رنکم دو رقمی مایل به تک رقمی بود
خوب میدادی دست من یکم بازی می کردم دستم روون میشد : دی
ممد و مرتضی شما نمیاین؟

راستی مسعود یادت نره چهارشنیه بهم رای بدی ها. امروز فردا برات بلیط می فرستم که پاشی بهم رای بدی
اگه شام و نهار میدی رای میدم : دی

حرفه ای و مبتدی
جاست پرو : دی

Gam3r
21-02-2010, 21:11
اون موقع من دانشگاه داشتم و 2 تا کلاس دیگه و با این وجود سرم خیلی شلوغ بود و بعد از چند روز اکانتمو دادم به بچه ها و از همه عذر خواستمو رفتم.
اینم بگم که قبل رفتنم همه چیز رو روبراه کرده بودیم.
البته تنها نبودم و همه احساس مسئولیت میکردند.

جناب گیمر
به هر صورت، اون موقع یک مهرداد نامی پیدا شده بود که با وعده ی اکانت پریمیوم ، چند نفر رو جمع کرده بود
و بعد اینکه مشخص شد دروغ گفته، نصف بچه ها انگیزشون رو از دست دادند.

ولی حالا ،
وعده ای در کار نیست.
میخوایم با هم بازی کنیم.
هر کسی پایه است، در خدمدتشونیم.
هر کسی هم که ادعاش میشه حرفه ایه، من حرفی ندارم و میتونه هماهنگی بقیه رو به عهده بگیره و البته و در همه حال کمک میکنم.

حالا اگر دوستان تمایل دارند، فقط اعلام کنند.
حدود 15 الی 20 نفر از انجمن های دیگه هم اعلام آمادگی کردند
حرفه ای و مبتدی
نظر شما چیه؟

از كدوم انجمن ها ؟
ميري همه جا ميگي 20 نفر كه مردم وسوسه بشن بعد ببين 10 نفر هم نميشن ؟ :31::31::31:

اگه شام و نهار میدی رای میدم : دی
سانديس ميده :دي

M A X I M U M
21-02-2010, 22:10
در مورد كمپ ورژن 6 يه توضيح بدم كه كمپ محليه براي جمع شدن نيروهاي يك ترايب اما نميشه تمام نيروهاي جمع شده رو به يه روستا فرستاد . بهتر بگم يك شخص نميتونه اينكارو بكنه مثلا رهبر ترايب بلكه هر كس مسئول نيروهاي خودشه و خودش بايد نيروهاشو از كمپ رهبري كنه
كمپ محليه براي جلوگيري از صدمه ديدن نيروها و آماده شدن و برنامه براي حمله
بازم ميگم يك شخص خاص نميتونه رهبري تمام نيروهاي داخل يك كمپ رو داشته باشه و هر كس مسئول نيروهاي خودشه و خودش بايد فرمان حمله رو بده

saman.dragon
21-02-2010, 23:54
از كدوم انجمن ها ؟
ميري همه جا ميگي 20 نفر كه مردم وسوسه بشن بعد ببين 10 نفر هم نميشن ؟ :31::31::31:

سانديس ميده :دي

نه داداش
حدود 17 نفری شدن از 2تا انجمن و
در ضمن
گفتم که با وعده و وعید نمی خوام بازیکن جمع کنم.
داریم میریم بازی کنیم، نمیریم اردوگاه کار اجباری که شما اینجوری میگی.
اگه دوست نداری، خب اجباری در کار نیست.
خواستم با ایجاد یک ترایب که ایرانی هستند اعضاش، یکم جزابیت بازی بیشتر بشه.
اگر حرفه ای هم باشن که چه بهتر.

Master generals
22-02-2010, 07:37
ترایب ایرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حاضرم رو زندگیم شرط ببندم که شما به جایی نمی رسین

این ترایب ما واقعا لیدرش ترکونده ها. من یکی کف کردم. کارش خیلی درسته. کاش یه شخص ایرانی داشتیم که این مهارت های رهبری رو داشت
وقتی ترایب ما با ترایب رنک 1 (ترایبی که همه از همون اول ورلد به به و چه چه می کردند) وارد جنگ شد هیچ کس امیدی به ما نداشت الان ببنیدش. ترایب ما شد رنک 2 ورلد و اونا رنک 6 رولد.

الان اگه ترایب ایرانی بود به محض اینکه ترایب رنک 1 بهمون حمله می کرد تو سرو کله هم می زدیم و اکثرا لفت می کردیم و اگرم نمی کردیم جاسوسی برای ترایب حریف می کردیم

حیف که من دارم میرم. ولی این ترایب و لیدرمونو هیچ وقت فراموش نمیکنم

saman.dragon
22-02-2010, 07:47
قبول دارم که بعضی ها مهارت رهبریشون خیلی خوبه ولی تجربه ی چند ساله ای که از این بازی دارم بهم میگه که در حال حاضر،
جذابیت به اینه که همه ایرانی باشیم و هماهنگ تا این رو تجربه کنیم.

در ضمن،
حالا اول نشیم مثلاً چی میشه؟:13:

Gam3r
22-02-2010, 14:01
ترایب ایرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حاضرم رو زندگیم شرط ببندم که شما به جایی نمی رسین

این ترایب ما واقعا لیدرش ترکونده ها. من یکی کف کردم. کارش خیلی درسته. کاش یه شخص ایرانی داشتیم که این مهارت های رهبری رو داشت
وقتی ترایب ما با ترایب رنک 1 (ترایبی که همه از همون اول ورلد به به و چه چه می کردند) وارد جنگ شد هیچ کس امیدی به ما نداشت الان ببنیدش. ترایب ما شد رنک 2 ورلد و اونا رنک 6 رولد.

الان اگه ترایب ایرانی بود به محض اینکه ترایب رنک 1 بهمون حمله می کرد تو سرو کله هم می زدیم و اکثرا لفت می کردیم و اگرم نمی کردیم جاسوسی برای ترایب حریف می کردیم

حیف که من دارم میرم. ولی این ترایب و لیدرمونو هیچ وقت فراموش نمیکنم

خدايي اين رو راست ميگي
توي يكي از ورلد ها ترايب ما كه ايراني بود رفت با يه ترايب رنك حدودا 5-6 تا پايين تر وارد جنگ شد
ايراني هاي *** رفتن همه چيو لو دادن به دوكشون و ترايب از هم پاشيد !
كلا ايروني جماعت با هم نميسازه !
دليلش هم اينه كه نميخواد جلوي دوستاش بگه كه من از ليدر حرف شنوي دارم !

saman.dragon
22-02-2010, 14:05
پس در نتیجه شما نمیخواین این رو تست کنید.
البته من بهتون قول میدم که با یک تعهدات مناسبی بازی رو شروع کنیم که این مسائل که شما میگید تکرار نشه.

چندین بارون انتخاب میکنیم که همه ی کارا نیوفته گردن یه نفر.
در مورد لیدر هم رای گیری میکنیم تا هر کسی که انتخاب شد، همه موظف باشند حرف آخر رو از اون بشنوند.

Master generals
22-02-2010, 16:42
پس در نتیجه شما نمیخواین این رو تست کنید.
البته من بهتون قول میدم که با یک تعهدات مناسبی بازی رو شروع کنیم که این مسائل که شما میگید تکرار نشه.

چندین بارون انتخاب میکنیم که همه ی کارا نیوفته گردن یه نفر.
در مورد لیدر هم رای گیری میکنیم تا هر کسی که انتخاب شد، همه موظف باشند حرف آخر رو از اون بشنوند.

اتفاقا نشکلات درست از زمانی شروع می شه که بارون و از دم و دستگاه تو ترایب زیاد باشه :27::27::27::27:

اگه 4 5 تا کانتینتو کنترل می کردین و کلی روستا داشتین اینجوری بارون برای هر کانتینت معنی داشت. ولی از همون اول برای 1/20 کانتینت چندین بارون در نظر گرفتن بچه بازیه محضه

دوما لیدری که با رای گیری انتخاب بشه به درد جرز لای در می خوره. کسی باید لیدر باشه که واقعا تواناییشو داشته باشه. که شامل زبان قوی + تجربه بالای بازی هست. اگه قراره که ما فک فکنیم فلان شخص بازیش خوبه بنابراین لیدر خوبی هم می تونه باشه این دیگه خودش یک جوک می تونه باشه

من خودم الان درگیر ارپ هستم. نمی تونم به تی دبلیو سر بزنم. اگر می تونستم سر بزنم که موقعیت عالی و تکمو اونجا ول نمی کردم :31::31::31::31::31::31:

a3m00n
22-02-2010, 16:53
منم اخطارم وقتش تموم شد پس دوباره پست میدم اینجا : دی

1- آقا سامان حرف این بچه ها رو کلااااااااااااااا نادیده بگیر....
اینا فک میکنن ترایب همش لیدره...
والله بهترین لیدره دنیا رو بیار بده به اینا ببین چیکار میکنن !!!!
ای خدای من ..........

آخه لیدر تا بازیکنش تویی که با پوینت 6000 فقط 200 تا شمشیر و 100 تا نیزه دار داری چه غلطی می تونه بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معلومه ترایبای ایرانی اولش خوب پیش میرن بعدش ... ؟
آخه خودت ببین ... اگه 40 تا ایرانی باشن بعد از 4 روز پس از شروع ورد 33 تاشون نوبل میشن !!!!
به لیدر چه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه ورد مگه من تک تک اکانتارو چک نکردم؟؟؟؟ افتضاح بوددددددددددددددددددددددد دددددد
بخدا روم نشد نتیجه رو به بارونای خارجی ترایب بگم :|

به طور میانگین خارجیا 14 برابر ایرانیای هم انتیاز نیرو داشتن !!!!
بهشون میل میزدم تک تک می گفتم عزیزم نیرو بساززززززززز
2000 تا تبر
1000 تا ال سی.....
بعد 4 روز چک می کردم میدیدم آقا 14 تا تبر ساخته 2 تا ال سی !!!!
ایرانیا نمی دونن فارم چیه !!!!!!!! ریپورتا رو میدیدم(بعد از 1 ماه که از شروع بازی گذشته!!!) 1 ریپورت بود(اونم نوشته بود SaEiD invite you to ROSTAM !!! )

آخه آدم چی بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی از حق نگذریم از اون 6 تایی که میموندن 3تاشون خوب بودن ...

محمد و مرتضی و همه کسایی که میگین لیدر مشکل داره والله برین بقیه ترایبا !!!!
مگه من ورد 38 نرفتم ؟
ترایب View !!!!
اعضامون کم بودن ! تو همهجا میگفتن Darkx بهترین لیدره و ...(لیدر ما بود) 2 هفته هم یه پست نمی داد ...
الان تو ادلیست یاهومه ... همه سوالا و مشکلاتشو من دارم بهش جواب میدم و تاکتیک و .... (!!!)
آخه اعضای اون ترایب قوی بودن عزیزه من....

لیدر به تنهای چیکار می تونه بکنه؟
من لیدر بودم روزی 200 تا میل یا بیشتر می خوندمو همه رو جواب میدادم(با وجودی که انگلیسیم 100% خوب نیست) ولی ایا هیچ وقت تو فرامهای خارجی کسی از من میلی دید که جواب خنده دار و تمسخر امیز داده باشسم؟؟؟ با وچود این همه بدخواهی که من دارم !!!؟؟
من لیدر بودم ولی همیشه تو همه حمله ها من اولین کسی بودم که حمله میکردم...
مگه لیدر ترایب رنک 1 و 5 و 7 دقیقا کنار من نبودن؟ مگه تو فرام های خارجی این همه بحث 15ي15 من نبود؟
مگ یگفتن لیدر 4 تا ترایب تک رقمی یجا هستن !!!!
مگه من تنها اون 3 تا لیدرو کلیر نکردم ؟؟؟؟؟
مگه همشون بازیو ترک نکردن؟؟؟؟
این همه ساپورت شدن این همنه حمله شد به من !!!

چرا یکی اینارو نمیبینه ؟؟؟
مگه من بات پوینت 3000 و رنک 4500 او دی حمله 17 نبود ؟؟؟؟
محمد میاد کیگه سعید همیشه پوینتش از همه کمتره :|
آخه مرد مومن مگه به پوینته ؟؟؟؟
من همیشه 15ي15 کلیر هست !!!!
میان میگن لیدرمون ضعیف بود رفتیم ... والله بخدا اینجوری نسیت ...
مرتضی تو اعضای ترایبتون نیرو داشتن آره؟ همه پرو بودن آره ؟ یه لیدر متوسط میتونه همه کار کنه با این ترایب !!!!

به هر حال آقا سامان بدون هیچ توجهی به حرف اینا کارتو بکن ....
اینا 2 تا جمله یاد گرفتن همیشه همینو میگن ...
ولشون کن...

من شاید بیام()ولی درس دارم و فقط بخاطر کامل یاد گرفتن کاره کمپ ها میام واسه وردی که تابستون میزنم)
تو هم بهترینای ترایبتو بشتاس ایشالله تابستون میاریمشون تو وردی که میریم.

یکمی سبک شدم :|
اما خیلی حرف نگفته دیگه دارم ...
همیشه می خواین بد بازی کردن ایرانیا رو بندارین گردن دوک.
در ضمن من تو ورد 42 با 10 تا ایرانی فوق حرفه ای آشنما شدم...
خیلی خوش حالم بخاطر این موضوع.

ممد و بقیه که می گن حرف من اشتباهه اوکی بگن ولی خودشون فکر کنن می فهمن که شاید یکمیم اشتباه نباشه...

اون آقایی که میاد رو زندگیش شرط میبنده که ترایب ایرانی به هیجا نمیرسه ! اوکی اگه می تونه واسه تابستون رو ترایب من شرط ببنده :|

والسلام.

Gam3r
22-02-2010, 17:06
محمد میاد کیگه سعید همیشه پوینتش از همه کمتره :|
آخه مرد مومن مگه به پوینته ؟؟؟؟
من همیشه 15ي15 کلیر هست !!!!

همونطور كه خودت ميگي ليدر بايد ليدر باشه !
ليدر بايد هم توي پوينت رنك يك باشه و هم توي اودي و هم توي نيرو تا بهش بگن ليدر حرفه اي
نه ليدري كه توي همه ورلد ها روي 3 كيلو گير ميكنه ! بعد ميگه من بدخواه دارم !
نه ليدري كه نيروهاش اندازه يه نوب مثل منه ... هرموقع ازت پرسيدم ، اول نيروهاي تو رو گرفتم ببينم از من بيشتره يا نه كه ...
عزيز من ، تو كه انقدر ادعاي حرفه اي بودن داري كه نيرو كلي داري چرا اومدي و با اكانت من به دشمنت حمله كردي ؟
چون اصلا تروپي نداشتي كه باهاش به بقل دستيت حمله كني !
كسي كه بقل دستيش رو نميتونه بزنه چيجوري 15*15 كيلر ميكنه ؟؟؟

این همه ساپورت شدن این همنه حمله شد به من !!!

ديگه اين حرف رو انجا نزن كه من و علي و سعيد سولجر هميشه توي اسپيد ها بهت ساپورت و رسورس ميداديم
آخرش هم دست از پا دراز تر بر ميگشتي

تو هم بهترینای ترایبتو بشتاس ایشالله تابستون میاریمشون تو وردی که میریم.

حتما ميان !

اون آقایی که میاد رو زندگیش شرط میبنده که ترایب ایرانی به هیجا نمیرسه ! اوکی اگه می تونه واسه تابستون رو ترایب من شرط ببنده :|

looooool
اون ترايب رستم با اون همه دب دبه و كب كبه و i have no mercy ( درست نوشتم ؟ ) كه رنك يك بود و ... كاري نتونستين بكنين
كه اصلا عرضشو نداشتين !!

سعيد تو يه ورلد بگو كه ليدر بودي و به 2 روستا رسيدي !!

a3m00n
22-02-2010, 17:34
همونطور كه خودت ميگي ليدر بايد ليدر باشه !

ليدر بايد هم توي پوينت رنك يك باشه و هم توي اودي و هم توي نيرو تا بهش بگن ليدر حرفه اي

ممد خوش بختانه تو جوابات اینقدر مسخرن که احتیاج به جواب نداره : دی
هر کی یکمی از بازی بدونه این براش روشنه.
آخه نوووووب مگه همه چی به پوینته؟ من همیشه همرو اماده میکنم واسه نوبل همیشه اطراف من همه فارمن اما چرا پوینتم رو 3 کیلو میمونه چون باز نیرو میسازم !!!
من همیشه درسم مزاحم بوده وگرنه من همیشه تک تک تارگت هام امتیازشون از خحودم بیشتر بوده(اونایی که کلیر کردم و اماده نوبل شدن هستن)

نه ليدري كه توي همه ورلد ها روي 3 كيلو گير ميكنه ! بعد ميگه من بدخواه دارم !
نه ليدري كه نيروهاش اندازه يه نوب مثل منه ... هرموقع ازت پرسيدم ، اول نيروهاي تو رو گرفتم ببينم از من بيشتره يا نه كه ...

در مورد جمله اوب بالا توضیح دادم !
تو هر موقع پرسیدی نیروهات از من بیشتر بود؟ لول
اولا که یو 90% مواقع دروغ میگفتی میگفتم بزار سیت شم ببینم میگفتی نه !
ثانیا وقتی یو میپرسیدی من اودیم زیر 100 بوده یعنی اینکه نیروهام 100 دفعخ مردن و زنده شدن نه مثه تو که می خوای ترشی بگیری از نیروهات نوب (فرق منو تو اینه)

عزيز من ، تو كه انقدر ادعاي حرفه اي بودن داري كه نيرو كلي داري چرا اومدي و با اكانت من به دشمنت حمله كردي ؟
چون اصلا تروپي نداشتي كه باهاش به بقل دستيت حمله كني !
كسي كه بقل دستيش رو نميتونه بزنه چيجوري 15*15 كيلر ميكنه ؟؟؟

درسته که من خیلی بازیکن حرفا ای هستم : دی اما مگه یه بازیکن می تونه چند نفرو بدبخت کنه تو یه مدت کوتاه ؟؟؟
بلاخره هرچیم فوتو فن بلد باشی باید کشته بدی یا نه؟
من نیروهام تموم شده بود اونوقع ... و حریفم هم خیلی پرو بود(با اکانت تو بک تایمش کردم) چون تو 3 روز میشد نیروهات برگردن و ...) رس هارم گفتم می دم بت و ...(دیگه ادامه این بحث کافیه)

ديگه اين حرف رو انجا نزن كه من و علي و سعيد سولجر هميشه توي اسپيد ها بهت ساپورت و رسورس ميداديم
آخرش هم دست از پا دراز تر بر ميگشتي

لول...
ممد جون آن چه که عیان است چه حاجت به بیان است ...
منو خدارو شکر همه(ایرانی و خارجی و ...) تو اسپید میشناسن و 90% اسپیدهارو بدون هیچ ایرانی میرم .. نمی دونم چرا بدون ساپرتاتون همیشه رنک 1 تا 3 می شم : دی
می تونی تو اسپید بپرسی از همشون تا منو برات تعریف کنن.
دیشبم یه اسپید باهم رفتیما یادته ؟ : دی
من رنک جنگم 1 شد و لیو دادم چون پرمیوم و وقت نداشتم( باش بود یعنی رنک جنگ تعین کننده نفر اول بود)
همه خداهای اسپید وقتی منو میبلینن تو روندها میل میدن که اگه ترایب زدی منو اینوایت میکنی بعد تو .. : دی

بیخیال بابا

looooool
اون ترايب رستم با اون همه دب دبه و كب كبه و i have no mercy ( درست نوشتم ؟ ) كه رنك يك بود و ... كاري نتونستين بكنين
كه اصلا عرضشو نداشتين !!

سعيد تو يه ورلد بگو كه ليدر بودي و به 2 روستا رسيدي !!
آره ...
آره ...
ihavenomercy بود ولی مگه با 1 ihavenomercy va 1 danger102 میشه رنک 1 شد ؟؟؟
من اولین وردی که بازی کردم به 400 کیلو رسیدم و اتفاقا اکانتم هم دادم یه مدت دست خودت بود : دی

تو اسپی ها هم تا حالا به 1 میلیون رسیدم ...
اما چون جر تابستون وقت بازی ندارم ...

در ضمن من همیشه همه کارای ترایبو میکردم و بازی میکردم نه مثل تو فققط بازی میکردم با این وجود بازیم قابل قیاس با امسال یو نیست : دی

................

ممد هر کی ندونه یو میدونی که من حرفه ایم آخه یه مدت 2 تایی با اکانتم بازی میکریدم..
یادت رفته چطوری مثل ... کیف میکردی با پیشرفتامون(من 2 هفته پیش خوندم پستای اونموقرو تو هم بخون)

در خدمتم اگه هنوز سوالی هست :)

Masoud King
22-02-2010, 18:19
ای بابا!!!

میگم نمیدونین تو قوانین نوشته کل کل ممنعوع می باشد؟!؟
حالا که دونستین!

خلاصه اینکه بحث رو همینجا تمومش کنید تا خدایی نکرده اخطار و حذف دست رسی و این موارد پیش نیاد براتون!

ممنون.... تریبالیست باشید ;)

Master generals
22-02-2010, 18:38
هم محمد هم سعید هر دوتون اشتباه می کنین. واقعا تو یه ترایب واقعی نرفتین تا ببین لیدر یعنی چی..
همون ترایب رنک 1 که توسط ما شد رنک 6. برو فروم ها رو چک کن. تک تکشون می گن از نضر اعضا اونها از ما غولترن و ما از نظر بازی تکی از اونها ضعیفتریم . پس چرا ما لهشون کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

لیدر اگه لیدر باشه با 4 5 نفر به خاطر رودربایسی کوتاه نمی یاد الکی. لیدر اگه لیدر باشه اینهمه بی جهت و بی خود دشمن نمی تراشه. لیدر اگه لیدر باشه سعی می کنه از موقعیت ها به احسن ترین نحو ممکن استفاده کنه

لیدر اگه لیدر باشه باید بقیه اینقدر ازش بترسن و در عین حال بهش احترام بذارن که اگه گفت زمین کره نیست بگن نه نیست.

این لیدر مون اول من باهاش اختلاف داشتم. حتی دو سه بار از ترایب کیک شدم. پست هامم تو فروم خود تریبال هست که بهش گفتم نوب و ........... ولی الان که الانه می بینم این بشر خیلی از ما بهتره.

سعید لیدری به پست بودن و اکتیو بودن زیاد تو فروم نیست. لیدری به درست مدیریت کردن ترایبه. این که چه موقع مرج بشه و چه موقع دیپلماسی ببنده

به خدا همین 2 3 ماه اخر بازکنایی بودن که یا 300 هزار پوینت و زیر رنک 200 و حتی بعضیاشون رنک دو رقمی حاضر بودن به ما بپیوندن در حالیکه نه زیر حمله بودن نه چیز دیگه ای ولی لیدر ما اونا را دعوت نمی کرد ولی به جاش می رفت 90 یا 100 هزار پوینتیا رو از قار ه هایی که تازه بهشون رسیده بودیم دعوت می کرد

الان که می بینم عالی ترین تصمیم ممکن تو اون زمان بوده. اینجوری بین ترایب ما و ترایب رنک یک فاصله اقتاد و تا اونها این فاصله رو پر کنن ما قویترین مرز دفاعی ممکنو ساختیم. به طوریکه الان می خواین ترایب رنک یکو دیسبند کنن

لیدر ما همیشه با دشمناش به ارام ترین نحو ممکن صحبت می کنه چون می دونه این یه بازیه و چیزی بیشتر از یه سرگرمی ساده نیست ولی ما ایرانی وقتی با دوستامون اینجوری صحبت می کنیم وقتی لییدر بشیم چی میشم

سعید ، محمد تو شما تا حالا تو ترایبی نبودین که چند ده ملیون پوینت داشته باشه و جزو تاپ رنک ها داشته باشه. لیدرشیب واقعی رو اونجا می تونین ببینین.

به بار دیگه می گم سعید . اگه به لیدری نیست چرا ترایبی که بهترین بازیکن ها رو به گواه همه در اختیار داشت به طوری که او دی پوسنتش با ممبر های کم همیشه اول بود در مقابل ما اینجوری کم اورد؟

بهتره فروم 42 رو بخونی تا تعجب همه رو ببینی

saman.dragon
22-02-2010, 18:58
a3m00n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،
بحث کل کل نیست.
من یک پیشنهاد دادم، اما اینها بجای اینکه امتحان کنن با من، فقط بهونه آوردند.
خب اگه نمیخواین بیاین، اجباری که نیست.

من دنبال اونایی هستم که بدون توقع بالا میان.
هر چی توقع بالاتر باشه، امکان اینکه وسط بازی قهر کنن و به اصطلاح همون حرکات بچه گانه ازشون سر بزنه بالاتره.

الان
تو 2 تا فروم ، چیزی حدود 19 نفر اعلام آمادگی کردند که متاسفانه اکثریتشون تازه کارن و حتی بعضی ها حتی دفعه اولشونه.

به قول شما دوست عزیزم،
بهتره شروع کنیم.
خودمون رو اماده کنیم.
همدیگه رو بشناسیم.
من ادعام نمیشه اما خوشبختانه بازیم خیلی خوبه و هم انگلیسیم در حد متعادله که کارام رو راه بندازه و
تجربه مدیریتی هم داشتم با خارجی ها
بنابر این، با همکاری دوستان با تجربه ترم، میتونیم بازی قشنگی بسازیم.

Master generals
22-02-2010, 19:17
یه چیز دیگه هم بگم
دور تا دور ما ترایب های قوی بود. ما تمرکزمون رو ترایب رنک یک بود. اون ترایب های دیگه به ما پیشنهاد دیپلماسی می دادن و حتی حاضر بودن همه چوره کمکون کنن ولی لیدر ما اصن طرفشون نگاه هم نکرد. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای اینکه شم استراتژی اش اون قدر قوی بود که تا 1 2 ماه بعدو پیش بینی کنه

Gam3r
22-02-2010, 19:20
ای بابا!!!

حالا که دونستین!

خلاصه اینکه بحث رو همینجا تمومش کنید تا خدایی نکرده اخطار و حذف دست رسی و این موارد پیش نیاد براتون!

مسعود جون داداش ول كن بزار حرف بزنيم ديگه
هر موقع ميريم حرف بزنيم ميزنين همه چي رو پاك ميكنين

اين كجاش كل كله ! داريم سعي ميكنيم به توافق برسيم :31:

saman.dragon
23-02-2010, 00:07
خب
فردا روز ثبت نام world47 هستش.
از اونهایی که میخوان تو یه ترایب ایرانی بازی کنند، فقط کافیه که بعد از ظهر
به این آیدی من پی ام بدن
Saman.Dragon
و بعد برای ورودشون هماهنگی میکنیم.

a3m00n
23-02-2010, 12:36
من باهاتون میام...
فقط اسم ترایب معلوم نیست؟
اگه هست برم تو فرامش یکمی کل کل کنم و ترایبتونو معروف کنم : دی

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

ای بابا!!!

حالا که دونستین!

ما تا اومدیم حرف بزنیم آخرش گفتی تریبالیست باشین :|

بابا داریم بحث میکنیم مشکلات ترایبای ایرانیو پیدا کنیم دیگه |:|

saman.dragon
23-02-2010, 14:20
asemon جان
دلم میخواست اسم ترایب رو هم با توافق جمع انتخاب کنیم اما از اونجایی که اعضایی داوطلب در یک فروم متمرکز نیستند،
بنابر این، پیشنهاد اول من،
Persian Empire با تگ Aryan هستش.

a3m00n
23-02-2010, 15:21
اقایون ما رفتیم شمال شرقی !!!!

شما هم بیاین....

Masoud King
23-02-2010, 16:24
اين كجاش كل كله ! داريم سعي ميكنيم به توافق برسيم
اممدی اینکه چپ و راست میگین تو نووبی و اون میگه خودتی و ... این رسیدن به توافقه؟!؟

با حرفای مرتضی موافقم... به قول معروف لشگر گوسفندا که شیر رئیسش باشه از لشگر شیر ها که گوسفند رئیسش باشه خیلی کارامد تره(اصلش رو بلد نبودیم نقل به مضمون گفتم)

Gam3r
23-02-2010, 19:22
دو گروه سامانيان و سعيديان شديد ؟!

اممدی اینکه چپ و راست میگین تو نووبی و اون میگه خودتی و ... این رسیدن به توافقه؟!؟

با حرفای مرتضی موافقم... به قول معروف لشگر گوسفندا که شیر رئیسش باشه از لشگر شیر ها که گوسفند رئیسش باشه خیلی کارامد تره(اصلش رو بلد نبودیم نقل به مضمون گفتم)

مسعود خدايي تريبال بدون فحش حال نميده ، ميده ؟ :دي

saman.dragon
23-02-2010, 19:58
چه شانس بدی
امروز از ساعت 1 اینترنتم قطع شد تا الا که پی در پی کانکت رو میزدم بلکه وصل شه.

بالاخره وصل شد
حالا وارد شمال شرقی شدیم.
دوستان همه بیاید شمال شرقی NORTH EAST

من با همین آید Saman.Dragon اونجام و اگه دوست داشتید همکاری کنیم، بهم میل بزنید.

Gam3r
23-02-2010, 20:02
الان شما يك گروهين يا دو گروه ؟

a3m00n
24-02-2010, 14:52
یه گروه
و از اولین ساعت شروع ورد 47 تا الان رنک 1 هستیم.

logos
24-02-2010, 15:55
یه گروه
و از اولین ساعت شروع ورد 47 تا الان رنک 1 هستیم.
تا جایی که یادمه ترایب هایی که تو توشون بودی خیلی وقتها تو چند روز اول رنک 1 بودن اما :27:

باید دید ایندفعه چه کثافت کاری هایی رخ میده و کیا به کیا خیانت میکنن و نامردی میکنن و کی این ترایب هم منحل میشه :31:

saman.dragon
24-02-2010, 18:02
تا جایی که یادمه ترایب هایی که تو توشون بودی خیلی وقتها تو چند روز اول رنک 1 بودن اما :27:

باید دید ایندفعه چه کثافت کاری هایی رخ میده و کیا به کیا خیانت میکنن و نامردی میکنن و کی این ترایب هم منحل میشه :31:
همه ی اینهایی که گفتی همیشه و همه وقت تو بازی ها رخ میده و البته لذت بازی به همین چیزهای پیشبینی نشده و پیش بینی شده است.

ما داریم با هم بازی میکنم و هدف اول لذت بردن
نه ترس از اینکه چی قراره به سر دنیای مجازیمون بیاد.
شما هم بجای اینکه اینجا ورد بخونی که چه موقع ترایب منحل بشه، بهتره بری دنبال روزی خودت دوست گرامی.

King_90
24-02-2010, 23:55
عجب.
تراییب ایرانی؟؟؟؟؟؟؟
اونم با این مردک سعید.خدایی نمی دونم چطوری روش می شه هنوز بیاد این فروم.
داش سعید بیشتر از خودتون کوچیک نکن با یه خداحافظی خوشحالمون کن نذار ما هم بیشتر از تحملت کنیم.
بقیه بچها امیدوارم موفق باشن اگه دارن بازی می کنن.

Gam3r
25-02-2010, 14:15
علي جون كجايي دلم برات تنگ شده
اكانتت رو چيكار كردي هنوز بازي ميكني ؟

King_90
25-02-2010, 15:20
دسترسی به کامپیوتر نداشتم :دی
مادربردم سوخته بود:دی
اره هنوز بازی می کنم.البته من دیگه نه.دوستم :دی الانم اکانت رنک 48 ایناست.
بدک نیست.

Mohsen EA
25-02-2010, 16:02
يادش بخير اين يه ماهي كه اينجا نبودم اونجام نبودم
يه طمع كار اومدو كل شهركمو گرفت
و از اون موقع ترك كرديم
و اين داستا ادمه ندارد<----

a3m00n
25-02-2010, 19:13

: دییییی

بچه تو کجایی ؟؟:10:

همه ی اینهایی که گفتی همیشه و همه وقت تو بازی ها رخ میده و البته لذت بازی به همین چیزهای پیشبینی نشده و پیش بینی شده است.

شما هم بجای اینکه اینجا ورد بخونی که چه موقع ترایب منحل بشه، بهتره بری دنبال روزی خودت دوست گرامی.

به شدددددددددددددددت تاید میشه :)

عجب.
تراییب ایرانی؟؟؟؟؟؟؟
داش سعید بیشتر از خودتون کوچیک نکن با یه خداحافظی خوشحالمون کن نذار ما هم بیشتر از تحملت کنیم.
آخه مردک به توووووووووو چه؟؟
تو ترایبی؟
یا داریم بهت حمله می کنیم؟
اصلا تو بازیه هستی؟
به تو چه ربطی داره که چرت مینویسی همیشه؟
کی اصلا با تو حرف زد که خودتو نخود هر آشی میکنی؟؟؟
هر کی می خواد نیاد تو ترایب به درک.
هر کی راضی نیست نیاد آقا جون نیاد.

نمی خوام دیگه در مورد من نظر بدی تو :|

اینایی که قرمز شد من شناسه و ضمیر رو درست نفهمیدم : دییییییی

logos
26-02-2010, 22:30

دوست عزیز شما احتمالا یا تازه کاری یا تازه تو ترایب ایرونی رفتی :46:
با هم بازی کردن و لذت بردن تو جمع بعضی ایرونی ها یه کم بی معنی هست فکر کنم تا چند وقت دیگه خودت متوجه بشی !!!!!
بودند کسایی که من از بازی کردن باهاشون بسیار لذت میبردم (مثل همین محمد که خیلی پسر باحالیه فقط یکم کوچولو و ساده و جو گیر هست :27::10:) یا صفا و مصطفی و اونیکی سعید و خیلی های دیگه که یادم نیست و از قدیمیای بازی بودن اما یه سری بچه بازی ها از و23 اینطورا بود که شروع شد و اتفاقاتی که واقعا میگم ترایب های ایرونی به خاطر حضور یه سری افراد خاص و یه یسری اتفاقات به گندکشیده شدن !!
من خودم تاحالا تو ترایب های ایرونی لذتی ندیدم به جز دعوا و فحش و نامردی و .... دیگه که باعث خروج خیلی از ادمها از بازی شد
اما تو چند و(مثل9و 12 و 25 و این اخری که یه کم توش بودم) تو ترایب های خارجی با نظم و مدیریت درست و همچنین مرام و جوانمردی و احترامی که بود واقعا لذت بردم از بازی

عجب.
تراییب ایرانی؟؟؟؟؟؟؟

سعیید خداییش راست میگه دیگه :27:

: دییییی

بچه تو کجایی ؟؟:10:

به شدددددددددددددددت تاید میشه :)

آخه مردک به توووووووووو چه؟؟
تو ترایبی؟
یا داریم بهت حمله می کنیم؟
اصلا تو بازیه هستی؟
به تو چه ربطی داره که چرت مینویسی همیشه؟
کی اصلا با تو حرف زد که خودتو نخود هر آشی میکنی؟؟؟
هر کی می خواد نیاد تو ترایب به درک.
هر کی راضی نیست نیاد آقا جون نیاد.

نمی خوام دیگه در مورد من نظر بدی تو :|

اینایی که قرمز شد من شناسه و ضمیر رو درست نفهمیدم : دییییییی

یه مدت که سربازی بودم بعدشم بد جور سرم شلوغ شده به بازی نمیرسم اونم تریبال که اگه بخوام بازی کنم باید کلی وقت بزارم روش

در کل اگه بازی میکنی سعیید جون امیدوارم موفق باشی و بتونی رنک 1 بشی

Gam3r
27-02-2010, 14:28
واقعا لذت بردم از بازی

چيزاي ديگه اي هم هست كه ازش لذت ببري ها :دي

zaksis
04-03-2010, 12:56
همون جور که همه پیش بینی میکردین ترایبه آقا سعید به ...رفت:31:
خودشم بن شد:31:

mohsen_sir
05-03-2010, 18:05
آقا اين قضيه 47 چيه؟تريب زدين؟ اگه زدين منم دعوت كنيد
297|607 mohsen-sir

Gam3r
05-03-2010, 20:25
بازم سعيد ترايب زد ! ديسبند شد ! بس كن ديگه ... !!

marde tanhayi
05-03-2010, 20:28
عاقبت تراب چی شد به هوای شما ما هم دوباره این بازی رو شروع کردیم ولی چی شد من هنوز عضو گروه نشده بودم چی شد پس؟

mohsen_sir
05-03-2010, 20:38
زاست ميگه فعال كنيد با هم ديگه بريم بتركونيم
يه تريب توپ همه ايراني به هم ديگه كمك كنيم رتبيه تريب رو ببريم بالاي بالا
اسمشم مي زاريم

IRANIAN

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

راستي يه چي بگم اگه يه سري به صفحات 2000 بزنيد اسم منو اونجا ميبينيد اين يعني چي؟ يعني قبلاً قبلاً نا 3 سال پيش من بازي مي كردم.اون موقع مسابقه بود هركي پست اول رو تو روز بزنه من از ديروز تا امروز همش 10 پست جديد نديدم بابا فعال باشين
47 بره ماست

zaksis
06-03-2010, 15:15
هیچی نشد فقط ترایب دیسبند شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
الانم هر کدوم تو یه ترایب خارجی هستیم
منم تو یه ترایبه very noob هستم!!!
اطرافیام همه یا NAP هستن یا ally!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsen_sir
07-03-2010, 17:40
من جاي مديرا باشم اي تاپيگ رو قفل ميكنم.

Masoud King
07-03-2010, 17:46
من جاي مديرا باشم اي تاپيگ رو قفل ميكنم.
خوبه پس شما مدیر نیستی ;)

logos
09-03-2010, 17:29
همون جور که همه پیش بینی میکردین ترایبه آقا سعید به ...رفت:31:
خودشم بن شد:31:
:27::27::27:
البته باید بگم این قضیه جزء واضحات و نیاز به پیش بینی نداشت :46:
راستی شما ؟؟؟؟
این قضیه کلیسا و influence area of religion و Belief رو کسی میتونه یه توضیح مختصر بده بدونم چیه :5:

Gam3r
09-03-2010, 21:20
مسابقه ي ورد اسپيد تريبال وارز
به نفر اول بين ايراني ها 5 پوينت پريميوم داده ميشه !

Hamed-Beckham
13-03-2010, 18:54
اوه اوه !!
یعنی این قدر تاپیک خوابیده که پست 4 روز پیش اخرین پست هستش ؟؟؟
چرا بیشتر دوستان بازی نمی کنن ؟
موضوع چیه ؟؟

mondialogo
14-03-2010, 16:02
آقا برای زنده شدن 2 باره یک نظر عالی دارم:
دوستان اعلام آمادگی کنند بریم تو ورلد جدید

mohsen_sir
15-03-2010, 11:04
ورد جديد؟ كدومو ميگي 48؟

Hamed-Beckham
15-03-2010, 18:00
دوستان به نظر من اگه مسابقات راه بندازین خیلی بهتر میشه !!! :دی
مثل سایت های دیگه !

mondialogo
16-03-2010, 07:30
ورد جديد؟ كدومو ميگي 48؟
ورلد 47 و 48 هر دو جدیدن اما 47 با حال تره

Gam3r
16-03-2010, 08:10
حامد جان مسابقه كه داره همينطور برگزار ميشه و برنده ها 5 پوينت پريميوم ميگيرن ( آقا سعيد بهشون ميده )
تو هم كه 5 پوينت رو بردي باز چي ميگي :دي

logos
18-03-2010, 15:02
حامد جان مسابقه كه داره همينطور برگزار ميشه و برنده ها 5 پوينت پريميوم ميگيرن ( آقا سعيد بهشون ميده )
تو هم كه 5 پوينت رو بردي باز چي ميگي :دي
قضیه مسابقه چیه ؟؟؟
سعیید از کی تاحالا دست به خیر شده ؟؟

Gam3r
18-03-2010, 16:38
سعيد آسمون نميده كه ! اون دست شويي نميره مبادا گشنش بشه !! :دي
قضيه از اين قرار هستش كه قرار بود توي عيدي ، 4 تا مسابقه ي اسپيد برگزار بشه و سعيد ( King SANR ) به نفرات اول بين ايراني ها توي اسپيد 5 پوينت پريميوم بده
تا حالا يكي برگزار شده
ورد خوب ديگه اي تا حالا نيومده ، از بد شانسي ما هم يه ورد يك هفته اي توي عيد ميادش !

logos
18-03-2010, 20:49
سعيد آسمون نميده كه ! اون دست شويي نميره مبادا گشنش بشه !! :دي
قضيه از اين قرار هستش كه قرار بود توي عيدي ، 4 تا مسابقه ي اسپيد برگزار بشه و سعيد ( King SANR ) به نفرات اول بين ايراني ها توي اسپيد 5 پوينت پريميوم بده
تا حالا يكي برگزار شده
ورد خوب ديگه اي تا حالا نيومده ، از بد شانسي ما هم يه ورد يك هفته اي توي عيد ميادش !
اون اولشو خوب اومدیا :27::27:

یه مسابقه هم خود تریبال گذاشته به نظر هیجان اسپید تو این دور خیلی زیاد میشه

Gam3r
19-03-2010, 07:52
اون اولشو خوب اومدیا :27::27:

یه مسابقه هم خود تریبال گذاشته به نظر هیجان اسپید تو این دور خیلی زیاد میشه

اون كه يك هفته اي هستش و با سيستم جديد هست ... خواستيم يه تيم ايراني تشكيل بديم هر 2 نفر يك اكانت و بريزيم توي ورلد ولي كسي استقبال نكرد ...

hiworld
19-03-2010, 15:04
کسی w44 هست ؟
-------------
@Gam3r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هركس با لينك من در eRepublik عضو بشه وقتي به لول 5 برسه
جدیدا لول 5 شده ؟

marde tanhayi
21-03-2010, 18:19
اقایان با تجربه در جنگ اطفا به این سوال جواب بدین

داشتن کدوم یک از نیرو ها بهتره
20000 تبر زن برای یک قلعه
20000 شمشیر زن برای یک قلعه
5000 سواره سبک برای یک قلعه
4000 سواره سنگین برای یک قلعه

قلعه هم اولین قلغه هست هم باید دفاع کنه هم حمله یعنی یک ارتش کوبنده و دفاع کننده قوی باشه

Gam3r
22-03-2010, 08:28

قلعه هم اولین قلغه هست هم باید دفاع کنه هم حمله یعنی یک ارتش کوبنده و دفاع کننده قوی باشه

هيچكدام خوب نيست
بايد مخلوطي از همه ي نيرو ها باشه
من كه هميشه روستاي اولم كامل هجومي هست

marde tanhayi
22-03-2010, 12:00
هيچكدام خوب نيست
بايد مخلوطي از همه ي نيرو ها باشه
من كه هميشه روستاي اولم كامل هجومي هست

مثلا از هر کدوم چه تعداد رو پیشنهاد می دید

Gam3r
22-03-2010, 13:05
مثلا از هر کدوم چه تعداد رو پیشنهاد می دید

من كسي نيستم كه بخوام نظري بدم
افراد خيلي حرفه اي تري اينجا هستن ... بهتره اونا كمكت كنن ...

logos
22-03-2010, 16:25

بسته به موقعیت و وقضیت روستات و نوع بازیت داره و البته همسایه هات

من خودم چون عموما هجومی بازی میکردم و دورو برم رو سریع فارم میکردم اصلا دفاعی نمی ساختم و فقط ترکیب هجومی میساختم
البته اگه منظور از قلعه همون روستا باشه و چیز جدیدی تو بازی نباشه! ترکیب هم حدود 2700 سواره سبک ، 300 رم و بقیه تبر زن می ساختم اگه ارچر هم هست 400-700 تا از سواره ها رو از نوع ارچر بساز

marde tanhayi
22-03-2010, 17:52
بسته به موقعیت و وقضیت روستات و نوع بازیت داره و البته همسایه هات

من خودم چون عموما هجومی بازی میکردم و دورو برم رو سریع فارم میکردم اصلا دفاعی نمی ساختم و فقط ترکیب هجومی میساختم
البته اگه منظور از قلعه همون روستا باشه و چیز جدیدی تو بازی نباشه! ترکیب هم حدود 2700 سواره سبک ، 300 رم و بقیه تبر زن می ساختم اگه ارچر هم هست 400-700 تا از سواره ها رو از نوع ارچر بساز

این رو من متوجه نشدم چیه
و دیگه اینکه سواره نظام سنگین امارش خیلی بالاس و یه حمله به یکی با چد تا از اونا زدم بدبختش کرد از پس چرا نسازم

logos
22-03-2010, 18:28
این رو من متوجه نشدم چیه
و دیگه اینکه سواره نظام سنگین امارش خیلی بالاس و یه حمله به یکی با چد تا از اونا زدم بدبختش کرد از پس چرا نسازم
HC به صرفه نیست ساختش از نظر تعداد جمعیتی که میگیره و میزان منابعی که میخواد
برای غارت از سبک استفاده کن و برای حمله از ترکیب LC , axe , ram
ram : دیوار رو خراب میکنه تو ورک شاپ هم ساخته میشه

امتیازت و ورلدی که بازی میکنی و اسمت و همچنین نیروهاتو بزار اینجا تا بهتر بشه راهنماییت کرد

marde tanhayi
22-03-2010, 19:16
HC به صرفه نیست ساختش از نظر تعداد جمعیتی که میگیره و میزان منابعی که میخواد
برای غارت از سبک استفاده کن و برای حمله از ترکیب LC , axe , ram
ram : دیوار رو خراب میکنه تو ورک شاپ هم ساخته میشه

امتیازت و ورلدی که بازی میکنی و اسمت و همچنین نیروهاتو بزار اینجا تا بهتر بشه راهنماییت کرد

تو ورد 47
1500
moj65
بیشتر سوار سبک

logos
23-03-2010, 00:28
تو ورد 47
1500
moj65
بیشتر سوار سبک
ایول کارت خوبه دورو برت همه فارمن دمت گرم فقط سوار سبک لازم داری الان واسه فارم کردن اونا !!

2 تا روستای دیگه که هستن هم امارشونو داری ؟ ممکنه لازم بشه واسه کلیر کردنشون از تبرزن هم استفاده کنی پس تبرزن هم بساز

من پیشنهادم اینه کم کم بری واسه نوبلمن چون با سوار سبک راحت میتونی همه رو غارت کنی و منابع در بیاری

Gam3r
23-03-2010, 09:29
اين رو يادت نره كه هميشه و هميشه بايد جمعيتت دو برابر پوينتت باشه

marde tanhayi
23-03-2010, 10:04
دارم برای نوبل اماده می شم
این روستاهای اطراف رو هم داغون کردم به هر کودم چند بار حمله کردم و چیزی برا شون نمونده
برای یه دیوار سطح 10 چند رووم لازمه

logos
23-03-2010, 10:17
دارم برای نوبل اماده می شم
این روستاهای اطراف رو هم داغون کردم به هر کودم چند بار حمله کردم و چیزی برا شون نمونده
برای یه دیوار سطح 10 چند رووم لازمه
بستگی به دفاع طرف داره
از سیمیلاتون استفاده کن
تو Rally point سمت چپ سیمیلاتور هست

حتما خودت میدونی نیزه دار اسب میکشه و شمشیر زن برای کشتن تبر زن هست

marde tanhayi
23-03-2010, 11:41
نسبت بین سوار سگین سبک حدود 50تا در 1000 نفره
یعنی از هر کدوم 1000 تا در برابر 1000 نیزدار 150 تا 200 میمیره که می شه گفت نسبت اینا 50 هست حتما سازنده برای پیچیده کردن موضوع نسبت هارو با اعداد روند قرار نداده ولی این نتیجه رو تقریبی قرار داد

Big-travian
23-03-2010, 15:09
کی تو ورلد 48 هست:31:

logos
24-03-2010, 14:43
نسبت بین سوار سگین سبک حدود 50تا در 1000 نفره
یعنی از هر کدوم 1000 تا در برابر 1000 نیزدار 150 تا 200 میمیره که می شه گفت نسبت اینا 50 هست حتما سازنده برای پیچیده کردن موضوع نسبت هارو با اعداد روند قرار نداده ولی این نتیجه رو تقریبی قرار داد

خوب سوار سنگین کارش بیشتر ساپورت در زمانهای حساس هست نه حمله
سوار سبک هم واسه کشتن شمشیرزن هست
تبرزن هم واسه کشتن نیزه دار

در موقعیت شما به نظرم بهتره سوار سبک و البته کمی هم تبرزن بسازی تا اطرافیان رو فارم کنی بعدش که روستای 2 رو گرفتی اونو بکنی دفاعی و نیروی دفاعی بسازی توش و کلا تا زمانی که به 20-30 تا روستا نرسیدی به سوار سنگین نیاز نداری

marde tanhayi
25-03-2010, 17:09
خوب سوار سنگین کارش بیشتر ساپورت در زمانهای حساس هست نه حمله
سوار سبک هم واسه کشتن شمشیرزن هست
تبرزن هم واسه کشتن نیزه دار

در موقعیت شما به نظرم بهتره سوار سبک و البته کمی هم تبرزن بسازی تا اطرافیان رو فارم کنی بعدش که روستای 2 رو گرفتی اونو بکنی دفاعی و نیروی دفاعی بسازی توش و کلا تا زمانی که به 20-30 تا روستا نرسیدی به سوار سنگین نیاز نداری

فهمیدم تشکر

SI-SA
25-03-2010, 17:17
کی تو ورلد 48 هست:31:
من :دی
بعد از سال ها اومدم، الان ورد 48 هستم... K33
یه اکانت جدید ساختم، KooRi
:دی

SI-SA
29-03-2010, 00:42
تاپیکو نابود کردم فکر کنم :دی :دی

m.r.s
29-03-2010, 10:52
سلام.من هم تازه اومدم.الان تو دنیای 47 ام.550 تا پوینت دارم.تو جنوب غربی ام.
اینم کو اوردینیتم:
683 x:
y: 702
کسی از شماها دور و بر نیست؟من دست تنهام.
راستی.واسه نوبل کردن حتما باید اکانت داشته باشیم؟

Master generals
29-03-2010, 11:13
بعد از یه ماه با فروم سر زدم تایپیک فقط 2 صفحه رفته جلو. الان ارپ می چسبه بیاین ارپ بازی کنید

m.r.s
29-03-2010, 20:31
سلام.ارپ چیه؟
یک سوال دیگه از تریبال
من و 7 8 تا از دوستام میخوایم بریم تو یه ورلد.و میخوایم کنار هم بیفتیم . راهی هست؟ما یه بار باهم دیگه تو یک ورلد تو شمال شرقش رفتیم.ولی هرکدوم یه جا افتادیم و فاصله خیلی زیاد بود.راهی نیست که نزدیک هم بیفتیم؟

Gam3r
30-03-2010, 16:45
تنها راه اينه كه همزمان ثبت نام كنيد توي اون ورد

Master generals
30-03-2010, 18:08
سلام.ارپ چیه؟
یک سوال دیگه از تریبال
من و 7 8 تا از دوستام میخوایم بریم تو یه ورلد.و میخوایم کنار هم بیفتیم . راهی هست؟ما یه بار باهم دیگه تو یک ورلد تو شمال شرقش رفتیم.ولی هرکدوم یه جا افتادیم و فاصله خیلی زیاد بود.راهی نیست که نزدیک هم بیفتیم؟

ارپ یکی از قشنگترین بازی های استراتژی هست که دیدم

حتی من که خوره تریبال بودم ولش کردم دارم ارپ بازی می کنم. خیلی باحاله. اگه دوست داری از این لینک ثبت نام کن

یه چیزی هم به ما می ماسه. از اون چیز هم یه کمی به تو می دم.

دوستاتم از این لینک بیار.

برو از بچه های یه تحقیق بکن که من چقدر خوره تریبال بودم ولی به خاطر جذابیت ارپ کنار گذاشتمش. حتما به این بازی یه سر بزن خیلی قشنگه

هر وقت عضو شدی منو تو لیست دوستانت می تونی ببینی. از اونجا بهم میل بده تا همه جانبه ساپورت و راهنماییت کنم :11::11::11::11:

King_90
31-03-2010, 13:59
به برو بچ چطورین :دی
خوبین.خیلی وقت بود نبودم.امدم یه حال و احوالی بگیرم.
این ممد و مستر که اینجا ول نمی کنن :دی
راستی عیدتونم مبارک.

Gam3r
31-03-2010, 14:09
به برو بچ چطورین :دی
خوبین.خیلی وقت بود نبودم.امدم یه حال و احوالی بگیرم.
این ممد و مستر که اینجا ول نمی کنن :دی
راستی عیدتونم مبارک.

صل علي محمد ، روح خميني آمد :31::31:
هركي اين پست رو ميخونه از روي صندليش بلند بشه چون يه شخص خيلي مهمي بعد از مدت مديدي به ما افتخار زيارت دادند :31::31::31:

علي جان قبل از افتخار دادن ميگفتيد كه گاوي گوسفندي چيزي ميكشتيم :31:

amin_fixfox
31-03-2010, 19:35
سیلام

khanwars رو بازی کردید؟ اینجا تاپیکی ندیدم...
تقریبا همه بازیکنهاش ایرانین!

امکاناتش از تریبال بیشتره حتی میتونید آرایش افرادتون رو هم تعیین کنید!
کسایی که توی تریبال هنوز پیشرفت نکردن بیان اونطرف
کسایی هم که وقت اضافه دارن بیان اونطرف
بقیه هم بیان اونطرف :دي

یه دات آی آر به آخر اسمش بچسبونید وارد سایتش میشید!

---------
راستی تریبال الآن چند تا world داره؟!
الآن کیا و کجا (به صورت گروهی) خیلی پیشرفت کردن؟
خودتون چطورید؟

Gam3r
31-03-2010, 21:27
سیلام

khanwars رو بازی کردید؟ اینجا تاپیکی ندیدم...
تقریبا همه بازیکنهاش ایرانین!

امکاناتش از تریبال بیشتره حتی میتونید آرایش افرادتون رو هم تعیین کنید!
کسایی که توی تریبال هنوز پیشرفت نکردن بیان اونطرف
کسایی هم که وقت اضافه دارن بیان اونطرف
بقیه هم بیان اونطرف :دي

یه دات آی آر به آخر اسمش بچسبونید وارد سایتش میشید!

---------
راستی تریبال الآن چند تا world داره؟!
الآن کیا و کجا (به صورت گروهی) خیلی پیشرفت کردن؟
خودتون چطورید؟

اوه اوه اوه لرد كبير خاور ميانه !! امروز چه افراد بزرگي پا به اين تاپيك گذاشتند :31:
امين جون بعد west يهو ول كردي دلم خيلي برات تنگ شد نامرد ... شناختي يا بشناسونمت ؟ :31:

امين ديگه بي خبر نرو :41:

47-48 ورد تا حالا اومده ... درضمن ، جديدا مسابقات ورد اسپيد برگزار ميكنن و سعيد گل به نفر اول بين ايراني هاي توي اسپيد 5 پريميوم پوينت ميده !! ( گفتم شايد خبر نداشته باشي )
قراره كلا 4 مسابقه برگزار بشه و يكيش تا حالا برگزار شده ( توي اسپيد ميشه مجاني هم بازي كرد )
بقيش هم منتظر هستيم كه اسپيد خوب بياد بريم توش

امين ... فدات :40:

amin_fixfox
01-04-2010, 02:07
شرمنده رضا، فامیلیت یادم نیست:20:
ا ببخشید منظورم علی بود
خوبی محسن؟
ممد چطوره؟

این مدت برای کنکور مشغول خرخونی بودم؛ ولی دیگه درسای عمومی رو بیخیال شدم:19: گفتم بجاش بیام نت چیزمیز دانلود کنم:46:

اگه یادت باشه من کلا توی تریبال خوب نبودم؛ برای همین تریبال رو فعلا ول کردم تا اون دنیا ادامه بدمش؛ وست رو دوباره میام

Gam3r
01-04-2010, 08:24
شرمنده رضا، فامیلیت یادم نیست:20:
ا ببخشید منظورم علی بود
خوبی محسن؟
ممد چطوره؟

این مدت برای کنکور مشغول خرخونی بودم؛ ولی دیگه درسای عمومی رو بیخیال شدم:19: گفتم بجاش بیام نت چیزمیز دانلود کنم:46:

اگه یادت باشه من کلا توی تریبال خوب نبودم؛ برای همین تریبال رو فعلا ول کردم تا اون دنیا ادامه بدمش؛ وست رو دوباره میام

هرچند كه تريبالت زياد خوب نباشه ولي استاد مايي امين جون :40:

حالا مسابقات اسپيد رو حتما بيا ... خدا رو چي ديدي شايد برنده شدي 5 پريميوم پوينت گرفتي ! :8:

amin_fixfox
01-04-2010, 16:03
آقا ما مخلص (مخless) شماییم:31:
اوکی حتما میام
آدرس تریبال چی بود؟:31:

باید به همه 10 پوینت بدم که شرکت نکنن:13:

Gam3r
01-04-2010, 18:10
آقا ما مخلص (مخless) شماییم:31:
اوکی حتما میام
آدرس تریبال چی بود؟:31:

باید به همه 10 پوینت بدم که شرکت نکنن:13:

منم يادم نيست
google.com
اينجا بزن ببين چيزي پيدا ميشه ؟:31:

Master generals
05-04-2010, 10:22
بعد از یه ماه داشتم مپو نیگاه می کردم. با اینکه یه ماه رو اکانتم کسی بازی نمی کرد الان با اختملاف 80 90 کا رنک دو کانتینت هست.

اگه بودم صد در صد رنک یک میشدم.

بسوزه پدر این ارپ که هم ما رو از تریبال انداخ هم از درس :دی

logos
06-04-2010, 00:51
بعد از یه ماه داشتم مپو نیگاه می کردم. با اینکه یه ماه رو اکانتم کسی بازی نمی کرد الان با اختملاف 80 90 کا رنک دو کانتینت هست.

اگه بودم صد در صد رنک یک میشدم.

بسوزه پدر این ارپ که هم ما رو از تریبال انداخ هم از درس :دی
اکانتتو بده به من :31:
هرکی اکانت درست حسابی داره و نمیخواد بده به من حوصله ندارم از اول شروع کنم

Gam3r
06-04-2010, 13:41
دومين مسابقه ي جايزه دار ورلد اسپيد

Gam3r
07-04-2010, 18:55
مسابقه ي اسپيد فردا برگزار ميشه
عضو شدن رايگان هست
به نفر اول بين ايراني ها هم سعيد جان 5 پوينت پريميوم ميدند ( سعيد اسمون نه اون سعيد )

hadi_gamer
07-04-2010, 20:04
سلام به بر و بچ تریبال.اومدم به جوونای جویای نام تریبال و دوستان قدیمی سلامی عرض کنم.:20:

mstf666
07-04-2010, 20:26
سلام هادی جون....چطوری ؟؟

-------------

دوستان ،
من و چند نفر دیگه شاید فردا بریم ورلد 49 قسمت جنوب غربی.
فقط هم قصد تفریحی بازی کردن و دور هم بودن و ایناس.
گفتم اینجا هم اطلاع بدم دوست دارین بیاین.
ساعتش روو هنوز هماهنگ نکردیم.

Master generals
07-04-2010, 20:54
مصطفی اگه تو بری منم 100 درصد میام

اگه تونستی وحید و صفا و بچه های قدیمی رو هم جمع کن

mstf666
07-04-2010, 22:05
گفتم که احتمال 90 درصد قرار نیس معتادش بشیم.
حتی هنوز قطعی نیست بریم.
با دوستان گروه هوشنگ همین الان تصمیمشو گرفتیم تا یه ذره بریم دور هم به ملت بخندیم !
حالا باید ببینیم چند نفر اعلام آمادگی میکنن !

amin_fixfox
07-04-2010, 22:37
به داش مصطفی
خوبی؟
نشناختمت! همیشه "هما" در یادمون بود!

با اجازت منم فردا بیام! شاید بالاخره توی تریبال پیشرفت کردم!

mstf666
07-04-2010, 23:06
ای بابا !
من رو توی عمل انجام شده قرار ندید.: دی
هنوز هیچی معلوم نیست!

amin_fixfox
07-04-2010, 23:13
پسر باید بیایی!
کلی به مخم فشار آوردم پسوردم یادم اومد!

Master generals
08-04-2010, 09:27
منم زیاد حوصله بازی کردنشو ندارم

فقط می خوام یادی از قدیما بشه. همین. ساعتشو اگه هماهنگ شد اینجا بذار.

Gam3r
08-04-2010, 12:32
مسابقه ي اسپيد كسي نمياد ؟
سعيد ( ادمين فروم فارسي ) به نفر اول بين ايرانيا توي اسپيد 5 پوينت پريميوم ميده
فعلا 4 نفر اعلام آمادگي كردن ، تا به 10 نفر نرسه مسابقه ايجاد نميشه
الان 3 هفته هم بود كه منتظر همچين وردي بوديم ... دو ساعت ديگه مياد

bersam
08-04-2010, 16:25
ای بابا !
من رو توی عمل انجام شده قرار ندید.: دی
هنوز هیچی معلوم نیست!
ههه ههه ! ولی خوبیش به اینه که سعید و بقیه میرن اسپید دیگه قر و فر ترایب نداریم :دی :27:

lord_alone_dark
14-04-2010, 11:12
جمع معتادان گرامی میبینم که جمع شده :31:
ببین کی اینجاست مصطفی همین بود که منو معتاد کرد من که تو ترکم فکر کنم 2 ساله که پاکم:27:
هادی هم که هست:18:
جای کلنگ خالیه کسی ازش خبر داره:40:
به یاد ورلد 9 و 10:19:
صفا کجاست اون هم این کارست بهزاد و بولت وزد 2 :10:
همین دیروز بود داشتیم چونه میزدیم که کی پست 10000 رو بزنه یادتونه :46:
هر کی منو معتاد کنه من میدونم باونا من کنکوره فوق دارم می خوام درس بخونم:13:
وای بازی رسیده با ورلد 49

dizgah
01-05-2010, 15:29
سلام هادی جون....چطوری ؟؟

-------------

دوستان ،
من و چند نفر دیگه شاید فردا بریم ورلد 49 قسمت جنوب غربی.
فقط هم قصد تفریحی بازی کردن و دور هم بودن و ایناس.
گفتم اینجا هم اطلاع بدم دوست دارین بیاین.
ساعتش روو هنوز هماهنگ نکردیم.

من به اندازه موهاي سر حسن كچل به اين فرد گفتم علاف حالا مي بينم خيلي كم گفتم
تو هنوز هم بازي ميكني ؟:18::18::18:

جمع معتادان گرامی میبینم که جمع شده :31:
ببین کی اینجاست مصطفی همین بود که منو معتاد کرد من که تو ترکم فکر کنم 2 ساله که پاکم:27:
هادی هم که هست:18:
جای کلنگ خالیه کسی ازش خبر داره:40:
به یاد ورلد 9 و 10:19:
صفا کجاست اون هم این کارست بهزاد و بولت وزد 2 :10:
همین دیروز بود داشتیم چونه میزدیم که کی پست 10000 رو بزنه یادتونه :46:
هر کی منو معتاد کنه من میدونم باونا من کنکوره فوق دارم می خوام درس بخونم:13:
وای بازی رسیده با ورلد 49

بله چه جوونايي رو كه معتاد نكرد ، چه خونواده هايي كه از هم نپاشيد ، چه زندگييهايي كه تباه نكرد و كلي چه ديگه
اصلا اين مصطفي عامل اصلي سوراخ شدن لايه اوزون هم هست :27:
ميگن تو بمب گذاريهاي افغانستان و عراق هم دست داره
يكي از متحدهاي هيتلر هم بوده
كلا دور و ورش نگردين كه بد گرفتار ميشين
يادش بخير وقتي به صفحه 2000 رسيد :20:
تجديد خاطره شد برامون :40::40:

amirs66
07-05-2010, 02:15
join شين به تايپيك:

براي بهترين فوتبال انلاين دنيا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirs66
07-05-2010, 02:15
از دست نديد.

Gam3r
07-05-2010, 10:06
بچه ها ورلد براي تابستون نمياد ؟

bersam
15-05-2010, 21:40
عجب !!!‌ می بینم که پرچم تریبال روی زمینه ...
آخرین پست ماله یک هفته ی پیشه ... هییی ... زندگی ... 4569 صفحه و حالا ... هفته ای یه بار پست می دن توت : دي‌ !
خب دوستان احتمالا مصی و بردیا و الندیل و من و حسن و مش حسن و بابای هوشنگ می خوایم بریم ورلد جدید ... احتمالا فان هستش ... احتمالا احمد(مصریه) و فرونتوم (یه زمانی رنک تک رقمی ورلد 21 بود با هم صفایی می کردیم) هم بیاد ...
خلاصه این که مصی باید بیاد این جا فعلا ... : دی‌!

Gam3r
15-05-2010, 21:44
برسام زود نرين چپه ميشينا ! :دي
وقت امتحانا هم هست ...

پيشنهاد من اينه كه حداقل 2 هفته ديرتر بريم ( ورلد 2 روز ديگه ساعت 8:30 شب به وقت ايران وا ميشه )
2 هفته ديرتر بريم هر نوب دور و برمون بيشتره هم فرصت براي كم انلاين بودن بيشتر داريم !

چطوره ... ؟

حالا برسام خودمونيم اين همه اي كه اسم بردي همه ميان ؟!

يه سوال ديگه : كي بود هي هردفعه ميومد اينجا و ميگفت ورلد 50 نيومده ؟ :دي ( از بچه هاي قديمي هم بود ) الان اومده ... !!! يعني داره مياد !

mstf666
15-05-2010, 21:44
سلااااااااااااااام:40:

Gam3r
15-05-2010, 21:45
به به مصطفي هم اومده ... دست دست دست دست !!

مصطفي توي اين آواتار چه خوشگل افتادي كي اينجوري حرفه اي ازت عكس گرفته ؟ ‌:دي

Richardus
15-05-2010, 21:49
چه اواتاری

mstf666
15-05-2010, 21:50
به به مصطفي هم اومده ... دست دست دست دست !!

مصطفي توي اين آواتار چه خوشگل افتادي كي اينجوري حرفه اي ازت عكس گرفته ؟ ‌:دي

خداحاااافظ :31:

Gam3r
15-05-2010, 21:51
چه اواتاری شرط ميبندم مولتي مصطفي هه :31:

خداحاااافظ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيا اينجا بابا تازه قوري رو گذاشتم روي اجاق ! :31:

mstf666
این اواتار به این قشنگی :40:

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

شرط ميبندم مولتي مصطفي هه :31:

مولتی مرورگر

bersam
: دی‌ !‌ آواتارش رو چی کار دارین حالا !‌ اذیتش نکنین !!!‌=))

برسام زود نرين چپه ميشينا ! :دي
وقت امتحانا هم هست ...

دیگه دیگه‌ !‌ commiunity در سطح جهانی هستش !!!‌ =))

mstf666
15-05-2010, 21:52
این پست ها اینجور یمشه دیگه نمیشه اسپ داد که !

bersam
15-05-2010, 21:54
اره چه ضایع ... زندگیه داریم ما ؟؟؟
خب پس کی شد ؟؟؟

elendil
به به به امشب جمع همه تو این تاپیک که خاطرات داریم باهاش جمعه مصی جان چه خبرا کم پیدایی آقا :دی

mstf666
ورلد بعدی کی میاد ؟

bersam
15-05-2010, 21:58
وقت گل نی ... بیخیال ورد بعدی !!!‌ یکم مایه تیله بزار وسط بریم اسپید ... =))

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

World 50 will start on Monday the 17th at around 18:00 server time.

Speed: 2
Unit speed: 0.6
Attack gap: 50ms
Paladin enabled, with new weapons
Archers enabled
No churches
Coin based noble system
Army camps disabled
No morale
Enhanced bonus villages
Barbarian villages will grow to 3,000 points
Simple tech system
Beginner protection will be 4 days
No fake limit
No farm limit
Tribe limit: 100
Players can choose their starting direction

elendil
15-05-2010, 21:59
ما که اسپید رو تو 100تا اول میریم مجانی میشه صد درصد

mstf666
15-05-2010, 22:00
اینجا اسپم حال نمیده.....
همون هوشنگ رو بیشتر دوس دارم : دی

bersam
15-05-2010, 22:01
این ورلد 50 هم خوبه ها !!!‌ ولی به درد نمی خوره =)) هم پالادین داره هم آرچر ...

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

تو هوشنگ خب کسی آواتارت رو نمیبینه :((
می گم باید یه سری این سیستم های جدید رو هم تست کنیما !!!‌شاید بد نباشه : دی‌!

elendil
15-05-2010, 22:05
برسام من تست کردم ورد های آرچر دار دردسرشون خیلی بیشتر از معمولی ها یا همون کلاسیک خودمون مثه و10 و و12 و1 هستن کلا مزخرفن :دی :دی

AaVaA
15-05-2010, 22:07
سلام
این بازی تحت وب آموزش خاصی هم داره؟

جناب mstf666
کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای
شما میتونین بنده رو راهنمایی کنید؟
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارین
پ.ن : چه آواتور زیبایی هم دارین...نشان از دید زیبا بین شماست..موفق باشید

elendil
15-05-2010, 22:10
سلام

جناب mstf666

بله کاربر فعال گیاه شناسی mstf666 خیلی خفنه تو بازی 600 تا روستا رو اداره میکرده خیلی کارش خفنه حتما کمکتون میکنه :) :)

bersam
15-05-2010, 22:12
سلام

جناب mstf666
اوه !‌ چه باکلاس‌ !‌
مصی این آوتاروت رو قرض نمی دی :((‌ ؟‌
بله داره ... تشریف بیارین دایرکت براتون به طور کامل توضیح می دم شخصا : دی !:10:
به چیز خاصی نیاز نداره !‌ یه اینترنت می خواد و کمی وقت !‌ در ضمن آدم اگه کوهنورد و اینا هم باشه راحت تر باهاش آشنا میشه ...
درود بر شما !:8:

elendil
15-05-2010, 22:15
البته این بازی یه ویژگی داره که بی نظیره روزهای اول و هفته های اول شاید 2 3 ساعت وقت بگیره ولی بعد یه سال فقط 2 3 ساعت وقت آزاد براتون میمونه :) :) :)

mstf666
15-05-2010, 22:18
سلام

جناب mstf666

بنده در خدمت شمام ...

اواتار آینده شما هم زیباست :40:

بردیا
15-05-2010, 22:20
سلام علیکم به بکس قدیمی
چطوری سگ خوب؟

cyrus_ln
15-05-2010, 22:24
من این بازی را خیلی دوست دارم
ورلد 14 بهتر است یا 13؟
چه آواتار قشنگی دارند آقا مصطفی
با تشکر

elendil
15-05-2010, 22:30
من این بازی را خیلی دوست دارم
ورلد 14 بهتر است یا 13؟
چه آواتار قشنگی دارند آقا مصطفی
با تشکر

عزیزم شما بهتره بری ورلد 1 اونجا خیلی خوبه همه گنده هستن هر بازیکن یه قاره رو گرفته :دی :دی شما نمیتونی جهان های قدیم رو بری مگه اینکه اکانت پرمیوم داشته باشی که البته نری هم بهتره چون تا چندتا روستا بگیری و برسی به 100 میان همه رو راحت میگیرن ازت :دی :دی

-چه پست مفیدی دادم - :دی

بنده در خدمت شمام ...

اواتار آینده شما هم زیباست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بوی توطئه میاد

بردیا
15-05-2010, 22:35
واقعا مصی تبریک میگم به خاطر اواتارت
یه بزرگی میگفت که آواتار هر کسی نشون دهنده شخصیت درونیشه
این آواتار هم به زیبایی خود درون تو رو نشون داده

AaVaA
15-05-2010, 22:38
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست, ای برادر سیرت زیبا بیار

elendil
15-05-2010, 22:40

بلاخره این شتری بوده که دمه خونه ها میخوابیده حالا نوبت مصی بود ایشالله نوبت شما هم میشه :دی :دی

بله 100درصد حرفای شما صحیحه و تایید میشه

cyrus_ln
15-05-2010, 22:41
عزیزم شما بهتره بری ورلد 1 اونجا خیلی خوبه همه گنده هستن هر بازیکن یه قاره رو گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما نمیتونی جهان های قدیم رو بری مگه اینکه اکانت پرمیوم داشته باشی که البته نری هم بهتره چون تا چندتا روستا بگیری و برسی به 100 میان همه رو راحت میگیرن ازت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-چه پست مفیدی دادم - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ها؟!!!
باشه
ممنون :دی

ولی آواتار مصطفی خیلی قشنگه :x

hadi_gamer
15-05-2010, 22:49
سلام به بروبکس باحال و قدیمی.:5:
میبینم که همه قدیمیا جمع هستن.ما هم اومدیم سلامی عرض کنیم.خوشحالم که هنوز اکثر بچه ها هستن و بعضی موقع میبینمشون.
فقط یه نفر رو دوست دارم تو این تاپیک ببینم اون هم وحید va2hid هست که یکی از اولین حرفه ای ها بود.یهو غیبش زد.

Gam3r
16-05-2010, 09:27
پاشين يالا بار و بنديلتون رو جمع كنين همتون يهويي افتادين به جون تاپيك عزيزم :27:

D r i v e r
16-05-2010, 19:20
سلام مصطفی جان
واقعا من از دیدن آواتار شما نهایت شعف و شادمانی بهم دست میده : ))))
شما چرا همه کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای هستین ؟؟ :دی
-----------------
این بازی چقدر اعتیاد داره؟

Gam3r
16-05-2010, 19:24
واقعا من از دیدن آواتار شما نهایت شعف و شادمانی بهم دست میده : ))))
منم همينطور :27:

شما چرا همه کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای هستین ؟؟ :دی
من نيستم ... نهايت تبعيض :31:
اون موقع كه صفا همكار بود همه ذنبيل گذاشتن كاربر فعال شدن !!! :27:

این بازی چقدر اعتیاد داره؟
اصلا اعتياد نداره هر موقع بخواي ميتوني تركش كني :21:

Master generals
16-05-2010, 21:01
اااااااااااااااا نامردا چرا منو صدا نکردید؟

باهاتون قهرم:D

Immortal power
16-05-2010, 22:04
اصلا اعتياد نداره هر موقع بخواي ميتوني تركش كني :21:

راستش برای من که همین طور بود!:31:
بعد کلی وقت بازی بدون یک ذره احساس اعتیاد طرف یه چند تا حمله زد بهم! منم دیدم داره دهم رو میترکونه ولش کردم! این داستان بر میگرده به 10 ما پیش!
الان دوباره هوس کردم بیام یه نگاهی بندازم دوباره یه ده ساختم خدارو شکر که دوروبرم همه ضعیفن جم بخورن میریزم سرشون دهشونو به باد میدم!:31::27:

حالا از این حرفا گذشته میگم یه سوال... البته خداروشکر هنوز مواد اصلیه سوال برام پیش نیومده!
اگر طرف با nobel man اومد حمله کرد وفاداری افرادمو اورد پایین من چیکار باید بکنم؟

black.assassin
16-05-2010, 22:20
بعد کلی وقت بازی بدون یک ذره احساس اعتیاد طرف یه چند تا حمله زد بهم! منم دیدم داره دهم رو میترکونه ولش کردم! این داستان بر میگرده به 10 ما پیش!
الان دوباره هوس کردم بیام یه نگاهی بندازم دوباره یه ده ساختم خدارو شکر که دوروبرم همه ضعیفن جم بخورن میریزم سرشون دهشونو به باد میدم!:31::27:

حالا از این حرفا گذشته میگم یه سوال... البته خداروشکر هنوز مواد اصلیه سوال برام پیش نیومده!
اگر طرف با nobel man اومد حمله کرد وفاداری افرادمو اورد پایین من چیکار باید بکنم؟

هیچی باید از روستات دفاع کنی تو لویالیتی (وفاداری ) دهکدت بره بالا . لول ساختمونها هم تو سریعتر بالا بردنشون نقش دارن .

Gam3r
17-05-2010, 08:44
اااااااااااااااا نامردا چرا منو صدا نکردید؟

باهاتون قهرم:D

گوگولي :27:

اگه نيروي دفاعي داري بايد بين نوبل منهاش بفرستي تا بتركه !
اگه نيروي حجومي به اندازي كم داري ، اول وقتي نوبل منش با نيروهاش داره مياد به روستات تو يه حمله كن تا نيروهاي دفاعيي كه داره كلا پاك بشه ! بعدش دوباره حمله كن و اون هجومي هاش و نوبل منش رو هم بكش و نوبلش كن !
اگر هم نيروهاي حجومي زياد دادي با سايت هاي كمكي جوري تنظيم كن كه وقتي نيروهاش رسيد به روستاش 1 ثانيه بعد نيروهاي هجومي تو برسه به روستاش تا كلا بپره !

Master generals
17-05-2010, 08:52

اگه نيروي حجومي به اندازي كم داري ، اول وقتي نوبل منش با نيروهاش داره مياد به روستات تو يه حمله كن تا نيروهاي دفاعيي كه داره كلا پاك بشه ! بعدش دوباره حمله كن و اون هجومي هاش و نوبل منش رو هم بكش و نوبلش كن !
اگر هم نيروهاي حجومي زياد دادي با سايت هاي كمكي جوري تنظيم كن كه وقتي نيروهاش رسيد به روستاش 1 ثانيه بعد نيروهاي هجومي تو برسه به روستاش تا كلا بپره !
گوگولی رو صداش کنم بد می بینی ها :21::21::21:
پس کی میرید تو ورلد 50. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Immortal power
17-05-2010, 11:40

این نوبل من چقدر قدرت داره؟
بعد یه سوال دیگه : کار خاصی نیست که انجام بدم پالادینم زود تر اسلحه گیرش بیاد؟؟؟ این بابا تازه رو 18 % ! حو.صله ندارم تازه بعد این همه وقت یه نیزه گیرش بیاد دوباره کلی صبر کنم برای شمشیر!:31:

بعد این سایت های کمکی منظورتون کدوماس؟؟ مجازه استفادش؟

خدایی این بازی 128 شرف داره به تراویان! :31:

Gam3r
17-05-2010, 17:30
این نوبل من چقدر قدرت داره؟
راحت ميتوني بكشيش ولي اگه نيرو همراهش باشه نميتوني راحت بكشيش !
هر دفعه هم معمولا 25 تا وفاداري روستات رو مياره پايين

بعد یه سوال دیگه : کار خاصی نیست که انجام بدم پالادینم زود تر اسلحه گیرش بیاد؟؟؟ این بابا تازه رو 18 % ! حو.صله ندارم تازه بعد این همه وقت یه نیزه گیرش بیاد دوباره کلی صبر کنم برای شمشیر!:31:
بيشتر فارم كن
اگه پالادينت آدم زياد بكشه سلاح هاي حجومي گيرش مياد ولي اگه توي دفاع آدم زياد بكشه سلاح هاي دفاعي معمولا گيرش مياد

بعد این سایت های کمکی منظورتون کدوماس؟؟ مجازه استفادش؟
آره
twstats.com

خدایی این بازی 128 شرف داره به تراویان! :31:
بللله !

lord_alone_dark
19-05-2010, 11:50
ای ای ببین کیا اینجان سلام به همه من هم هستم کنکور داده و اماده برای خوره شدن ومعتاد شده ورلد جدید کی شروع میشه منو خبر کنید یک اتحاد گردن کلفت بزنیم:31:

Gam3r
19-05-2010, 12:12
ورلد 50 ==> جمعه ==> ساعت 5 ظهر كنفرانس ==> ساعت 6 ورلد به ورلد ==> SW ==> ليدر : مرتضي

بايد جالب باشه !

vitamin2002
19-05-2010, 12:43
ممد گردنت بشکنه می خواهی من را به این بازی هم بیاری :31: وست آوردی معتادم کردی الان می خواهی با این معتادم کنی ؟

ليدر : مرتضي
این کیه ؟ اسم در انجمن چیه ؟
ضمنا من بهتون بگم من بیام می رم به top 10 از همین الان بهتون بگم :31: چون اون موقع هم که اومدم وست گفتین نمی تونی و ... ولی الان دو تا ورلد 2 تا یوزر را رنک 2 کردم
فقط یکی اگه ورلد های قبلی یوزر اینا داره بده من یک 4-5 ساعت یوزرش باشم ببینم چی به چیه بعدا ببینم حال کردم بیام با ویتامینم بازی کنم ورلد 50 را

C0OPeR
19-05-2010, 13:48
دستا بالا دستا بالا گوگولی :دی
ممد میبینم که داری بچه ها رو اغفال میکنی واسه ورد جدید .... :21:

vitamin2002
19-05-2010, 14:20
انصراف دادم چون گفتی وقت زیاد می خواهد و شبانه روزی باید آنلاین باشی !!

amin_fixfox
19-05-2010, 15:01
انصراف دادم چون گفتی وقت زیاد می خواهد و شبانه روزی باید آنلاین باشی !!
خب مشکلش چیه؟ تو که ۲۴ ساعتی آنلاینی؟

vitamin2002
19-05-2010, 15:08
خب مشکلش چیه؟ تو که ۲۴ ساعتی آنلاینی؟

کی می گه من 24 ساعت آنلاینم !!! من معمولا تا ساعت 6-7 که کلاس و کارگاهم هر 4 ساعت یک بار سر می زنم ولی بعد اون درسته آنلاینم :31:

amin_fixfox
19-05-2010, 16:02
اختاپوس همین کافیه دیگه
حالا فوقش جزو ۵ نفر اول نمیشی

--------------
این چاقال خودش میخواد بیاد ولی میترسه تو بهتر از اون بشی! باور کن:31:

Gam3r
19-05-2010, 17:33
ممد گردنت بشکنه می خواهی من را به این بازی هم بیاری :31: وست آوردی معتادم کردی الان می خواهی با این معتادم کنی ؟

این کیه ؟ اسم در انجمن چیه ؟
ضمنا من بهتون بگم من بیام می رم به top 10 از همین الان بهتون بگم :31: چون اون موقع هم که اومدم وست گفتین نمی تونی و ... ولی الان دو تا ورلد 2 تا یوزر را رنک 2 کردم
فقط یکی اگه ورلد های قبلی یوزر اینا داره بده من یک 4-5 ساعت یوزرش باشم ببینم چی به چیه بعدا ببینم حال کردم بیام با ویتامینم بازی کنم ورلد 50 را

عمرا بتوني ! بازم ميگم :31:
بابا بيا اولاي بازي بايد روزي حداكثر 2 ساعت وقت بزاري ! بعدش ديگه روزي 1 ساعت هم كافيه ... !

دستا بالا دستا بالا گوگولی :دی
ممد میبینم که داری بچه ها رو اغفال میکنی واسه ورد جدید .... :21:

اين همه به سعيد آموزش دادم بعد گفت نميام، آآآي حرصم گرفت ! :31:
علي پاشو بيا ورلد 50 دور هم باشيم حال ميده

این چاقال خودش میخواد بیاد ولی میترسه تو بهتر از اون بشی! باور کن:31:
آره بابا ... يوزرش اوندفعه دختر شاه بود ! ازين كارا ميكنه مثلا مردم بترسن بهش حمله نكن :27:

vitamin2002
19-05-2010, 17:49
علی بیاد ورلد 50 منم می یام تا دور هم باشیم :20:

Gam3r
19-05-2010, 17:54
علي ازون معتاداس ! مياد !!

C0OPeR
19-05-2010, 18:26
دستا بالا دستا بالا گوگولی :دی :8:

بابا بيا اولاي بازي بايد روزي حداكثر 2 ساعت وقت بزاري ! بعدش ديگه روزي 1 ساعت هم كافيه ... !
معععععععععععععع :18: خالی از این تابلو تر نبود ببندی ؟!!

اين همه به سعيد آموزش دادم بعد گفت نميام، آآآي حرصم گرفت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اغفالش کردم نیاد :21:

آره بابا ... يوزرش اوندفعه دختر شاه بود ! ازين كارا ميكنه مثلا مردم بترسن بهش حمله نكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا من از الان اعلام میکنم هر کی رفت توی ورد نزدیک ممد بود روستا کلیر نکنه چون ممد همونو نوبل میکنه :دی با اون امپراتوری گوگوریو :27:

اگه هدف لذت و دور هم بودنه مشکلی نیست ولی امیدوارم ترایب ایرانی بیشتر از یه هفته دووم بیاره ... :27:

Gam3r
19-05-2010, 19:01
دستا بالا دستا بالا گوگولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالمونو با اين آهنگ به هم زدي :دي
حداقل از اين به بعد اين رو بگو : قر رو بده بده بده برسه به كمر - انقدر بده بلرزه كل بدن :دي

معععععععععععععع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خالی از این تابلو تر نبود ببندی ؟!!
نكته هاي انحرافين اينا :دي

من اغفالش کردم نیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميدوني تو دلم چقدر بهت فحش دادم ؟ :دي

آقا من از الان اعلام میکنم هر کی رفت توی ورد نزدیک ممد بود روستا کلیر نکنه چون ممد همونو نوبل میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اون امپراتوری گوگوریو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه هدف لذت و دور هم بودنه مشکلی نیست ولی امیدوارم ترایب ایرانی بیشتر از یه هفته دووم بیاره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايندفعه ليدر مرتضي ئه كه ميدونم بهتون پا نميده :دي

lord_alone_dark
19-05-2010, 22:30
ورلد 50 ==> جمعه ==> ساعت 5 ظهر كنفرانس ==> ساعت 6 ورلد به ورلد ==> SW ==> ليدر : مرتضي

بايد جالب باشه !

ما زیاد بلند نیستیم یک کمی بیشتر توضیح بده کیا هستن کجا بریم:18:

Gam3r
20-05-2010, 08:59
ما زیاد بلند نیستیم یک کمی بیشتر توضیح بده کیا هستن کجا بریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم كه ... ! جمعه، ساعت 5 يه كنفرانس توي ياهو مسنجر هستش
mpro.thegreat
master.erepublik
به يكي ازينا پيغام بده تا دعوت بشي ، بعدش هم ساعت 6 وارد ورلد 50 ميشيم‌، جنوب غربي SW

peyman_nn
20-05-2010, 09:30
نخندین ها

سلام

منم میخام شروع کنم

یک بنده خدایی میاد یک کم یک کم توضیح بده که اینجا چه خبره ؟

Gam3r
20-05-2010, 09:44
براي شروع كردن اول بايد غسل ارتماسي كني بعد بايد وضو بگيري ... هر موقع اين كارو كردي بگو بيام بقيشو بهت بگم !

lord_alone_dark
20-05-2010, 10:28
گفتم كه ... ! جمعه، ساعت 5 يه كنفرانس توي ياهو مسنجر هستش
mpro.thegreat
master.erepublik
به يكي ازينا پيغام بده تا دعوت بشي ، بعدش هم ساعت 6 وارد ورلد 50 ميشيم‌، جنوب غربي SW

مرسی الان پیغام میدم:31:

peyman_nn
20-05-2010, 10:29
دمت گرم داداش

Immortal power
20-05-2010, 14:31
براي شروع كردن اول بايد غسل ارتماسي كني بعد بايد وضو بگيري ... هر موقع اين كارو كردي بگو بيام بقيشو بهت بگم !

اضافه کنید : باید مواظب باشی وضو ت باطل نشه یه وقت! :31:

m.hack3r
20-05-2010, 14:39
بچه ی مردم و گیج کردین رفته :31:

Gam3r
20-05-2010, 15:49
آره آره ! مواظب باش توي محل غصبي وضو نگيري !!

C0OPeR
20-05-2010, 16:01
حالم خوبی ؟

Master generals
20-05-2010, 19:40
حالم خوبی ؟
:27::27::27::27::27::27::27: